Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
7. apr 2010

lucik, tiež ma to tam tak bolí už asi týždeň, no už to iné asi nebude. tých pár týždňov to už musíme asi vydržať

marti, my máme kočík Bexa B4, mám ho aj v albume, ale zatiaľ je u našich. domov ho dovezieme až keď ja budem v porodnici a malý už bude na svete a bude OK 🙂

andelka
7. apr 2010

Luci, než jsem to dopsala, ty takhle jo? 😀
Teda páni, tak ať ti to dobře dopadne a kdyby už to bylo ONO, tak hodně štěstí, málo bolesti a krásné zdravé miminko přeju 🙂

antynka1
7. apr 2010

Tedy Luciku, ale jestli je to plodovka tak to mě děsí, když jsi to zkusila jen preventivně..... Jak to má pak člověk poznat když nemá to činidlo?

zzuzullka
7. apr 2010

lucik, tak sa drž a určite sa ozvi, ale ešte by Viktorka mohla počkať aspoň 2tt

aaadus
7. apr 2010

lucik zkus si dát tu vložku po porodu a pak zkusit ten roztok. Ale držím palce ať se vrátíš domů 2v1

zzuzullka
7. apr 2010

antynka, tiež si práve hovorím, že ako to poznám bez toho činidla, keď lucik to skúšala len preventívne. a ja mám ešte k tomu výtok stále, takže za deň miniem aj 5 slipoviek, mňa len utešuje to, že keby toho bolo moc, tak to poznám a keby len trošičku tak sa snáď nič nestane aj keby som to hneď nepoznala, lebo chodím teraz každý týždeň ku gyndr a zatiaľ mi vždy píše do správy, že voda stojí

blanka.k
7. apr 2010

Luci - držím palce 😉

a mám VZKAZ OD DOLI!!!!
Ahoj, uz mam po zatezovem testu, nebyl nejhorsi ani nejlepsi, nechaji me donosti 36tt a pak hned ven. Ale podle dr. to pujde samo. Pred chvili mi delali monitor a mam pravidelne kontrakce a tak se uvidi jeslti se to rozjede nebo se to stopne. Budu informovat, pa a dorbou noc. 😉

antynka1
7. apr 2010

Já půjdu teď na kotnrolu za 14 dní a pak už rovnou na monitory. Neívm jeslti bych poznala, že mi utíká plodovka - pořád píšou, že teče nonstop.... No uvidíme co Lucíkovi řeknou... A to samé jak psala Vladka s jejím porodem....

aktaka
7. apr 2010

Lucik,drzim moc pesti. At je to jen kapicka a mala jeste chvilku vydrzi

antynka1
7. apr 2010

A Doli - tak se drž 🙂

aaadus
7. apr 2010

doli drž se 😉

zzuzullka
7. apr 2010

teda babuľky tu sa nejako predčasne rodí...čo je niečo vo vzduchu? už máme tri bábätká a všetky skorej ako v 40tt a ďalšie sa pýtajú von 😅

lucik...
7. apr 2010

aaadus já měla intimku ale neparfémovanou nic, takže by to nemělo ukázat falešně... Vezmu si teď obyč vložku ale stejnak jedem, max. mě pošlou domů (doufám). Mám číslo na michalag, tak mi kdyžtak napiště ještě někdo do IP číslo

aktaka
7. apr 2010

Doli,drz se!

blanka.k
7. apr 2010

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mishutka/alb... --holky, co se to děje, každý rodí...

blanka.k
7. apr 2010

Mishutka - gratuluji k drobkovi, ať vám dělá jen a jen radost 😉

antynka1
7. apr 2010

Teda Blani, ty jsi ale detektiv!
Mishutka - gratuluji moc!

pralinka25
7. apr 2010

jejda tu to fakt fici

mishu gratulujeeeeeeeeeem 😵

aaadus
7. apr 2010

mishu gratuluji. Malý je krásný 😵

bramburka
7. apr 2010

tady se rodí koukám, Doli, uf drž se,

Lucik, no ja myslim, ze trošku vody ubyvat může, pokud to necítíš, asi s tím nic dělat nebudou, no ale raději jed. At si to prozkoumají.

Mě teda kdyz prdla voda, tak jsem o tom vedela, bylo toho tak pul litr....děs běs a teklo to celou cestu az do porodky a pak i tam a já ručník mezi nohama a setra rika, vezmete si na zachodě vlozku, jako jsem si tukala na čelo, a rekla jsem ji, tak když to neudrží ani ručník, vložka mě nespasí...no naštěstí jsem tu setrsu pak neschytala na šestinedělí. Ale aspon jsem vedela, ze uz je to ono, že...

pralinka25
7. apr 2010

sa sem budem bat aj chodit aby tie predcasne porody neboli nakazlive 😀

vcera a dnes mi tvrdne brucho o 106. uz ani nepocitam kolko krat.

blanka.k
7. apr 2010

Houby detektiv, koukala jsem naúvodní stranu, že to albíčko znám, tak jsem rozklikla, co Mishut pěkného nakupila, či s čím se nám chlubí a koukám jak puk, že další mimčo... právě jsem to oznámila M., že teď (včera a možná dnes) asi porodí 3 holky s TP 5-10.5., tak aby si nemyslel, že furt máme na všechno čas. 😉

mishutka
7. apr 2010

Děkujeme moc, budu tlumočit mamince (spokojený tatínek) 😀

antynka1
7. apr 2010

TO už je čtvrté miminko a Mishutka měla termín 5.5. nebo tak nějak - no hezký 🙂 Asi už víc máknu na balení té tašky 🙂

vladkaz1
7. apr 2010

Lucik drzkaj sa myslime na vas..... 😵 😵
Doli moja uz vydrzkaj ,vsetko bude oki ,daj vediet ako si na tom prosim .... pozdravujem vas.... sa to tu nejako rozbehlo veru

zzuzullka
7. apr 2010

mishutka, gratulujeme a nech je drobec zdravučký a ty máš dosť mliečka 🙂

baby, ja sa v tom normálne nejako strácam: ak sa nemýlim, tak už sú 4 májovčatka na svete: helinka, adelka, bibi, mishutka...a všetky skorej ako 40tt a teraz sa chystá doli a lucik snáď ešte vydrží...napísala som to dobre? 😅

antynka1
7. apr 2010

Tak spkojený tatínku, moc a moc pozdravuj 🙂

bramburka
7. apr 2010

Mishu, ty jo, on je tak malý ale krásný, spokojený, jéééééé uplně je mi oiuvej, uz se strasne tesim

aaadus
7. apr 2010

spokojený tatínku mishutky že pozdravujeme 🙂 A porod ok?
blanka já už jsem to manželovi taky hlásila, že všechny tady rodí nějak dřív 😅

andelka
7. apr 2010

mishut: No co to vidím - nedávno jsme si porovnávaly bříška a dneska už je jeho obyvatel na světě 😵 Moc moc gratuluju, super že jste zdraví, tak ať vám dělá prcek jen samou radost 🙂 🙂 🙂

Holky já tu snad přestanu chodit, na mě to strašně padá, jak se to tu rozrodilo - já mám pořád pocit, že je tooolik moře času 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre