Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
30. dec 2009

miši díky za info.menší bude to už mi řekli a jsem ráda ale ono se to ještě může změnit teprve ted začinám pořádně jest.

doli1
30. dec 2009

pugie hlavně že je nakoupeno.stejně by jste ty peníze museli vydat a takto jste aspon ušetřili.věci levnější a v akci prostě ideál.
já se taky často probírám věcma místo práce 😅

pugie
30. dec 2009

to máš pravdu, doli 😉 jsem ráda, že máme zase něco zařízenýho, později se mi asi už nebude chtít jezdit moc daleko, tak je lepší to vyřídit co nejdřív..
předevčírem se narodil známý synovec, maminku odvezli skoro na termín do porodnice a snad do hodiny to měla za sebou, to si to umí někdo zařídit 😵

m.c.
31. dec 2009

Dobré ráno,
přeju všem bujarého sivestra (i když bez alkoholu 😉 ). My budem letos bohužel doma, manža je nemocnej a my s Peťulou taky pořád pokašláváme, takže nikam nejdem, měli jsme naplánovaný že pojedem ke švagrovi, mají tříletou holku a budou tam i další kámoši s dětma, těšila sem se že si děcka pohrajou a my pak večer budem říádit až všechny usnou 🙂 . Ale akorát bysme někoho nakazili, vlastně to bude poprvé co budem na silvestra sami doma od doby co jsme s manžou spolu.

Michalka, jak jsi sem dávala odkaz na ty chrániče bradavek, tak ten první od aventu,ty sběrače mláka mám doma a používala jsem je, mně hrozně u kojení teklo mlíko z druhýho prsa, takže se mi fakt hodily. Ale jenom tak 2 měsíce, tak nevím jestli má cenu je kupovat. Jsoiu dobrý, ale fakt jenom na chvíli.

misicka85
31. dec 2009

Všem přejem krásného Silversta a do toho nového roku vkročte tou správnou nožkou!!!! 😉

Já se taky ráda přehrabuju v těch pidi věcičkách. U Adélky jsem měla komplet celou výbavičku už ve 20tt včetně kočárku, no šílenec 😀 Teď už to tak nějak neřeším, hodně věcí mám po Adélce,ty už jsou i vyprané a vyžehlené a naskládané v komodě,takže pohoda, akorát musím dokoupit nějaké mikinky a kalhoty protože ty jsem měla většinu v růžovém. Takže růžové hadříky nafotit a prsknu je na MMB, snad se prodají a v lednu se vrhnu na nákupy modrých věciček 😀 😀

zdenkapo
31. dec 2009

holky hezky si užijte Silvestra a do Nového roku 2010 vykročte tou správnou nohou...

Michala, určo myslíš tyto vložky http://www.fixies.cz/release/home/?acc=fixies_p... tak jsem myslim taky zkoušela,DM vložky taky a spoustu dalších,ale přišli mi všechny na stejno,jsou docela tlusté a jsou vidět a nebyly tak pohodlné,ale na doma by to stačilo,když můžeš častěji měnit, s těma chicco se to nedá ale srovnat,tam se ta tekutina přeměňuje na takový gel mi připadalo něco jak to dělaj třeba plenky pampers, tak já myslim že jsou nej,ale třeba objevím něco lepšího ještě...


holky nezkoušela jste některá prsní vložky od Aventu? Já byla s Aventem spokojená co se týče lahviček a šidítek Avent sensitiv a teĎ budu kupovat toto taky a navíc Avent sterilizátor do mikrovlnky.... navíc mají novinku na úlevu při prořezávání zoubků,to je prý dobrá věc píší v nové MAMINCE je to toto http://www.aventbaby.cz/kousatka-avent

misicka,taky už mám po TOmáškovi přebráno a roztříděno dle velikostí,ale prát budu tak´na konci února... ale taky už mám něco málo koupené růžové a ještě musim koupit něco teplejšího asi kombinézku teplou,protože v půli dubna bude ještě zima... tak ty barvy koukám řešíme obráceně 😉

xxx.klarka
31. dec 2009

ahojky holky,
přeji hezkého silvestra a do Nového roku 2010 jen to nejlepší. 🙂

antynka1
31. dec 2009

Krásné dopoledne holky,nevím jak se sem dneska dostanu, přijede nám návštěva, takže asi nebude čas.
Takže Vám všem chci popřát krásný vstup do příštího roku a nám všem přeju zdravá a hodná miminka a ať to všechny v pohodě zvládáme a bez problémů 🙂

marcelka82
31. dec 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Vášho srdiečka štastie sadá,
zabudnite na bolesť a starosti
a prežite ďaľší rok v láske a radosti.

Prajem vám krásny pocit z tehotenstva, pôrodu, zdravé a skoro poslušné detičky (aby ste vedeli, že ich máte, veď aj my sme sem-tam zlostili).

katarina.banska
31. dec 2009

Ahojte, ja mam termin 7.maja 2010. Skoro cele nasa rodina je majova, tak dufam, ze aj moje prve babo bude v maji. Porodit sa chystam vo Zvolene. Je tu este niekto, kto sa chysta rodit v maji vo Zvolene?
Prajem krasneho Silvestra

lucik...
31. dec 2009

Krásně si holky užijte silvestra a do nového roku jen to nej nej 😉

michalag
autor
31. dec 2009

Ahojte 🙂

prajem vam krasneho Silvestra a este krajsi vstup do Noveho roku 2010, hlavne aby nase deticky boli zdrave a narodili sa v termine 🙂 😵

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti 🙂 😵

mishutka
31. dec 2009

Přejí Všem do Nového roku hlavně zdraví!!!!!!! 😉

Já kojicího ještě nic nemám 😅 Po Novém roce se začnu zajímat vo co go 😀

P.S.Už vyšla nová Maminka 😀

michalag
autor
31. dec 2009

aj my zacneme nakupovat po Novom roku ale po troske 🙂 ale uz sa nato tesim 🙂 ... vcera som si robila zoznam co vsetko budeme potrebovat pre mimi a pre mna a vyslo mi to zatial za vyse 170 eur 😅 😝 ... mozno sa to zda malo ale mne len oci vyliezli 😝

xxx.klarka
31. dec 2009

Holky já mám takovou radost🙂🙂 .......... před pár minutama jsme cítila já i přítel naše zlatíčko přes ruku. Mimísek asi 7x za sebou tak krásně kopnul, to bylo tak krásný. Já mám takovou radost.

michalag
autor
31. dec 2009

klarka 🙂 🙂 🙂

doli1
31. dec 2009

klarka tak to máte krásný dárek k tomu novému roku.
mě přijde že adélka spí za celí den tak hodinu.stále mě kope a převaluje se asi tak dva dny tak řádí

xxx.klarka
31. dec 2009

Až mi slzičky vylítli jak to bylo krásný 🙂 ...... sice se včera celý den točilo a nevím co všechno, ale kopanec jsem necítila ani jeden. Za to dneska to byla nádhera. Já jsem tak ráda🙂 Krásný dáreček do Nového roku, to máš pravdu.

michalag
autor
31. dec 2009

doli, uz su vacsi tak ich budeme citit castejsie, ale aj ja mam pocit ze male menej spinka, ale uz mam vyhliadnute intervaly kedy ... u nas je to rano, naobed, podvecer a potom okolo pol noci

michalag
autor
31. dec 2009

je to nieco co sa neda opisat ... proste nadherny pocit ked citime drobcekov 🙂 😵

doli1
31. dec 2009

já už měla taky vychytaný kdy tak spí a kdy je vzhůru ale poslední dny mi to nesedí ale ted chrápe.dala jsem do albíčka nové oblečky 😀

xxx.klarka
31. dec 2009

doli, to jsou super kousky 🙂 bude to krásnáá princezna v těch šatičkách 🙂

misicka85
31. dec 2009

Klarko, no vidíš,jen si to užívej!!!!!! 🙂 🙂

Mě dneska malý furt těma kopancema budil,takže super noc 😠 Tak si říkám co bude dělat až budu ve 30tt, to se snad prokope břichem ven úplně 😀

xxx.klarka
31. dec 2009

misicka, užívám užívám 🙂

michalag
autor
31. dec 2009

doli krasne vecicky 🙂 🙂 🙂

michalag
autor
31. dec 2009

baby a zacina sa vam tvorit, alebo mate uz niektora linea negra - ciarka na brusku??? neviete kedy sa to tak zacne tvorit? Ja som ju mala pri Samkovi, ale teraz zatial nic ... ale viem ze nemusi byt v kazdom tehu a u kazdej

dezyre
31. dec 2009

Ahoj holky..
Michalag tak já čárku na bříšku mám.. sice nijak výraznou, ale mám ji už tak 5 cm nad pupíkem..

arcik
31. dec 2009

Ahojky holky...
do Nového roku jen to nej vám přejem....halvně pohoda porod,zdravoučký prciny a hlavně hodný.....

no já dneska byla na UTZ ve 21 týdnu a měl mi dělat i 3D leč to moje dítko prostě ukazuje záda,tak to zkusíme ještě ve 27 týdnu a uvidíme....fotečky dám do alba a hodim odkaz....

aaadus tobě konkrétně......ty koule mam už na ledničce.....i pindíka. 😀 😀 😀 😀

Michal já jí mam pořád mám rozdělený břicho na 2 odstíny,je to fakt prča....hlavně v létě.. 😀 😀

xxx.klarka
31. dec 2009

arcik, super fotky🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre