Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. nov 2009

já jsem ten typ člověka, co prostě neumí říct ne. ze začátku, kdy mě ta práce fakt bavila (a baví mě asi i teď,ale už ne v takové míře) jsem do práce chodila s horečkama jenom aby mě nikdo nemusel zastupovat. ale časem jsem se naučila nebýt blbá a to jsi měla vidět ty ksichty, když jsem poprvé řekla ne 😀 dělat v kolektivu 40 ženských je nad lidské síly
mishu: neboj, tak za 4-5 týdnů už taky budeš vědět co budeš mít. já taky neplánovala že to budu vědět tak brzo, ale osud to tak chtěl

mishutka
9. nov 2009

Tak jsem si z mmb objednala bodyčka tak jsem zvědavá jak to dopadne 😀 Ještě jsem takhle nenakupovala, moc se mi nelíbí to placení předem.
S manželem máme spoustu věcí z netu, ale vždy na dobírku 😅

lucik...
9. nov 2009

mishu neboj, dopadne to dobře 😉

zdenkapo
9. nov 2009

já teda celodenní vycházky měla,ale od gyn,ne od obvodního

zítra jdu k zubařce,ať mi ty prázdné kolonky v průkazce mizí 😉 ještě obvodní a ekg...

mishutka
9. nov 2009

mě nikam ještě nikdo neposlal tak si počkám sama k zubaři nejdu 😢 muselabych tam nechat duši 😅

aaadus
9. nov 2009

já mám taky strach takto nakupovat, pouze na dobírku. jsem se dneska chtěla jet podívat do ca na ty slevněné věci jak psala blanka, ale auto stávkuje 😠 bych musela jedině vlakem, ale neumím otvírat dveře ve vlaku 😀

aaadus
9. nov 2009

mě taky jěště nikam neposílali, musím se zeptat na poradně. my jdeme zítra akorát na genetiku z vyplněnýma papírama. doufám, že už tam víckrát nebudu muset jít

mishutka
9. nov 2009

aaadus.držím palce!!!! 😉

aaadus
9. nov 2009

mishu díky. já doufám, že se žádné negativní zprávy nedozvím. včera jsme vyplňovali rodokmen manželovy rodiny a celý rod tchýně má srdeční vadu. tak nevím, jestli kvůli tomu nebudou prcka více sledovat

doli1
9. nov 2009

ahojky mě zrovna bodíčka s MMB přišli už je mám v albíčku.přišli v pohodě
holky já jsem myslela že takové to krvácení a samovolné potraty máme za sebou ale vypadá to že nee.moc vám držim palečky at je vše v pořádku u obou.
já teda vždy když se na wc utřu tak trnu jestli tam něco neni.nevim jestli mě to přejde do konce těhu asi budu mít stále strach

medan29
9. nov 2009

Tak já pracuji v kanclu sice nervy ale šlo to, jsme zvědavá jak to bude ted, jsem týden na nemocenské bez vycházek, i tak jsme měla sama co dělat se sebou , dnes mě čeká po 13hodině kontrola u lékaře, fakt se bojím, protože pořád špiním a do toho jsme začala i blinkat, takže fakt super, jen doufám že mimi to nevzdalo a je v pořádku ☹

aaadus
9. nov 2009

medan budu držet palce, určo bude vše ok

m.c.
9. nov 2009

Medan, určitě dopadne kontrola dobře, držím pěsti!

Já už jsem byl u obvoďáka a na EKG, k zubaři jdu v prosinci. Zubaře úplně nesnáším, ale stejně musím na kontrolu, navíc vezmu sebou poprvé malu, tak jí nesmím ukázat že se zubaře bojím 😅

doli1
9. nov 2009

medan třeba zvracíš jen s nervů jak se bojiš a určo bude vše v pohodě

mishutka
9. nov 2009

S tím špiněním to možná nebude tak zlé! Ne každé špinění znamená to nejhorší 😉

zdenkapo
9. nov 2009

holky ale to vás nikdo nikam nepošle,to si musíte zařídit a objednat se sami... mě akorát vyškrtla por.asistentka kolonku plicní,jinak řekla ať si to objedhám,to je každého povinnost... tak je to hold nastavené a k zubaři se musí 2x

každou chvílí mi má přijít balíček s kapsářem k posteli pro Tomáška 😉

mishutka
9. nov 2009

zdenka.to není pravda, ne každý chodí všude a já mám zubaře proškrtnutého 😅
Já si počkám až mě někam pošlou 😉 co mi udělají když nikam nepůjdu, zakážou mi porod 😀

doli1
9. nov 2009

porod ti nezakážou ale všechny komplikace(které by byli) svedou na to že jsi nebyla někde na vyšetření.
16 jdem s synem k zubarce tak se asi objednám ale moc se mi tam nechce 😒

aaadus
9. nov 2009

já zubaře v průkajde nemám,jenom EKG a dětského lékaře

lucik...
9. nov 2009

tak mě moje doktorka poslala k obvodnímu a zubaři... Říkala že by bylo dobré k oboum zajít kolem 12tt, tak už to mám za sebou 😉

mishutka
9. nov 2009

doli: co mají moje ústa společného s mojí .... 😀
Však uvidím kdy přijde řada na mě krom zubaře je jedno kam mě pošlou 😉

zdenkapo
9. nov 2009

mishutka,tak to jsi první od koho to slyšim,úplně každá těhule,kterou jsem kdy znala musela k zubaři- je to docela nutný,protože prý tam můžeš mít nějaký zánět nebo kaz a to ovlivŇuje mimi,vše co máš v puse tak polykáš... já byla i u prvního dvakrát... stejně snad každý chodí na prevenci 2x do roka,takže ti to stejně vyjde tak jako tak na těhu,tak možná na to ta tvá dr. spoléhá

jdeme taky celá rodina i s malým chodíme co mu narostly zoubky

doli1
9. nov 2009

šimi taky chodí pravidelně každý půl rok od prvních zoubků.

mishutka
9. nov 2009

Já už jsem u zubaře dlouho nebyla protože se neřadím mezi masochysty 😀

nikkka
9. nov 2009

my mame asi na slovensku ine tehotenske knizky, ja tam ziadne kolonky o navstevach zubara a inych doktoroch vobec nemam..ani neviem zeby niekam posielali..

lucik...
9. nov 2009

mishu 😀 😀 Já tam byla teď po dvou letech 😀 Sem z toho měla infarkt když mi doktorka řekla že musim k zubaři 😀 😀 😀

yanika
9. nov 2009

ahojte, medan drzim palceky, urcite to bude v poriadku... 😉
Ja som tiez dufala, ze to obdobie velmi smutnych sprav medzi majovkami je uz za nami, a naposledy ma to poriadne vzalo, tak dufam ze to bol len plany poplach...

Holky, neviete mi poradit co robit so skutocne silnou nadchou/rymou? 3 dni som poctivo lezala doma, ale dnes som uz musela do prace, tak si to viete predstavit, som tu zahadzana kopami pouzitych vreckoviek ach jaj 😨

zdenkapo
9. nov 2009

mishutka,taky nejsme masochysti 😀 právě,že chodíme radši pravidelně a nic nám nedělá jen zkontroluje a hotovo...

yanika tak leda solný roztok ve spreji z lékárny a napařovat hlavu na hrncem s vařicí vodou se solí přikrýt hlavu ručníkem a vdechovat nosem,ony se ti uvolní i ty vedlejší dutiny,jinak asi nic neplatí rýmu- leda na lepší dýcháná větrové bonbony nebo černý anticol

lucik...
9. nov 2009

tak to tak vypadá, že budu zítra a pozítří doma. Šíleně mě bolí hlava a záda... ☹ A jak nemůžu žádné prášky, tak je to šílený. Tak zůstanu zítra doma a ve středu se půjdu registrovat do porodnice..

blanka.k
9. nov 2009

Nikka - tak to máš dobrou práci, že můžeš vysedávat u netu 😀 jako u nás taky můžeme třeba kouknout v práci na email, ale jinak to je 100% zápřah, ale zas pokud to není nějaká hnusná práce, tak ono to utíká, ale když je člověk mimo a prostě neví jak na to, tak mu to neutíká 😅
Byla jsem ve městě koupit fotoalbum, do kterého nalepím fotky z UZ a svoje "hambatý" z konce 1.trim., muž má ve středu svátek, tak dostane dáreček. 😀 A cestou jsem šla kolem zubního, tak jsem tam vlezla a rovnou se objednala, tak zas další věc skoro z krku.
Medan - držím palce na kontorle. V kterém jsi tt? Já začala zvracet (no slušně řečeno, takovýhle zvracení jsem něměla ani nepamatuju) od 11 nebo 12tt 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre