Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

pepibubu
19. nov 2009

gaby, no cca tam jak jsou střeva, takže cca koelm pupku..... 🙂

mishutka
19. nov 2009

Ahojky, já mám ty pohyby asi na pravo protože jsem těhotná v pravé části dělohy 😀

bibi13
19. nov 2009

no tak teraz neviem.. ja ked som sa pýtala, či som mohla zacítiť pohyb v okolí pupku, tak mi bolo povedané, že to určite nie.. že to by som mala cítiť dole.. asi to prestanem riešiť, lebo mi z toho začne harašiť.. 😀

gaby21
19. nov 2009

No ved ja to furt dokolo riez riesim, lebo som doma, tak sa stale sledujem, asi mi to uz tiez lezie na mozog, ale myslim ze to zavisi aj od toho pokial vlastne siaha maternica, ci uz pod pupik alebo nizsie, ale zase sono mi pred mesiacom robil dolu na pravej strane> No ale tiez ma napadlo ze ved to bejby by sa malo vlastne volne pohybovat, takze ci pod pupkom alebo inde to je jedno nie? 🙂

zdenkapo
19. nov 2009

holky dneska jsem po ránu hned rozčílená... máme doma dvd přehrávač a dostali jsme dvd rekordér,ale ten jsme použili párkrát a ležel ve skřínce,tak jsme se rozhodli ho prodat na aukru- ještě je v záruce... tak hned za pár dní se prodalo a paní mi dnes píše,že je nespokojená,že to nepřehrává DivX a nefunguje scartka- takže DivX jsme doma normálka přehrávali a scart,na kterém jsme to mi měli napojené jsem jí ještě jak blbec přidala zdarma a zabalila do originál krabice se všema polystyrenama a návodem a účtenkou a proste jako nový výrobek a ona mi napíše toto- asi to prostě neumí zapojit a DivX pálej někde na PC - sem z toho fakt rozhozená,protože vim,že vše je jak má a jak nové... navíc vyhrožuje,že mito pošle zpět a chce peníze,což teda má smůlu,ale doufám,že si pozve někoho,kdo jí ukáže,že to jde,fakt blbka 😠

xxx.klarka
19. nov 2009

Holky a vy už máte některá pohyby jo? A kdy vám začali?? Už se na ně těším :o))

xxx.klarka
19. nov 2009

zdenkapo : tak to mě mrzí, to je nepříjemné, ale když to šlo vám tak ona to musí mít nějak blbě zapojené a nebo to s tím neumí.

gaby21
19. nov 2009

No klarka, mne sa zdalo uz v pondelok, ze citim bublinky, ktore sa rozbijaju o brusko, bolo to neprehliadnutelne, ale odvtedy nic, takze zase pochybujem. Preto sa snazim zistit ako to citia ine dievcata, no ale zatial su to rozne pocity 😀

zdenkapo
19. nov 2009

klarko no právě, dá se říct,že to je nový přístroj a vše jsem odzkoušeli a šlo to a navíc ta paní přímo píše,že to neumí načíst formát DivX,což je blbost-máme ověřené a navíc to uvádí i výrobce... napsala jsem té paní,mimo jiné,zda chce,může si to dát ověřit někam odborníkům do elektra- třeba jí to tam naučej 😉 a plete si aukro a e-shopem, tu neplatí obchodní zákoník,ale i tak by nebyl důvod mi to vracet

xxx.klarka
19. nov 2009

zdenkapo: jasně, chápu že jsi rozlobená. Taky bych byla, kdyby jsem věděla že to funguje všechno jak má. 😒

xxx.klarka
19. nov 2009

gaby21: tvé první těhu?? moje ano. Všude jsem čekala že u prvorozených jsou pohyby spíše až kolem 18-20tt. Proto se ptám, zdá se mi to dost brzy. Už se na ně moc těším, až budu vědět že tam škvrňousek je. 🙂

gaby21
19. nov 2009

Ano prve, tak mozno to bola naozaj iba haluz 😠 . Ale zase na druhej strane som dost chuda zatial som vobec nepribrala, aj brusko mam len take mini, tak mozno to citim citlivejsie 😅

mishutka
19. nov 2009

Já bych chtěla pohyby abych věděla, že je v pořádku 😉
mě to těhotenství když se zmíním nikdo nevěří ☹ Celkově nemám žádne příznaky prostě nic co by nasvěčovalo těhotenství 😀
Jenom přibírám, ale to asi každý kdo nic nedělá a sedí doma na dupě 😅

gaby21
19. nov 2009

Mishutka, no tak to mne tiez nikto neveri, uz mi to lezie na nervy. Priznaky mi uz tiez skoro uplne vymizli, takze sa necitim ale vobec ako tehotna, a to som ani nepribrala, som zvedava ci mi nato povie sestricka v utorok na poradni. Ja uz surne potrebujem nieco aby som citila, ze maly je v poriadku, lebo sa z toho zblaznim 😒

mishutka
19. nov 2009

já když se dívám na některé fotky na koníkovy tak nechápu 😀 Strašně veliké břicha mají některé maminy 😅

gaby21
19. nov 2009

No sak aj ja 😀 , nechapem to, ja vyzeram len ako keby som sa lepsie najedla 😀

aaadus
19. nov 2009

dobré poledne maminy,
jsem si zase přispala 🙂
já pohyby cítím skoro každý den od minulého týdne. zatím neintenzivnější byly v sobotu když jsme byli v kině a hrála tam až moc hlasitá hudba, to jsem to pěkně schytala od malého 😅 břicho si sleduju každý den, už se nemůžu dočkat až to na mě půjde pořádně vidět, jsem na to tak pyšná že jsem těhu 🙂
dnes jsem zase měla živý těhu sen - kupovala jsem plínky a nemohla jsem najít velikost newborn. a když se konečně objevila, tak byla pouze pro holčičky 😀 už mi hrabe

bibi13
19. nov 2009

no vraj, ked su citiť bublinky, tak onedlho už budu citíť normálne pohyby.. mna aj šteklí bruško, ale zvnutra.. segra mi hovorila, že ked sa drobec tam mrví, tak to môžem cítiť.. ale nie su to pravé pohyby.. 😀

zdenkapo
19. nov 2009

holky tak teď mi ta paní psala,že to vlastně ještě nezkoušeli pouštět,vycházela jen podle manuálu a prý napíše odpoledne, já ybch jí kopla co je to za iq tykve?

jé teď jste tu samé prvomamky- tak pohyby teda nevim zda cítíte,ale teda spíš si myslim,že ne,ale můžete být vyjímka 😉 já při prvním cítila skutečně až na začátku 20tt a teď tak třeba jednou za den zakope,ale zase to odpovídá druhému těhu a týdnu těhu taky

a břicho? 😀 tak při Tomáškovi jsem do pátého měsíce neměla břicho skoro žádné a při porodu jak jiné mamči v pátém měsíci a teď? šlo to vidět už od 3. měsíce a teĎ je to už bez debat 😀

zdenkapo
19. nov 2009

bibi a co ten 3D? mi jdem 8.12. a to máme skoro stejně těhu a plánujem prarodičům pustit DVD 3D na Vánoce a sdělit pohlaví,ikdyž to tam asi poznaj sami 😉 bude to super dojemné

zzuzullka
19. nov 2009

ahojte baby, ja som si tiež myslala pred pár dňami, že som zacítila nejaký pohyb ale odvtedy nič tak som si to asi len namýšlala a aj by to bolo asi ešte príliš skoro. tak som si povedala, že to už prestanem riešiť a raz to príde 🙂

zdeni, tak to je teda pekná krava tá pani, sa ti nečudujem že si nahnevaná 😠

zdenkapo
19. nov 2009

zuzu,fakt nechápu,proč mi psala takové bludy a nervuje mě,když to ještě nezkusila 😠

a nebojte,až ty pohyby přijdou,tak to poznáte,je to nádherný pocit a taky se těšim až budou časté,holky do Vánoc se snad dočkáte všechny 🙂

zzuzullka
19. nov 2009

zdeni to si hovorím aj ja, že do vianoc to snáď príde a budem to mať potom ako ten najkrajší vianočný darček. manažel si stále prikladá ucho na moje brucho, že či nezistí čo práce robí, či náhodou nebude niečo počuť, to je také zlaté 🙂

zdenkapo
19. nov 2009

zuzu do Vánoc určitě ano,to ti akorát tak vychází 😉

zzuzullka
19. nov 2009

na vianoce by som mala byť presne v polovici. inak už mi je bruško pekne vidieť a každým týždňom sa o dosť zväčšuje a včera sa manžel tak na mňa pozrel a na moje brucho a takým radostným tónom mi povedal: "jéj my sme naozaj tehotní", že už si to teraz tak inak uvedomuje keď je to na mne vidieť 🙂

xxx.klarka
19. nov 2009

Myslíte že to do Vánoc budu cítit i já, když jsem prvotěhule a jsem silnější a teď jsem teprve v 15tt ?? 🙂 Byla bych ráda, byl by to krásný Vánoční dáreček.

zdenkapo: Ta paní je fakt s prominutím "kráva" jak muže něco takovýho napsat, když to ani nezkoušela. Bože některý lidi jsou fakt blbý.

Někomu roste bříško později, někomu dříve. Kamarádka měla v 9tt břicho jak některá mamina v 6 měsíci. Mysleli jsme si že to není ani možné, ale na vlatsní oči jsem se přsvědčila že ano. 😀
Moje břicho bylo vždy veliké díky mé nadváze, ale teď cítím jak se napíná a roste. Taky každý týden fotím a porovnávám a opravdu můžu říct že roste. 😕

A co holky, už jste začali přibírat?? Já díky zvracení zhubla 4 kg a ty mám stále dole, nahoru nejde zatím nic. Jsem za to i ráda. Takhle jsem jak slonice, natož za pár měsíců.

zdenkapo
19. nov 2009

klarko tak já měla při prvnim pohyby od 20tt,takže do Vánoc asi jo

michalag
autor
19. nov 2009

Ahojte 🙂
tak sme doma 🙂 , konecne, lebo uz som bola hotova ... rano som bola na Triplle testy a o tyzden mam volat ako dopadli vysledky, ale mam trosku strach

xxx.klarka
19. nov 2009

zdenkapo: počítala jsem to a na Vánoce mi to vychází 19+1tt, přesně na Štedrý den. To je asi brzo že. 😖

zdenkapo
19. nov 2009

při prvnim jsem v prvních 4 měsících zhubla 9kg a dr. mi vyhrožovala kapačkama,tak jsem teď měla strach,aby to zase tak nebylo,ale už jsem začala přibírat a mám nahoře 4kg,ale holky nebojte to po porodu shodíte ani nebude vědět jak,já při prvnim nabrala celkem nakonec asi 15kg a zhubla po porodu 22kg,ale taky to bylo tou žlučníkovou dietou a opeací

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre