Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

vladkaz1
4. jan 2010

vcera som sa bavila s kamosku a ta mi hovori ze ten sterilizator jej bol na dve veci ... ze ked mam doma paric na knedlu mam to davat tam vyparit 😀 ze to ma ten isty ucinok

mishutka
4. jan 2010

lucik:tak mě je to docela jedno protože s tím nic neudělám a v květnu jsou volby takže to budou sliby a .... 😠
Kdybych měla počítat každou korunu o kterou nás stát obere tak už visím 😀
Hlavně se uklidňuju, že bude vrácení daní a pak na léto vyučtování služeb tak když to vyjde tak se k nám nějaká korunka zase vrátí 😅

lucik...
4. jan 2010

mishu jo jo,taky to neřešim, ale občas když to slyšim, tak to nasere 😀

vladkaz1
4. jan 2010

😕 baby ja rozmyslam tak isto z dani to uz mam napranovane kupit kocik a malej postel svoju ,kedze postielka ide Oliverkovi .
U vas su take iste dane jak u nas? Asi nie... u nas to robi nejkych 20cat tis . aspon nam .tak pomoze a dnes nam opisovali vodu ,nejako skoro nie? 😕 🤐

mishutka
4. jan 2010

vladka:vono je to taky o pohodlnosti 😀 a bavila jsem se o tom s jinýma skušenýma maminama a ty říkali ať neblbnu 😉 Pak se nemůžeš divit, že jsi nasratá 😀
Já nemám představu mateřství v tom, že budu celý den doma lítat jak hadr místo procházky nebo výletu ☹
A o vikendu dohánět co jsem nestihla přes týden 😉

mishutka
4. jan 2010

vladka:tolik asi ne, to záleží na platě a nem. a taky hypotéky a věci které si člověk odepíše. Dělá to pár korun ☹
Kdybych nečekala prcka tak už jsem mohla mít novou koupelnu ☹
Tak budu šetřit na léto aspoň na nové dveře 😀

antynka1
4. jan 2010

Tak jsem dneska ještě jednou volala na genetiku, aby poslaly moje výsledky mojí doktorce. Tak jsem mluvila se sestřičkou - tak to zase chtěla řešit, no nakonec dost otráveně řekla, že tedy když je mi 29 a při riziku 1:390 mě tedy k amniocentéze nikdo nutit nebude a že mi tam tedy napíše, že jí odmítám. To je fakt přístup jak blázen. Je to rizikový zákrok a oni snad vůbec nepřemýšlí nad tím, že někdo, kdo jim tam někde jednou vybočí (i když asi jen pro špatné udání stáří mimča) na ten odběr nechce..... Ach jo.... To mě tedy dost vytočily..... A to ještě nevím, co mi řekně moje gyndařka, jestli mě taky sprdne, tak tedy už nevím nevím. Ale za svým rozhodnutím si stojím. Za to riziko mi to nestojí. No to je zase den...... Vlaďko - alespoň vidíš, že taky vyskakuju jak čertík z krabičky 😀

mishutka
4. jan 2010

anty:je to tvoje věc! já jsem strašná sračka na doktory ale asi bych šla 😅

antynka1
4. jan 2010

Mishutka - no ono kdyby tam nebylo to riziko, že o mimčo díky tomu přijdu, tak to taky neřeším a šla bych.

lucik...
4. jan 2010

anty stůj si za svým!!! Máš riziko 1:390 a riziko potratu při AMC je 1:100 tak to bys byla blázen!!!!!

antynka1
4. jan 2010

Lucik - no právě, jenže tohle doktoři neřeší. Ještě mě doktor minule říkal - nebojte se toho, vždyť Vám se nic stát nemůže. A já mu říkám - no ale miminku ano - a on: no to jo. No nenakopaly by jste je????!!!!!!!

vladkaz1
4. jan 2010

No ja niesom nasrata preto ze budem latkovat 😉 , ved moja mala nema plienky od 19 teho mesiaca 😀
A zas zaprat plienku taka robota neni .. no je to vec nazoru ,ja by som si teda nenechala na sebe nejaku igelitovu pampersku 3 hodiny a este do nej curat 🙂 ... nehadajme sa preto treba tolerovat nazor jasne 🙂
Anty no teda .. ja sa nemozem dovolat na gyndu na tie AFP testy .. sak to neni normalne cele sviatky som s toho nervozna a oni maju este aj urceny cas kedy mozes volat .. inak ti nezoberu telefon hruza ..a na sone tak isto az o 14 tej objednavaju 😝

lucik...
4. jan 2010

anty no to si děláš legraci ne... Bych mu asi dala facku, blbovi 😠

antynka1
4. jan 2010

Vlaďka - tak držím palečky 🙂
Lucík - no však jsem taky měla co dělat, abych mu jednu nenatáhla!

lucik...
4. jan 2010

anty to je fakt přistup.. 😠 😠 😠

vladkaz1
4. jan 2010

No tak ozaj MURD .. ten doktor 😝 blbec

vladkaz1
4. jan 2010

MUDR pardon

mishutka
4. jan 2010

Vladka:v klidu 😀 Třeba změním názor až se do toho dostanu, zatím mít dítě je ještě trošku velká neznámá a záleží na okolnostech, třeba jak bude spát, kojení atd.

Holky, budete si někdo kupovat do autosed.zavinovačku? U važuju o Emitex????

vladkaz1
4. jan 2010

jasne , 😉
nebudem kupovat asi ... su strasne malicke ..
Asi si dnes fakt spisem co mi je treba ,ja sa hlavne zameriavam na to kojenie ,kedze som mala problem pri malej pocitam ze to bude teraz take iste ,tak odsavacku mam avent dohodnutu ,este treba flasky kupit ,chcem tie pohariky na zamrazenie mlieka ,musle na zbieranie mlieka a take veci .. chranice na bradavky ...
je toho dost poviem vam

lucik...
4. jan 2010

mishu my asi jo, uvažujem i o tom letním fusaku od emitexu

vladkaz1
4. jan 2010

ja budem zimny emitex kupovat ten co sa da nadrobit aby bol cele obdobie dietata .... kamoska ho ma a chvali si

mishutka
4. jan 2010

Já zatím letní zavinovačku do sedačky a na podzim pořádný fusák.
Právě mě štve, že zimní zav. od Emitexu mají hezčí barvy než ty letní. Chtěla bych vidět rozdíl mezi nima, že by třeba ta zimní nemusela být špatná 😉

antynka1
4. jan 2010

Já budu mít zavinovačku jen zimní. A letní - uvidím dle počasí.

vladkaz1
4. jan 2010

😀 ja si taketo veci necham pre zimu.. fu mam plnu hlavu co teraz kupit ,nebudem riesit este zavinovacku .. aj ked moze to byt dobra vec ..

antynka1
4. jan 2010

Já bych to taky neřešila - ale podědím jím, takže mám jasno 🙂 A mám to bez práce 🙂

mishutka
4. jan 2010

Mě toho taky chybí asi ještě dost. Hlavně věci co se týče hyg.:osušky, plenky a kosmetika. Monitor dechu.
Dětský pokojík 😀
A pro mě koj. podprsenky, noční košile atd. Ještě nevím co všechni potřebuju a co z toho opravdu využiju 😅

vladkaz1
4. jan 2010

jaj super ja uz nemam po kom vsetko som podedila od segry pri malej .. teraz uz len skladujem a treba dokupit nove veci ..
Ale sak doba ide do predu ,mam lehatko klasika az do lahu este malu moju udrzi ... teraz uz su vibrujuce tusim 😀 to fakt nepotrebujem a su malicke takze fakt nepotrebujem mat vsetko 😀 co zbadam aj keby som mozno chcela
Idme jest pa 🙂

andelka
4. jan 2010

vladka: Aji já se chystám látkovat 🙂 Zatím mám v zásobě ale jen klasické čtvercové bavlněné plínky. V těch tvarovaných, kalhotkových a pod se ještě moc nevyznám. Poradila bys mi (třeba IP) s jakými jsi byla spokojená ty? A třeba i které PUL jsou dobré?

antynka1
4. jan 2010

A používala jste některá separační pleny?

xxx.klarka
4. jan 2010

mishutka, pracuje. My se rozhodli taky pro mimí ještě než jsem odmaturovala, věděli jsme že to nebude jen tak ... tak jsme se začali snažit, pak maturita a ted břuch 😀

holky, teď jsem byla u kamarádky a ta mi říkala, že ta dotyčná s tím dotyčným co jsme chtěli ten byt 4+1 na silvestra říkali, že ho nechají nám když čekáme rodinu. To je pěkný že, a my o tom ani nevíme😀😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre