Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
3. apr 2010

poslíčci to je falešný poplach -porod.jsou normální kontrakce ale nestupnují se a jsou v rozlišných intervalech.klidně mohou trvat den či několik hodin ale přestanou.teplá voda by je měla zastavit nebo ukázat jejich nepravidelnost.
pravé kontrakce se stupnují a hlavně pravidelnost pokud jsou po 5 min tak za 5 min můžeš počítat s další intervali se postupně znižují.u poslíčků třeba 3 min a další 5 min atd

adelka89
3. apr 2010

ahoj holky, tak jsme u nasich.
Ranni ms bolesti jeste neprestaly a mamca uz mi predvida, ze zitra budem rodit, ze u me to mela taky tak, tak uvidime. Verim,ale ze maly do toho pondeli vydrzi 🙂 jinak bysme museli rodit v jine porodnici 🙂
nejake novinky?

l.e.o.n.t.y.n.k.a
4. apr 2010

Ahojky přeji brzké dobré ráno,

Zdenka

Já se otvírám od 30 týdne a v RP mi klidový režim doporučují kvůli tomu, abychom vydrželi do 38. týdne. Samozřejmě, že teď už by to nevadilo. Navíc mě docela otékají kotníky, takže delší procházky fakt ne.

adelka89
4. apr 2010

dobre rano holky.
Myslim,ze maly do utery nevydrzi. Včera vecer od pul dvanacte kontra po 10min po hodine prestaly.
Rano me vzbudili kontrakce zatim po 14 min. ale mnohem silnejsi nez vcera vecer, takze pokud sprcha nepomuze,tak jedem 😕

bramburka
4. apr 2010

ahoj holky, tak mam dilema, odteklo ze me trochu vody, ale nejsem si jista, jestli to neni ta vaginalni tableta rozpustena, co beru na kvasinky. jinak nic od te doby.

adelka89
4. apr 2010

brambur ja mela taky takove tablety (gelove asi) a v noci jsem se probudila a pod sebou mela louzicku a cele pyzamove kalhoty od toho, myslela jsem,ze jsem se pocurala, mozna to bude ono, zkus zavolat do porodky.
Mne se kontra zkratili jsou po 5 min, ted po sprse se trosku zmirnily,tak nevim....

bramburka
4. apr 2010

to asi bylo ot y tabletě páč já nejak nic...Adel, jestli to talhle trvá, takp rosím tě tam zajed a oni tě kdyztak poslou domu....

martina71
4. apr 2010

Ahoj holky, pokud to byly takove pruhledne globule, tak to jsem jednou mela taky. Je to na vlozku, me na to upozornila doktorka. Ale ja by jsem to Adelko nepodcenovala, a zajela bych do nemocnice... jeste kontra po 5 min... 🙂

bramburka
4. apr 2010

je to candibene a jsou to tablety, ale divny je ze beru 6. u tech 5ti to nebylo, ale je pravda, ze jsem pred tim vzdycky v noci nevydrzela a bezela na zachod a ted jsem nejak spala jako drevo

adelka89
4. apr 2010

jj holky, jen jsem cekala, jestli budou po tech 5 min pravidelne, jsou,takze jedem. dam vedet

bramburka
4. apr 2010

Dej vedet, uz jsi daleko, ja rodila 37+5 takze bez problemu!!!!

martina71
4. apr 2010

Adelko tak kdyby preci jen naaahodou 🙂 tak drzim palecky!!!

lucik...
4. apr 2010

hoj holky 😉

Adelko tak kdyby náhodou tak mooooc držíme palečky, dej určitě vědět 😵 😵 😵

eliz
4. apr 2010

Ahojky,
téda tady se snad už rodí 😕 😵 Tak se Adelko drž!
Bramburko já dobrala takové nějaké tabletky před pár dny a dr. mě na to výslovně upozornila,abych se nelekla,když ze mě něco poteče,že to bude z těch tabletek 😉 Jinak teda to máš doma asi teď "veselý",tak se drž. Já snad ani neznám normální tchýni 😅 Já tu moji vídám dost často a radost z toho teda vůbec nemám-ona je takový až moc pomáhací typ-do všeho strčí nos,se vším chce pomoct,všechno ví líp než já,ale hlavně nám rozmazluje holku 😠
Jo jdu něco dělat.Máme tu po celé Velikonoce pouť(v Kutné Hoře) tak se tam dnes pojedem podívat-Naty už se tak těší,že ani nebude spát odpo doma,ale cestou v autíku abysme tam byli dřív 😀
Tak třeba až večer nakouknu,tak bude na světě nějaké to mimi 😵

zzuzullka
4. apr 2010

Ahojte tehuľky, tak žeby sme mali už prvé bábo za chvíľu na svete? 🙂 Adelka tak keď je to už ono, tak držím päste aby to šlo hladko 🙂

bramburka
4. apr 2010

Eliz, jojo myslim ze to je ono, ted je celkem klid, ale divny ze tech predchozich 5 neteklo...ale asi jsem to driv vycurala 🙂

blanka.k
4. apr 2010

Vzkaz od Adélky:
Jdeme rodit, jsem otevřená na 5cm, kontra po 2 min. Zatím žiju.... 😉
Mám obavy, abych Adélku dnes neviděla, já mám už 24 hod. poslíčky, v noci se to stupňovalo, břicho tvrdlo i 3x za 15 min... ráno ty bolesti byly po cca 4 min asi půl hodiny, pak se to trochu rozvolnilo... právě mi volala tchýně, že na mě furt myslí (volala jsem jí před 20 min, že nepřijedeme, že mám bolesti, tvrdnutí a malej se hrozně hýbe, bolesti v kříži, tlak v konečníku), ať jedu hned, že takový bolesti měla před porodem... holky, mě s enikam nehcce, ale zas 4.4. je hezký datum, sluníčko svítí.... 😅

blanka.k
4. apr 2010

Aha, tak si to dočítám, že Adélka je u rodičů, tak to asi v Bohunicích nerodí.. ach jo, já furt nevím,jeslti tam jet nebo ne...ještě tomu dám hodinu, opět si dám sprchu, oholím nožky moje ladné a jdu najít RL a oddací list 😅

bramburka
4. apr 2010

Blani, ty jeste ne!!! Adelka ma preci jen termin, tak to je hezký, super!!!

lucik...
4. apr 2010

je je holky, co se to tu děje... To chtějí prckové ven na takové hezké datum 😀
Adélce moc držíme palečky ať to má rychle za sebou 😵 A ty blani radši jeď, při nejhorším tě pošlou domu nebo budeme mít dnes už druhé májové miminko 😵 😵 😵

aaadus
4. apr 2010

Ahojte,
jen čtu, že Adélka rodí. To je krásné 😵
blanka raději jeď, věřím že se nechce.
Dneska ráno mi přišla sms od kamarádky z jiné diskuze, narodila se jí Adélka, 49cm, 3200g. Porod v pohodě, začala rodit ještě na vyšetřovně, za 20minut na 4 zatlačení byla malá na světě.

Já se dneska taky vzbudila s poslíčkama jak blázen, naštěstí už v poho. To bude tím krásným datumem 😀

bramburka
4. apr 2010

ja mam taky dnes tvrdnutí, ale zjistila jsem ze je to horší když se rozcilim a dneska jsem se zlobila, uz jsem v klidu

m.c.
4. apr 2010

Jé, Adelka rodí, tak dneska bude další miminko, fakt hezké datum!

Blani, radši bych jela, ale doufám že u tebe to ještě dneska na porod nebude! I když mimčo už by bylo určitě už OK i teď.

zuzana0409
4. apr 2010

ahojte......adelka tak drzim palce......ja som pred chvilou vstavala zo zeme a tak ma zabolela kost pod bruskom ze ma musel manzel postavit...teraz nemozem ani chodit ....dufamm ze to prejde...... ☹ ☹ ☹

arcik
4. apr 2010

Ahoj holky,

no co to tu vidim tak tady se rodí.. 😨 😨 😨 😨 😨 no tedaaa Adelko tak držíme pěsti ať je vše tak jak má být.... 😉 a Blani tobě taky teda....ještě je brzo ale co už i kdyby náhodou bude všechno v pořádku...už jsou to velký schoný macíčci....
holky myslíme na vás a hlavně se držte 😉

miska1981
4. apr 2010

ahojte tak to je neuveritelne, co je to dnes za magicky datum? 😲

ja som rano tiez skoro uz isla do nemocky, poslickov som mala takych silnych, potom prestali, potom zas a odvtedy je trosku klud, len ma boli brusko, tak uvidim ako to bude pokracovat. dufam, ze len plany poplach.

adelka drzim pästicky nech sa narodi zdrave miminko a nech ste obaja v poriadku 🙂

blanka my este musime vydrzat 😉

michalag
autor
4. apr 2010

Ahooojteeee 🙂
adelka, drzim palce!!!!!

baby, fotky brusiek som presunula do povodneho albumu, kedze teraz to uz nie je obmedzene fotkami, takze nadalej mozete davat sem https://www.modrykonik.sk/fotoblog/majovky2010/...

monikapd1
4. apr 2010

ahojte babule, chcem sa spytat, ak mam krce v brusku a niekedy dost silne mala by som ist na pohotovost?? hm pohyby malej vsak citim, neviem ci by som mala ist, abo pockat 2 tt ked pojdem na poradnu

miska1981
4. apr 2010

monika a krce mas v brusku ako v zaludku, alebo v podbrusku ?

michalag
autor
4. apr 2010

zuzul, to by uz bolo druhe babo 😉 🙂

blanka, ak ti to nebude prechadzat ani po teplej sprche racsej zajdite do nemocky 😉

inak neviem ci je dnes magicky datum, ale vcera (a trosku aj dnes )som mala (mam) tiez mrchovske bolesti a bolesti do krizov ale v kuse, normalne som myslela ze pojdem do nemocky, ale som sama a chlapi isli ku svokrovcom takze som Lucke dohovarala aby vydrzala a nikam sa neponahlala ....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre