Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

monulicka
28. sep 2009

ahojte
ja som praveze citala ze v pripade zamlknuteho potratu sa pomaly stracaju vsetky tehu priznaky....tak asi ked sa babatko prestane vyvijat, tak prestane vylucovat aj ten hormon.... ☹
To je moja najvacsia mora, bo zamlknuty potrat nema ziadne priznaky, t.j. krvacanie, bolesti apod.

shaarka
28. sep 2009

zamlknuty potrat je aj moja nocna mora. bohuzial neda sa tomu zabranit a ked zena zisti, ze jej hCG klesa, uz je aj tak po vsetkom... ☹
musime pozitivne mysliet a tesit sa z fazulky a zo zivota 😵

michalag
autor
28. sep 2009

Ahojte babenky 🙂
preco hned z rana s takouto temou, vsetkym nam vsetko dobre dopadne a my budeme mat v maji krasnych drobcekov ... aj ked sa tomu neda zabranit a stane sa co sa ma stat ..... treba mysliet pozitivne 😵 😉

Baby, rozmyslam ze idem spravit dalsiu tabulku ale na to pohlavie co sa tu rozoberalo, co vy nato? len dajte tipa co tam chcete 😉

shaarka
28. sep 2009

cau michal,
mne je uplne jedno, ci sa narodi pipik alebo suska, ale citak mam: dievcatko 😀
a preco mame tu tabulku v nejakom nicku, a nie u teba v albume???

michalag
autor
28. sep 2009

shaarka, podla mna je to lepsie takto a viacere to takto robia 😉

ivanka612
28. sep 2009

Dobre ranko,tak ja som pred chvilkou vstala a to len preto ,ze ten nas spunt stvornohy chcel ist von,tak sa mi nechce ist do prace a to uz som tu pisala tak vo stvrtok nastupujem este do jednej aby mi nebolo luto,ale fakt mam z toho obavu,neviem ako to vsetko zvladnem...
No vy ste fakt zacali s depresivnou temou....teraz mi to hovorila kamoska,ale ona si za to asi aj mohla trosku sama,lebo vedela,ze je tehotna a spokojne si dalej jazdila na koni a ma dost sttresujucu a unavnu pracu a este ku tomu vsetkeme,ked to povedala priatelovi tak ten robil sceny,ze ako si to predstavuje,ze jemu sa tym skoncil cely zivot,co on teraz bude robit a pod. On ma 30 a ona 29 len tak mimochodom tak asi to malinke vedelo,preco nechcelo prist na svet....
Inak bola som v DM a kupila som si tam telovy olej na strie a stal iba 3 Eura je to ten BABYLOVE-DM
Tak som zvedava ale mysli,ze bude mat ten isty ucinok ako tie z lekarne za 16 euro a ma taku peknu cistu vonu,tak len taka info aby ste nemuseli kupovat tie drahe len kvoli tomu,ze su znackove....

shaarka
28. sep 2009

miska,
ved ok, ze viacere to robia, ale preco by to malo byt lepsie?
ako sa k tomu nicku dopracujem? cez albumy a uzivatelov? ak ho nechces mat v albume, mozem ja, mne to je uplne fuk -
ale zakladat kvoli tomu novy nick - len kvoli jednemu obrazku - to sa mi zda trosku zvlastne 😀

michalag
autor
28. sep 2009

ivanka, fuu tak toho budes mat naozaj dost 😕 ... ale aj ja som nan minule pozerala a velmi o nom uvazujem, ved nemoze byt ten olej horsi ako ostatne

shaarka, to nie je o tom ze ja nechcem mat v albume tabulku, ale som rozmyslali ze by sme si tam mohli davat aj bruska ako rastieme atd atd
Ak vam to vadi, kludne si to dam do albumu!!! a mozes sa k tomu dopracovat bud cez albumy

shaarka
28. sep 2009

oki, ja sa prisposobim 🙂

newyorkgirl
28. sep 2009

ahojte, tak idem sa dnes stavit u dokiho co mi povedia som zvedava 🙂 este ma caka ist aj do skoly bo chcem robit externe tuna VS tak uvidime ako to zvladnem vsetko 😀

michalag
autor
28. sep 2009

newyorkgirl, ty si nejaka akcna 😕 😀

mayocka
28. sep 2009

Ahojkajte 🙂
Oli- ano mame skoro rovnaky termin mas pravdu 😉 ale ajtak sa to este bude menit takze asi to bude o niecom inom ked pojdem na kontrolu 9.10. 😀 juuuj uz sa tesim uz buduci tyzden 😉 nemala som ani chut rozmyslat nad tou kontrolou lebo mi byva blbo a k tomu mam stres z vyhovorky ktoru musim klepnut sefovi kam zase idem.... 😅

Ivanka: uff ja by som uz najradsej skoncila v tejto praci,teda aspon mala PN-ku ale neda sa mi este som v skusobke ...a nie to este dve roboty,obdivujem ta naozaj toto by som neustala ani na dvoch nohach a pomahala si usami,fakt si dobra zena len nech to neprezenies 😉

mayocka
28. sep 2009

my sme boli v sobotu na svadbe tak hadam to babo prezilo 😉 ajked sme viac sedkali a popijali kofolu a mineralku...co bolo vsetkym divne a mali sme dotazy na nase dve osoby ze preco sme ako dochodcovia pri mineralke a sedime a netancujeme a tak...niekomu sme to vysvetlili a niekto proste bol natolko podgurazeny ze to nemalo zmysel ☹ ale kazdopadne sme odisli skoro....unava a jedno s druhym...a vysediet tam dieru sme nemali chut 😖

shaarka: my sme sa snazili od oktobra od svadby cize pomaly rok,bolo to stresujuce ale potom sme na to kaslali a nechali sme to plavat a pomohlo to 😉 asi bude pravda ze do roka to pride ked to ma prist,prave preto su aj tie testy plodnosti po roku,lekari tomu nechavaju cas presne rok a je aj potvrdene ze do roka sa zadari 😉

pipussa
28. sep 2009

zdravim majovky, pridavam sa.....
som 6tt
chcem sa opytat, kedy ste videli prcka ? nakolko dnes mi lekarka videla len vacsiu machulu....
podla menst som 5+2tt
podla velkosti machule som 5+6
ze vraj vacsia machulka.....

ako to bolo u vas ??
ale viem, ze este nemusim byt vidiet, ale rada by som poznala vase skusenosti

miroslava89
28. sep 2009

ahojte..

shaarka
28. sep 2009

pipussa, zial, tyzden musis vydrzat. nic nemuselo byt vidno, takze sa skus nestresovat.
kedy ides zas?

pipussa
28. sep 2009

no, inak, ale pozeram, ze tato tema pekne spi... ved je tu nuda 🙂
idem 7.10

shaarka
28. sep 2009

pipuss, nebud nervna 😀 nahodou, vela sa tu popisalo - ved na to, ze su to majovky (teda tehotenstvo je len cerstva zalezitost) a stran uz 67! 😉
a poriadne sa to rozbehne az po vysetreniach a ked sa zacne kupovat vybava, nie? 😎 😀
zatial sme skromne...
nemas pri nicku 6ttm vies o tom? 😀

pipussa
28. sep 2009

ano, viem 🙂
idem na to.......

miroslava89
28. sep 2009

pipusa bud rada ze ides na kontrolu 7.10..to uz nie je daleko a vtedy uz nebude len machulka ale isto aj nieco viac..

pipussa
28. sep 2009

aj ty si nejak skoro...... miroslava

monulicka
28. sep 2009

ja by som sa rada pridala k vam do tabulky len teda neviem ze komu sa mam nahlasit.....
a teda ja dufam, ze sa nam podaril syncek 😵 😵

chcem sa spytat, ako sa to rataju tie tt: podla konika som 8 tt, podla baby.gaga v 7 tt....ako viete, ze ste napr. 8tt + 2??

miroslava89
28. sep 2009

my to vieme trosku skoro i to nie je este na sto percent oficialne..zatial nam to potvrdila "len" hladina hcg v krvi..

monulicka 8tt.. je vlastne 7tt+ nieco ale nie som si ista

halintoa
28. sep 2009

Ahoj baby,
tak som doma, ráno som bola na odbere krvi v BA kvôli jednému vyšetreniu a keď som došla k doktorke (Modra), bolo mi povedané, že dnes už berú iba objednaných pacientov ☹ . Že mám prísť zajtra, to ordinuje po obede, tak ma hádam z práce pustia pár minút skôr, nech tam nejdem za 5 minút záverečná.
Tak som sa tešila na bublinku... Čo už, zajtra bude väčšia 😀 .

pipussa
28. sep 2009

hali
kedy ste videli prvy krat embryjko ?

shaarka
28. sep 2009

monulicka, pokial viem, tak ak som v 9tt, tak som vlastne v 8tt +0, 8tt+1... az 8tt+6
a viem to presne, lebo presne viem, kedy som mala ovulku 😉 15.8. 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/shaarka

ivanka612
28. sep 2009

No neboj Miska aj ja mam z tej novej prace obavu idem robit do radia ONE obchodneho zastupcu,tak si trosku pobeham.ale tak uvidim ako dlho to budem vladat aspon nasetrim trosku viac pre malinke,obchod mam este v zabehu tak to mam tak na delkovu reziu domacnosti a obchodu ale moc sa z toho usetrit neda. Este aj v nedelu mame akciu v Europe lebo je svet.den zvierat tak tam budeme predavat vecicky pre havov a macicky,na to sa tesim ale vydrzat tam cely den bude asi umenie....
pipussa: cez viken tu byva vacsinou mrtvo,a este ked je vonku tak pekne,inak vitaj medzi nami,ma jom bola na prvom UTZ zaciatkom 6tt a tam mi doktorka potvrdila,ze je tam 2,5mm macik a teraz idem az 12.10. tak sa uz neviem dockat,len mi to pripada,ze je to este daleko
monulicka nahlas sa michaleg ona nas tu ma na starosti

halintoa
28. sep 2009

pipus: ešte ma doktorka neprezrela, takže som ho nevidela:(

bramburka
28. sep 2009

ja jsem 7+1 podle menstruace, ale Xenusku jsem porodila o 3 tydny driv, takze myslim, ze na tom tydnu az tak nezalezi...

ztrácejici se tehu priznaky, je to blbost, je to normalni, i proi Xenusce se mi uplne ztratili vsechny tehu priznaky a vse bylo OK!!! tak si uz zadne testy nedelejte! Je normalni, ze se tehu priznaky ztrati, ve 12 TT v prumeru vsem, nekomu uz v 6 TT treba, zalezi, jak rychle se telo s novym prirustkem vyrovna, tak zadné plašení!!!

bramburka
28. sep 2009

jinak koukam, dnes tu mame jen zastoupeni ze Slovenska, my mame statni svatek a volno, pro me ovsem den jao kazdy jiny, MM je u nasich a maka, za mesic si s nimi menime byt!děs.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre