Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

luciik
2. dec 2009

Adus, to je jasné, jen, že ady jsou nejlepší ceny těch sedaček, koukala jsem v shopech a pohybujou se nad 4 tis.
Já jen, že ady je výhoda, že siu ty sedačka můžeš porovnat, která je lepší či horší 😉

zzuzullka
2. dec 2009

baby inak aké máte počasie.u nás nevyzerá že sa blížia Vianoce ale skorej jaro 😀

xxx.klarka
2. dec 2009

zzuzallka: přesně jak píšeš Ty. Tady od rána svítí sluníčko jako na jaře. A né že by měli být za 22 dní Vánmoce. 😀

zzuzullka
2. dec 2009

klarka to už za 22 dní 😲 a my s manželom ešte vôbec nevieme čo budeme kupovať. pomooooooooooooooc

mishutka
2. dec 2009

U nás zataženo a chladno 😉
A mě to vyhovuje 😅

Když to tak bude i příšti rok tak nám aspoň hlub.korby dlouho vydrží 😀

ajina
2. dec 2009

zzuzulka : jsem na to podobně 😀 už začíná jít do tuhého a nápady stále nikde

aaadus
2. dec 2009

luciik tady je za stejnou cenu i v kamenné obchodě. jé, se dívám že jsi z ostravy 🙂
http://www.mimistyl.cz/autosedacka-maxi-cosi-ca...

aaadus
2. dec 2009

mishu u nás taky chladno ale polojasno. no to je fakt kdyby to tak bylo i příští rok nemusím řešit velikost korbičky

xxx.klarka
2. dec 2009

zzuullka: hrozný viď, ale já mám už vše nakoupené a zabalené. Takže se nemám čeho obávat, letos jsem začala nakupovat hodně brzo, protože pak bych to v krámech nezvládla. Není mi dobře a více lidí kolem mě mi dělá mdloby. 😀 Já už odpočítávám dny, těším se jako malé dítě. 🙂

luciik
2. dec 2009

Adus, jé, tak super 🙂 To je ta co jsem si vybrala i já 🙂
JJ, jsem z ovy

mishutka
2. dec 2009

Jenom můj postřeh kdyby to někoho zajímalo kdyby jste si kupovali kočárek x-lander tak ta autosed. Maxi cosi Cabriofix je větší(déle vám vydrží dítě v ní) než sedačka x-lander nebo Cybex 😉

aaadus
2. dec 2009

luciik a ten PP by jste chtěli kupovat kde? já bych ho chtěla z toho mimistulu. nebo ještě uvažuju na Jané Slalom Pro, ten má větší korbičku

luciik
2. dec 2009

to ještě nevím, ale na Lenince v Porubě je kamenný obchod a asi tam bych si to vyřídila.

aaadus
2. dec 2009

luciik myslíš skrblíka? porubu vůbec neznám tak nevím
mishu já jsem asi jelen, ale kde je u toho x-landeru napsané, že tam pasuje ta maxi-cosi?

luciik
2. dec 2009

JJ, skrblíka...

aaadus
2. dec 2009

a prosím tě nevíš jak tam mají otevřené? na netu to nemají napsané

zzuzullka
2. dec 2009

baby a viete vnútorné rozmery korbičiek na kočíkoch, ktoré ste si vybrali? ma zaujíma ako je na tom náš vyhliadnutý kočík

mishutka
2. dec 2009

Jelene 😀 na některých stránkách prodejců a mě to ukazovali v Sam Baby v Ostravě na vlastní moči a tam jsem si i porovnala tžy sedačky mezi sebou...
A když si dáš do vyhledávače x-lander+maxi cosi=komplet za 14 500,-
Já bych ti poslala odkaz ale nevím jak se to dělá 😅

mishutka
2. dec 2009

Ve zboží😉

ajina
2. dec 2009

holky trošku vám to hledání kočárku záávidím 😀 já mám ten můj po prckoj v úplně dobrém stavu tak žádný kupovat nebudeme ale roupy bych měla kdyby to třeba byla holčinka 😎

luciik
2. dec 2009

jé, tak to nevím, ale pokusím se to zjistit, ju 🙂

Já musím zmizet, zatím jsem nic neuděla, od rána sedím tady 🙂
Tak zatím pááááá a pak nakouknu a hodím photos

zzuzullka
2. dec 2009

ajina, tak to ja zasa závidím tebe 😀 ja keby som mala nejaký dobrý kočík tak ho kludne beriem lebo ja na toto vyberanie moc nie som 😅

aaadus
2. dec 2009

mishu tož to jo, už nebudu jelen 😀 a není ten x-lander nějaký těžký?
zuzul já už jich mám vyhlédnutých tolik že sama nevím 😀

mishutka
2. dec 2009

Mě to baví, já ráda hledám a porovnávám, ale taková práce neexistuje ☹

aaadus
2. dec 2009

luciik ju 🙂

mishutka
2. dec 2009

Jak těžký??

aaadus
2. dec 2009

mně už to vybírání taky přestává bavit, začínám z toho magořit 😅

ajina
2. dec 2009

jinak já mám doma kočárek Hartan -Topline -x kdyby někdo potřeboval recenzi 😉

zzuzullka
2. dec 2009

ja stále premýšlam či ten náš s vnútornými rozmermi 80x35cm nebude malý, lebo nerada by som ho používala len pár mesiacov a potom musela znovu kupovať väčší. ale podľa toho čo som zatiaľ našla tak patrí medzi tie väčšie kočíky. väčšie som našla napr. že boli len o nejaké 2cm širšie ale napr. zasa na dĺžku kratšie alebo Jane 80x40cm ale ten je zasa už v inej cenovej kategórii 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre