Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

dezyre
7. apr 2010

Blani, tak já kromě dnešních zaražených prdů fakt žádné problémy nemám. Dost mě to zaráží.. Protože už většina z vás tady poslíčkuje a já nevím co to je ☹ I když mě kamarádka povídala, že ona taky neposlíčkovala, pak najednou přišla bolest jak na mencky a už jeli a malá byla do půl hodiny venku.. anebo mám druhou možnost, že fakt budu přenášet a jsem nějaká opožděná.. 😒

dezyre
7. apr 2010

Blani tak já neznám ani pálení žáhy, ani tvrdnutí břicha a už vůbec ne časté čůraní .. prostě nic. Mám pocit, že to břicho "jen" mám velké ... Samozřejmě malýho cítím kopat.. jinak bych fakt měla podezření, že jsem jen nafouklá 😀

antynka1
7. apr 2010

Tak to Bibi moc a moc pozdravuj!!!! A moc ji gratuluji, to je krása!!!!

blanka.k
7. apr 2010

Dez - neboj, mám hodně kamarádek, co poslíčky neměly.... 😉 Aspoň pak víš, že se něco děje... 😉 Já si říkám, že zas lepší mít poslíčky, průjem, zvracení, ale jinak co se týče malýho, tak být ok, prstě nekrvácet, nemít předčasně kontrakce.... já teda doufám, že malýho ti poslíčky nějak moc netočí 😅

dezyre
7. apr 2010

Blani jsem četla, že poslíčci malýmu nic neudělají, že je to pro něj jen jakoby slabá masáž 😉

aaadus
7. apr 2010

brambur tak jedině černou, tu mají i větší. Já jsem teda objednávala XL 😅 a je mi tak tak
dezy nene, už začíná klesat oproti minulému týdnu

nikkka
7. apr 2010

dezyre nie si sama, keby mi brucho nerastlo ani neviem, ze som tehotna, iba bolesti chrba ma trapia, ked dlho sedim..

bramburka
7. apr 2010

tak jsem dnes delala poprve svickovou, vyborna, akorat nejak moc korenena, budu ředit k večeři

blanka.k
7. apr 2010

Dez - masáž, jo? tak to už vím, proč mě trápí furt, mě by se taky líbilo si jen tak vegetit v bříšku a nonstop se nechat masírovat 😀 😀 😀 😀
Já se občas probudím a chytám břicho, protože mi přijde nějaký malý...i když se třeba obleču, tak někdy zepředu si říkám, že vypadám tlustě a ne těhotně...už to břicho nějak prostě nevnímám 😅

aaadus
7. apr 2010

Do alba jsem přidala jak vypadá pokojíček pro malého kdo chcete kuknout

bramburka
7. apr 2010

tady maji ted nejvic e-m?aadus

lucik...
7. apr 2010

aaadus ten nábytek je krásnej 😵

aaadus
7. apr 2010

brambur černou mají S,M,L,XL
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

lucik děkuji 😵

dezyre
7. apr 2010

Si to Blani přesně vystihla, kolikrát to břicho ani nevnímám. Třeba když se v noci vzbudím, tak taky kontroluju jestli ho mám.. 😀 Jo jo to bude ono.. Masáže se mu zalíbilo. Jestli je tvůj manža jako můj a malej bude po něm, tak se máš na co těšit 😀 Protože můj drahý zbožňuje jakýkoliv škrabkání ve vlasech a na zádech a masáž.. až mě kolikrát bolej fakt ruce .. a on by držel třeba půl dne 😀 😀

bramburka
7. apr 2010

ja na ty bezešvý bolerka asi juknu nekde v tescu jeste nebo tak? co?

dezyre
7. apr 2010

Aduš fakt moc pěknej, se vám pokojík povedl, i ty barevný zdi 😉

bramburka
7. apr 2010

aaadus a jo, ty maj debilni vyhledavani...

pandrholka
7. apr 2010

ahojte dievčatá....môžem sa pridať?!?!...už som sem pár krát písala, zväčša však s nejakými otázočkami....dnes sme boli s malým v poradni a stále sme KP, čo si myslím, že je dosť na prdky keď sme teraz 34+3....neviem či sa ešte otočí, takže asi budeme musieť pôrod riešiť cisárskym rezom a nie prirodzenou cestou, ale veríme, že sa ešte rozmyslí a premôže sa a otočí sa dole hlavičkou...všetko okrem tohto je v absolútnom poriadku, tak som tomu vďačná...jediné čo ma trošku otravuje je neustále nočné vstávanie na WC... 🙂

lucik...
7. apr 2010

brambu v tescu, v globu, já myslím že je mívají.. Já mám dvě kojící podprdy a pak dvě tyhle bolerka a kupovala sem je tak různě v obchodákách

bramburka
7. apr 2010

hele jsem blbá ale kde mas jako alba, ja vidim jen brisko ☹

blanka.k
7. apr 2010

Dez .- no jo, to bude ono...já třeba řeknu, že bych chtěla masírovat, a on se hned natočí, a že klidně můžu masírovat ho 😉
Brambur - u nás v Tesku je mají, ale spíš ty s tenkýma ramínkama, taky jsem tam na ně koukala, ale neměly s těma širšíma klasicky moji velikost ☹

zdenkapo
7. apr 2010

Ahoj holky,tak jsem doma a stále vcelku... jste hodné,že jste na mě mysleli,už jsem fakt chvílema na mrtvici... ráno mi natočila v porodce PA CTG a volala doktora... mezitím mě prostě sdělila,že to asi bude rovnou na sál,že má Anička vysoký tep chvílema,tak mi dr. udělal Doppler +UTZ a prý to vypadá v pořádku a znovu jsem šla na CTG,ale nějaký lepší,kde se zobrazujá i pohyby zároveň,tak to bylo prý v pořádku,tak mě poslali domu a mám tam přijít znova v pátek ráno a uvidíme... už bych to chtěla mít úspěšně za sebou, takový stres mě zničí...
aspoň jsme konečně sehnali TOmáškovi jarní botičky Santé v lékárně,tak už mám všechny resty vyřízeny,tak můžu rodit ☹

Bibi
obrovskéééé gratulace a aŤ jste oba v pořádky a brzy doma....

Doli
hodně štěstí a síly na zítra..... hlavně ať jste obě zdravé....

Donošenost
tak donošené mimi je oficiálně od 36 +0tt

antynka1
7. apr 2010

Zdenka tu dneska také ještě nebyla, tak kdoví jak dopadla 😉
Blani - Doli pozdravuj.

aaadus
7. apr 2010

brambur mě je zdechlo si ty podprdy zkoušet a taky pak mám z toho depku jak se vidím v zrcadle - břuchatá, prsa až na pupku, no nádhera 😀 A tak se doma změřím a porovnám s těma jejich tabulkama a šmytec

antynka1
7. apr 2010

Tka to je dobrý, jen to dopíšu, tak jsi Zdeni tu 😀

dezyre
7. apr 2010

Pandrholka: Ještě se pořád může malej otočit, někdo říká, že se ti může otočit kdykoliv do termínu, ale někde jsem četla, že jak se ti neotočí do 36 týdne, tak už je malá šance. No noční vstávání, já někdy jdu třeba 3x za noc a někdy ani jednou 😀

aaadus
7. apr 2010

zdeni to jsi byla půl dne v nemocnici ne? Ale hlavně, že je všechno v pořádku 🙂

antynka1
7. apr 2010

Adus - pěkný pokojík. Nemáte ten nábytek z Kiky? Úplně stejný jsme tam také vybíraly, ale nakonec vyhrál jiný - chtěly jsme více kusů 🙂

pandrholka
7. apr 2010

dezyre: hej to som počula aj ja, len som si už naozaj myslela, že sa otočil bo som ho tak akosi inak cítila, ale nie...no šak uvidíme ako to dopadne....no keby idem v noci na záchod tak ako ty som šťastný človek...totižto ja chodím cca každú hodinu a pol bo je pravda, že keď sa vraciam do postele vždy sa musím napiť bo máme doma akosi teplo aj napriek tomu,že už dávno nekúrime..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre