Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
6. nov 2009

houbi jo já to nenávidim.. Nám chodí známej obkládat tu koupelnu a hulí tam, to je na pěst 😠

houbik
6. nov 2009

no nas tam bylo asi 12 a vetsina kouri, ale zas nechci prudit, vim jak to je neprijemny z druhy strany 😒 jednou za cas to snad neni pro mimco tak hrozny no 😒

houbik
6. nov 2009

lucik: tak volny beta hCG 37,86IU/I
PAPP-A 4,400IU/I
trizomie 21 upr. riziko: 1:12256
trizomie 18 upr. riziko 1:44257
trizomie 13 upr. riziko 1: 230724

houbik
6. nov 2009

moc se v tom nevyznam, v pondeli ti klidne muzu naskenovat celou tu zpravu, ted uz bohuzel zachvili padam z prace

lucik...
6. nov 2009

houbi v poho to neva 😀
Já tomu taky nerozumim 😀 Já mam to beta HcG v jiný jednotce takže vim stejnak prd 😀

m.c.
6. nov 2009

Ahoj,
dneska jsem byla u kámošky co má o rok mladší holčičku než je Peťula a je teď stejně těhotná jak já, tak jsem ráda že mám kamarádku spolutěhuli 😉 😉

Já bych brala porod jak u malé, v 11 večer mi praskla voda, jenom trochu, tak asi jenom ta přední nebo jaká to je, tak jsme se v klidu nabalili do porodky, přijeli tam, kontrakce žádný, vyšetřili mě, že prej to bude až ráno a poslali mě spát. Okolo 1 ráno jsem začala mít kontrakce a malá se narodila ve 3 ráno, takže naprostá pohoda 😉.

Dneska ráno jsem zvracela, mě ty nevolnosti snad nepřejdou nikdy 😠

zdenkapo
6. nov 2009

holky shánim kontakt a info o tom dr. Rubešovi ze Sebnitzu,tak kdyby jste našli nějaké info,písněte 😉

monika.c
6. nov 2009

dievcata,vidim,ze tu rozoberate predchadzajuce porody,tak to ja by som teda taky,ako som mala,uz nechcela prezit.v pondelok v noci mi praskla plodova voda,tak ma odviezol muz do nemocnice,ja som pravdaze nechcela,ale on chudacik sa tak vyplasil,ze som musela ist no a kontrakcie nikde, ☹ neprisli ani na druhy,treti den,tak uz som bola z toho cela na nervy,tak az vo stvrtok mi pichli vyvolavacku a az potom sa to rozbehlo.tak len pevne dufam,ze tento porod bude iny. 😉 no a k tym nevolnostiam,stale vecer zvraciam,uz som z toho naozaj niekedy poriadne vytocena . 😖 inak ja stale cakam na vysledky krvi,co mi brali pri NT ,povedali mi,ze do 2 tyzdnov mi to pride na adresu a kde nic,tu nic.asi im budem musiet v pondelok zavolat.len sa ukludnujem tym,ze keby bolo nieco zle,tak by mi asi hned volali.

anarida
6. nov 2009

Ahojte ja som sem k Vám chodila neviem či si ma pamätáte?Prišli sme o bábätko tak sa chcem s vami rozlúčiť a popriať Vám veľa štastia a hlavne zdravíčko Vám aj vašim drobčekom občas Vás tu kuknem ahojte

babara
7. nov 2009

anarida, to vis, ze si pamatujem. Je mi to lito, ty jsi to nemela jednoduche ani tak, vid.
Preji mnoho stesticka do zivota, a zdrave mimi s nejakym poradnym chlapem 😉

monika.c, a v kolikatem tydnu jsi rodila?
Mne je taky stale jeste trochu zle, ale jsem vdecna, ze uz se s tim da zit, a ze uz denne nezvracim.

zdenkapo
7. nov 2009

holky hurá,sehnala jsem kontakt na toho lékaře tak jsem mu psala-objednává se u něj formou SMS a ted čekám na kdy nás objedná... v ceně jsou i 3D fotky a DVD záznam

shaarka
7. nov 2009

ahojte kocky,
neviete mi poradit, ake rozne druhy monitorov dychu existuju?
poznam len Nanny a Babysence II, ale viem, ze su aj dalsie...

a este sa chcem opytat - je tu niekto taky, kto pojde na tripple testy dvakrat (teda na odber krvi)? - kvoli posunutej ovulacii (u mna az 38.DC, cize podla poslednej MS som uz akoze v 17tt).

gaban
7. nov 2009

Ahoj všechny,
Můžu občas mezi Vás? Jsem těhotná na stejno jak vy a občas bych potřebovala prohodit pár slov s někým kdo má stejné starosti jako já.
Jinak čekáme miminko po prvním IVF, doma mám už jednoho syna a je to už dlouho takže jsem už vypadla z těchto věcí, je toho spoustu nového..

dezyre
7. nov 2009

Ahoj holky.. dlouhou jsem tu nebyla.. tak jdu alespoň mrknout co jste tady prokecaly 🙂.. Doufám, že si na mě ještě pamatujete 😀
Nebyl vůbec čas, sem jít za vámi.. měla jsem hrozný hoňky v práci.. určitě vám neunikly ve zprávách informace o datových schránkách.. no a já pracuju na soudě, tak jsme tam měli dost veselo 😀
A jak se jinak máte? .. Co miminka? .. Já už se moc těším až ucítím pohyby.. už jen čekám kdy už .. jemnej náznak 😀

michalag
autor
7. nov 2009

Ahojte,
shaarka, ja poznam len tieto dva monitory, takze asi nepomozem a co sa tyka 2x odberu krvi koli triplikom, ja idem len raz

gaban, jasne ze s amozes pridat a pokecat si s nami 😉 🙂 ... vitaj 🙂

michalag
autor
7. nov 2009

babenky a chystate sa niektora aj na 3D/4D ultrazvuk???

mishutka
7. nov 2009

ahoj, já se chystám na 4D, ale cena se mim moc nelíbí tak ještě zjišťuju něco levnějšího, 890,- mi příjde dost 😅

michalag
autor
7. nov 2009

mishutka a to len za pozeranie, ci aj zo zaznamom a fotkami?

mishutka
7. nov 2009

Asi 20min. dvd a fotky, ale 20 min. na co tam tak dlouho budu koukat 😀 slyšela jsem, že to stojí kolem 400,-

gaban
7. nov 2009

díky 🙂 ráda 😉

holky ten 3D mě taky láká 😉

zdenkapo
7. nov 2009

mishutka tak to máš levné, já budu v tom Německu platit 50eur,ale co jsem slyšela a četla reference,tak ten pan doktor je profík a ten přístroj se nedá srovnat s čechama-prostě vše lepší kvalita a obraz,podrobnější a tak,takže se fakt tešim... dvd záznam a fotky jsou v ceně a prý se fakt věnuje,tak jsem zvědavá a určo dám info- škoda,že pro vás skoro všechny je to daleko,mi to máme za humny

monitory dechu jsou nej ty Nanny a Babysence II, já půjdu do Babysence II,protože,jak už jsem psala dřív,Nanny se mi na šíř o 2cm nevejde do kočárku... ten monitor,co se dává jen na plínku mi přijde k ničemu,většímu miminku,které se překuluje a hýbe si myslim to překáží,nehledě,že si to může sundavat...

michalag
autor
7. nov 2009

mishutka, u nas to stoji 33eur ale to este neviem ci je k tomu dvd a foto, alebo len ze doki pozera ... a v kolkom tt planujete ist??? ... my sme sa dnes akurat s drahym rozpravali ze by sme isli okolo 25tt-30tt to by uz babo bolo pekne vidiet, ale ja asi do vtedy nevydrzim 😅 😝

zdenkapo
8. nov 2009

michala tak to je trochu pozdě ne? většinou berou kolem 20tt aby bylo vidět mimčo celé... já chci jí do Vánoc

michalag
autor
8. nov 2009

zdenkapo u nas robia aj neskor 😉 , ja si tam skusim zavolat a uvidim

malalady
8. nov 2009

michalag ahoj🙂 a ty si tu?? 😉)

kitty123
8. nov 2009

Ahoj holky,
po dlouhé době nakukuju, nějak na to není čas.

kitty123
8. nov 2009

Koukám, že probíráte 3D a 4D ultrazvuk. My se na něj chystáme určitě. Už s Honzíčkem jsme byli a máme doma fotky a DVD se záznamem, je to úžasný.
U nás se to dělá mezi 24. a 28. týdnem a stojí to 1190,- (v ceně je záznam na dvd a fotka). Posledně jsem byla až na konci 28. týdne a vše bylo krásně vidět.

michalag
autor
8. nov 2009

malalady 😀

kítty, baby len ma ubezpecujete ze som sa rozhodla dobre aby sme na ten UZV isli 🙂

babara
8. nov 2009

kitty, a nedelali ti to v Gennetu? Ta cena je mi nejak povedoma. My si nechali udelat jen fotky, bylo jich ale jen 9, Hynecek moc nespolupracoval, po 20 minutach se otocil zady a taky ta kocka co nam to delala nebyla nejak prijemna ☹
890 mi prijde dobra cena, zatim jsem o levnejsim neslysela.

kitty123
8. nov 2009

babara, jo jo v Gennetu. My jsme měli štěstí na super holčinu, byla ochotná a ani nechtěla končit. Koukali jsme na Honzíka asi 40 minut.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre