Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
23. mar 2010

teoreticky si mozem aj ja zobrat dovolenku, ved jej mam teraz dost..ale slubila som sefke, ze sa pokusim tu byt do konca...ale keby mi to doktor nariadil tak to by bolo lepsie...chcem sa spytat v robote ci by mi tu dovolenku preplatili, to by bolo uplne super..

bara.c
23. mar 2010

Ahoj holky, tak se po delší době zase hlásím. 🙂 Jsme pořád dvě v jednom. 😎 Eliška je úplné zlatíčko. Je moc hodná. 🙂 V pátek půjdeme k paní doktorce, při poslední kontrole 30+5tt jsme vážili 1320gr. Maličká je úplně ukázkové mimi. Už se na ní moc těším. Koukala jsem, že je první májové mimi.... moc gratulujeme. 😀 Hlavně zdravíčko a spokojenost. 🙂
xxxklarko koukám, že máš vypráno -uklizeno-postýlku... jenom porodit. 😉

sonita
23. mar 2010

ahojte tak včera sme boli v Madarsku na 4d a malí má už 2430g a takú zlatú tváričku a ruky sme mu videli také tučnučké.Máme stoho veľkú radosť všetci traja že sme boli na 4D.pááááá

sonita
23. mar 2010

helka1-pripájam sa ku gratulácii.

zdenkapo
23. mar 2010

Sonita
a co ti řekl dr. na tu váhu? Aničku mi dnes odhadli na 2700g

xxx.klarka
23. mar 2010

aaadus, jsi mě pěkně zmátla ikonkou😀 tu přemýšlím kdo to je😀

bara.c , postýlku zatím nemáme, ale brzo připravíme at je alespoň složená. 🙂 a maličká jen at pěkně vydrží alespoň 3 týdny v bříšku🙂

sonita
23. mar 2010

zdenkapo- že bude velký a že možno bude toho okolo 2až 7 mája na svete,lebo aj iné miery má väčšie o 2-3 týždne.No mne by ani to nevadilo nech sa už narodí v máji a nie skôr.A tebe čo povedali?????????

bibi13
23. mar 2010

woow, helka, gratulujem.. teším sa na fotky..

aaadus
23. mar 2010

klarka no zkouším jestli mi admini takovou fotku nechají nebo ne

zdenkapo
23. mar 2010

Sonita
no akorát,že "je teda pěkná" ale já pravděpodobně budu rodit dřív než na termín,tak tolik snad mít nebude.... podle tabulek máme normální váhu na 36tt,takže nějak nevybočujem....

dočtu vás zítra,dnes jsem znavená...

doli1
23. mar 2010

holky už jsu dneska v posteli.ten čerství vzduch vyčerpává.
dnes mě děsně bolí záda asi zas pánev a taky třísla asi jsem to přehnala stěma vycházkama ani magnésko nepomáhá 😒

bibi13
23. mar 2010

zdeni, už si vysadila magnezko?

simi.w
23. mar 2010

Posíláme velikou gratulaci k prvnímu májovému miminku 🙂

benuliatko
23. mar 2010

ahoj nikka, v TT je obchod 4mama a maju tam super nizke nohavicky pod brusko, ktore sa ti urcite nebudu nikde zarezavat.., ja som s nimi velmi spokojna... jeden kus vysiel do 6 € 🙂

yanika
23. mar 2010

Tak dnesna predporodna priprava vyriesila moju dilemu (nejednu), masticku na bradavky budem pouzivat staru dobru osvedcenu cicadermu - je to homeopaticka mast, ktora mi zabera na vsetko od poprhlenia meduzou az po ustipnutie🙂
Prednasku sme mali s velmi milou sestrou z novorodeneckeho, ta nas tak nazhavila na tie male deturence, ze uz by som chcela rodit hihi..
nikka: ja sa snazim nosit bezsvove nohavicky - musela som si nakupit o ciselko vacsie 😉

nice202
23. mar 2010

ja som tiez maj 🙂 😉

michalag
autor
23. mar 2010

Ahojte babenky 🙂 , ja po dnesku len v rychlosti lebo som totalne KO.

helka, jeeeeej co to citam 🙂 ..... gratulujeeeeeeeem k Samkovi, prajem vam obom hlavne vela zdravicka, tebe rychle zotavenie po porode, vela mliecka pre Samka a skory navrat domov 🙂 😵 😵 😵

michalag
autor
23. mar 2010

nice202 vitaj 🙂

helka idem vas hodit do novej tabulky a snad nam pribudne coskoro aj foto nasho prveho majovciatka 🙂

kely
23. mar 2010

Ahoj holky můžu se také přidat?

michalag
autor
23. mar 2010

kely, jasneee vitaj !!! 🙂 😉

matpaj
23. mar 2010

ahojteeeeeeeeeee 🙂
dlllho som tu nebola,mame novy designum, sa tu neviem vymotat.....
a gratulujem k prvemu majovcatku 🙂 🙂

simi.w
23. mar 2010

Vítám další nové těhulky 🙂

kely
23. mar 2010

Taky jsem moc chtěla pogratulovat k prvnímu miminku 😵
Mě stále také hrozí předčasným porodem, mám hodně odpočívat, beru utrogestan a magnesium ale mám skoro tříletou holčičku doma a jde to ztěžka, ale snažíme se. Manžel pomáhá co to jde. Už jsem si dnes raději pobalila tašku do porodnice.

simi.w
23. mar 2010

kely, tak s dítětem jde odpočívat těžko, to znám, drž se 🙂

kely
23. mar 2010

Díky 😉 to je fakt, ale snažíme se jí to vysvětlit a někdy to chápe, jindy to neslyší 😀 tak vymýšlím hry abych já ležela a ona měla pocit že se pohybuju a dělám maximum🙂

simi.w
23. mar 2010

holky, chtěla jsem se zeptat, do kdy má mít zaměstnavatel moji žádost o PPM - mateřskou ? Nastupuju 3.4., mám to už odeslat ?

kely
23. mar 2010

Já osobně zrovna tohle ted studuji na netu, přechod na MD zrušení RD a pomalu bych to poslala, stejně potrvá než se to vše vyřídí. Já bych měla příští týden taky dostat žádost tak to hned pošlu, vím když jsem to vyřizovala u dcerky dost dlouho to trvalo.

kely
23. mar 2010

A mateřskou jsem napoprvé dostala až za dva měsíce zpětně protože to zaměstnavatel neposlal hned. A oni tam měli termíny...

kely
23. mar 2010

Já to teda posílám zaměstnavateli, ale to ty asi taky že?

simi.w
23. mar 2010

taky to tak dělám, sice mi předčasný porod nehrozí, ale připadám si jak slon a každý pohyb navíc mě jaksi vyčerpává, dneska jsme byly dvě hodiny venku, byla to pomalá procházka, každou chvíli jsem sedala na lavičku a funěla a domů jsem přišla unavená jak stará babka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre