Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
1. apr 2010

Ahoj holky,
nějak nezvládnu dočíst ty nějaké 3 dny, říkala jserm si, jeslti už Adélka nebo Zdenka nerodí, vidím, je tu, tak to je dobře. Všechno v pohodě, holky? Teda v rámci možsností? 😉

zdenkapo
1. apr 2010

pipussa
kultivace by se měla brát co nejdéle,aby si strept. nechytla ještě do porodu- mě ji brali v 36tt... a nedělala ti třeba stěry na cytologii?

zdenkapo
1. apr 2010

Blani
no,pohodu si teda představuju jinak 😀 ,ale ještě to jde, spíš teda to lítání po dr.- jediný dnešek tento týden nejdu k dr. a musím 2x týdně na CTG +UTZ,tak mě hlídaj....

blanka.k
1. apr 2010

Zdeni - no jasan, že o pohodě němůže být ani řeč... 😅 Tak je super, že tě takto hlídají, já už se taky teším na další kontrolu 😅
Já jsem včera měla rozlučku v práci, X hodin jsem tam seděla u stolu a nějak jsem celá otekla a ještě nesplaskla, fuj 😅 Jedna známá mě uviděla po několiak měsících a když mě uviděla, nějak ji z úst ujelo... No nazdar! 😅
V úterý jsem byla na zubním, zubařka si dělala srandu, že si říkala, jeslti to ještě stihnu před porodem, a pak se ptala, co to bude, že prý jeslti holčička, tak sjem říkala, že ně, že kluk, že to jen tak blbě vypadám, že se sice říká, že holky berou krásu,ale že budeme mít kluka 😀 Tak se smála, že to tak nemyslela 😅

zdenkapo
1. apr 2010

Blani
jj,lepší teda,že mě hlídaj,soce problém furt odvoz a hlídání,ale nějak se to vždy vyřešilo,musí.....
...on vždycky nikdo TAK nemyslí vid? lidi jsou někdy tak milí 😠 mě teda zase říkali i teď kluka,ale já vidím,že u TOmáška jsem byla krásná a menší břuch,ale teď se cítím jinak než poprvé... málokdo mi tipoval holčičku...

nikkka
1. apr 2010

mne zacinaju napuchat clenky ale iba z vnutornej strany zatial..uz to zacina ist asi do finale..uz budem len opuchat viac a viac.. ☹

adelka89
1. apr 2010

zdeni ja piju cca 2 salky denne, nekdy si ho uvarim i 0,75l do konvicky a popijim behem dne.

bondy1
1. apr 2010

Ahojte maminky,
aj sa ledva gulam - neviem si predstavit, ze este zhruba mesiac. Poprosim o radu - od ktoreho tyzdna je dobre zacat jest lanove semiacka - piť ten malinik? Nechcela by som to urychlit.

bibi13
1. apr 2010

čaute baby.. ale máme dnes krááásne čo???

arcik, že bobor.. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa narehnila.. xi

bondy, tuším ta tu preberalo, že by sa to malo od 36.tt

blanka.k
1. apr 2010

Tak jsem se za 14 dní objednala na focení. Bohužel příští týden už jsem nenašli společný termín, tak 13.4., viděla jsem fotky od této paní a zaujaly mě, tak snad do té doby neporodím 😀
http://www.anetabarcova.cz/index.html 😉
teď ještě najít nějakou vizážistku, nebo spíš divadelního maskéra, aby mi namaloval nový obličekj na ksicht 😀 😝

mala.lenka2
1. apr 2010

ahoj všem, v první řadě gratuluji všem "čekatelkám" k drobečkům v bříšku,

nabízím k prodeji věcičky po mém prckovi "červnovém", kdyby jste měly chuť a čas nakouknout:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=102992

zdenkapo
1. apr 2010

Adelko
tak to taky teda navýšim maliník,třeba se to trochu popostrčí....

nikkka
1. apr 2010

kde ste vsetky? ze by velkonocne pripravy? 🙂

zuzana39
1. apr 2010

ahojte čo to tu preberáte za tému maliník? vidím,že už sa nemožeme dočkať kedy to na nás príde,že? ja v noci už nespím,stále čurám,neviem sa uložiť a tak. milujem,ked mi niekto hovorí,že mám sa teraz poriadne vyspať,lebo ked porodím na spánok mám zabudnúť..... ako keby som teraz spávala ako v bavlnke 😉

adelka89
1. apr 2010

zuzi jj, taky me to dokaze zvednout ze zidle....
🙄 vetsinou kamosky, ktere nedavno porodili maji podobne reci 😉
a taky me vzdycky dokaze nastvat kdyz mi tyto holky rikaji: Bud rada, ze je jeste v brisku potom ho tam budes chtit vratit.... jak kdyby ony se na ty sve ratolesti netesily uplne stejne jako ja, taky prece musi pochopit ze ty posledni tydny tehu opravdu nejsou moc prijemne 😠

nikkka
1. apr 2010

zuzana aj ja milujem take rady typu aby som sa dobre vyspala..neviem ako ked musim chodit na wc a pri kazdom otacani sa sa budim..

nikkka
1. apr 2010

je krasne cele tehotenstvo, kludne si to este zopar krat zopakujem, ale keby som nemusela chodit na wc a keby sa dalo to brusko niekedy na noc odlozit...
najviac sa tesim ked sa budem moct zohnut...

vavenka
1. apr 2010

Ahojte 🙂

Ja podobne, tuto noc katastrofa, som sa budila na to ze mi treba na wcko, potom som nevedela polhodinu zaspat a ked som konecne zadriemala, tak uz bol mechur plny zas 😀 takze dnes som ako matoha, len sa motam po byte a sem tam zdriemnem.....

aaadus
1. apr 2010

Ahoj holky,
dneska ráno jsem byla na focení a super. Kupodivu jsem se líbila sama sobě 😅 Manžel byl samozřejmě strašně "nadšený", že tam jde se mnou, ale nafotili jsme spolu jenom pár záběrů a pak šel, protože jsem z něho byla nervní - tvářil se jak kakabus. Včera večer jsme poprvé masírovali hráz, jako řeknu vám, vydržela jsem to tak minutu a stačilo. Docela to bolelo tak fakt musím masírovat. Manžel to asi dělal poprvé a naposled a tak se do toho hrnul frajer jeden

No tak řeči typu počkej za chvíli, to ti ten klídeček skončí mě točí maximálně. Nevím co s tím všichni mají

zuzana39
1. apr 2010

presne tak,ja nehovorím,že to bude lahké ked sa narodí,že to bude niekedy aj ťažké,ale ved viem do čoho idem a neotehotnela som zo srandy,dalšie bábo som chcela a je jasné,že sa na neho teším 🙂 tak preto nemám rada reči ako: bud rada,že je tam kde je, užívaj si kým sa dá , nebude to len ťuťu- ťu ,ale aj starostlivosť a podobné keci . ked už ide o to,niekto asi zabudol,že mám doma,už 2 deti 🙂

blanka.k
1. apr 2010

Adel - byla jsi v tom Kiku? Ulovila jsi něco? A co, že si smazala albíčka? 😨

zuzana39
1. apr 2010

aaadus- ja som to masírovanie hrádze vzdala hned na 1. raz , bolesť jak svet,radšej zvládnem nástrih,ved to inak ani neni cítiť pri kontrakcii,že ťa nastrihnú 😉

bibi13
1. apr 2010

no špenát uvarený, troška poupratujem a idem sa vyvaliť na terasu.. 😅

adelka89
1. apr 2010

zuzi tak nejak, u tebe to chapu o to min, kdyz uz mas doma dve deti.
Ja ty zenske (i chlapi) chapu ale nemyslim si, ze je nutne to te tehulce rikat neustale dokola. TO je uplne jasne, ze potom se vyspim jeste min, ale proste uz budu mit maleho u sebe...

nikkka
1. apr 2010

aaadus a kedy ukazes nejake fotky?

zdenkapo
1. apr 2010

no holky
takové kecy jsou fakt k neplacení 😠 ale co, já to vypouštim,s tim do toho člověk jde,že to nebude sranda,ale taky žádný horor... ale je teda fakt,že ten porod bych klidně přešla,večer usnout a ráno už mít Aničku u sebe,ale to asi nepůjde....

aaadus
1. apr 2010

zuzi já se teda budu snažit to vydržet a roztáhnout ji co nejvíce. Ale fakt jsem nečekala, že to tam bude takové zatuhlé

zuzana39
1. apr 2010

špenátik by som si dala,ale ja ho nevarím,lebo chalani ho naznášajú,takže čakám či mi svokruša nepošle ochutnať 😉

aaadus
1. apr 2010

nikka měly by být za cca 14dní, tak je tady potom vložím

antynka1
1. apr 2010

Ahojky,
tak jsem doma z velkého UTZ. Vše je v pořádku, Kristýnce se daří dobře a váhový odhad je 1680 g 🙂
No jinak jsem vlastně poprvě byla v té nemocnici, kde chci rodit. A ten léakř u kterého jsem byl, byl strašně fajn, milý, vše mi vysvětlil - no prostě úžasné chování 🙂
Jdu vás dočíst 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre