Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
20. mar 2010

Dobré ráno, tak nová verze jede,tak si snad brzo zvykneme...

Klarka a Zuzulka jsou snad v pořádku....

teda holky,řeknu vám,že teda ty 4 týdny do porodu nevim jak bych vydžela,poslední dny je to děs,jak mám málo té plodové vody,tak je to síla,hrozně cítím pohyby silně a je to dost nepříjemné a Anička je prostě úplně vidět,kde leží a jak se hýbe,když si lehnu... taky asi dost klesá už dolu,protože mi kleslo břicho a tlačí i na močák a bolí mě v kříži a někdy mám křeče do třísel ☹

aaadus
20. mar 2010

zdeni už jenom chvilinku 😉 Křeč do třísla taky někdy mám, až se mi z toho podlamují nohy. Ale furt si říkám, že porod bude bolet více tak tomu moc nevěnuju pozornost

zdenkapo
20. mar 2010

Adus no já vim a tím se taky uklidňuju a říkám,že člověk stejnak na těhu bude vzpomínat, a u mě je to už pravděpodobně poslední těhu... ale už se nemůžu dočkat až budu má úspěšně porod za sebou a budeme v klidu doma,,,

jsem zvědavá co mi zase v úerý gyndr, řekne,zda ještě Anička pobude v bříšku,nebo mě pošle na to vyvolání...

vladkaz1
20. mar 2010

ahojte tak som vas konecne nasla sa mi to tu zda take neprehladne ,
Zdenka tebe sa to krasne krati ,drzim palce aj ostatnym .. 😵

zdenkapo
20. mar 2010

Vladka
děkuju,už se to kvapem blíží... nemůžu se dočkat...
na novou verzi si budeme muset zvyknout....

vladkaz1
20. mar 2010

no kiez by to bezalo aj mne ,nejako mi to stoji 😀 ,ale idem 25 teho na velke sono vysetrenie tak sa tesim a potom uz len cakat ,... a chodit do porodnice na vysetrenia ....
Hrozny problem mam s chrbatom vemi ma bolieva v noci .

doli1
20. mar 2010

ahojky tak jsem toho moc nenaspala.prostě to nejde jako vždy když můžu.dala jsem prat poslední růžové ale dnes to jen tak neuschne venku je škaredě.
nový koník vzhled mi nevadí ale to si zvyknu hned ale přijde mi že to co potřebovalo změnit tak to neudělali.nejde obnovit diskuze nebo jakymkoliv způsobem se podivat jestli někdo něco nenapsal nového,nejdou citace jak na jiných diskuzí,stále žádné zabespečení kdo nás čte a tak.myslim že tyto maličkosti chtěli vychytat ne vzhled koniku.
já musim říct že se citim skvěle ale to bude dávkama magnéska kdybych ho vysadila tak to bude děs.

yanika
20. mar 2010

Ahojte, tak konecne nam to funguje🙂
Ja som mala tiez vo stvrtok "poplach", celu noc bolesti ako pred ms a tvrdnutie, tak som isla radsej ku doktore, ale upokojila ma, ze sa neotvaram, cipok sa neskracuje, takze len oddychovat... ale ten pocit, ze uz sa to mohlo rozbehnut - bol celkom prijemny 😀 a aj ten strach z porodu nejako opadol, keby uz k tomu malo dojst...
Tak sa zacinam cim dalej tym viac tesit...
Ja som konecne zacala prat a zehlit, takze sa tiez vytesujem🙂

bibi13
20. mar 2010

ahoooojte.. no konečne.. včera som celý den chodila na net, či to tu už funguje.. 😉

klarka, čoskoro budeš doma, neboooj...
a vieme niečo o zuzke?

inak zdeni, ja som na tom rovnako.. nech to je už za mnou.. horšie a horšie su tie dni..

vo štvrtok som bola u lekara, všetko v poriadku, brali mi krv a stery na toho streptokoka (ani som sa pýtať nemusela).. a to mi strčil tu paličku do dierky a druhu do konečníka.. som sa cítila jak debil.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetko v poriadku, na další štvrtok si idem po vysledky a potom už na kontrolu do nemocky.. tak dufam, že bude všetko v pohode..

včera som si pekne porobila detsku izbičku, umyla som si tam okno, bola som objednať záclonku a pojdem kupiť taky nejaky menši koberec a bude to.. jo a ešte niečo nakresliť na stenu.. juj a večer som bola det, strašne opuchnuté nohy, ruky, a tvrdlo mi brucho.. potom sa to naštastie ukludnilo..

antynka1
20. mar 2010

Ahoj holky,
ke Koníkovi - ty aktualizaci stránek budou upraveny a diskuze se může dát jako soukromá a mohou tam mít přístup jenom ti, které zakladatel povolí 🙂
Před chivlkou psala Klárka - tak počká na výsledky nějakých stěrů a když se to nezhorší, tak by jí měly v pondělí pustit domu Tvrdnutí už je prý v mezích normy. Akorát jí dneska pouští spolubydlící, tak tam bude sama.
Tak to tam Klárko do toho pondělí vydrž!

doli1
20. mar 2010

ahojky už mi jde aktualizace ctrl+r jde vidět že stále na tom pracují.
je škoda to tady uzamčít už se k nám nebudou přidávat nové tvářičky ale zas nás nikdo nebude číst.
jsou hodně velké změny v albech
klarka neboj ještě den a budeš doma a novou spolubydlící ti uřčitě dají a pokecáš si.

zdenkapo
20. mar 2010

Bibi
no právě, už abysme byli s mimčem doma,už je to někdy děs...

jdu zadělat těsto na české buchty,už se na ně těšim 🙂

antynka1
20. mar 2010

Tak ještě píše Klárka, tak mám pozdravovat. Dočítá nás, ale nemůže regovat (nefunguje jí přihlášení přes mobil). A má novinky ohledně bydlení - ta paní co bydlela pod nima (jak umřela), tak půjdou do toho jejího bytu a zároveň koupí ten byt ve městě, který upraví a pronajmou, kdyby je z toho na vesnici chtěli třeba po čase majitel vystěhovat. A jinak je ještě lárka odvážná holka zaúkolovala přítele, aby jí vypral světlé prádlo - tak to jsem zvědavá, jak se mu to povede 😀
Tak Klárko, tak to jsou dobrý zprávy 🙂
Vzkaz pro Klárku: bohužel nemám O2, ale Vodafone....

antynka1
20. mar 2010

Bibi, Zdeni - závidím, že už to máte za pár, já tady budu funět ještě určitě i v červnu.........
Dneska jdu na ten veletrh For Kids - tak jsem zvědavá, jestli tam něco objevím... Ještě jsem říkala manžovi, že bychom měla vybrat nějaký prachy kdyby tam něco měly za dobrý ceny a on mi řekl: Ty tam chceš nakupovat? A já říkám no jasně, proč tam asi jdeme. A on -no tá já tam nakupovat nechci - nemám rád tohle nakupování na rychlo a jdeme se tam jenom na ty věci podívat... No nezabily by jste ho!!!!!!

vladkaz1
20. mar 2010

Klarka drz sa pozravujem a drzkam palceky nech je vsetko oki 😉

aaadus
20. mar 2010

klarka to jsou dobré zprávy s tím bytem. A při praní prádla držím palce ať zůstane i po vyprání světlé 😀 Manžel mi jednou přihodil bílé pyžamo ke svým smradlavým montérkám, no úžasné 😀
antyn ti chlapi 😀 Pro nás tak samozřejmá věc a oni to nepochopí 😀

bramburka
20. mar 2010

holky anketa: jak dlouho lednice po stěhování musí stát nez se znova zapne, tchyne šílí, že nemá kam dat na 24 hodin mrazák, ale my jsme to nechavali stát asi hodinu a pak to zapnuli?

bramburka
20. mar 2010

aktualizace mi furt nejde?

antynka1
20. mar 2010

Bramburka - pdole mě záleží na tom, jak je venku - něco jiného bude, když jí stěhuješ při mínus 10 a něco jiného když je velké teplo. Zkusím se zeptat manžela - daly jsme budík na devátou - dneska máme hodně lítání a před chvilkou jsem ho byla popohnat, tam už otevřel první oko a mžourá na mě, že už teda vstane 😀

bibi13
20. mar 2010

brambur, ja si už nepamätám koľko sme nechavali stať chladničku.. vieš tehu debilita..🙂))))

zdeeni, pošli buchtičky.. mnaaaaam..

aaadus
20. mar 2010

brambur netuším, mrazák jsme nikdy nestěhovali a ani by mě to nenapadlo ho nechat stát než se zapne

antynka1
20. mar 2010

Brambur - prý je to v manuálu, ale říká, že alespoň hodinu.

bramburka
20. mar 2010

v manuálu to nepisou, my jsme pri stehovani zapli hned a no problemo, ale tchyně lítá, ke komu dá mrazák a má s tím hroznej problém!!!

m.c.
20. mar 2010

No my jsme určitě nechali stát mrazák po stěhování minimálně tu hodinu, ale mám pocit že i dýl...

antynka1
20. mar 2010

Vzkaz pro Adus od Klárky:
Já mám naštěstí to světlé připravené v pračce, takže tam akorát přihodí pyžamo, osušku a spodní prádlo, co mu dneska dám, tak snad by to mělo být v pohodě 😀

Za chvilku valím na ten veletrh, tak nebudu na netu.
Jinak jsem se pěkna naštvala a asi poprvé v životě napíšu poslancovi - jeden kretén prosadil změnu zákona, že se zase bude moci kouřit na zastávkách - zákaz bude platit jen na krytých zastávkách - je vidět, že to navrhl idiot, které necestuje MHD a neví jaké to je, když člověk ráno stojí na zastávce a z každé strany mu nějaké hovado čudí pod nos...... Sorry, že jsem se tak rozčílila, ale tohle mě fakt strašně vadí..... Jj, svodoba jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého........

bramburka
20. mar 2010

foto štrůdlů...

mishah
20. mar 2010

Ahojky, krásný víkend všem a holkám, co jsou v nemocnici, ať jsou brzy doma 🙂 🙂
My jsme byli včera na tom veletrhu For kids, bylo tam teda hrozně lidí a celkově mi přišel lepší výběr na tom podzimním veletrhu..nicméně jsme pár věciček stejně koupili -čepičku od pletexu s vrtulníkem Lukáškovi, bambusovou osušku oranžovou kikko(údajně o 60% vyšší savost než balvněné)-je tda na omak mnohem příjemnější, už ji peru,tak jsme zvědavá 😉
no a pak snad všechny Krtečky z edice večerníčků 😀 😀

mishah
20. mar 2010

brambur: mňam 😉
No,my vyrážíme za chvilku pro změnu do ikea, ještě dokoupit nějaké poličky a pár drobností, tak zatím se loučím 🙂
antyn: hezky si užijte výstavu 😉

bramburka
20. mar 2010

v Ikea potrebuju policky do zrcadlovy skrinky, jaksi nam nedoslo, ze nejsou soucasi...

bibi13
20. mar 2010

fuj, spotena som... poprané, poupratované, žehlenie prichystané, dám 10 min pauzu a idem na okno a potom na žehlenie.. nechce sa niekto pridať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre