Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
10. mar 2010

no a teraz pred chvílkou som myslela, že mi malý vyskočí z brucha..
a teraz práve doštikutal..:(

pralinka25
10. mar 2010

bibi mozno nejaka cievky praskla.

ja som pribrala 7 kil lebo musim lezat a sladke mi naramne chuti ale to mne chutilo vzdy. nebyt toho lezania tak asi priberiem menej. no mne priberat teda neni treba

bibi13
10. mar 2010

a to ani neležím.. len ked prídem z práce.. prácu mám sice sedavu, ale stále beham kade tade..

miska1981
10. mar 2010

lienka 7 kg je uzasne malo 😉 inak s tymi prsiami je to najhorsie, tiez ma to stve 😒

lienka mozno sa ti obracalo mimco vtedy to boli...ale nie kazdeho.

moja mala je napr. kludne dieta, citim ju malicko a jemnulinko, vobec nie ako niekto pise, ze ho to boli, vacsinu dna prespi a ked da o sebe vediet, tak jemnucko 🙂

bibi zavolaj dr, krvacat by sa nemalo, istota je ostota...

bibi13
10. mar 2010

miska, ja som už raz tak troška krvacala a doktor povedal, že nevie z čoho to môže byť.. to nebola ani kvapka krvi..

pralinka25
10. mar 2010

bibi hlavne zvolni tempo 😉

miska1981
10. mar 2010

bibi tak len lez a nic nerob mne sa tiez ulavilo ked som prestala robit a som doma.

lucik...
10. mar 2010

zdeni mě taky říkali že je to akorát, tak uvidíme 😀 Snad nebude mít 4kg 😀

A váhu neřeším.. Teda jak kdy 😀 někdy mě to chytne a mám z toho depku ale pak si hned řeknu, hlavně že je maličká zdravá a když se pak budu snažit, tak to půjde dolů 😵 😵 😵

miladkad
10. mar 2010

miška1981 - poslala som Ti IP

blanka.k
10. mar 2010

Potřebuji radu od Slovenek... potřebuju napsat pár slovenských názvů a nějak mi nejde napsat takové to měkké L, či jak mu říkáte, prostě to L s čárkou 😅

m.c.
10. mar 2010

Já jsem přibrala 8,5 kg, ale žeru jak kyselina, hlavně sladký, tak jsem i překvapená že jsem zatím přibrala tak málo 😅 . Ale určitě naberu teď ke konci, tak uvidím kde se váha zastaví....

Mně Dr. říkal že je bejby natočený ideálně na porod KP, ale tak rodit fakt nechci. Dělám kočičí hřbety a zkusím i tu baterku, třeba se přetočí 😉.

bibi13
10. mar 2010

hej, budem musieť zvolniť tempo.. lebo to asi prehanam.. furt zhon adt.. 😒 😒

Blanka, Ľ, ľ.. 🙂

zuzka81
10. mar 2010

ahojte, vidím že sa tu dnes riešia rozne vec od pôrodníc až po váhový prírastok, nad ktorýmk sa ja nezapodievam. Pri prvom som pribrala neuveritelných 28 kíl a to som mala na začiatku len 46 kil a okrem 5 som všetky zhodila ani neviem ako. Teraz v 32.t mam na sebe 15 a to tiež ratam že ešte par kil priberieme, ale hlavne aby sme boli do porodu zdravý, chudnúť môžeme aj neskôr. 🙂

moncici13
10. mar 2010

ahojte majovky 2010, prave som sa sem uspesne zaregistrovala a zistujem, ze sa prebera tema kilogramov :o) netreba to tak riesit, po porode to snad zhodime... 😎

zuzka81
10. mar 2010

moncici vítam ta, kedy maš TP?

moncici13
10. mar 2010

dakujem. tp mam 6.5.

zuzka81
10. mar 2010

gratulujem ja mam tiež 6.5

moncici13
10. mar 2010

to je nahoda 🙂

pepibubu
11. mar 2010

Ahoj holky, včera jsme měli krizovej den, Pepíno zlobil, manžel měl "vtipné průpovídky" a já si tak říkala že kdyby se Pepíno choval takhle před 9 měsícema, tak si sakra druhý rozmyslím a minimálně bych počkala.... Ale on je potvora, a tenhle "arzenál" vytáhl až když už je brácha skoro na světě, holt dětičky jsou lišky podšitý....

Ale krásný bylo když jsem si tam tak brečela jak nezvládám, že mě Martínek z bříška tak šťouchnul jako "maminko neboj, to bude dobrý," ale jak jsem byla rozjetá, tak mě to rozbrečelo ještě víc, no prostě hormony.....

mishah
11. mar 2010

Ahojky 🙂
pepi: chápu, já mám taky někdy z Lukáška dost a navíc tvůj Pepíno je ještě dost malinký..No,uvidíme, jsem moc zvědavá, jak bude reagovat na sourozence v reálu 😎

adelka89
11. mar 2010

pepi: uplne te chapu a to ani deti nemam 🙂 ja si zase rikam, jestli to vsechno sama zvladnu, bez rodicu, bez znamych bez pomoci....
Myslim, ze jsou tyto pocity normalni, ja se ted snazim vyresit vsechny problemy sveta, jak kdyby to bylo v mych silach 😅 jo hormony no....

holky dneska jsem se vzbudila s silenou rymou a bolesti v krku a to mam jeste dneska poradnu....

pepibubu
11. mar 2010

a dneska už je zase "reklama na dítě"... Nevím co ho to občas takhle posedne že demoluje co vidí, a hlavně teda moje nervy... 😀

mishah
11. mar 2010

pepi: jesli tě to uklidní,tak když měl Luky kolem 18 měsíců, bylo to fakt kolikrát k nevydržení...(živě si vybavuju,jak se mi venku cachtal v kaluži ke všeobecnému pobavení všech sousedů..)..jo a to jsem se akorát připravovala ke státnicím, opravdu báječná kombinace 😀 Hodně se to zlomilo, když mu byly dva roky 😎 😉 Teď má sice sem tam takové vzteky, ale už se s ním dá domluvit a celkově je daleko klidnější 😉

pepibubu
11. mar 2010

Misha jéééé děkuju 🙂 snad ho to taky brzo přejde, jinak mě trefí 🙂

xxx.klarka
11. mar 2010

ahojky 😵

u nás vypadá že bude pěkně dneska.

Noc u mě dobrá, po dlouhý době jen jednou na malé, to je úleva. 🙂 Akorát ráno jakmile odejde drahý do práce tak se každou půl hodinu budím a né a né zaspat. Když usnu, tak se mi zdají takové sny, že to není možné ani 😀

adelka89
11. mar 2010

juuu klarko 31tt uz .🙂
u nas pres noc zase nasnezilo ☹ a to jsme vcera rikali Lukaskovi ze uz je krasne, ze zacatkem dubna se muze chystat na svet...

xxx.klarka
11. mar 2010

adelka, jojo, už včera 🙂 tady naštěstí ne, tak jsem ráda, už mi to leze krkem. 😠

yanika
11. mar 2010

Ahojte, bibi,lienka: ja som mala vcera tiez dost zvlastny den, uz v noci mi zacalo tvrdnut brusko a trvalo to cely den, aj krize ma boleli, takze mozno prvy krat ti "ospevovani" poslickovia.. Mg som vysadila uz pred 3ma tyzdnami, ale vcera som si dala znovu, hadam to dnes bude lepsie...
moncici vitaj!
mishah: normalne som sa musela zasmiat na tych "manzelovych prupovidkach".. chlapi maju vela spolocneho vo vnimani tehotenstva, ten moj to pochopil, ze nastava zmena asi az ked som bola v 6mesiaci...
A kilecka?.. hned vam poviem... + 15,5 😅 neriesim..

adelka89
11. mar 2010

no to mne taky 😠 ale pristi tyden uz se ma oteplit trvale,tak uvidime 🙂 ja uz chci slunicko a teplo 🙂

mishah
11. mar 2010

pepi: 😎 univerzální rada: vydržet 😀 jsem tomu taky nevěřila, že by se to naše torpédo někdy uklidnilo...(byl skoro jak forrest gump 😀)
Holky, my razíme za chvíli do města, máme srazíka s kámoškou a jejíma cácorkama, tak se už těším, jdem do dětské pizzerky(teda ona je i pro dosp.,ale má super oddělenou část s bezva dětským koutkem 😉 mmch. dobrý tip na případný srazík pro pražandy 😎 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre