Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

doli1
29. mar 2010

pugie to máš pravdu chlapi by to nedali.vůbec nevědí co to je. 😀
taky mám 6kg nahoře
já peru v lavele a zatim v poho ale to jsem neprala žádné skvrny že to teprve poznám.koupila jsem i persil a táta na něho chytnul pěknou alergii ☹ ☹ takže jsem persilem doprala.
hollky ty jo G to si nedovedu ani představit.

pugie
29. mar 2010

ty hodnoty mi občas taky vylezou a to i u stejných jídel, jednou to prostě sedne, druhej den zase ne, záleží, jak na tom asi momentálně celkově seš.. ale docela jsem z toho byla vydeptaná ze začátku, protože jsem se pořád cpala a najednou jsem tolik nemohla, hlavně teda tim sladkým 😵 jediný, co je výhoda, že mě po sladkým pálila žáha a teď skoro nic.. tak hlavně aby nám ta cukrovka pak ustoupila 😉

antynka1
29. mar 2010

J si pořád mysela, že se mi nové strie nedělají.... Ale dělají, akorát že na spoku břicha a po stranách kam si nevidím. Dneska manža blbnul s foťákem a fotil mi pupek - no když jsem to viděla z jiného úhlu - no to bylo teda podívání... 😒

martina71
29. mar 2010

Lucik ja mam doma 3 chlapy...40, 18, a 6 let. Ovsem kdyz na ne prijde rymicka s kaslikem, kompletne umiraji a je patrne ze i ten nejmensi je syn sveho otce.... 😀 Budu rodit cisarem, kdyz jsem to doma oznamila, nejprve zmizel manzel a hned po nem ten starsi syn se slovy...no na me taky nekoukej ja pockam s tatou venku bych taky omdlel... 😀 co na to mam vic rict...

lucik...
29. mar 2010

já mám vybledlé strie ještě z před těhu, kdy jsem před několika lety rychle nabrala... Ale teď v těhotenství zatím nic a to se ani moc nemažu, jen sem tam, sem na to lenoch.. ale počítám s tím že klíďo ještě nějaké vylezout, asi se tomu předejít nedá, záleží na kůži

lucik...
29. mar 2010

marti já mám doma jen manžela a stačí mi to 😀 Má rýmičku a "teplotu" 37 a umírááááááááááá 😀 😀 😀 Já funguju ještě když mám 39 ale prý sem zvyklá 😀 😀 😀

martina71
29. mar 2010

pugie... s tou zahou je to fakt...ani mi to nenapadlo, a ted mi pali jen nekdy, Pred tim porad...

pugie
29. mar 2010

Vaven, taky jsem se těšila na ty prsa, že aspoň v těhotenství něco bude 😀 ale bohužel, nic tam pořád nemám, jak kdyby se těhu vůbec nezúčastňovaly, všechno mi to leze do bříška 😵 no jo, třeba si to asi potom vyžere malá 😀 😝

antynka1
29. mar 2010

Mě taky pálí žáha ze sladkého, ale upřít si čokoládku neumím 😨

sonita
29. mar 2010

ahojte ja sa chcem opýtať tie čo budete mať synčekou ako ja tak z pôrodnice ho v akých šatách nesiete domou len čisto bielich alebo aj v zelenkavých či ešte neviete.dakujem

vavenka
29. mar 2010

Pugie 😀

pugie
29. mar 2010

anty, tak to je jasný 😵 rennie to pak zachrání 😉

antynka1
29. mar 2010

Rennie nemám, stačí mléko a lehnout si výše a pak to hlavně zaspat 😀 Někdy je to ale hrůza.....

vavenka
29. mar 2010

Jaaaj zaha nasa, problem nas kazdodenny 🙂 - ale vraj to ustane, ked nam babatka zostupia viac do panvy, co by uz mohlo kazdu chvilu byt 😉

antynka1
29. mar 2010

Vav - no já mám malou hodně nízko už od 28 tt - ale lépe mi určitě není ☹

vavenka
29. mar 2010

Anty no moja zatial este nieje uplne dole, tak stale mam nadej, ze sa to zlepsi 😅

adelka89
30. mar 2010

dobre rano maminky 🙂
jen se jdu ohlasit 🙂 prave vyrazime naposled do poradny, tak jsem zvedava, co me tam ceka 🙂 snad me neprekvapi CS0 😀

michalag
autor
30. mar 2010

Breeee ranko 🙂 🙂 🙂

adelka, tak drzim palce aby bolo vsetko oki 🙂

babara ..... HYNECKOVI VSETKO NAJSAMLEPSIE k jeho krasnym 2 rockom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

ako som vas zbezne presla tak ste vkladali foto a musim povedat ze ste krasne narastli 🙂

arcik
30. mar 2010

Ahoj holky,

zdravim vás po ránu...u nás to dnesk avypadá že by mohlo vysvitnout sluníčko a hezky nás ohřát 😉 no doufejme....chtěla bych odpol s malou ven na hřiště aby si pohrála..od pátka na něm nebyla kvůli počasí...a slyšela jsem že na velikonoce má být nakonec hezky tak uvidíme...

holky já vůbec nevim jak toho našeho malýho oblíknu až půjdem z porodky.....malou jsem měla v bílém a v tý zavinovačce ale u malýho byhc radši něco pestrýho a autosedajdu 😉ale nevim se rozhodnout...

co dneska kuchtíte??já už mam na plotně gulášovečku z hovězího meltýho maska za chvilku ji musím jít zahustit..

arcik
30. mar 2010

a Hynečkovi všechno nej k dnešním 2.narozeninkám... 🙂

janulka04
30. mar 2010

baby, dobre ranko vam...ja uz som od piatej hore....
cakam mm, kedy nas objednal a som totalne zufala!!! Linda je cela vyrazkova ...sa hrozne bojim, ze je to nieco infekcne....v lepsom pripade by to mohli byt potnicky, ale nehnevajte sa, naozaj teraz nemam silu to skumat
ak su to osypky, ci rubeola alebo podobny hnus, tak sa bojim o malinku, navyse male spali v noci so mnou...dosli okolo jednej, co som mala robit?
MM sa vrati az zajta v noci zo sluzobky.....ja som totalne K:O---to uz je tretia noc, co som nespala

prosim, myslite na nas a drzte nam palce, moc sa bojim.. 😔

michalag
autor
30. mar 2010

Jani a nemohla nieco spapat co jej vyvolalo takuto reakciu? ..... ale drzim palce a neboj nebude to nic vazne 😉 🙂 .... ked sa ti bude dat tak daj vediet ako ste dopadli ....

ja malicku dam bud do slabucko zlteho alebo ruzoveho, este stale nie som rozhodnuta a vobec netusim ako ju obliect

arcik
30. mar 2010

Janulka to bude dobré třebas jen něco spapala a osypala se z toho ..pokud by měla něco horšího nejspíš by k tomu měla i teplotu... 😉 uvidíš bude to OK myslíme na vás

No Michal nejhorší je že ani nevíme jaký bude počasí to je děs..

janulka04
30. mar 2010

kocky ona uz teplotuje tri dni 😖 ...dva dni nic neje a este aj zvracia...len tu sa treba objednavat, aj ked je to akutne...no nic, utekam, myslite na nas 😔

arcik
30. mar 2010

janul radši s ní běž klidně na pohotovost....pokud má teploty....tak bych asi na nic nečekala

michalag
autor
30. mar 2010

janul drzte sa

michalag
autor
30. mar 2010

arcik ved to, vobec nevieme ake bude pocasie, keby bolo leto alebo zima tak zhruba viem ale takto ... tie teplotne vykyvy su ...

dezyre
30. mar 2010

Dobré ráno holky..
Jani taky držím pěsti moc moc, ať to není nic vážného... a nemůžou to být třeba neštovice (možná se ptám jak pako a vy jste to už někde řešili ☹ )
Tak já už mám oblečeníčko do porodky nachystané - bude to klasika - bílé dupajdy, bílý capáčky i čepička - na dupajdách je bíle vyšitej obrázek, na čepičce bílej méďa, no a bílou košilku olemovanou modrým s modrým méďou (ten stejně v dupajdách nepůjde vidět, no a takovej kabátek s modrýma medvídkama. Myslím, že by mu být zimina neměla - bude v zavinovačce a budu brát určitě i deku..

nikkka
30. mar 2010

ahojte..
citam, ze ste vcera riesili co vas boli a co nie...mna strasne bolieva chrbat v robote, ale uz len 8x pojdem do roboty a potom uz budem doma a prestane boliet..dufam..

a z porodnice ked pojdeme som kupila bielu supravicku...ale uz rozmyslam, ze predsa by som asi radsej nieco farebnejsie..no uvidime..

dezyre
30. mar 2010

Jani teda nechápu ani to, že se u vás musíte s akutním problémem objednávat. Přece když dostanu třeba angínu se 40 horečkama během jednoho dne, tak to nemůžu předvídat a 14 dnů před tím se objednat, aby mě teda očekávali u doktorů.. To kde jako sme? 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre