Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

xxx.klarka
17. dec 2009

zdeni, já právě nevím. Půjčují ji za 900,- na půl roku.

blanka.k
17. dec 2009

Tady taky chtějí 150,-/měsíc. přijde mi to dobré, že pokud víš, že to chceš např. jen na půl roku max. a další dítě za X let, tak jeto levěnjěší. Já si říkám, že nevím,jak dlouho to budu používat, plánuju asi déle než půl roku (uvidíme, jak to půjde), za 2-3 roky bych ráda další mimčo, tak že by mi to mohlo vyjít na obě ještě v záruce a pak to prodat v bazaru... 😅

xxx.klarka
17. dec 2009

Tak se mi to vyplatilo nakupování s mámou, než jsme dojeli do krámu, tak jsme bourali a z nakupování bylo hovno. Moje máma totiž neví že na parkovišti je přednost zprava!!!! Ještě že se nic nestalo, že to odsralo jen auto. 🤐 😕

xxx.klarka
17. dec 2009

blani, to vychází tak nějak stejně jako u nás. Já nevím kdy půjdeme do druhého, záleží jak se to u nás vyřeší s bydlením. Takže je to těžký rozhodování.

blanka.k
17. dec 2009

Teda, ještě, že to odneslo jen auto... 😅 Já se přiznám, že mám hrozný strach, když jedeme po státní silnici k našim, jak tam auta jezdí víc než se smí, předjíží plnou čáru, chudák bublina, asi trpí se mnou 😅

xxx.klarka
17. dec 2009

blani, já se taky bojím. Ale tohle bylo naštěstí na parkovišti. . . Máma byla tak rozrušená že nebyla schopná vyplnit ani ty euroformuláře.

aaadus
17. dec 2009

blanka svišť je dobré 😀
klarka no ještě že tak

blanka.k
17. dec 2009

Ty my ještě do auta nedali 😅 Stačí to nějak stáhnout z netu?
nevíte, na jak velké dítko jsou ponožky vel.14-15 z CaA? Se mi hrozně líbily, ale nevím, na jak staré dítko jsou 😅

xxx.klarka
17. dec 2009

blani, já nevím, nám je dali normálně na pojišťovně. Nevím jestli se dají někde stáhnout.

bibi13
17. dec 2009

jeej, teraz som písala jednej holke za lehatko.. ma inzerat tu na modrom konikovi.. su nové a aj dobrá cena je.. a ešte kráásne vyzeraju..🙂

terkajesterka
17. dec 2009

blanko, my jsme měli tohle číslo ani ne v půl roce. Po pravdě řečeno, dokud nezačal Jirka chodit, tak jsme žádné ponožky nedávali, protože byly praktičtější dupačky. Když začal přesně v roce chodit, tak měl číslo 22. Ale podle kamarádek jsme trochu extrém, takže se radši ještě s někým poraď, nám noha roste jako z vody (nyní o rok později nosíme botky 27, takže za rok noha vyrostla o 5 čísel 😕 )

terkajesterka
17. dec 2009
babara
17. dec 2009

Ahoj holky,
dneska me moje gyndra moc nepotesila. Mam pry strasne tvrde bricho a hlavicka naleha, cipek nastesti ok, ale musim lezet, zadny uklizeni po malovani a zvedani prcka, dostala jsem krom zeleza magnesko 4x1 a v pondeli na kontrolu. Dra sla dokonce na chodbu poucit manzela, pry kdyz to nebude v pondeli dobry, tak bych musela do nemocnice. Manza si vzal vcera a dnes dovcu, ale ze by me teda nejak obskakoval, to u nas fakt nehrozi 😅
No snad to bude dobry, myslim, ze trochu prehanela.

Ja dostala taky to Magnesii lactici 0,5. To je jich vic stejneho jmena?

Klarko, jeste, ze se vam nic nestalo!

nikkka
18. dec 2009

Dobre ranko...

konecne mame piatok..este par dni do prace a su tu vianoce.. 🙂

vladkaz1
18. dec 2009

Klarka to ma mrzi ,dufam ze ste v poriadku a fakt to obsralo len auto ,davajte si kocky na seba pozor 😉

michalag
autor
18. dec 2009

Ahojte babenky 🙂

klarka, hlavne ze si to odnieslo "len" auto a vam sa nic nestalo 😉

Baby, co vy nato keby sme si davali do albumov aj bruska uz som to tusim navrhla na zaciatku, potom to navrhla aj brise co vy nato??? Ktora by chcela tak by som jej poslala do IP meno a heslo a vlozila by si tam foto 😉 ... albumy som uz vytvorila a mozete ich najst pod "Majovky2010"

mishutka
18. dec 2009

Ahoj,kliďo si tam břicho dám, ale dneska asi ne protože mim s tím musí pomoct manžel 😅

vladkaz1
18. dec 2009

Michalag pekna nova foto ,svedci vam to tam ,kludne bruska dame 😀

aaadus
18. dec 2009

Dobré ránko,
babara no hlavně aby tě to do pondělí přešlo. být na vánoce v nemocnici není nic extra teda
michalag jj, aspoň si je můžeme porovnávat 😀

yanika
18. dec 2009

Bre ranko holky,

Klarka tiez sa pripajam a som rada, ze to dopadlo takto..
Ja som svoje auto zaparkovala a jazdit budem len minimalne aj to po meste,ziadne dlhe trasy, nema to zmysel, clovek moze byt obozretny, ale nejaky ujko na letnych gumach Ta moze zostrelit z cesty kedykolvek...
A tiez sa tesim z piatku 😅 zajtra posledna skuska t.r. a 3 tyzdne prazdnin pred nami, toje krasa.. konecne si drobceka viac uzijem a doprajem mu klud a pokoj..
Pekny dnik vsetkym... 😵 😵 😵

michalag
autor
18. dec 2009

babenky ktora neviete, tak mi len povedzte a ja ich len skopirujem do albumu, len mi musite povedat ktoru foto

michalag
autor
18. dec 2009

heslo je take iste ko nazov cize Majovky2010 😉 🙂

michalag
autor
18. dec 2009

vladka dakujeme 🙂 , maly mal vcera Vianocnu besiedku, ale cely cas ako vystupovali, tak sedel a obzuval si prsteky, az som sa rozrevala 😅 , to robia asi tie hormony, ale ked uz sme boli s nim tak uz bolo dobre a dokonca sa mu nechcelo ist domov 😉 🙂

antynka1
18. dec 2009

Ahojky,
Barbaro, tak tu budu držet palečky, by to v pondělí bylo v pořádku
Klárko - jsou to jen plechy, takže to je dobře, že se nestalo nic horšího.

nikkka
18. dec 2009

baby co ste kupili svokrovcom pod stromcek? ja vobec netusim..a moj manzel mi vobec nechce poradit..

michalag
autor
18. dec 2009

nikkka, tak toto je aj u nas problem ... urcite dostanu kozmetiku a este nieco, len nevieme co takze zajtra ideme do mesta a hladat, ale ked im sa tak tazko kupuje ked maju takmer vsetko potrebne a ine sa im neodvazim

nikkka
18. dec 2009

oni ani ziadne konicky nemaju, keby aspon citali, tak knihy by som im kupila..ja netusim..
a moj manzel nie je schopny sa s pojit s jeho bratom, aby sme im nieco spolu kupili..na buduci rok si dam na nich viac casu..

michalag
autor
18. dec 2009

nikkka, ja ani len netusim co maju za konicky, nie ze by ma to nezaujimalo, ale vzdy ked tam prideme tak sa venuju Samkovi a behaju okolo domu a ich asi najvacsim darcekom je ze si konecne dorobili domcek po rodicoch, takze ...

nikkka
18. dec 2009

kupim im papuce a hotovo.. 🙂

vladkaz1
18. dec 2009

ja taky problem nemam nic nekupujem .. 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre