Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

mishutka
27. jan 2010

Já mám lacláče a těhu manšestráky 😉
A jednu kojící košilku...

antynka1
27. jan 2010

Mishutka - hezký 🙂 Nás to teprve čeká......

lucik...
27. jan 2010

holky já mizim, za chvíli přijde muž z tréninku 🙂 Pa zítra

blanka.k
27. jan 2010

Já zas nemám jediný kahoty, jen 2 sporotvní,když jsem musela v práci na stavbu,ale jinakmám asi 20 sukní, 20 šatů,.. 😅
Mishut - super.. já bych to tady taky vyfotila, ale ten bordel.... 😅
Nevíte, jestli když jsem našla hrazdičku Un. col. of Beneton, jeslti ji prodávají i prodejnách Beneton? Já jsem v životě v Ben. nebyla, tak nevím 😅

aaadus
27. jan 2010

zdenka mi chybí hodně cm abych rifle zapla a pod tím pásem by to šlo vidět. v netěhu se teď necítím nijak extra beru si je jenom aby si moc neobnosila ty těhu a taky když vím, že si v nich nebudu muset sedat
mishu 😵
lucik která?

aaadus
27. jan 2010

blanka nevím, taky jsem v tom obchodě v životě nebyla. stačilo mi projít kolem výlohy, podívat se na ceny a bylo jasno 😅

blanka.k
27. jan 2010

Adus - taky tak, viděla jseem ceny a stačilo 🤐 Je to tato, mě se zatím líbí nejvíc:
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

aaadus
27. jan 2010

blanka ten dárek v Malviku dostaneš jenom tehdy, když se tam zajdeš osobně podívat a řekneš si o něho, ani nemusíš nic kupovat a dostaneš zavinovačku. teď mi od nich přišel e-mail a tam je to napsané

aaadus
27. jan 2010

blanka to je ta beneton? a kolik stojí si našla?

zdenkapo
27. jan 2010

Adus,
tak to já zapnu normálně,jen ne přes břuch a ty cípky od zipu zastrčím jako dovnitř a nosím i dlouhá přiléhavá trička přes to a vidět to vůbec není 😉 ty těhu kalhoty mi tak dobře neseděj

xxx.klarka
27. jan 2010

mishu, pěkný, rovnou už i s postýlkou ju?? 🙂 moc pěkná barvička.

blanka.k
27. jan 2010

Adus - právě nějakých 570, což je stejně jako ty ostatní hrazdičky 😉

lucik...
27. jan 2010

aaadus to jo, tu jsme dostali, ale na netu psali, že pokud objednáš nad 5tis tak dostaneš dárek - jiný než tu zavinku.

Já teda moje kalhoty netěhu moc neoblču.. Narostla mi i prdel a stehna ☹ Obleču je ale sou mi přes prdel a stehna fakt těsné a dopnu je tak tak.. Ach jo, doufám že je po porodu ještě někdy obleču normálně, takovejch skvělejch kalhot ☹

blanka.k
27. jan 2010

adus - tak jsem právě našla jinde i jiné barvy, co dělají a je to firma Ofrat 😉 a označení Benneton Color 😉

aaadus
27. jan 2010

zdenka netěhu zapny jediné džíny ale nesmím v nich moc sedět, jinak mě tlačí. a těhu mi sedí perfektně. já jsem prostě maniak na oblečení a boty a nedokážu si to odpustit
blanka to jo, jsem čekala jakou cifru vybafneš. tak ji objednej z netu jestli to jde

blanka.k
27. jan 2010

A koukám, že na tom webu mají i možnost vyzvednout si to na asi 5 pobočkách, i tady, ale polpatek 49,- 😝 To jsem snad ještě nezažila, aby se za odběr na prodejně platilo ☹ ale přes eshopy chtějí všude min.100,- 😠

blanka.k
27. jan 2010

http://www.slunatko.cz/detail.php?zbozi=147430
To je snad stejné jako ty přebal.podložky, ne? Na tyhle jsem koukala v kam.obchodě, ale cena 790,- 😅 Tahle cena je mnohem příjemnější

lucik...
27. jan 2010

Holky narostlo vám jen břicho, př.hrudník 😀 Nebo i zadek a stehna? Já kynu snad všude

aaadus
27. jan 2010

to už je teda drzost platit i za to, že si pro zboží dojdeš do obchodu. a ty podložky vypadají jako ty přebalovací, jen tam není rozměr

aaadus
27. jan 2010

lucik jenom břicho a prsa, ten zbytek mám narostený ještě před těhu 😀

antynka1
27. jan 2010

Luciku, říká se, že u holčičky se kyne všude, u chlapčeků jen bříško - ale to jsou takové ty babské povídačky - mě taky zatím kyne jen bříško - tak uvidím jestli se ještě rozplácnu - doufám že ne, už jsem rozplácnutá dost 🙂
Jo a Blani, jak je, už je to lepší?
A Aadus - ještě jsme se nezeptala, jak manža nakonec našel ten obchod, kam jel pro kočárek?

blanka.k
27. jan 2010

Lucik - všude, myslím, že na fotkch je to u mě 100% vidět 😅

lucik...
27. jan 2010

vidíš blani a to přitom čekáš chlapečka 😉

já taky myslela že kynu jen přes břicho a prsa ale teď sem si šla zkusti netěhu kalhoty a jsem trošku v šoku 😅

aaadus
27. jan 2010

antyn jsem mu to našla na netu vyfocené a to se mu potom rozsvítilo kde to je

m.c.
27. jan 2010

holky, vy letíte raketovou rychlostí, nestíhám absolutně dočítat...
Já jsem se vážila a za poslední týden jsem přibrala 1 kg, doufám že to nebude stejným tempem pokračovat... Ale je fakt že teď strašně moc jím, hlavně mám furt šílený chutě na sladký

Blani, jseš borec, moc krásně maluješ! Já maluju asi jako pětiletý dítě...

Netěhu kalhoty neobleču ani náhodou, už dlouho nee

xxx.klarka
27. jan 2010

Já taky přibírám "zatím" jen na břiše... doufám, že to ani nikam jinak nepůjde. Protože okolo jsem nakynutá až až😀

antynka1
27. jan 2010

Aadus - no vidíš, tak to nakonec zvládnul 🙂

zdenkapo
27. jan 2010

tak kalhoty oblíknu normálně,jen je nezapnu 😉
taky jsem byla maniak na věci,doku jsem neměla dítě, pak mi bylo líto peněz za sebe a radši jsem koupila něci malému,a teď na dvě děti 🙂

Blani
tak to ještě jde,ale tady u nás v Elinka.eu maj normálně podmínku,že musíš mít nákup v e-schopu alespoň za 2500,-Kč,aby sis to mohla vyzvednout osobně,jinak jsem tam psala,že bych měla objednávku za 1700,-Kč,zda si to můžu tam vyzvednout a odpovˇěděli,že můžu,ale že mi budou za to zboží počítat ceny v kammeném obchodě- nota jak u debilů-to by mne vyšlo laciněji poslání poštou- fakt kocourkov- budu si necháva posílat zboží z místní prodejny a maj fakt šílené rozdíly v těch cenách

blanka.k
27. jan 2010

Antyn - trošičku je to lepší 😉
Lucik - no jo, taky bych teda asi měla čekat holčičku, prsa mi šla o 10cm víc, a ruce poznám na trikách, že jsou v nich narvané a kozačky nezapnu ☹

antynka1
27. jan 2010

Holky, jdu odpočívat, už mě z toho compu za celý den bolí oči, tak dobrou a snad se tu zítra večer zase objevím. Tak se mějte hezky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre