Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

kely
30. mar 2010

Tak můj muž k porodu jde byl i u prvního, ale já kdybych byla chlap tak bych nešla. Já jsem hrozná srágorka, ted jsem se pořezala a omdlívám tu, fakt nevím co budu dělat v květnu 😅

kely
30. mar 2010

Tak já holky mému manželovi řekla že jestli umřu, tak at se o holky postará a semtam je pučí i mojí mamce 😅 🙂 nějak to na mě vše padá...

A co nesnáším posl. dobou, že mi furt každej říká, no počkej si užiješ dvě děti, to bude hrůza, malá bude žárlit, bude to peklo, a kdy už porodíš, máš to břicho nějak nízko, to budeš rodit určitě dřív, a co jména máte, no když řeknu že jo jéžiš to jsou divný jména no a furt dokola. Fakt už je mám stochutí poslat do háječka 😀 😝

dezyre
30. mar 2010

Jo jo Kely, to ti ještě říkají slušně, na mě když známý kouknou tak prohlásí "Jejda ty už si na rozsypání" "a kdyže to čekáte, v květnu?" .. "to je ještě času" ... no a pak samozřejmě každej radí.. to mám taky ráda 😀 😀 😀 😀

nikkka
30. mar 2010

tak som rada, ze take uvahy nemam len ja..

inak mne uz tiez lezu na nervy tie vsetky otazky...a vposlednej dobe sa vsetci pytaju na mena...asi si vymyslim nejake smiesne mena, nech daju pokoj..

mishutka
30. mar 2010

Tak na blbou otázku blbá odpověď 😀
Já si to vyžeru v neděli jedem na nározeniny k manželové rodině. Tak to bude teprv hustý 😠 Jeden debilní názor vedle druhého a já si ještě přisadím 😀
Tak nějak jím nejsem dost dobrá 😅

lucik...
30. mar 2010

kely v tomhle mě úplně max. se** manžela sestřenka co má ty dvojčata... Řeči typu "no joooo,teď si ještě užívej klidu, ono to přestane..." Nebo máme doma spousty krámů a dekorací třeba ve váze na zemi a tak a ona vždycky přijde a řekne "já už se těšim až to všechno budeš muset dát pryč, až malá bude chodit a všechno ti tahat" a samý takovýhle moudra... Sem snad blbá nebo co??? Asi fakt počítám s tim že se vyspim a že tu všechno zůstane tak jak má.. Minule mi zase řekla "no já sem na tebe zvědavá jak to zvládneš ten porod".. přitom mě v podstatě vůbec nezná jako v tom jak zvládám bolest a tak a asi si myslí že ona porodila dvojčata tak je někdo nebo já nevim..

dezyre
30. mar 2010

Nikka tak u nás jméno bylo jasné ještě než jsme věděli co to bude 😀 Jen jsme řekli doma že čekáme mimčo, okamžitě to byl malej Staníček po manželovi, dokonce i v práci 😀 Nikoho nenapadlo, že bych mohla čekat taky holčičku nebo tak 😀 😀 Naštěstí teď už převládají otázky typu jestli už mám vše nachystané... Kupodivu ani ne tak od našich nebo od tchánovců, jakože se nejvíc zajímá široké okolí 😀 😀

lucik...
30. mar 2010

dezy u nás teď vedou otázky, už to máš za pár, bojíš se 😀 😀 😀

mishutka
30. mar 2010

Mě vždycky zaskočí někdo otázkou jestli je málý zdravý 😅
"ahoj, jak se máte, je malý zdravý?"
Vždycky mě to zaskočí jako by někdo věděl víc než já 😒

dezyre
30. mar 2010

Luci asi bych jí zabila 😀 😀 😀 Toto na mě zkouší i moje teta.. má asi šestiletou holčičku, která se jí narodila až v 35, milá holčička je rozmazlenej fracek, kterej je doma všechny vyliská (doslova a do písmene), pošle do prdele, prostě jim holka doma vládne a už nám věští jak náš malej bude stejnej, že já jsem byla taky potvora jak ta její malá, to je fakt na ranu. I když na svou obhajobu musím říct, že já když jsem byla malá, tak jsem vymýšlela spoustu ptákovin, jako houpání po záclonách nebo malování po zdech voskovkama, ale vživotě jsem si nedovolila maminu fláknout po hlavě nebo chodit po baráku a nahlas si zpívat že mamka je blbáááá... Tak takový prorokování jak malej bude celé noci řvát a bude zlej, to úplně nesnáším.. Krom toho mě i svým způsobem berou iluze, protože věřím tomu, že bude hodňoučkej, a spinkací - tak jak je teď v bříšku 😀 😀 😀 Takový zlatíčko prostě..

bibi13
30. mar 2010

ahojte... ty brdo, ja som dnes spala do pol desiatej.. to ani možné nie je.. no a už nevstavam cez noc len raz na WC ale 2x.. dufam, že sa to zhoršovať nebude..

inak, ja nechcem aby môj mm šiel k pôrodu.. povedal, že záleží na mne.. a ked má vypité tak je hrdina, že on k pôrodu pôjde..xixi.. ale keby tam bol, tak ja by som to znašala horšie... takže radšej ee..

jeej adelka, to mi je luto.. potom sa ozvi.. snad vas tam nebudu držať aj cez sviatky.. 😒

dezyre
30. mar 2010

Mishu tak to taky stojí za to 😉
Tak na mě to taky někdo vybalil jestli se bojím, ale to bylo snad jednou .. ufff naštěstí 😝 A suveréně jsem odpověděla, že ne, že už se těším na malýho a už chci mít pupek pryč 😀 😀 😀

lucik...
30. mar 2010

dezy no ona má taky ty dvojčata (2 roční) a je jí nějakejch 36... (Už má teda 16 dceru i) a ty holky sou nehorázně rozmazlený... A furt mi říká těš se, jak bude v noci řvát a tak, tak jí vždycky odseknu že to mám pořád lepší než ona hlavně kvůli tomu že bude jedna a ona že jedno ale bývá zlobivější než dvě a tak..Prostě si vyloženě přeje abychom to měli horší jak oni a ze začátku mi furt tvrdila jak to budou 100% dvojčata, že jí to taky řekli až někdy ve 12tt a tak.. Tohle prostě nechápu..

nikkka
30. mar 2010

presne moji rodicia sa nevypytuju - ale to bude asi tym, ze byvame spolu v jednom dome, tak maju prehlad co vzdy postarka donesie..moja svokra ta sa nezaujima vobec a to ma celkom mrzi, ale aj som rada... 😉 ale mohla by sa aspon opytat ako sa citim a tak, to sa ma nikdy este neopytala..no a okolie ma zahrna roznymi otazkami..a najradsej mam, ked mi hovoria ako si mam este teraz uzivat a odpocivat, lebo potom uz nebudem...

kely
30. mar 2010

Lucik no tohle mi ani nepřípominej... to bych taky zabíjela... a přitom já mám malou a ta mi v životě nikdy nic nerozbila nevzala. Protože já těch krámů mám doma taky dost 😀 Nejhorší je že já na tyhle řeči neumím reagovat, a asi bych měla. Vždycky jen mlčím a pak se doma před manželem rozčiluju, ten mi vždycky řekne máš je poslat do p..... a byl by klid. Já pak bulím a zabírám si to, přitom je to taková blbost a člověk by ty lidi měl fakt poslat do háje.

lucik...
30. mar 2010

u mě to snad nejvíc prožívá můj táta 😀 Řikal že už se mu dvakrát zdálo že rodim 😀 a furt se ptá jestli je mi dobře, jestli malá zlobí a tak 😀 😀 😀 Máma je z něj hotová, že prej ten porod hrotí víc jak manžel, který bude u toho😀 😀 😀

kely
30. mar 2010

Přesně nejvíce to však říkají ti, kteří mají doma malá drzá rozmazlená tornáda. A jen se utěšují že v tom nebudou sami....

lucik...
30. mar 2010

kely no já jí vždycky odseknu že nejsem asi blbá, že to vim, ale že než bude chodit tak to ještě nějaký čas bude a ona mi na to řekne neboj se ono to uteče.. Ale neuvědomuje si prostě že to 1 dítě se dá pořád víc uhlídat jako ty dvě... A když mi ty věci bude brát nebo tak tak je dám samozřejmě pryč, ale nebudu je dávat pryč teď, když jí ještě ani nemáme doma že 😀

Jinak tchýně se taky moc nestará.. Teď už docela o tom občas i mluví nebo tak, ale nikdy se mě taky nezeptá jak mi je a tak.. A pak když jí třeba mm řekne že je mi zle že mě malá tlačí u žaludku nebo tak tak na to řekne, že to zná a že bude hůř.. 😅 Takže jí radši nic neříkáme 😀

kely
30. mar 2010

Lucik to je hezký, já si to ted přečetla a uplně jsem se rozbrečela mě totiž tatka umřel před 6 rokama, a ten by byl asi uplně stejný 😀

nikkka
30. mar 2010

moj otec si nepripusta ze ja som tehotna..stale mu to asi nejde do hlavy, ze jeho mala dcerenka bude matkou.. 🙂

mna vytaca v praci jeden kolega, minule som ho poslala do prdele, ze nech sa stara o seba..ked pijdem colu nadava mi, ze co to pijem..ked spomeniem nejaky steak alebo syr, nadava ze to nemozem...chce mi nosit uhorkovu vodu a cokoladu...za tieto jeho rady ho idem zabit...

lucik...
30. mar 2010

kely promiň, to je mi líto 😔 😔 😔
Já byla vždycky jeho mazel a myslím že manžel to bude mít s naší malou úplně stejné 😵 😵 😵

kely
30. mar 2010

Nikka to je fakt na facku 😀

kely
30. mar 2010

Lucik ne to je v pohodě... ale jen mi to přišlo líto 😀 to víš hormony, mě to přijde strašně hezké jak se ty tatínci o ty svoje holčičky bojí, on byl uplně stejný. Já jsem zvědavá co bude dělat manža se dvouma ženskýma ten je naměkko ted natožto až mu je někdo odvede 😀

nikkka
30. mar 2010

podla mna netreba ziadne veci z bytu odkladat kvoli dietatu...treba mu len vysvetlit a povedat, ze sa to nesmie a mozno aj jednu na prdel dat a zapamata si ze nieco zle spravilo..a presne take reci maju vacsiinou ludia co maju doma vymaznane a neposlusne deti..

lucik...
30. mar 2010

nikka taky mám takovou kamarádku 😀 Ta když vidí že mám kolu, nebo jí třeba řeknu že mam chuť na MC nebo KFC tak na mě začne ječet že to nesmim 😀

lucik...
30. mar 2010

nikko přesně, ona je má rozmazlené tak se utěšuje že budeme mít horší 😀

Nno já nikdy nezapomenu, jak tátovi mamka v mých 16ti řekla že se mnou půjde k dr. aby mi napsali antikoncepci.. Nejdřív nám strašně vynadal, jestli na to nejsem mladá a pak když si myslel že spim, tak ke mě přišel a povídal že to tak nemyslel ale že si teprve uvědomil že jeho malá holčička už neni malá a tak.. No on myslel že spim a já řvala jak želva.. A svatbu taky obrečel.. Je to fakt hezký.. A můj muž bude to samý.. Už teď ho má malá omotanýho kolem prstu a to je ještě v břišku 😀

mishutka
30. mar 2010

Já se loučím jdu baštit koprovku a odpočívat 😀

kely
30. mar 2010

Lucik 😀 😀

Nikka přesně tak mě se to velmi osvědčilo. A nikde s ní nemám problém 😉

lucik...
30. mar 2010

mishu tak dobrou chuť 😵 😵
Já se chystám do krámu a na poštu a pak musím teprve uklohnit něco k obědu.. Vůbec nemám tucha co

nikkka
30. mar 2010

kurnik to len ja jedina este chodim do prace? to je strasneee..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre