Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
14. dec 2009

my jsem nekde koupili autosedacku a kdyz jsme ji reklamovali, automaticky nam dali jinou nahradni

Chico jsem mela golfky, čérli mi je z auta, stali asi 2300 kč a nedam na ne dopustit, budu je ale muset koupit, mimino do nich dam tak od roku, coz bdue na leto, takze ja to moc neresim, takze bych docela rada ten hlubokac, no, rada by Inglesinu, koupim ji nekde z 2. ruky, protoze tak do 6. mesice budu pouzivat svuj hlubokac quinny, tak pak na pul roku to budu na zimu resit

bramburka
14. dec 2009

Mishu etn se mi libi moc

bramburka
14. dec 2009

tak ja pohyby necitim a pisu to tu a normalne me mimís kopnul, ale jak, to se jako nedalo prehlidnout

mishutka
14. dec 2009

Já nevím jestli kope nebo jsou to střeva 😀 Ale asi to budou kopance, když si dám ruku na břicho tak to jde občas cítit 😉

xxx.klarka
14. dec 2009

já jsem s těma pohybyma úplně v čudu, vůbec nic asi. Občas cítím jak se mi v břiše něco mele, ale přijde mi to jen jakoby hoooodně rychle bilo srdce. Takže nevím co to má být. Ale střeva to nejsou, s tím problémy nemám.

zdenkapo
14. dec 2009

adus,moc blahopřeju k úspěšnému vyšetření a k potvrzení chlapečka...

holky prvomamky,nebojte,ještě je čas na pohyby,já je fakt při Tomáškovi cítila až od 20tt 😉

jsem zvědavá na ten OGTT- jdu tam toho 8.1. - po Vánocích,po cukroví,tak jsem zvědavá,nerada bych chodila zase furt na krev,tak doufám,že teď to budu mít v pořádku 😖

aaadus
14. dec 2009

zdenka děkuji 🙂
no mě čeká ten test na těhu cukrovku asi v lednu si myslím. to bude lahůdka

mishutka
14. dec 2009

Mě ten cukr asi taky čeká v lednu protože už tam nějaké maminy předemnou posílala sestra 😒
A možná mě to mine 😀

blanka.k
14. dec 2009

A musí se před tím cukr.testem nějak omezit sladké? nebo jíst klasicky jako normálně a jen ráno jít na lačno? Já totiž baštím každý den (hlavně odpoledne a večer) sladký 😀
Všem dobrou, jdu se zavrtat s novinama do pelechu 😉
jo a nevím,jelti jsem to psala, ale dostala jsem dnes už od swestry dárek... obleček a lá sob (viz. album), tak jsem zvědavá, co na to muž. aA ještě k tomu botičky s tygříkem, ale jsou 0-3M, tak nevím,jak moc o využijeme... 😅
Dobrou 😉
a něco pro zlepšení nálady:

ZOO
Do zoologické zahrady se přijde nezaměstnaný zeptat, jestli by pro něj neměli místo.
Hlavní atrakce místní zoo - hrozivě vyhlížející gorila - jim právě uhynula, a tak muži nabídnou, že než seženou jinou gorilu, mohl by se u nich převlékat do gorilí kůže a dělat návštěvníkům gorilu, aby neztratili návštěvníky. Kůže hrozně smrdí, ale slíbili mu dobrý plat, a tak muž s jistými obavami kývne. Stáhnou z gorily kůži, zašijí ji a dají na ni neviditelné zapínání a za chvilku je "gorila" v kleci.
Lidé jsou potěšeni, že se gorila přestala schovávat a podfuk "baští i s navijákem".
Muži se divadýlko líbí a začne se předvádět. Skáče, buší se do prsou, řve a houpe se na provaze. Při jednom akrobatickém kousku to však přežene, protrhne síť a přistane ve lví kleci.
Lev zařve a gorila začne najednou ječet: "Pomoc, POMÓÓÓC!!!"
Lev k němu přiběhne, položí mu tlapy na ramena a zasyčí mu do ucha: "Vole, přestaň blbnout, nebo nás vyhodí oba!" 😀 😀

Kohn je ve své ložnici přepaden lupiči.
"Rozuměj, buď nám dáš všechno zlato, co máš, nebo jsi synem smrti!"
Kohn se zamyslí a říká: "Když vám dám 105 kilo mého nejmilovanějšího zlata, tak vypadnete?"
Lupiči jsou překvapeni: "No samozřejmě, ale rychle, rychle."
Kohn: "Ruku na to?"
Lupiči: "Jasně, jasně, ale dělej."
Kohn zavolá do ložnice: "Zlato, pojď sem. Přišli si pro tebe." 😀

mishutka
14. dec 2009

blanka:to budete mít na jaro soba? 😀 nebo to má na další Vánoce? 😉

aaadus
14. dec 2009

blanka 😀 😀 😀
a s tím testem nevím jestli stačí jít na lačno. cukrovkáři to dělají tak, že pár dní před kontrolou dodržují dietní režim. ale jestli to funguje i tohoto nevím

doli1
14. dec 2009

blanko super 😀 😀
jj musí se jít nalačno a říkáse že dietka před testem ovlivní výsledek

lucik...
14. dec 2009

Kamarádka na tom cukru byla nedávno a říkala že dostala od doktorky pokyny co má a co ne... Prý 5 dní před tím směla sladké jen k snídani a vůbec mléko..

monika.c
14. dec 2009

ahojte ,tak ja som dnes absolvovala morfol.utz,vyzera byt vsetko v poriadku,bez nejakych vad a chyb a pravdepodobne by to malo byt dievcatko 😉 comu sa velmi tesim,dufam,ze mi to potvrdi dr.aj na slovensku.uz sa musim len objednat a cakat.baby,ja idem na gluk.test az 12.2.tu v uk ze vraj sa to robi az v 28.tyzdni.
dnes som bola aj kociky trochu popozerat a zatial je favorit maxi cosi loola a objavila som este jeden,vola sa Candy ,tak sa uz iba rozhodnut.obidva maju hlboke vanicky,comu som rada,lebo ked tu vidim novorodenca v sportovom kociku,tak sa mi vsetka zlc dviha,no ale co uz s nimi,oni su proste uz taki.uz vidim,ako ma tu budu vsetci povazovat na nejaku cudnu,ked vytiahnem v lete hlboky kocik 😀

bramburka
15. dec 2009

holky cukrovku nereste, jestli ji mate, tak se to ukaze, je strasne dobre, ez se to vysetruje, protoze vy pak sice budete muset drzet prisnou dietu, ale mimino nebude bez vad, mam kamaradku, ktere ji mela pri obou detech, u prvni ji to ale netestovali a ona holčička ma do ted velke problemy s ledvinama a močovým ustrojím. Takže tak. je lepší to zjistit. Mě už zjistovali i na zacatku těhu, ja nejsem zrovna hubenouir a navic mamka je na insulinu. Ale nemela jsem, ale ona se muze objevit i pri tehu a pak sama zmizi. Takze pujdu taky. Je to hnus, ale porod je horší. 😀

yanika
15. dec 2009

Bre ranko, presne tak,pri tomto a vlastne aj pri vsetkych ostatnych testoch ide hlavne o zdravie nasich drobcekov, takze tolko pre nich urcite spravime 😀
aaadus: tak gratulujem ku "vercajku" medzi nozkami 😅 a chcem Ta poprosit, ak niekde uvidis ten Mutsy, tak mi prosim napis ci sa Ti pacil... je to moj favorit, ale nemozem ho objavit v ziadnej predajni, snad mozno este cez vikend v Nitre... dakujem🙂

aaadus
15. dec 2009

Dobré ráno,
yanika děkuji 🙂 já jsem mutsy objevila jedině v Brně a tam jedeme až po novém roce. ale určitě ti dám vědět jak vypadá ve skutečnosti. mě se taky líbí, protože mi ten podvozek připadá takový masivní

arcik
15. dec 2009

Ahoj holky,přejeme doré ránko a krásný den 🙂

Gratulujeme k dobrým výsledkům a potvrzení chlapečka Aaadus

u nás je taková kosa že se mi ani nechce ven...fuj...

holky na silvestra jdem na 4D hned na 9 ráno tak jsem zvědavá.....a 28 máme echo.. 😉
jinak to moje děcko kope jako o život...fuuu

xxx.klarka
15. dec 2009

dobré ráno těhulky🙂

jak se dneska máte?? U nás poletuje snížek, to je nádhera.

arcik
15. dec 2009

hooolky help...jak udělám nějakou vánoční pohlednici s našema fotkama?? 😉 jsme na toto tumpach)

xxx.klarka
15. dec 2009
arcik
15. dec 2009

klarko díky ale to je na objednávku a já bych to chtěla vytvořit jako doma a vytisknout si to sama... 😉 čas kvapí....

aaadus
15. dec 2009

arcik děkuji 🙂
teda, na silvestra na 4D, se divím že někde budou fungovat

xxx.klarka
15. dec 2009

ahaa, tak to udělej teba normálně ve photo filtru ne? Tak určo bude někde šablona na pohledy.

arcik
15. dec 2009

Klári snad to tam nějako spatlám ....uvidiiiim kdyžtak to nechám letos na normálních pohledech se taky nikdo neposere žeMM!!

aadus tak to je jasný pro mě tam musí vždycky někdo fungovat 😉

aaadus
15. dec 2009

arcik jo aha, já zapoměla. nějak si na tu tvoji novou přezdívku nemůžu zvyknout a hned mi to nedocvakne.
ach jo, mi se dneska tak nic nechce.....

mishutka
15. dec 2009

Ahojky, včera jsem si dala do albíčka nějaké hadříky tak koukněte 😀

Jinač venku to docela ujde.Přijde mi, že když bylo+5 tak mi byla větší zima 😅

xxx.klarka
15. dec 2009

arcik: jasný ... 😉

arcik
15. dec 2009

aadus ani já si nemůžu zvyknout......to je děs kvůli jednomu dementovi měnit nick a všechno....fuj teda

Klari už to tam mastim

xxx.klarka
15. dec 2009

mishutka: Krásný. Moc se mi líbí ta mikynka a svetřk. Vidíš, koukám že já mám samí dupačky, overalky a bodíčka. Takže s tím končík a musím koupit aky nějáký svetříky a mikynky, přeci jen v tom květnu nebude ještě takové teplo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre