Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
30. mar 2010

moj manzel mal taky napad, ze aby sme isli do anglicka na nakupy...letecky...tak to som mu uz zamietla, s mojim bruchom uz by ma asi ani do lietadla nezobrali..

m.c.
30. mar 2010

Pugie, my jedem příští víkend na celej víkend ke známým, no pro jistotu si sebou beru tašku do porodky, ale doufám že nebudu rodit v nejbližší porodnici🙂. Nejbližší větší město je Blansko, no snad je tam porodnice🙂.

aaadus
30. mar 2010

Ahojte holčinky,
konečně jsem dorazila domů z dnešní poradny. Všechno je v pořádku, čípek se začíná zkracovat a vše se to tam připravuje na porod. Váhový odhad malého je 2600g. Na příští poradně už mi bude dr točit monitor a taky se s ní chci domluvit, že bych jí chtěla k porodu. Dnes jsem se jen tak letmo informovala u sestřičky jak to zhruba funguje, protože dr tam nebyla a funguje to přesně tak, jak jsem si to představovala. A cenu raději nebudu říkat, ať mě neodsoudíte, že je to zbytečné.

zírání cizích lidí na břicho - to je něco neskutečeného, někteří jsou nenápadní jak h...o v trávě 😅 Zvláště teď, když už se nenosí zimní bundy

rodiče - našim je 47, je to jejich první vnouče a prožívají to maximálně. Hlavně teda taťka, ten už má na druhý týden v květnu nahlášené volno, aby mohl zapíjet 😀 A taky se chystá, až se malý narodí nasadit na zahradu švestky, ať mu prý potom malý pomáhá sbírat na pálení 😀

škytání - máme 2x-3x denně. Aspoň vím, že je malý pořád otočený hlavičkou dolů

adelka to mě mrzí, že musíš do nemocnice. Ale třeba si tě tam jen pár dní nechají a pak tě pustí domů 😉
dupik ahoj 🙂
pugie já bych do Ikei klidně zajela, ale záleží jak se cítíš

nikkka
30. mar 2010

aaadus povedz cenu...som zvedava kolko to stoji u vas..

aaadus
30. mar 2010

nikka to má teda tvůj manžel blbý nápad letět letedlem. Já bych teda neletěla ani za nic, jednak teď už teď nemusí všechny letecké společnosti vzít a za druhé už by to bylo dost riskantní

Jsem úplně KO, strašně mě bolí šlapky na nohou a chce se mi spááááát

pugie
30. mar 2010

To je jasný, vždycky se může cokoliv stát, ale myslim, že pokud se na to cejtim, tak by jsme ještě jet mohli.. nehodlám se přemáhat, vim přesně, co schází dokoupit, takže v klidu naložit do vozíku, dát ještě něco na zub.. třeba i zhřešit tim zeleným marcipánovým zákuskem, co tam mají, to myslim psala Blanka, že je moc dobrej 😵 a pak hurá domů.. jen asi budeme okupovat benzinky po cestě, protože ten močák jen tak celou cestu nevydrží 😉
dezy, to museli být muka, těch 5hodin 🤐

aaadus
30. mar 2010

nikka máš to v IP

nikkka
30. mar 2010

chlapi niekedy nerozmyslaju, hned pochopil ked som mu vysvetlila, ze nemozem letiet a stacil mu moj pohlad..

doli1
30. mar 2010

ahojky nakecali jste toho spousty tak nějak nedočítám.jen proč adelka musí do nemocnice?
já dnes lítala po úředech a v podstatě nic nevyřídila vše až se prcek narodí.znovu jsem se poptala na jestli jde aby táta šel na mateřskou a mohl vybrat variantu čerpání.stále to jde po porodu s rodnym listem se to vyřídí.
holky já mám čimdál víc pocit že mi odchází hlenová zádka 😖 je to hlen bez krve ale každý den toho vyjde víc a víc na výtok to už nevypadá.výtok byl vždy vodnatý a po celí den tohle je nárazové rozhodně ne vodnaté.mám nutkání zítra zavolat dr.do kontroly ještě daleko a jak odteče celá tak to může byt kdykoliv u mě je ještě brzo.

aaadus
30. mar 2010

doli adelka má vysoký tlak, proto musí do nemocnice.

lucik...
30. mar 2010

aaadus mě se taky zkracuje čípek a chystá se to tam na porod 😀

doli to ti neporadím ☹ Ale já myslela že zátka bývý většinou s krví, nahnědlá... Nejedná se fakt o výtok??? I já ho mám poslední dny o dost víc než dřív, ale dle dr. je to normální, nasucho by rodit nešlo 😀

antynka1
30. mar 2010

Doli - hlenová zátka může odejít i několik týdnů před porodem.

aaadus
30. mar 2010

lucik normálně mi dnešní poradna zvedla náladu. Jsem říkala dr, že už se fakt těším i na ten porod, protože jsem strašně zvědavá jaké to bude 😀
Výtok mám teda dneska brutální, ale to mám vždycky když jsem ve stresu a když se ve mně dr pohrabe

antynka1
30. mar 2010

Výtoky mám taky pořád a eď poslední dobou silnější. Jinak mě dneksa opět dost bolí bříško - tak jsem si dala teplou sprchu a je to o něco lepší - no jestli to bude čím dál častější, tak to se mám na co těšit.....

dezyre
30. mar 2010

Doli tak popravdě nad hlenovou zátkou jsem taky dost přemýšlela, protože jsem mývala vždycky výtok průhlednej a vodnatej, teď tam mám cosi hustějšího nažloutlého, někdy hrudkového, jakobych měla zánět, ale zase mě nic nebolí, nesvědí, tak si říkám, že to zánět asi nebude... Jinak jak jsem psala o těch poslíčcích, že nevím jak vypadají, tak už asi vím, chytla mě taková divná bolest pipky, jakoby za kostí, ale zároveň jako na menstruaci, drželo mě to asi 15 min. pak to povolilo..
Jinak se holky hlásím k velkopupkáčům.. ono to fakt ve skutečnosti tak nevypadá jak na těch fotkách 😀 😀 😀 Je to strašnýýýýý....

dezyre
30. mar 2010

Holky já jsem si vždycky myslela, že ta hlenová zátka odejde prostě jednorázově, jako šup a vyteče ze mě..

nikkka
30. mar 2010

ja mam vytok tusim cely zivot..ak ma nic nesvrbi a nepali, tak vraj je to normalne..

inak posledny tyzden aj mna tak pobolieva brucho par krat za den, take menstruacne slabe krce..tak uz sa to zacina asi pripravovat vsetko tam dole..

lucik...
30. mar 2010

holky ten zvýšený výtok je takhle ke konci těhu normální... a ta zátka nevím no.. taky bych řekla že odejde spíš jednorázově...

antynka1
30. mar 2010

Nikka - tak to mám to samé - ale pomáhá na to ta sprcha a pobolívá to spíše delší dobu.....

lucik...
30. mar 2010

a dezy poslíčci jsou bolest jako před MS, takže už si je taky asi měla 😀

nikkka
30. mar 2010

mne kamoska hovorila, ze ta zatka jej vypadla jednorazovo a bolo toho tak vela ze do dvoch dlani sa jej to zmestilo..

lucik...
30. mar 2010

nikka wow, tak to sem neda netušila 😕 😅

lucik...
30. mar 2010

doli neboj, já si fakt myslím že to je výtok.. A i kdyby to byla zátka, tak to nemusí znamenat hned porod...

nikkka
30. mar 2010

ale tak asi u kazdej to moze byt ine, ale aj druhej kamoske to vypadlo jednorazovo a bolo to krvave..

dezyre
30. mar 2010

nikky tak to je mazec... to si nedokážu představit, že mi odejde ta zátka někde venku 😲 😲 😲 😲

nikkka
30. mar 2010

ona mi hovorila, ze najskor jej prisli nejake bolesti a potom ze asi to uz teda bude, tak sa isla osprchovat a tam jej to vypadlo..ale inak to je fakt, budem niekde na prechadzke a zrazu nieco vypadne..no asi budem posledne tyzdne len doma pre istotu..

dezyre
30. mar 2010

Doli, adelka musí do nemocnice protože jí naměřili vysokej tlak 😖

aaadus
30. mar 2010

Každá má asi jiné množství té zátky ne? Já si teda pro jistotu dám do kabelku nějakou mega vložku

doli1
30. mar 2010

u šimka mi taky vytékala postupně.jen sem tam to bylo nárazoví trochu víc.vim že zádka neznamená porod u šimka odešla týden před vyvolanym porodem.byla trošičku s krví ale to nemusí byt vždy.každý těhu je jiný.
výtok mám furt ten je bílí a vodnatý.tohle je průhledný nebo trochu zabarvený výtokem(jak kdy)hlavně je toho nárazově hodně pak zas klid.taky jsem přemýšlela nad zánětem ale nic mě nesvědí a nebolí.no uvidíme co stoho bude ale ještě nejmín týden bych chtěla vydržet.

doli1
30. mar 2010

tlak a otoky jsou ted nebespečné na to pozor.držim palečky at dají tlak do pořádku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre