Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
3. feb 2010

u nas je to vraj tak, ze termin porodu plati ten co je zapisany v tehotenskej knizke a uz sa nemeni..v mojom pripade je to podla MS, ale aky som mala cyklus si nepamatam, lebo som brala dlho HA a tiez hned po vysadeni druhy mesiac som nasla //..a naozaj aky som mala cyklus ako 18rocna si nespominam...

blanka.k
3. feb 2010

Tady se srovnává termín dle PM a UZ, pokud je rozdíl do týdne, bere se podle PM, pokud víc, bere se ten UZ. 😉

nikkka
3. feb 2010

a ked nas doktor premeriava, tak vzdy to sedi aj podla toho terminu...takze mne sa to asi ozaj nezmeni.. 🙂

antynka1
3. feb 2010

No to já se na to chci taky zeptat kvůli termínu nástupu na MD, teď v tom mám nějaký zmatek..... Jenom vím, že když je termín dle MS a UTZ rozdíl do 1 týdne, tak to neupravuje, tak uvidíme co s tím teď po tom velkém UTZ Dr. provede.... Ale říká se, že je to dle UTZ nejpřesnější do 12. týdne, to prý rostou všechny mimča stejně a pak už si každé roste, jak chce.. No ale vzhledem k tomu, že já i manža jsme trpaslíci - já mám 153 cm, tak žádného obříka nepředpokládáme 🙂

nikkka
3. feb 2010

na dnes to uz balim, zajtra idem na tu cukrovku tak mi drzte palce...
pekny zvysok dna 🙂

bibi13
3. feb 2010

antynka1 ja som to počula tak, že prvý kopanček, ktorý uciti je presne polka tehotenstva.. takže ked som napr. ja cítila prvý kopanec v 20 plus 2, tak prirátam dalších 20tt plus 2.. ale či to je tak, je to otazne.. a hlave som to počula o prvorodičkach..

adelka, hej pracujem..:( do konca marca.. a možno ešte zbucham uzavierku.. to su také dva, tri dni na začiatku mesiaca.. uvidíme..

lucik...
3. feb 2010

nikka budem držet palce 😉
mě na NT screeningu řekli termín 8.5., dle PM mám 10.5. a když jsem byla na velkém UTZ ve 20tt tak mi řekla taky 10.5. tak uvidíme.. Já bych třeba zrovna chtěla porodit na termín 😀 10.5.2010 je hezký 😀 😀 😀

blanka.k
3. feb 2010

Já chci datum 5.5.2010, to už by byl 3. s tímto datem v naší rodině 😉

aaadus
3. feb 2010

5.5.2010 má TP dle PM, ale chci rodit 1.5.2010 😀

bibi13
3. feb 2010

mno u mna to je tiež také rôznorodé..xi.. prvý termín mám 21.4. potom mi lekár povedal, že je babatko o dva týždne menšie.. takže to vychadzalo na termín v máji... potom zase o týžden väčšie a to vychadzalo na nejakého 27.4. a teraz podla meraní bolo babatko o další týžden aj niečo väčšie.. a podla pohybov to vychadza na 15.4.. a teraz si vyber.. 🙂

mishah
3. feb 2010

blani:mně dr počítal nástup na MD 7 týdnů před termínem dle MS, a i když mi malý vycházel celé těhotenství o týden menší,opravdu na to nikde nebrali ohled, ani v porodnici..asi ten týden tak neprožívali,no,nevím 😉 Teď miminko odpovídá týdnům,tak jsem zvědavá 😉 A termín nástupu na MD,pokud zas vypíše těch 7 týdnů před TP mně vychází 1.4. 😉

antynka1
3. feb 2010

Bibi taky hezký blázinec 🙂
Já to asi nebudu moc rozpatlávat, protože dle UTZ mi ty termíny vychází později a já chci co nejdříve na MD. Akorát to budu řešit, kdybych "přenášela" a chtěly by mi vyvolávat porod.

mishah
3. feb 2010

Nástup na MD je myslím 6-8 týdnů před termínem a asi se to počítá spíš podle termínu dle MS 😉 pokud nejsou velké odchylky...

medan29
3. feb 2010

To já mám termín 8.5.2010 ale moc bych chtěla 3.5. na moje a manželovi narozky 😀

antynka1
3. feb 2010

Medan, ty máš s manžou narozky ve stejný den?
Já nechci TP 30.5. to má narozky tchýně..... 😖

medan29
3. feb 2010

antynka1:jojo manžel i já máme narozky ve stejný den, jen manžel je o pár let starší, ale brala bych i 2.5 to máme zas výročí svatby 😀

aaadus
3. feb 2010

medan to máte pěkné 🙂
tchýně má narozky naštěstí až v červenci, ale švagr má kdesi v dubnu, myslím 19 a to by mě kleplo 😖

antynka1
3. feb 2010

Tak to je Medan fakt hezký 🙂

medan29
3. feb 2010

Jojo jen málo kdo nám to věří a myslí si že si děláme legraci 😀

xxx.klarka
3. feb 2010

Bibi, to je super že je všechno v pořádku🙂

Tak už mám ty kapky do nosu, snad pomůžeu. Jako ale kápla jsem si, a cítila jsem to snad až v žaludku tu sílu. 😀

blanka.k
3. feb 2010

Klárko - tak ať zaberou a máš pravdu, proti té mořské vodě je to síla, taky mi to vždycky projelo celou tu trubici 😅

antynka1
3. feb 2010

Klárko - jestli máš Pinosol - tak to je tedy síla, nesnáším ho, pálil mě po něm nso ještě několik hodin ☹

lucik...
3. feb 2010

Tak večeře hotová, jen musim čekat až se manžel vrátí z tréninku 😀

Pinosol neznám, ale určitě pořídím až budu mít rýmu, když to tak chválíte 😵 😵 😵

mamonia
3. feb 2010

ahojte zienky,mozem vas o nieco poprosit? klik na stranku a pridajte svoj hlas prosim.Dakujem 🙂

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=d6...

aaadus
3. feb 2010

lucik a co máme dobrého? mě honí mlsná a už nevím co bych zpráskala 😀

lucik...
3. feb 2010

aaadus máme krabí pomazánku 😀 😀 😀 Moc jí nemusim, ale manžel si jí přál a já na ní taky docela dostala chuť 🙂 A zítra budem mít k obědu špagetyyyyyyyy 😀

Ale taky mám na něco chuť 😒

xxx.klarka
3. feb 2010

anty,blani, přesně ten Pinosal, je to fakt síla:D ... já si kápka hnedka 2 a pak jsem čuměla co to je😀 jak to projelo až bůhví kam.

já si dala rohlík s máslíčkem a marmeládkou🙂

aaadus
3. feb 2010

já už jsem do sebe natlačila vánočku s kakaem, rohlík se salámem a teď nevím co bych 😀 Ve špajzu mám ještě Salko od vánoc, ale pořád odolávám, protože vím, že když ho otevřu tak ho sním celé 😀

lucik...
3. feb 2010

aaadus to já tady mám už asi měsíc piknik - to je taky jak salko, v tubě a taky pořád odolávám.. Dneska už sem toho zbouchala až až 😀

aaadus
3. feb 2010

piknik já taky ráda. A co teprve pikao, to do sebe nacucnu ani nevím jak 😀 a ještě chvíli tady o tom budeme mlít tak salku hrozí zkáza 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre