Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishah
2. feb 2010

klarko:díky, taky jsem ráda, že je mu líp 😉 A závidím kadeřníka 🙂 Taky bych potřebovala....já mám taky snad 4XL🙂)není to tam psané,ale myslím,že vel.44 z CA a jsou hrozně veliké,potřebovala bych k nim snad i kšandy 😀 (jenže 2 neměly a 40 mi byly natěsno..)
Jinak musím říct,že nemocenská za prosinec stále nedorazila, myslím,že se brzy na OSSZ zastavím.... ☹ 🙄
houbik: ta cena je dost, koukala jsem na jejich stránky...ale v Praze se pod to asi stejně nedostaneš a gennet je vyhlášený 😉 🙂

matpaj
2. feb 2010

no nikkka, to teda........chuda babo pokrcene..... 😖

a este lepsie by bolo sa tak sem tam vystriet.........ja nemam v kancli sedacku....ty ano?

mishah
2. feb 2010

Holky, vy tady pořád o tom přibírání...jsem si dneska otevřela LU sušenky s bílou čokoládou a vypadá to, že za chvíli asi nezbyde ani jedna 🙂 Nechci vidět tu váhu v pátek...mnule jsem měla jen dvě a půl kg navíc,ale je mi jasné,že to půjde nahorud aleko víc...u malého mi to taky nejdřív moc nestoupalo a pak jsem se nestačila divit, taže ve finále to bylo stejně asi +10 kg( a to jsem rodila o měsíc dřív..) 😅

xxx.klarka
2. feb 2010

mishah, jsem za kadeřníka ráda, konečně vypadám taky jak člověk. Chtěla bych zkusit barvení ještě jedno před porodem, ale nevím nevím jak to vyjde. 🙂

antynka1
2. feb 2010

Ahojky,
tak sii jdu k vám zase na chvilku odpočinout. No jinak samozřejmě zase pracuji, už mi volají i na soukromý mobil, takže vypnutí služebáku nic neřeší. Řeknu šéfovi, že si zruším jeden den dovolené, protože tohle je fakt na palici. To by mě zajímalo, co by dělali, kdybych šla na neschopenku......
Misah - no tak si představ, můj manža marodil od 20. září do konce listopadu (měl tedy dostat za říjen- tedy nejpozději 30.11.)) a od sociálky neviděl ještě ani korunu - taky patří pod pražskou správu soc. zabezpečení.

xxx.klarka
2. feb 2010

mishah, o sladkým ani nemluv, včera večer jsem snědla 2 housky se sýrem, a pak jsem snědla skoro celou krabici mořských plodů 😀 ... jsem hrozná.

anty, to jo, to je pak dovolená k ničemu když stejně furt otravujou 😒 😠

blanka.k
2. feb 2010

Jjá jsem vv porodnici spořádala nevím kolik pytlíků mandlí čokoládě, atd. Prootže před ní je stánek s těmahle věcma a M. mi každý den koupil 2 balíčky 😅 Já jsem zatím +7kg

nikkka
2. feb 2010

matpaj tak ja sa sem tam vystriem...ponatahujem, ale dlho sedim..
sedacku veru nemam..ale da sa mi stolicka sklopit skoro do lahu - takze tak sa niekedy ponatahujem..

matpaj
2. feb 2010

klarka aj ja idem zajtra ku kadernicke, este vsak neviem co s mojimi vlasmi..... 😒 dufam, ze mi poradi ale ja nemam rada radikalne zmeny..... 😒

baby na mna tu pozera horka stud pecat.......... 🙂

antynka1
2. feb 2010

Matpaj - tak se na ní taky pozri. Já se zrovna dívám na arašídovou čokoládu a čím více na ní koukám, tím je jí méně - asi se vypařila...... Taky se vám to stává, že vám dobrůtky z ničeho nic mizí před očima? 😀 😀 😀

xxx.klarka
2. feb 2010

matpaj, mě to dělá kamarádka kadeřnice co je na mateřské, bydlí vedle ve vchodě, tak mám klid. Nikdy moc nevybírám co mi má udělat, vždy to nechám na ní. Teď ale už po 3 jsem si nechala udělat tmavý mahagon, ten se mi moc líbí a do ofiny mi dává blond melír a takovou fialovou. 🙂 Se mi to tak líbí a už jsem si na to i zvykla. 🙂

matpaj
2. feb 2010

antynka, ja na nu pozeram..........zatial je cela......hadzem si do ust nejake susene ovocie....fuj...nakoniec zozeriem aj ten balik ovocia aj tu cokoladu.......... 😀

matpaj
2. feb 2010

no klarka, ja som nikdy nemala zafarbene vlasy......kazdy mi tvrdi ze mam peknu vlastnu farbu - mam taku medovu a v lete mam taky prirodzeny melir zo slnka. ale aky strih....?

zzuzullka
2. feb 2010

ja vám tak závidím... aj ja by som si dala teraz nejakú čokoládu, ale nemôžem keď idem zajtra na to oGTT ☹

blanka.k
2. feb 2010

Však 12 hod. před oGTT můžeš i čokoládu. Já si ji s klidným svědomím teda dopřála 😉

antynka1
2. feb 2010

Já vůbec nevím kdy jít na to OGTT. Mám tam jít od 5.2. no ale když mi teď na tom velkém UTZ řekli, že je mimčo o 10 dní mladší, nemám tam raději jít nejdříve 15.2? Nevíte jak se toto počítá?

blanka.k
2. feb 2010

Chdí se od 24. do 28.tt, tak pokud si nejsi jistá, tak radši to odsuň 😉

antynka1
2. feb 2010

Blani - taky si to myslím.... Raději to posunu, než ten blivajz absolvovat 2x ☹
Jinak jsem o víkendu koukala po postýlkách. Nemáte některá zkušenost s těmi většími, ze kterých se pak dá udělat normální postel a vydrží dítěti tak do 5-6 let? Jenom se místo těch boků dají klasické mantinely a je to. A rozměry mají 140x70 cm. Pořád se nemůžu rozhodnout jestli koupit klasickou postýlku nebo takovouhle nějakou, která bude na delší dobu a bude i pro větší dítko.

adelka89
2. feb 2010

zuzul klidne si cokoladu dej, ja jsem ten den jeste vecer v osm pekla kolac a v 9 jsem si jeste dala 😀

xxx.klarka
2. feb 2010

matpaj, aha tak. 🙂 ..... No já se už skoro rok a půl nenechávala stříhat, jelikož jsem se nechala tenkrát ostříhat hoodně na krátko do podkovy, tak to teď nechávám narůst, chtěla bych zase dlouhé, už mám pod ramena🙂 Jinak mi vždy stříhá jen ofinu.

blanka.k
2. feb 2010

Antyn - já jsem objednala klas.postýlku, ve 2 letech koupíme pořádnou postel, hlavbně bychom chtěli za cca 2-3 roky další dítko, tak se bude postýlka zase hodit 😉
Klárko - já už se nestříhala přes 3 roky, jen 1x mi mamka zastřihla konečky a nějak mi to nechce růst, mám je k lopatkám ☹ Ale přemýšlím, že půjdu zas na kratičko, okolo uší a vzadu vystříhaný, jinak max.5cm 😀

xxx.klarka
2. feb 2010

blani, až tak?? Tý jo, já litovala že jsem je ostříhala do podkovy a ty až tak krátko. To bych nedala. 🙂 Chci si je nechat narůst alespoň do půl zad .... chvíli to vydržím a pak když mě to chytne to půjde zasejc dolů. 😀

blanka.k
2. feb 2010

Já měla hodně dlouhé před maturitou, pak jsem se rozhodla, že půjdu na Vojenskou akademii, tak sjem cvičila na přijímačky a docela mě to štvalos vlasama, tak jsem se zase otříhala. Ale když mě M. požádal o ruku, tak jsem si říkala, že ze mě bude klas.nevěsta s drdolem,tak jsem se hned přestala stříhat, i s kratsšíma vlasama kadeřnice udělala divy, a tak jsem to pak nechal růst, ale kolikrát nadávám, že už i M. , který jinak má radši delší valsy, mi říká, ať se nechám ostříhat 😅

antynka1
2. feb 2010

Blani, to je pravda - plánujeme další dítko a pak by jsme stejně kupovaly další postýlku.... To mě nějak nenapadlo.......
Já mám vlasy docela dlouhé - ale manža je má delší 🙂 Typický motorkář a bigbíťák 🙂

babara
2. feb 2010

Ja se takyt chystam objednat ke kadernici, rada bych se objednala na stejnej den s focenim 🙂 ale bydlime tu kratce, tak nemam reference ke ktery..
A uvazuju, ze pujdu taky vic dokratka, az mozna na mikado, potrebovala bych kadernici, co mi to vymysli sama, a takovou jsme jeste nepotkala ☹ Uz me ty moje presrostly vlasy strasne otravujou

blanka.k
2. feb 2010

Já měla stejně dlouhé jako M., a podobný střih, akortá mě to u kadeřníja stálo vždycky 5x víc než ho na pánském oddělení 😠 😠 😠 😠 Prostě okolo uší a na krku vystříhat a vzít strojjem a zbytek tak nějak prostříhat a ať si to dělá co chce... 😀
Jsem si chtěla v posteli složit kolotoč nad postýlku a je to nad mé síly 😅

babara
2. feb 2010

tak vlasaty chlapy mam taky rada, se mi manzu nechce nikdy strihat 🙂

anty, tys psala, ze ses taky z Phy-vychod, odkud presne? Ja jsem z Uval.

aaadus
2. feb 2010

když jsem poznala manžela, nosila jsem vlasy úplně na krátko, max. 5cm a pak jsem si je kvůli němu nechala narůst. ale někdy když vidím holku s krátkýma vlasama, mám 100 chutí nechat se ostříhat, ale to by manžel nepřežil 😀

antynka1
2. feb 2010

Babara - já jsem spíše ze severu - z Nové vsi, to je kousek od Měšic.
Taky už potřebui ostříhat. Moje dvorní kadeřnice a kamarádka - nějak na sebe nemáme pořád čas, hlavně ona je v Jihlavě a halvně je také teď tehotná, má termín měsíc po mě, tak už ji nechci moc otravovat....

babara
2. feb 2010

Jaktoze jsou ti chlapi tak konzervativni? Ja byla jednou na takove soutezi kaderniku (Bomt, Cup). Velka zmena, a jediny komu se to nelibilo byl muj chlap 😀 No mozna vsichni kecali, abych pravdu rekla, tak jsem se v tom az zas tak necitila. Zkusim najit odkaz abyste videly...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre