Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
9. apr 2010

klarko já jsem taky z toho chytla depku, když se to tady rozrodilo. Ale už bych to chtěla za sebou a na druhou stranu si strašně ráda hladím bříško, pak už to bude jenom hnusný špek 😅

nara
9. apr 2010

Ahoj holky,
meltu můžu potvrdit, taky jsem jí při předchozím kojení pila. Složení je podobný jako u caro, zkrátka žitná káva s kořenem z čekanky. Sypaná se dá koupit normálně v potravinách i supermarketech. Je v modrobílém papírovém sáčku. Teď piju caro, protože mi přijde rychlejší na přípravu, ale uvidíme, co po porodu.

Taky jsem začala zase s maliníkem, ale mám pocit, že u předchozího těhu to na mě nemělo žádnej vliv. No ale protože mi to celkem chutná, tak je to jedno 😀

Jinak tatínek mishut je dobrej, když sem takhle hezky píše. Aby sem maminku ještě vůbec pustil 😀

Jinak jsem od pondělka začala brát obědy z naši základky, abych nemusela po porodu hned vařit kvůli malýmu a jsme z toho úplně nadšený. Celkem zdravý jídla, chutný a z tý jedný porce se najíme všichni. Sice decentně, ale všichni. Docela si to užívám, že nemusím nic vymýšlet a nakupovat 😉

martina71
9. apr 2010

Aaadus...pojedu cekam na manzu, prijede az kolem 11 hod. Mam to pres celou Prahu do Podoli a je to tady zacpane, protoze jede kolem nas Obama na letiste. Snad to bude v pohode...

arcik
9. apr 2010

no hele tak pánev tu mam jen jako prázdnou kolonku,nejspíš mi to tam ani nebudou psát když jsem první porodila normálně ě malá zrovna nebyla....ve 34tt mam CS2 což asi neni bůhvíco a pak tu mam nějaký OP+ a P+,a pak nějakej doppler v normě

gabap
9. apr 2010

aadus na speku ti bude odpocivat mimco 🙂

arcik
9. apr 2010

Klári klídek.,...nepropadej panice... 😉

vavenka
9. apr 2010

Bre ranko 🙂

A mame piatok, ja sa vzdy tak tesim 🙂 ze ide vikend.....
Co mate v plane? Ja si musim ist kupit topanky nejake, zajtra ideme na krstiny a o tyzden na svadbu a ani do jedinych nevopcham moje opuchnute labky 😀 😀

nara
9. apr 2010

Ty jo martina71, máš termín až po mně. Já jsem teď pořád v klidu říkám si, že minimálně do konce dubna času dost....

arcik
9. apr 2010

Nara my si taky s malou bereme dost čast obídky ze základky a já jsem spokojená maximálně,je to u nás vyhlášená jídelna a mam tam u výdeje i známou takže nás nešidí a vždycky si malá odnese nějaký ovoce nebo dobrůtku co dávaj i ostatním dětem ve škole... 😀 a to vše za 42,-

arcik
9. apr 2010

Vavenka,
my nemáme v plánu zatim nic,sedim ještě v pyžamu a malá si hraje taktéž v pyžamu,nic se mi nechce..

a dneska teda nevařim nevim co... 🙂 pro malou jen polívku uklohnim

martina71
9. apr 2010

nara snad to buude OK...vcera jsem si privezla kocarek, manza chtel nechat u sousedu a ja ho dala do garaze, tak snad to neni tim 😅

nara
9. apr 2010

Arcik, my je máme za 55,-- 😒 , ale i tak jsem nadšená. Včera jsme dostali 2 masa a ovoce nebo termix dávaj automaticky. Mám 2 obědníky, takže si je vždycky jenom vyměním a nikdo nevidí, kolik do toho dávají 😀 Lituji, že jsme tam nazačala chodit už dřív.

aaadus
9. apr 2010

nara to máš super s těmi obědy, to bych taky brala, ale tady v tom našem prdelákově to nejde
marti budu držet palce ať to nic není 😉
gabab aspoň bude mít pěkně měkoučko a pohodlíčko 😀
vavenka aspoň máš důvod koupit si nové boty 😀 Já jen čekám, až mi pojišťovna proplatí předporodní kurz a taky vyrazím na nákupy. A zítra asi pojedu k našim, protože manžel je dopoledne v práci a pak jede do Čech. A v neděli budeme skládat postýlku konečně

nara
9. apr 2010

Marti, budu držet palce!

arcik
9. apr 2010

Nara je to prostě pohodička,každej den jiný jídlo bez vymejšlení,polívka neni to překořeněný,prostě lahoda a ještě si člověk může vybrat kterej den mu bude chutnat a kterej den ne...

nara
9. apr 2010

Ty pojišťovny mě pěkně s...., dřív jsem dokázala z VZP vytáhnout během roku třeba 4000,-- a teď všechno pozastavili. Akorát snad dají pětistovku na nějaký očkování, tak musím doma probrat účty.

nara
9. apr 2010

To jo, my si vybíráme ze dvou jídel, takže myslím, že asi budem chodit každý den.

nara
9. apr 2010

Dneska mám leháro, malýho si před chvilku odvezla teta, že s ním půjde někam na výlet a vrátí ho až odpoledne. Tak já pojedu zařídit ještě nějaký úřady, aspoň že ho nemusím tahat s sebou.

arcik
9. apr 2010

my máme mini álně 1 týdně na výběr ze 2 jinak po 1...jsem vždycky na šíšu když jsou prázdniny a to nemluvim o těch velkejch letních...to mě normálně přepadá zoufalství

arcik
9. apr 2010

nara to se někdo má...já si o tom můžu nechat leda tak zdát....jedinej kdy mi jí pohlídá je sousedka co má sama dvojky 9ti měsíční

aaadus
9. apr 2010

Já jsem vše, co jsem mohla vyčerpat vyčerpala na předporodní kurz.

arcik
9. apr 2010

holky já na pojišťovně nečerpala ještě ani kačku,asi začnu teda

xxx.klarka
9. apr 2010

gabap, nic nestihnu, dodělat a dopřestěhovat kuchyň, postavit a připravit postýlku, přebalovák atd 😀

aaadus, já ten hnusný špěk měla i před, takže žádná změna 😀 ale bude to změna, takhle cítím furt jak se maliká převlaluje atd. 🙂 je to krásný a asi mi to bude chybět😀 ..

Jo holky, jestli máte některá klub kartu do tety drogerie, tak tam mají akci při koupi 2ks balení giant pack pampers zaplatíte 299,- za jedny, což je super cena. http://www.iletaky.cz/teta-2984

vavenka
9. apr 2010

Jeej vam preplaca poistovna predporodny kurz? Tak to mate super, myslim ze na Slovensku nic take nefunguje... A teda ak funguje, tak o tom nic neviem 😀 😀 Ale zas dostavame pri narodeni celkom slusny startovaci balicek financny.....

nara
9. apr 2010

Si to teď fakt užívám. Jak se blíží to druhý, tak se můžou všichni strhat. Už jsem si naštěstí zvykla. Zhruba do Vánoc byl pořád jenom s námi, ale teď už je zvyklej. Je větší a hrozně voprsklej, takže on si to taky užívá, že se může předvádět někde jinde. Chodí už přes půl roku jednou týdně do jeslí a ty taky udělaly dost. Nechala jsem ho tam i když jsem skončila v práci a jak tam dřív moc nechtěl, tak teď se nemůže dočkat a ještě mě ráno vyhazuje, abych už šla. Když si vzpomenu, jak jsem to ze začátku i párkrát obrečela, když jsem ho tam coby krkavčí matka nechávala 😉

martina71
9. apr 2010

Holky tak uz jedu, manza dorazil, tak mi drzte palecky. Pa

aaadus
9. apr 2010

marti držím palce 😉

nara
9. apr 2010

Klárka, neboj to zvládnete. Buď ráda, že to děláte teď a než až s malou. My jsme začali dělat celkovou rekonstrukci vnitřku baráku, když byly malýmu 2 měsíce. Zůstala nám jenom ložnice a jedna koupelna obyvatelný, zbytek totálně rozkopanej. Malýho jsme vždycky ráno frkli do kočárku, na kojení mi ho manža podával oknem, protože chudák ještě dostal zánět spojivek, jak jsme ho nosili těma rozkopanýma místnostma. No bylo to děsný, hlavně 14 dní bez kuchyně, celý to trvalo asi 3 měsíce, takže rychlovka, ale nebejt toho děcka, tak to bylo tak na půl roku.

nara
9. apr 2010

Holky musím razit. Tak toho moc nepopište, ať to stihnu dočíst 😀

Marti, držím palce, to bude určitě dobrý!

gabap
9. apr 2010

klarko to zvladnete 😉

marti taky drzim pesti 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre