Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zdenkapo
8. jan 2010

Mishu já bych si to oGtt vyžádala,ikdyby mě tam poslat nechtěla...

Vibeke, jsi rychlík,já měla taky při Tomáškovi vše nakoupené dřív,ale teĎ při Aničce teprve teĎ začínám vybírat a během týdne začnu objednávat... jinak ale máme skoro vše po Tomáškovi,přesto spoustu věcí chci- lehátko monitor dechu sterilizátor lahvičky atd.

Adus,tak to jsem z toho blázen,tak já myslela,že jí tam nemaj ne?

yanika
8. jan 2010

Pre pracujuce mamicky: bola som sa pytat na personalnom akoje to s dovolenku za tento kalendarny rok. Takze narok na dovolenku mame aj pocas materskej - teda tych 6 mesiacov, a mozeme si ich vycerpat uz teraz 😀 to je super, teda aspon pre mna... do polky marca mat cca 14 dni dovolenky je dost velky luxus, takze budem oddychovat, ked to budem potrebovat...

mishutka
8. jan 2010

zdenka:to je tvůj názor!Já uvidím co příjde.

aaadus
8. jan 2010

zdenka jak jsem ji objednávala tak ji tam měli a druhý den už byla vyprodaná 😉
yanika u nás je to taky tak s tou dovolenou. jenom je lepší si ji vybrat až ti skončí MD a teprve potom jít RD. já jen ten nevím jestli mi na nějakou dovolenou vznikne nárok když jsem od září na PN 😝

vibeke
8. jan 2010

baby ja vam pracu normalne zavidim,, my sme sa v septembri vratili natrvalo domov, to uz boli zaciatku tehu,, do konca 3ho mesiaca som doma zomierala na gauci, a cele dni som prevracala,, ked to njak preslo asi v polovici, alebo nejak ku koncu som si nasla robotku, len sezonnu, na 6 tyzdnov, pred vianocami,, a teraz uz budem az do konca doma... najviac mi vadi to, ze cele dni presedim doma,, uz len chodim do mesta kvoli kazdej somarine, len aby som sa pres.. no nuda !! bojim sa len toho, ze s malom pohybu rychlejsie pribudnu kilecka,,,, . ale pravda je, ze naozaj neviem ako by som na zaciatku zvladala pracu,, teraz sa to uz da zvladat !!

bara.c
8. jan 2010

Ahoj holky, jak se dnes máte??? 🙂 🙂 Sněží až hrůza. Doufám, že to trochu sleze. Přístí týden chci jet plavat, musela bych busíkem. Dočetla jsem předchozí stránky a co se týká EPI NA určitě kupuji. 😉 Vím, že je to spoustu penízku, ale stojí to za to. Kamarádka porodila chlapečka 4,30 kg a 54 cm bez nástřihu a přirozeně, právě díky EPI NU. Manža mi to také posvětil, je docela zvědavý. 😀 Vzdy mu to vysvětlím co a jak na co to je.... a byl docela překvapený, co je všechno možné. Bříško mažu 2x denně. Ráno hydr.krémem DOVE a večer ElastiQ. V albíčku mám fotku bříska ve 20tt. Zatím žádné strie. Moje mamina je má opravdu ošklivé, tak snad nedopadnu stejně.

antynka1
8. jan 2010

Krásné poledne holky,
já jsem se teď vrátila z genetiky, byl jsou tam podepsat ten negativní revers. Primář byl v pohodě, vysvětlovala jsem mu proč to odmítám a on jen přikyvoval, nic nenamítal, takže předpokládám, že to bylo logický 🙂 No ale ta sestra ja fakt Kačena - koukala na mě jak na nesvéprávnýho idiota který si neváží jejich péče.....
Tak Zdeni, máš to za sebou - snad to bude s dobrými výsledky - já se na to tedy netěším, asi se pozvracím 🙂

aaadus
8. jan 2010

mishu já bych se přiklonila k názoru zdenky. lepší přežít jeden hnus a třeba i pozdější dietu než kdyby měly nastat problémy. ale je to jenom můj názor, tak mě neukamenuj 😅
vibeke já jsem se taky bála, že jak budu sedět doma na zadku, že budu moc přibírat. ale zatím mám nahoře 3kg, ale to bude tím, že se snažím jíst 5x denně a na to v práci jaksi nebyl čas, domů jsem chodila hladová a pak doslovo vyžrala celou ledničku 😅

zzuzullka
8. jan 2010

bibi a aký kočík si od tiaľ objednávala? a dokupovala si hneď aj autosedačku k tomu? a už ti prišiel domov?ak áno, ako vyzerá v skutočnosti? som ťa trochu zahrnula otázkami 😅

mishutka
8. jan 2010

vibeke. já už mám nahoře 10kg 😀 a je mi to úplně jedno! Hlavně když je prcek v poho!
Do práce bych nešla ani kdybych mohla, celé těhu jsem v klidu a i tak si to užívám doma ještě se napracuju do důchodu 😀

bara:já mažu břicho když si vzpomenu a nic, boky a stehna byli vždy problém, ale u břicha to je něco jiného! A já si myslím, že proti tělesným dispozicím nic neuděláme 😉

aaadus
8. jan 2010

antyn na sestru se vyprdni, ta ti do toho má houby co mluvit. a nejsi jediná kdo odmítl amnio, kámoška na něj taky měla jít protože v době těhu jí bylo 35 a má zdravou a hlavně šibalskou holčičku

bara.c
8. jan 2010

Aaadus já to mám s tím jídlem stejně. 🙂 V práci to bylo tak, že když byl čas - tak se člověk najedl. Od té doby co jsem těhotné mám o čtyři kila dole. Je to tím, že pravidelně jím. Mám čas plavat a cvičit. Nemůžu si to vynachválit. I když moje současná váha je i tak děsivá. ☹

nikkka
8. jan 2010

zzuzullka aj ja som objednaval vcera kocik cez net: www.kidsstore.sk

vcera som sa aj ja pytala na personalnom ako je to s tou dovolenkou, mozem si ju vybrat, aj nemusim - pocka si na mna, alebo mi ju aj preplatia, takze ja si ju dam asi preplatit a nieco si vyberiem...uvidim ako sa budem citit, ale pocitam ze uz od Velkej noci budem doma - to sefka este nevie... 😉

vibeke
8. jan 2010

baby, este som sa chcela spytat, ci kupujete vanicky, alebo len tie penove podlozky do vane ??
my sme kupili len podlozky, lebo mi kamoska poradila, ze je v pohode, ze oni tak kupaju od narodenia, .
aky mate na to nazor vy??

aaadus
8. jan 2010

bara já jsem poslední 2 roky stihla v práci leda tak posnídat a když jsem si vzpoměla že by bylo dobré posvačit tak už byl oběd. ten jsem stejně v klidu nesnědla, protože mi tam furt někdo lezl a otravoval 😠 a když jsem se zažrala do práce tak to byl konec a na jídlo nebylo ani pomyšlení. já jsem za tu dobu co jsem v práci - 4 roky přibrala 9kg 😠

zzuzullka
8. jan 2010

vibeke, presne viem ako ti je doma. ja som doma už vyše roka, odkedy som v auguste 2008 skončila Bc. štúdium. je to strašné, ale momentálne mám toľko práce, že nestíham. dorábam diplomku, skúšky, hodne čítam knihy, šijem, štrikujem...no hrôza

vladkaz1
8. jan 2010

Nikkka aky kocik si si objednala ?

mishutka
8. jan 2010

Já mám vaničku která tu zůstala po předchozích naj. ale budu možná koupat ve vaně, zkusím co bude lepší.

aaadus
8. jan 2010

vibeke já mám koupací kyblík i vaničku pro jistotu. my máme hoooodně velkou vanu takže by byla trošku větší spotřeba vody a mimi je okoupané za pár minut, dýl stejně nemůže být ve vodě ať se mu nevysouší pokožka

blanka.k
8. jan 2010

Adus - já jsem taky na PN od září a nárok máš na celý rok, akorát za každýh 100dní na PN se krátí 1/12 dovči nebo tak nějak... 😉 Takže třeba 2 dny dolů 😉
Vibeke - já mám asi 90% oblečení, a kočárek a toť vše, veškreý jiný textil (povlečení, obaly na přebalovák, zavinovačky, ručníky, atd,) si nechám ušít, kosmetiku nakoupím zadarmo na poukázky v lékárně, ještě toho teda většina chybí, no 😅 jenže když mě 2 hod. ze 4 hod. vycházek zabere cesta MHD, tak je to takový naprd ☹

vibeke
8. jan 2010

ja som tiez rozmyslala, ze by som si popri materskej spravila aj skolu,, prihlasky treba odovzdat do konca januara, niekde februara.. bolo by treba sa rozhybat..

zzuzullka,, aspom si si nasla co robit 🙂 ,, postrikujes drobcovi svetricky, nieco pekne usijes 🙂 ,,

mishutka
8. jan 2010

blanka:já už mám vycházek dost a začínám je dodržovat co nejmíň 😅 Už se těším na MD až moci chodit kam chci, jestli budu schopná 😀

bara.c
8. jan 2010

Aaadus tak to jsme na tom byli podobně. 😒 My hodně jedzili do terénu, takže Mc Donald... apod. Ráno veliká snídaně a oběd někdy ve dvě. Cesta do práce a z práce mi každý den zabrala min.4hod., takže jít potom ještě cvičit by mě asi zabilo. Když jsem nastoupila pův. váha krásných 60 kg a teď.... hrůza při odchodu 2.10.09 84kg. Za těhu dolu 4 kg, takže jsme na 80kg. Doufám, že 90kg nepřešvihnu. 😨 😨 😨

zzuzullka
8. jan 2010

nikkka, tiež by ma zaujímalo aký kočík si si od tiaľ objednávala

aaadus
8. jan 2010

blanka tak to je dobré s tou dovčou, jsem myslela že budu mít nárok na kulové 😅 a myslíš že ti příjde kontrola? to by tě někdo musel prásknout ne?

nikkka
8. jan 2010

vladka takyto som objednala: http://www.kidsstore.sk/product.php?id_product=14
cierno biely a este som pridala k objednavke aj prebalovaci pult aj s vanickou.

yanika
8. jan 2010

Mne sa ta zavinovacka tiez velmi paci, ale najprv musime poriesit kocik a potom podla toho nakupit ostatne doplnky 😉 autosedacky mame az do 8rokov...
Moj drahy ma prekvapil uz ked som mu oznamila ze som tehotna - povedal mi, ze on objednaval priebezne spolu s tovarom (pracuje v predajni aut) aj akciove sedacky, takze mame 3 typy, od vajicka az po nejakych 30kg hihi 😅 😅 😅

aaadus: netusim ako je to u vas, ale u nas max 100 dni PNky/rocne - neovplyvni dovolenku, viac uz ano....

aaadus
8. jan 2010

bara tak já když jsem nastupovala, měla jsem krásných 57kg a dostala jsem se na 66kg a teď mám 69kg. se chci dostat maximálně na 75-76kg, protože měřím jenom 164cm a to by nevypadalo moc hezky 😖 no a hlavně mám každý den teplý oběd, v práci to byl vždy rohlík + něco a to jaksi moc výživné není. ale komu by se chtělo každý den vařit když jsem se domů dostala kolikrát i o půl 7 úplně vyštavěná

zzuzullka
8. jan 2010

od rána sa dnes chystám, že si začnem pripravovať veci na nedelnajšiu skúšku, aby som sa mala z čoho učiť a ešte som sa k tomu nedostala keď tu kecám s vami 😀

aaadus
8. jan 2010

nikka jsem se dívala, že ten kočárek na SK vychází o dost dráž než u nás 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre