Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
27. nov 2009

Já měla atop.ekzém až od 1.třídy a už ho nemám,hurááááááááá 😀

vladkaz1
27. nov 2009

Michalag .. no ved aj ja som pisala ze nemozem pocuvajt ani pozerat take veci ☹

vladkaz1
27. nov 2009

baby tak z ineho sudka a fakt sa chystate na dovolenku ?????
My urcite nie .

michalag
autor
27. nov 2009

ani my nie, akurat tak k svokrovcom o 48km dalej 😝 😀

doli1
27. nov 2009

vladka teda i ty termíny jsi měla dost od sebe ale hlavně že jsi porodila.zoufalost chápu.myslim že poslední měsíc toho má každá plný zuby+ přenášet no děs
zdenčo super že jsou konečně dobré výsledky.

blanka.k
27. nov 2009

Jjá jsem ve středu mudr. říkala, že pscyhicky jsem teď hrozně v pohodě, že je mi jedno, žeje doma binec, nechodím do práce, a že i na televizní zprávy můžu koukat a nebrečet 😀 😀 😀 Tak prý to je ten 4. měsíc a hormony, že ať si to užívám, že i při kojení to bude takto 😀 😀 😀 takže sice jsem teď takováklidná a je mi vše jedno, ale to i nějak ve vnímuání mého těhu... nějak z toho nejsem "na větvi", nadšená atd. Jsem hroně ráda, to samozřejmě jo, ale fakt jsem teď nějaký flegmatik absoltuně ve všem....už je mi jedno, co mě kde bolí, píchá, atd. 😅 😅 😅

vladkaz1
27. nov 2009

😀 😀 😀 , no tak my ku svokrovcom urcite nie 😝 hahaha, ale mamu mam asi 2é cat minut peso 😅
Neviem ,chceme prerabat tak zas na dovolenku sa nedostaneme ,akurat mame v lete svadbu bratranec , fuuuu a neviem si predstavit ,ze pojdem s 2 mi detmi na svadbu 😔

aaadus
27. nov 2009

blanka a kam jste měli letět 12 hodin. my jsme letěli jednou 12 hodin a byl to masakr i pro netěhotnou 😅
vladka my na dovolenou určitě ne, max. příští rok v tuto dobu na slovensko na termály a až bude prckovi více jak rok tak na týden k moři - bez toho manžel nebude

cumelila
27. nov 2009

blanka už si zohnala ten navod na ten photoshop?

zzuzullka
27. nov 2009

michalag presne poďme rozoberať niečo veselšie 🙂

my ideme na takú zimnú dovolenku. ideme niekam do Čiech ani presne neviem kam ale niekam do hôr na chatu tak sa už nemôžem dočkať aj keď ja sa nebudem môcť ani sánkovať ani nič ale čo už. ideme od 27.12. do 2.1.

vladkaz1
27. nov 2009

NO 12 hodin letiet 😕
Inak ja mam teraz take tehu ,ze este si ho poriadne neuvedomujem ,alebo skor nepripustam neviem to vysvetlit ,berem ako automatiku .. pri malej som bola posratucka so vsetkeho teraz je to ine .. uplne ine . aj ked to vracanie je des .. ale uz sa to lepsi

doli1
27. nov 2009

taky mám problém byt bez moře a mám nutkání jet i s prckem.někdy na začátku září.porodný že by šlo na dovču.pokud bude plně kojený tak by neměl byt problém.cestu zvládne líp než my

aaadus
27. nov 2009

já se během těhu zklidnila - dříve jsem na manžela startovala kvůli každé pitomosti, teď je mi to tak nějak šumák že všude nechává bordel. ani psa neseřvu když mi celý mokrý vběhne na čerstvě vytřenou chodbu, ještě mu tam pěkně rozložím deku aby neležel na studeném a pěkně ho přikryju ručníkem aby rychleji uschl 😀

vladkaz1
27. nov 2009

my sme teraz pozerali zimnu s MM lom a ma aj zlavu s prace .. ale lyzovat nemozem .. no co tam budeme ,mojeho tam bude porazat a mala ta by mala radost sankovat sa jasne ... 🙂

mishutka
27. nov 2009

Já jsem asi taky docela pohodář 😉
Ale myslela jsem si, že si to těhotenství budu víc užívat 😅 Zatím moc na mě není vidět a až bude tak už nebudu schopná nikam chodit 😉
Jo a pobolívá mě furt pravá strana 😒

vladkaz1
27. nov 2009

Mishutka niesi prechladnuta?

vladkaz1
27. nov 2009

Doli tak ,ja zas naopak ja more eeee vobec ma to nelaka .. ja som chata ,zima ,sniezik ,lyze 😎

aaadus
27. nov 2009

doli já bych si neuměla představit jet s takovým prckem k moři. hlavně teda nevím jak bude moje břicho vypadat po porodu 😠 jestli to bude na ukazování se v plavkách

mishutka
27. nov 2009

Nemám z čeho, já si myslím, že je to tá má děloha napůl 😀

vladkaz1
27. nov 2009

Musim ist uvarit ryzu ,neskor vas docitam 🙂 paaaaaaaaa

blanka.k
27. nov 2009

Chtěli jsme prosinec strávit v Dominikánské republice, i 'Štědrý den a před Silvestrem domů... už jse měli vše vybrané, já nakoupené ve slevách plavky,průvodce, byla jsem i v CK a v den , kdy jsme to chtěli dát vše dohormady a pak zaplatit vč.pojičění, tak jsem objevila //,takže manža došel domů, a myslel, že teda domluvíme zbytek a já mu dala obálku, že už jse se rohodla, který z vybraných 2 hotelů nakonec vezmeme ,... a dala mu oznámení o těhu s nalepenými testy 😅 Chtěli jsme sem:
http://ehg2.giata-web.de/index2.php?com=ha&cath...[]=de&catlang[]=en&catlang[]=fr&catlang[]=hr&catlang[]=nl&catlang[]=pl&catlang[]=pt&catlang[]=ru&catlang[]=sl&catlang[]=es&catlang[]=cs&ghgmllang= Tak můžu aspoň koukat na obrázky a kochat se 😀

aaadus
27. nov 2009

vladka já zase nesnáším sníh, ale to je tím že jsem nelyžař a beru to z hlediska řidiče

vladkaz1
27. nov 2009

A este by ma baby zaujimalo ake mate tehu chute na jedlo ??? Smrdi vam nieco ? alebo extremne chuti?
Ja nezmesiem cibulu ,cesnak ,maso teraz .. pri cibule idem s toho smradu odpadnut 😝
A chuti mi syr .. inak nic extra 😀 sladke vobec

doli1
27. nov 2009

adus to je dobře že se stebe stává flegmoš na tohle.při dítě by ses stoho scvokla a stále bys uklízela a přenášela hračky atd.
táta se mi směje jak jen smrkám a pšikám potvůrka jedna ale vyhnala jsem ho zamést chodbu a dělá celí dům a ráno mi donesl krosianty asi vypadám na umřítí 😀

vladkaz1
27. nov 2009

Blanka no nadhera 😉
Aaadus 😀 😀 kazdy nieco ine

aaadus
27. nov 2009

blanka to mi ani neukazuj, já bych jela hned. nad dominikánskou rep. jsme taky uvažovali když jsme vybírali dovču, nakonce vyhrálo to, o čem jsme 5 let snili

zdenkapo
27. nov 2009

holky děkuji,fakt s emi ulevilo,tak má člověk strach o mimčo a ještě kdybych musela uase řešit sebe tak to by bylo moc

na dovču s mimčem asi nepojedem,je to na léto a bude moc malé mi připadá,až další rok někam vyrazíme,mám strach kdyby se něco stalo,nebo onemocnělo,tak co v cizině s tak malým mimčem

blanka.k
27. nov 2009

Cumelia - nesehnala ☹
Já si říkám, že bysme mohli v září 2011 jet do Řecka s prckem. Chtěli jsme i letos, ale v práci to nešlo, až v říjnu, no to je naprd, to bych tam zmrzla a pak najednou jsem dostali takový ztřeštěný nápad, že prostě si užijeme, že teď se na takovou dovču asi na hodně dlouho nedostaneme a vybrali vánoce u moře 😅 A jelikož už třeba každý týden navíc vyšel na 7000,-, tak proš tam nebýt aspoň 3 týdny, že? 😅 Ani jsme to radši rodině neříkali, mlžili jsme, že asi pojedeme do Dubaje 😅

aaadus
27. nov 2009

doli kdyby jsi viděla někdy ten bordel 😀 dříve jsem vytírala co 2 dny, teď jednou za týden a o vysávání ani nemluvím 😅
vladka já žádné extra chutě nemám, jedině na koblihy a nanuky 😀

nevím co mám dnes a zítra uvařit. nějaké nápady?

lucik...
27. nov 2009

holky neblázněte já vás nemůžu stíhat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre