Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
8. jan 2010

lucik PN je určitě vyšší než MD, ale jak to bude teď po novém roce nevím. uvidím až mi v únoru příjde nemocenská za leden o kolik klesne či neklesne. teď mám nemocenskou skoro stejnou jako plat tak bych byla blázen kdybych šla na MD dřív. ale dnes v novinách psali, že je šance že tu mateřskou zase zvednou, tož se uvidí

zzuzullka
8. jan 2010

bibi, tak to som si nevšimla, že tam je pláštenka a sieťia sa dá dokúpiť.tak teraz som do neho ešte viacej zamilovaná 😀 a cez marka si to objednávala tak, že si mu napísala IP tu cez koníka alebo ako?

doli1
8. jan 2010

prcek mě dnes nechce nějak kopat 😠 dala jsem si i kafé abych ju probrala.přijde mi že se tam něco vrtí asi bude blbě otočená.jsem zvyklá že málo kdy spí tak jsem trochu vystresovaná 😖

zzuzullka
8. jan 2010

doli náš malý je tiež dnes nejaký kľudný, ale ani som si to neuvedomila, až keď si to teraz napísala. asi má dnes taký lenivý deň 🙂

blanka.k
8. jan 2010

Doli - já dnes kasicky nedostala ani kopanec, ani žádné otočení, prostě to bude lední medvídek a má zimní spánek 😀
Adus - myslím, že právě MD a PN bude od nového roku na stejné úrovni,nějakých těch 60% základu 😝

mishutka
8. jan 2010

PN vychází asi furt lépe než MD...

Dneska ten díl je fakt hustý, já to prožívám jak kdyby to bylo doopravdy. Takhle jsem si už dlouho nepobrečela 😢

bibi13
8. jan 2010

mne sa dnes mrne mrví riadne.. aj kopne.. včera mal oddychový den.. 😀

zuzulka, ja som si s ním písala cez ip.. hovoril, že jemu je lepšie objednávať cez ich stranku, ale ja som radšej cez ip.. vieš, da sa viac dohodnuť.. a potom napísal, že to je v podstate jedno, že sa mu stalo, že bolo objednávané cez stranku a aj tak si dobierku nevybrali.. ja som mu slubila, že v mojom prípade sa to nestane.. ja som tiež zamilovaná do toho kočíka.. 😀

xxx.klarka
8. jan 2010

mishu, hroznej díl ☹

aaadus
8. jan 2010

náš malý taky dneska spinká a dělá dobře, kdyby viděl ten hnus venku tak ho trefí 😅
blaní PN mají taky snižovat ne?
Pokud jste onemocněli na dlouhou dobu, přesněji na víc než třicet dnů, doposud vám v další nemoci stát výpadek mzdy kompenzoval vyšší denní dávkou nemocenské. S tím se ale od Nového roku můžete rozloučit.
Nemocenská se sníží o sedmnáct procent a dlouhodobě nemocní budou dostávat na jeden den stejné peníze jako ti, kteří marodí krátce.
mishu taky jsem zase řvala 😢

mishutka
8. jan 2010

klarka.už je to za náma 😉
Malý kope když sedím na gauči, v autě, nebo ve vaně. A taky se mi zdá, že reaguje na chlapi, když přijde švagr tak kope jak diví 😀

blanka.k
8. jan 2010

Adus - jojo, PN se taky snižuje 😅

xxx.klarka
8. jan 2010

co je PN??

blanka.k
8. jan 2010

nemocenská 😉

xxx.klarka
8. jan 2010

jsem blb na tohle, jak jsem na pracáku tak to neznám ☹

mishutka
8. jan 2010

Já se stejně do těch tabulek furt nevlezu, naštěstí mám víc než píšou 😉
Klarka: co ty vlastně máš nemocenskou nebo co když jsi nepracovala??

xxx.klarka
8. jan 2010

mishu, slušně řečeno mám velký h....... , neberu ani korunu. Jelikož nemám rok odpracovaný.

mishutka
8. jan 2010

ani pracák?

doli1
8. jan 2010

klarka jsme na tom stejně.tatínek živí 😒 já teda nárok měla ale ta almužna je na prd a ještě nemám nárok na mateřskou 😠 blbí noví zákony

zzuzullka
8. jan 2010

klarka tak to sme na to rovnako.tiež som na úrade a nedostávama ani korunu a ani nemám nárok na materskú len na rodičák

xxx.klarka
8. jan 2010

zzuzul a michal, no jo, ještě že máme tak hodný chlapy a starají se o nás co?? 🙂 Ten můj už 3 roky, co jsem odešla z určitých důvodů od mámy.

mishu, pracák nedá ani korunu, pokud nemáš odpracovaný rok.

blanka.k
8. jan 2010

A to ještě musíš mít odpracované ty správné typu úvazků a smluv 😅 Já jsem při škole celých 6 let chodila různě na brigády a pak mi na pracáku taky nic nedali 😅

doli1
8. jan 2010

konečně se prcek probral.vyběhnutí schodů do patra.pověšení prádla a káva před hodinou ju konečně probralo.

mishutka
8. jan 2010

To jsou věci 😒
Hlavně, že cigáni mají co žrát!!!

bibi13
8. jan 2010

ešte že pracujem...🙂

doli1
8. jan 2010

já se trochu děsim vyhlídek do budoucna.školky jsou plný mateřská skončí v květnu a do září budu muset byt doma nikdo ji dřív nevezme.po 4 letech mateřské budu s pracáku dostávat zas pěkný prd pokud vůbec něco.zákony jsou horší a horší.
jsem děsná strašně furt přemýšlím co bude 😖

nikkka
8. jan 2010

moje malinke je lenive pocas poslednych dni...malo ho citim, ale ked sa zacnu ludia okolo mna rozpravat tak vtedy sa preberie...ale dnes su vsetci potichu..

mishutka
8. jan 2010

doli.to my všichni 😉

zzuzullka
8. jan 2010

ja som tiež chcela pracovať a až potom ísť na materskú aby som na ňu mala nárok.ale po tom, čo som si viac ako rok neúspešne hľadala práce-a to som písala fakt na všetky inzeráty čo som našla a všade sa pýtala-som to vzdala.kebyže mám čakať až budem mať nárok na materskú tak mám deti v 30-tich rokoch a to ja určite nechcem.chcem mať odrodené do 25-rokov

blanka.k
8. jan 2010

já radši nepřemýšlím, bych se zbytečně stresovala 😅

xxx.klarka
8. jan 2010

neměli být michal u posledního příspěvku ale doli ........

dneska na mě velice působí těhu demence, fakt jo ... jsem mimo ale úplně.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre