Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
20. jan 2010

tak to hej, ono sa to dá dosť využiť to nosítku, hlavne ako píšeš do takých miest kde by sa išlo s kočíkom zle. ale možno ho niekde nájdem aj lecnejšie z bazaru

nikkka
20. jan 2010

aj ja mam na obed segedinsky gulas..

xxx.klarka
20. jan 2010

My dneska k obědu máme fazole s klobáskou, na večeři budu dělat lívanečky, dostala jsem na ně chuť. A na zítra budu vařit večer kuře na smetaně, jelikož zítra dopo jedu a ÚP, tak bych zítra neztihla vařit.

aaadus
20. jan 2010

zuzul budu kupovat tady ten, ale z druhé ruky za 250,-
http://www.babymax.cz/emitex-mimivak-klasicky-d...

přišlo mi lehátko chicco relax and play a už je složené 😀 je fakt super, měkounké no prostě boží 😀

bibi13
20. jan 2010

ja ho určite budem kupovať.. neviem teda či zrovna tu manducu, musím poskušať.. uvidíme..🙂)))

nikka, mne mamča volala min. týžden, za to lehatko.. no, lenže ja už mám..🙂

baby, otázka.. ked vam robili ultrazvuk v tom 20tt a vyššie, aké čísla máte napísane pod označením: FL, BPD, TAD? a sedí Vám to na ten týžden?

bibi13
20. jan 2010

a ešte čo znamená TAD?

mne sa tie šaatky nepačia.. sa mi zda, ako by babo mohlo odtial vypadnuť.. 😒

bibi13
20. jan 2010

klaaarka, mnaaaaaaaaaaaaaaaaam... lievanceeeeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵

zdenkapo
20. jan 2010

příspěvky od pojišŤovny na podprsenky a pomůcky při kojení,stejně jako na autosedačky a na vše ostaní pojišťovna Ministrstva vnitra prostě zrušila,takže holky ze Slovenska- taky si to musíme nakoupit za své.... vy máte snad zase vyšší porodné a rodičák,ne?

pepibubu
20. jan 2010

já mám svíčkovou - vyndanou z mrazáku 😀

mít já hromadu zelí, no nebo aspoň nějaký 😀 tak si taky udělám segoš, upeču zelňáky a uvařím polívku couračku... mňaaaaaammmm....

xxx.klarka
20. jan 2010

bibi, taky jsem na ně dostala chuť, už dlouho jsme nic takového neměli. Tak snad drahý nezapomene koupit šlehačku ve spreji 😀

medan29
20. jan 2010

Jak já miluji zelňačku ale ještě s čočkou a fazolema, to je dobrota 😀

zdenkapo
20. jan 2010

Adus
je skvělé,že? viděla jsem ho v tom babyexpetu-chicco a líbilo se ,akorát měli to červené,ale furt se nemůžem rozhoupat,jestli to růžové starlette nebo oranžové candy- líbí se mi obě 😒

aaadus
20. jan 2010

zdeni jj, je super, děkuji za tip. já čekat holčičku tak beru to růžové bez váhání. ale samozřejmě se musíte rozhodnout vy 😉

yanika
20. jan 2010

Ahojki, tak dnes je nejaký "segedínový" deň, ja som mala tiež na obed 😉
Ja sa stale haluzim s tym kocikom, uz fakt neviem... ked sa mi niieco paci na nete, tak nazivo je to otras, alebo moc drahe..

nikkka
20. jan 2010

ja asi nahovorim draheho aby sme isli do toho metra kupit to lehatko..

bibi13
20. jan 2010

pozeral niekto na tie hodnoty, čo som spomínala hore?

xxx.klarka
20. jan 2010

bibi, já jsem koukala, ale z toho co jsi tam psala, mám ve zprávě jen FL, to odpovídalo 19+6, všechno mi tak nějak odpovídalo +- 1-2dny, akorát AC odpovídalo 18+5tt.

xxx.klarka
20. jan 2010

bibi, na tom velkém jsem byla 29.prosince a 7.ledna jsem byla u mojí dr. které mě přeměřovala a podle jejích mír na UTZ co mám napsáno se to srovnalo, i to AC mělo už stejnou hodnotu, dokonce mi podle UTZ to AC, PBD a FL stáhůo termín porodu na 14-15.května.

babara
20. jan 2010

mishah, je fakt, ze tyhle nositka na rozdil od satku snadno nandas, satek nez se uvaze...
a tyhle kvalitni nositka a kvalitni satky se celkem malo prodavaj na bazarech, nebo aspon pred tim rokem a pul, kdyz jsem ho shanela...

medan, segedak miluju, mnam, ale jeste sem ho nedelala, se musim naucit 🙂
Vcera sem delala tohle: http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=55617, dobre, ale vecer mi bylo trochu tezko, asi jsem si dala moc stavy a taky ty hranolky 😔

zdenkapo
20. jan 2010

Adus
no právě furt nevíme,ale spíš teda vede to růžové... ještě je chvíli čas 😉

dala jsem do alba obrázky nové- i co mi přišlo předvčírem poštou 🙂

matpaj
20. jan 2010

aadus, si ma nakopla, zdrhám z práce....... 😀

ja práve papám kuracie mäsko s cestovinovým šalátom......a na večeru urobím rybaciu pomazánku z čerstvej makrely....mňam....a tie lievance Pajke....ďakujem za tip 🙂

bibi13
20. jan 2010

mne to robil 16. 12. a to by som mala byť 21.. lenže podla FL som bola 22tt 1, podla BPD 22tt 3 a podla TAD 21tt 2.. tak som chcela len na porovnanie, ako to máte vy.. takže vôbec neviem či som teraz v 26, 27 či 28.. xi

bibi13
20. jan 2010

inak, dala som do albumu pár vecí, čo máme pre drobca.. takže ak chcete, dajte kuk.. 😀

nikkka
20. jan 2010

bibi mne to sedelo presne podla tyzdna ako mi aj konik rata...len jeden rozmer som mala o par dni mensi..aj minuly tyzden ked zase vsetko premeriaval vsetko sedi...nemam tu teraz tu knizku pri sebe (mam ju nosit?) tak neviem si to porovnat..

xxx.klarka
20. jan 2010

bibi, hehe no pěkný. Ono to je inviduální, mimčo může být o něco větší nebo menší, nikdy to nesouhlasí přímo s tabulkama, já být tebou tak to beru podle prvního termínu co ti dala 🙂 kdyby ho přesunula, tak by ti to tvá dr. řekla si myslím.

xxx.klarka
20. jan 2010

bibi, pěkné věcičky 🙂

nikka, průkazku by jsi měla správně nosit při sobě🙂

mishutka
20. jan 2010

Ahojky holky, tak už mám konečně pouklízeno 🙂
Dneska jsem slaměná vdova ☹ Ale když jsem sama doma pak mám větší chuť uklízet 😉

V noci jsem měla hrozný sen, že jsem šla čůrat a krvácela jsem jak prase ☹ Jak se říká "krve jak z brávka" 😀

nikkka
20. jan 2010

aha tak si ju zajtra dam do kabelky...ale musim si na tu knizku nejaky obal kupit, to by sa mi rychlo znicila..

nikkka
20. jan 2010

kedysi sa daval do kocika taky paplonik okrasny s krajkami, alebo vysity..este sa to dava??? tak cez leto napr.

blanka.k
20. jan 2010

Ahoj,
jsem zpět z GTT, bbyla to mňamka, takhle sladký si dělám normálně pití, doma hezky voda z kohoutku a sirup, takže pohoda. Výsledky budou do 2 dnů, tak sjem zvědavá. Hne dpootm jsem si ještě v čekárně rozdělala čokoládu 😀 Teď jsem nasr... koupila jem na Aukru zboží a poslali mi půlku, jsem zvědavá, co bude, už jsem psala prodejci před pár dny, kde je balíček s šílených poštovným 180,- na který čekám týden, a nic, nakonec hycba byla v poště, prostě mě prý nezastihli, uložili a neoznámili 😅 Tak snad se zove na můj email, kde chci poslat zbytek! A jdu vás dočíst, jsem chtěla jít spát, ale rozdělala jsem balík a bylo po sm´pánku. ješte poslal jiné zboží než měl, ale to se taky dá, to mi nevadí. grrrrrrrrr

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre