Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
3. feb 2010

aaadus sem ti posílala fotku v topu ne 😀

vladkaz1
3. feb 2010

Lucik a kolko mas?
No baby tak ja si na 73 kilo teda nepripadam jak slon ,vcera mi povedal muz ze mam len brucho ze mi hrkaju kosti 😀 a to ma rad chude baby ... ja neviem teda ..
Ale ja rit a prsia stehna mam riadne ..

aaadus
3. feb 2010

lucik já vím 😀 a nic tam není vidět 😀

lucik...
3. feb 2010

aaale je 😀 😀 😀

vladko no jak kdy 😀 168 - 170 😀

aaadus
3. feb 2010

jdu si dát sprchu. a potřebuju si odlakovat nehty na nohách, tak nevím za jak dlouho se vrátím 😀

bibi13
3. feb 2010

no vladi ale ked je človek zvyknutý na miery 90 60 90 plus mínus cm, ono sa potom ťažko na seba pozera, ked vyzeram tak ako vyzeram.. 😠

antynka1
3. feb 2010

Aadus, no tak to ti nezávídím, jsme zvědavá, jak se ti to povede. Nedávno jsem se chtěla oholit, ale nešlo to, nic jsem neviděla 🙂

lucik...
3. feb 2010

já mám občas problém si obléct i ponožky 😀 😀 😀

bibi13
3. feb 2010

no ja funím pri každom pohybe.. ale dnes som sa holila a to bolo srandy..xi.. ale keby sme nemali taku vanu aku mame, tak bez šance.. môžem sa zaprieť..xixi

vladkaz1
3. feb 2010

Bibi jasne .. no ja som take miery mala davno pred malou 😀 , takze neviem co to je 😀 ale ani mi to nejako nechyba ,len chcem mat pevne tie sumky nie jak teraz jak zelatina to ma sere musim cvicit idem kukat panelak ...

adelka89
3. feb 2010

aadus skoro ses trefila 😀
bibi jo s holenim mam velky problem, doma mame jen sprchovy kout,takze tady je to trosku nemozne... takze se holin jenom u rodicu 😀

bibi13
3. feb 2010

vladi, po porode zhodíš.. idem aj ja kukať..

jemrykka
3. feb 2010

baby akurát pred chvilous om prišla zo sprchy🙂) a to holenie už aj mne robí pomaličky problém, a to ešte nemám až také brucho🙂) mám nejaké nové fotečky v albume inak.... aj ja pozerááám, sme tu panelákove zavislačky ako vidím heheh 😎

aaadus
3. feb 2010

povedlo se 😀 a holit budu zítra ráno, minulý týden to ještě šlo, ale teď už nevím nevím 😀
volá mi manžel, že prý na něho leze smrtelná rýmečka a ať mu uvařím svařák. myslíte, že si půl hrnku můžu dát? to by nemělo vadit ne?

antynka1
3. feb 2010

Adus dej si 🙂

zzuzullka
3. feb 2010

ahojte babulky, som tu celý deň nebola a ani vás nestíham dočítať, tak dúfam, že ste všetky OK 🙂

ja som dnes bola na oGTT a neskutočne mi to chutilo, sestrička povedala, že to som zatiaľ jediná, ktorej to chutí 😀 ... ale bolo to proste super...sladká voda 😀 a v pondelok si idem po výsledky

aaadus
3. feb 2010

antyn už sosám 😀
zuzul mně to taky chutnalo, ale jenom do poloviny, pak už to bylo bleee

jemrykka
3. feb 2010

🙂 ja idem na ten cukor 12.2. som zvedavá či sa pridám do klubu milovníčok presladenej vody 😀 ale bola by som rada, lepšie ako sa z toho po......:D

zzuzullka
3. feb 2010

adus, keby sa dalo, tak by som si kľudne vypýtala ešte 😀

aaadus
3. feb 2010

zuzul asi vám tam dávají lepší sirup (nebo z čeho se to míchá) než u nás 😅

zzuzullka
3. feb 2010

mne to pripadalo ako zmiešaná čistá voda s veľkým množstvom práškového- moučkového- cukru. a neviem prečo som si myslela, že to bude červené a bolo to biele 🙂

mishutka
4. feb 2010

Dobré ránko 😀
dneska jsem malem nevstala, jen co budu mít po odběrech zalehnu 🙂

Teď jsem přišla z toho cukříku 🙂 a povím vám nic moc. Měla jsem z toho strach, ale pohoda. Sestra říkala ať to vemu aspoň na 3x že je to lepší a že mám na to 10 min. Já to kopla na dva hlty 😝 a hurá domu za dvě hodky jdu na krev.
Ještě byla ta sestra tak šikovná, že když mi píchla žílu tak se celá postříkala mojí krví 😅

m.c.
4. feb 2010

Ahoj, holky, je tu někdo kdo v noci taky jako já nemůže usnout? Jsem z toho úplně vyřízená, převaluju se vždycky přes hodinu v posteli a ne a ne usnout, je úplně jedno v kolik hod jdu spát, vždycky to dopadne stejně... Jsem z toho už fakt na prášky? Nevíte co pomáhá? Dík moc za rady.

inak jsem prolítla akorát poslední stránku, vidím že probíráte aktuáalní váhu, jsem na tom asi jak lucik, akorát já teda vypadám jak slonice na rozdíl od skoromodelky Lucky🙂.

ciknori
4. feb 2010

Ahoj 🙂
M.C. mě to taky někdy potká a to mám pocit, že ze sebe pracovní a zkouškový stres setřepávám. Napájím se magnézií, někdo tu i psal, že hořčík mimojiné zklidňuje.

ciknori
4. feb 2010

Aaadus, chtěla jsem se tě zeptat i když jsi to tu určitě psala.... Co to je za kočárek co máš v albumu?

matpaj
4. feb 2010

ahojte...... 🙂

joj mishut, hned po ranu take morbidne.....krv.... 😒 tak sa tesim s tebou ze mas Gtt z polovice za sebou.... 🙂

m.c., aj ja sa niekedy v noci zobudim a neviem zaspat.....pozeram do tmy a normalne by som aj vstala a nieco robila.....a recept?neviem, mozno nejake caje, vecer mlieko....aj ked hormony asi nic nepremoze....
mam kamosku, ktora ku koncu tehotenstva nespala skoro vobec, ale ani nebola unavena...... 😒

mishah
4. feb 2010

Ahoj 😉 tak já se taky někdy převaluju a nejhorší je,když se probudím někdy kolem 3 ráno a pak to už nějak nejde a nejde a když by to už šlo usnout,tak se probudí Lukášek a je po spánku 😉 si říkám,že mám ténink na květen 😀
A magnézium má fakt i protistresové účinky, píšou to na příbal.letáku... 😉 🙂

matpaj
4. feb 2010

😒 a mne zasa vcera tvrdlo brusko- vecer...... mala som ho tvrde asi hodinu a potom sa mi normalne zle dychalo.... 😒
dnes uz ok ale sla som zasa do prace....tak bojim co bude vecer..... 😒

aaadus
4. feb 2010

Dobré ráno,
ciknori je to Roan Marita 😉
mishu ty tam nemusíš sedět a mohla jsi domů jo? to máš dobré
m.c. já jsem začala dobře spát až po tom, co jsem začala brát Mg. a když jsem to začala lajdat a přestala ho brát, zase se mi špatně spalo. jinak co mě totálně dorazí a unaví je plavání

xxx.klarka
4. feb 2010

dobré ráno,

u mě taky noc stála ta prd. V nemohla jsem zabrat, když jsem konečně zabrala zbudil mě močák a musela jsem se napít, v tu chvíli jsem měla sucho v krku a musela se napít. Když jsem zase zalehla, ucpal se mi prekerně nos, že jsem nemohla ani dýchat. Snad ty kapky brzo zaberou. A do toho to naše malé mrně je hrozně akční vždycky v noci, se mi chtěla asi prokopat ven nebo nevím.😀 .... a tak furt dokola každou hodinu. Děs. 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre