Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
9. okt 2009

aktaka: taky máme takovýho šéfa.. Sotva vleze do kanclu už otevírá okno.. A toho má přímo za zády a sedí tu jen v tričku.. A já mám rolík, sedim docela daleko od toho okna a mrznu 😀

aktaka
9. okt 2009

ale to je fakt na prd, mrznout v práci 🙄 já jsem kolikrát nebyla ani schopná psát na klávesnici jak jsem měla ztuhlé prsty. každý by měl mít svoji kancelář a řídit si to podle sebe, tak 🙂

zdenkapo
9. okt 2009

jé holky,tak co se týče mazání,tak to fakt nefunguje... v prvním těhu jsem mazala a masírovala 2-3 x denně a stejnak mám v dolní části břicha strie... záleží zda máte tenkou pokožku... já měla malinké břicho a nějak naráz se mi břicho nezvětšovalo a stejnak,takže očekávám další proužky 😉

aktaka
9. okt 2009

taky si myslím, že to mazání nemá moc valný preventivní účinek, že záleží na vrozené elasticitě kůže

shaarka
9. okt 2009

ahojte,
pouzivam obycajnu mastnu niveu (tmavomodry teglik) a je to super. s nou mam najlepsie skusenosti (kedze mam strasne suchu kozu) a ziadne ine hydratacne a neviem ake pripravky mi nepomohli tak, ako obycajna nivea. pokozku som mala prijemnu a vlacnu (inokedy mam ako hroch, hlavne na nohach, na lytkach az supinky).
takze ja nedam dopustit na niveu, i ked mam doma aj ine telove mlieka a olej, ale nivea je uplne ina.
koniec reklamy 😀 😀 😀
a tiez si myslim, ze na 75% to zalezi od typu pokozky. ja nepatrim medzi najchudsie zeny, ale strie nemam, tak ich ani neocakavam 😅 ...dobra som, ze? 😀

ivanka612
9. okt 2009

Ahojte,no ako citam tak je to asi vo vzduchu ani mne sa nic nechce,mrznem v praci a najradsej by som bola doma. Vcera som mala volno ale cely den som upratovala,zehlila a varila,takze odpocinok ziaden. No ja tu v obchode mam riadnu zimu,lebo su to tenke okna a este ku tomu ani netesnia,majitel sluboval,ze to da doporiadku ale nic vykaslal sa na tom,tak som mu nezaplatila najom za sept a ani za tento mesiac tak sem nabehol a povedala som mu,ze kym to nespravi tak mu ani nezaplatim v januari som doplacala 40 tis. za elektrinu,lebo tu nie je plyn a radiatory kuria asi von,tak mi slubil,ze zajtra pojde kupit material a da to tu zateplit. Uz len tri dni a uvidim krpceka,tak sa tesim a aj bojim. Ozaj to o tej hnusnej vode co ste pisali to sa pije kedy,ze ci ma to caka uz teraz alebo sa tomu vyhnem ked este nemam 25

shaarka
9. okt 2009

ja som na OGTT bola este pred tehu a sladke som takmer vobec nejedla. bala som sa, ze sa im tam povraciam, ale nebolo to nic hrozne. obavy boli strasne, ze co to bude za hnusnu zbrndu, ale je to klasicka sladka voda. mne dovolili priniest si citron a tak so si ho tam vyzmykala a bolo to dokonca celkom fajne.
akurat som potom bola naspidovana 😀 😀
takze ivi neboj, da sa to v pohode vydzrat 😉

dezyre
9. okt 2009

Holky.. tak jsem se objednala na to NT plus biochemický screening.. a objednala mě paní na 27.10... to už budu ale 13plus4.. není to pozdě?.. ale tak asi tomu rozumí... jen se mi to tak zdálo... 😀 😀 😀

ivanka612
9. okt 2009

No mne sladke problem nerobi,skor to,ze nebudem moct jest z toho mam obavu,ale ten citron si asi zoberiem so sebou a spytam sa sestricky ci si ho tam mozem dat,super napad dakujem.
Inak neviete ako to je s nahlasenim sa do porodnice,ked ste si vybrali inu ako tu,ktora je v meste kde byvate??? Ja chcem ist do sukromnej tak neviem ale tak hadam mi to dr.bude vediet povedat.

aktaka
9. okt 2009

slyšela jsem, že někde to dávají do černého čaje, tak to pak asi není tak strašné
ale ogtt se dělá až někdy později, ne? já doufám, že v té době už mi nebude bývat blbě, teď bych nezvládla se ráno nenajíst 😖

dezyre
9. okt 2009

Holky.. já mám teda opačnej problém.. mě dělá problém se ráno vůbec najíst.. nemám hlad a pak když se najím je mi blbě.. dokud nejím tak super...
Ale jak teď tak přemýšlím, tak co jsem teď ty dva dny doma.. tak mi špatně nebylo ani jednou.. fakt na ty těhotenský nevolnosti má hodně vliv i únava... u mě stoprocentně.. protože ani víkendy mě nebývá špatně...

lucik...
9. okt 2009

dezyre u mě je to taky tak.. když jsem doma tak v pohodě ale v práci mi je občas zle.

aktaka
9. okt 2009

tak já musím jíst, jak mám hlad, je mi blbě
naštěstí můžu jíst cokoli

mamamata
9. okt 2009

ahoj, pridávam sa . som 8tt. doma už máme 3,5 ročného dominka. tak hádam pribudne simonka.

blanka.k
9. okt 2009

Ahoj,
Mama - vítej mezi nás.
Dezyre - a na kolik tam jdeš? Já jdu taky 27.10. na 8:15 😉
Se zimou v práci bych mohla vyprávět. jelikož jsou tam samí chlapi, tak já jsem si donesla do práce deku a seděla jsem v ní zabalená, jelikož nenosím kalhoty, ale jen sukně, tak už mi v září dost táhlo na nohy, když kluci větrali. A byla jsem v teple a bylo to 😀
Blbě mi furt je, tak nějak už asi měsíc pořád stejně, jen se změnilo to, že místo zimomřivky je mi teď už spíš zas vedro 😝 Nevoslnosti mám celodenní, ale nezvracím, pomáhá mi sníst třeba jen 2 piškoty, aby to bylo jakžtakž snesitelné, taky doufám, že to brzy pomine. 😉

bramburka
9. okt 2009

čautě
terko, Nara taky? jí sem přived, to je fajn, ja jak nemam ICQ tak soi uz nepiseme...
ja bych ted jedla porad a doma binec!

dezyre
9. okt 2009

Jé blani já na 9.50.. to se mineme 😒

blanka.k
9. okt 2009

Ono je to tam prý i na pár hodin, takže třeba ne. Však uvidíme, jestli tam na sebe narazíme. 😉

blanka.k
9. okt 2009

Všem přeji krásný víkend, pracující ať si hezky odpočnou a my, práce neschopní...., ať se máme aspoň tak hezky jako přes týden 😀

dezyre
9. okt 2009

I já přeju krásnej víkend.. a mizím za kámoškou.. chuděra, už jí pomale klesá břicho .. 14 dní do porodu... na jedné straně jí vůbec nezávidím.. na druhé straně jo.. už to má za sebou... teda první metu 😀 😀 😀

ivanka612
9. okt 2009

Ahojte inak tak mne ako zazrakom tie nevolnosti presli tak dufam,ze uz to bude nastalo. Prajem Vám pekný víkend aj ked slniecko si uz asi moc neuzijeme

babara
9. okt 2009

Jeee, Terko, tak Kristynka taky v kvetnu, no to jsme se nejak telepaticky domluvily, ne? Docela jsem na ni myslela, rada bych ji videla, tady na konikovi se vubec neobjevuje ☹ A ja ICQ taky uz nepouzivam..

Jo, ty serialy, Zoufaly manzelky uz me taky dostaly, ac po prvnim dile sem nad tim kroutila hlavou.
A milovala jsem Ordinaci, ale ty pocatky, prvni radu maximalne a to ani ne do konce. Ted uz je to serial jako kazdy jiny.
Za Preslapy urcite museli zaplatit prava, vsechno sou kopie, i treba ti Horakovi byli podle jednoho spanelskeho serialu.
Ted se budu tesit zase na Star Dance, to ja moc rada.

Jinak ja jsem taky hrozne zimomriva, klimosce moc nefandim, v tom si bohuzel nerozumim ani s manzou ☹
Na cukrovku se vunbec netesim, mne se delalo zle z toho mnozstvi, ja naraz vypiju vic max.vodu, sladky vubec nepiju. DIk za tip na citrona, zkusim to.

babara
9. okt 2009

ivanko, tak to se mas, to ti preju, pri tvych 2 pracich bych ti to nezavidela.

Jo, holky, co mate o vikendu lepsi program, nez konika, uzijte si to. Ja du uzivat ci prezivat tady posledni den toho silenyho vedra. Je fakt, ze uz dlouho nebude..

misicka85
9. okt 2009

Ahoj holky, hlásím se po delší době, nějak jsem teď nestíhala zajít na net, dodělávali jsme nový obývák, ještě tu pár dodělávek máme ale už to není tak strašný... 😀

Jinak se mám dobře, těhu nevolnosti nemám, měla jsem je asi 3 dny a konec, takže super! Ale taky musím ráno snídat,pokud se nenajím tak je mi blbě, ale to mi bylo i před těhu. Prostě musím ráno něco strčit do pusy 🙂 Jo a co mi hodně pomáhalo i v prvním těhu proti nevolnostem bylo cucání těch bombonů z hroznového cukru 😉

Na to OGTT se teda moc netěším, v minulém těhu jsem tam byla nějak kolem 17tt nebo tak nějak, už si to moc nepamatuju. Pro mě tam bylo nejhorší ty 2h sedět, nic nejíst,nepít,nechodit, hnus! Takže si nesmím pak vzít s sebou horu časopisů 😝 😝

andelka
9. okt 2009

dezy: Pokud jsem se správně dívala,tak jak jsem byla na krev, tak na nástěnce měli napsané, že na screeningUTZ se má chodit mezi 11+5 - 13+6 a na tu krev tuším 8+5 - 11+4, já jsem byla 9+0 na krev a v 11+6 jdu na UTZ. Takže já jsem na dolní hranici a ty na horní, ale obě v limitu. 😉
Jinak jsem dostala předčasný vánoční dárek od mamky, koupila mi fajnou sametovou domácí soupravu, ale o vánocích už bych do toho sotva vlezla, tak ji mám na sobě už teď. A na nějakou dobu bude dobrá, má širokou gumu, časem se bude dát i pod bříško. 🙂
Všem přeju krásný víkend, já budu skoro celý den ve škole, no o se dá dělat. A teď jsem zas sama doma, mamka je na víkend pryč a manžel šel organozovat koncert, tak přijde až v noci. 😒

shaarka
9. okt 2009

baby, ktore z vas idu alebo boli na NT ultrazvuk?

ivanka612
9. okt 2009

babara:ja ti to teplucko tak zavidim ani nevies ako,my mame vsetkych priatelov v Chicagu takze tam aj keby sme teraz isli moc tepla a slnka si neuzijem.
Ja som velmi rada,ze mi tie nevolnosti presli,lebo rano na porade pred sefom by to blbo vyzeralo,lkeby som odbiehala na WC. Uzi si este slniecko a potom prajem aj stastnu cestu domov.
Andi tak to mas blbe s tou skolou ja prave premyslam,ze zajtra necham obchod zatvoreny a budem doma,lebo sa mi nikam nechce

misicka85
9. okt 2009

shaarka - já jdu na NT 23.10

andelka
9. okt 2009

shaarka: Já jdu 21.10. 🙂

ivanka: Jasně, užívej si domova a odpočívej 😉 Já mám od 8 do 15.30 přednášky, s přestávkou na oběd, už teď vím, že tam budu usínat. A nejvíc je mi líto, že nebudu doma s manželem, mohli jsme být celý víkend spolu.

shaarka
9. okt 2009

a kolko platite, kocky?
ja idem 23.10. a bude ma to stat 7€ (200Kc)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre