Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
6. apr 2010

gabap, kupila som si dva balíky a vypila som dva pohariky.. teda tri som si spravila a jeden som nechtiac vyliala..🙂)))

bibi13
6. apr 2010

kde mám teda kupiť ten olej?

matpaj
6. apr 2010

gabap, baby ho piju od 34.tt, ale ja som citala nazor jednej lekarky ze staci az v 37tt. tak ja pockam...............

matpaj
6. apr 2010

bibi aky olej pre babo? v lekarni........

gabap
6. apr 2010

ja uz ho piju,moc tomu sice neverim,ale zkusim co to se mnou udela 😀

gabap
6. apr 2010

myslim ze slunecnicovy olej z lekarny ne?nebo se mylim?

matpaj
6. apr 2010

bibi, ty mas 15 dni do porodu................ 😲

gabap
6. apr 2010

nevite co michalag?psala ze ji neni moc dobre..

bibi13
6. apr 2010

matpaj, myslím olejček na natieranie telíčka.. a to môžem aj tvaričku tým olejčekom potierať?

bibi13
6. apr 2010

matpaj nooooooooooooooooooo... super, nie? zajtra mi začína 39.tt.. a dnes lekár povedal, že to bude skorej a mám CS 8 a ešte to aj zakruškoval..xixixix

mishelik
6. apr 2010

ahojte kde ste kupili ten malinikovy caj lebo vraj nie v kazdej lekarni ho maju. dakujem 🙂

matpaj
6. apr 2010

bibi mozes aj tvaricku ale len tak jemne....malinko.....
no bibi, tak mas to na male......este sa ty nesniva ze rodis? ja som pred porodom rodila kazdu noc.....teraz prezatial len kazdu druhu noc kojim..... 😀 sa normalne bojim, ze si v spanku vytahujem ciciky.......este ich zacnem strkat mm do ust.... 😀

gabap
6. apr 2010

matpaj myslis ze by te tvuj nadaval? 😀

bibi13
6. apr 2010

ale šak mm bude aspon spokojný, ked sa rano zobudí a cecek bude mať v puse, nie? 😀 😀 😀 😀 😀
jasne, že sa mi sníva.. práve tuto noc som rodila asi 3x.. a mala som strašne živý sen, že sme mali malinkého doma a zobudil ma jeho plač.. parada..

mishelik, ja som ho kupila u nas v malackach.. ale šla som do lekarne a oni mi ho objednali.. tak sa skus spytať v lekarni.. ale zase v druhej na mna pozerali jak na debila, že čo od nich chcem.. 😠

matpaj
6. apr 2010

no neviem babky co by na to mm povedal....vraj mam bradavky ako "dekle od solviny".......dvakrat tolke...... 😀

fuj babky ako ma boli brucho......aj vas tak ako pri menstr?mna boli aj hodinu v kuse....je to normalne?

gabap
6. apr 2010

matpaj dekle od solviny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jsem si normalne cvrkla 😀 😀 😀 😀

monika.c
6. apr 2010

ahojte ,tak ja som dnes tiez absolvovala poradnu u midwife,mala je otocena hlavickou dole,takze to je dobre a dnes mi vypisala aj sprievodku na vyter na streptokoka,baby.to ste este nezazili,ja som si ten vyter musela urobit sama,no hroza 😖 mna tu z tohto zdravotnictva fakt porazi ☹ nespravia mi tu ani sono,ani nic,aj ked som ochotna ho zaplatit,vraj mam ist na 3D alebo 4D sono na privatnu kliniku,kde to stoji ale okolo 100 libier a to sa mi zda dost 😒 tak ja ani neviem,kolko mala ma asi v priemere kilo,ani ci nema omotany pupocnik ani nic ☹ dnes iba popocuvala srdiecko a je vsetko v poriadku,tak ja dufam,ze tu tento porod nejako prezijem ☹ a o pozerani zo spodu ani nehovorim,mozno sa odvazia ma pozriet aspon tesne pred porodom 😕 to uz asi budu musiet 😅
ozaj a zbalena este nie som,mam to iba pripravene v taskach a v skrini 😉
a kozmetiku budem pouzivat niveu,pri Lukym mi vyhovovala,mal po nej peknu pokozku a dokonca aj teraz iba niveu pouzivame,takze ja som s nou maximalne spokojna 🙂 skusala som aj bubchen,ale ten nam nejako nesadol 😒

bibi13
6. apr 2010

matpaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no ja som to matpaj nemala, tak ti neviem povedať.. aj ked sa všetko pobolieva ale nič extra..

matpaj
6. apr 2010

bibi, momentalne mam az krce.....fuj...... 😒

katunka82
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pepibubu
7. apr 2010

Ahoj holky, no popravdě, dneska si sbalím tašku do porodnice. Včera mi bylo tak, že jsem myslela že je to tady. Ale ve finále nic, možná že se malej jen přetáčel aby byl způsobně hlavičkou dolů (zatím je KP) ale už mi došlo že není nač čekat.

dezyre
7. apr 2010

Dobré ráno holky.. 🙂
Tak já se dnes vzbudila bolestí na pravé straně, strašně mě tam píchá a bolí to v sedě, leže, stoje i na omak. Doufám, že to nebude slepák.. toho se vždycky moc bojím, ale že to budou jen zaražený prdy 😕
Koukám, že je tu zatím prázdno 🙂
Já mám dnes v plánu taky předělat tu tašku do porodky a přeskládat malýmu nějaký věci a hlavně už v tom jeho pokojíku poklidit, nebo se to všechno válí po zemi, kosmetika a tak 🙂

aktaka
7. apr 2010

dobré ránko

Pepi, já mám pořád pocit, že je na co čekat 😅

Dez, mě tak včera večer bolelo taky... asi nějaké erupce na slunci či co

arcik
7. apr 2010

Dobré ránko děvčata 😀 😀

jdu vás pozdravit a pak valim vařit a s holkou chvilku na vzduch dokud nám tu hezky svítí sluníčko 😉

v noci jsem holky měla jednu můru za druhou...fuj jsem se vždycky z hrůzy probudila a zůstala chvilku vzhůru abych to zahnala...no a pak následoval další běs...no manža je domlácenej ..chudák se ráno vzbudil a řiká mi:" ty vado to byla noc,jsem celej zlámanej a dobitej jako kůň..musíme si koupit novou matraci" tak jsem mu na to řekla že jsem ho mlátila v noci já a ne že máme na prd matraci...chudák....

🙂 🙂co se týče kosmetiky pro mimi,já jsem zastánce obyč avirilu olejíčku ale jen tak střídmě,nechci mrně moc mastit abych mu zbytečně pokožku neničila.....na koupání a mytí máme toho velkýho žlutýho Johnsona s dávkovačem a to si myslim stačí...na zadeček pak rybilku nebo co se namane...každýmu mrňeti sedí něco jinýho.. 😵

holky co dnes jdete na poradnu tak hodně zdaru a samý dobrý zprávičky

Doli ty se drž nějak to dopadne.....už jste v těhu dost daleko a malá i ty budete v pořádku 😉 doktoři vědí co je pro vás obě nejlepší. 😉

bramburka
7. apr 2010

Dez, myslim, spis zarazenej prd, to se mi ted stava celkem casto, neni tam moc mista.

Xenule má 38,5 vecer a já od 3 rano nespala a kontrakce po 6 minutách, ale preslo to jak jsem si lehla na druhy bok, ale to moc neslo, kdyz jsem mela v posteli malou,. takze vlastne dobry.- Jen vstavala v 6, takze jsem opet spala 3 hodky, coz teda asi se picnu.

arcik
7. apr 2010

jo tašku mam tak nějak pobalenou komplet,stačí jen při odjezdu dodat ručníky,župan a ty přezůvky...pro malýho mam bodýčko s dlouhym rukávem,dupačky,svtřík,čepky a ty botičky látkový...capáčky...a stačí....a deku na přikrytí pokud bude zima

eliz
7. apr 2010

Ahoj holky,
tak jsem včera k PC už nesedla-bolelo mě a tvrdlo břicho jak blázen 😖 Dneska už je to naštěstí v poho,mažu s dcerkou k Dr. potvrdit přihlášku do školky,pak ke tchýni a večer na dlouhou dobu naposledy do divadla 😀 U PC budu až zítra večer,tak snad vás konečně dočtu.
Dez mě to bolelo včera na pravé straně taky 😕 mám z toho hrůzu že je to slepák i když nejsem těhu natož teď.No nakonec to asi bylo po jednom vajíčku na tvrdo 😀
Jdu tu poklidit,ať můžem vyrazit a vrátit se zítra do relativně čistého bytu 😀
papa

arcik
7. apr 2010

jeee a o bolení ani nemluvim mě bolí celej člověk takže už se ani nesnažim identifikovat co mě vlastně bolí... 😀

Brambu tohle znám,probdělé noci a máma ráno unavená jak pes....tak si s ní vlez do pelechu a polehávejte spolu u pohádek...to u nás vždycky pomáhá oboum stranám 😉 jak mě tak Klárce

arcik
7. apr 2010

Eliz tak pěknej den a večer

bramburka
7. apr 2010

Normalne nemuzu najit ty pidi rukavičky vílé, proti těm narostlým nehtíkům....ale měla jsem je i já i poděděný. asi další ztráta, jsem dost věcí pujcila kamaradkam a dost se mi nevrátilo 🙄 no nic pro dobrotu na žebrotu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre