Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bramburka
22. apr 2010

holky ap roč byste nevěděli, dko má jaké mimi, však všechny máte přístup do toho uzavmčeného fora, já jsem toho dukazem, prospivam jen hodně občas, napiste IP Arcik a ona vas povolí, pokud nejste jeste povolené, ne? Nevidim problém? A holky to uzamkli, protože nechtějí před cizíma - míněno šmírákama, např. můj bratranec - vid??? rozebírat odteklé vody, výtoky a rozpraskané bradavky. Protoze si to tu muze precist kazdy i neregostrovaní....no tak nevim, co je za problem?

vavenka
22. apr 2010

Bramburka ale ved nikto nema problem 🙂 🙂

Ze prdkanie v bruchu 😀 toto by ma teda nenapadlo - ja neviem, mozno ze aj prdkaju, kto vie 😀

Inak ja som bola na monitore estelen raz, aj to este v 33tt 🙄

nikkka
23. apr 2010

dobre ranko...

no nad tym prdkanim v bruchu som rozmyslala aj ja..tiez sa mi zdalo ako by si dam drobcek poprdkaval... 😀

michalag
autor
23. apr 2010

dobre ranko 🙂

ze prdkanie v bruchu 😀 , ale vsetko je mozne 🙂

allie69
23. apr 2010

ze prdkanie v bruchu... ja som take necitila zatial nic 😀 nas maly je dnes akysi lenivy, sa velmi nehybe... no neviem... zeby ho zobudim na fit lopte a potom sup von? 😀 😀 😀

nikkka
23. apr 2010

ja ked som sa dnes rano zobudila tak som sa zlakla, lebo malinke sa nehybalo, tak som zacala stuchat do brucha, ale potom som ho zobudila, aj mi to zase bolo luto, ze spinkalo a ja som mu nedovolila sa ani vyspat...

antynka1
23. apr 2010

Opakování - matka moudrosti, takže nová diskuze je tu (aby jste nás všechny našly mezi těmi příspěvky a nedivily se, kam jsem zdrhly 🙂):
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/maj-2010-2/

allie69
23. apr 2010

nikka - 🙂 to aj ja niekey tak robim... a ked sa nam narodia, budeme robit vsetko preto aby spinkali 😉 moj maly ma uz asi malo miesta v brusku... tak by sa uz mohol aj na svet popytat 😀

zuzub
23. apr 2010

ahojte 🙂 ja som si už zvykla, že náš drobček je aktívnejší až od poobedia a hlavne večer, ale tiež ked sa dlhšie neozýva ho trošku štuchnem tak jemne 😉

michalag
autor
23. apr 2010

tak nasa mala je aktivna hlavne vecer cez den asi viac spinka

kacenka24
23. apr 2010

Neviem, či je to možné, ale naša väčšinou začne omnoho viac reagovať na mm, keď príde poobede z práce. Možno je to tým, že chodí pravidelne. A ešte večer, keď mi hladká bruško, tak sa až tak vypučí, aby ju hladkal. 🙂 🙂 🙂

l.e.o.n.t.y.n.k.a
23. apr 2010

Ahoj holky,
tak hlásím nový přírůstek do májovek. Nestíhám Vás dočíst, ale minulý týden si mě nechali v porodnici kvůli vysokému tlaku a velkým otokům. No a v pátek 16.4. se v 13.22 hod narodil Matyáš, nakonec to šlo CS kvůli mé artroze spony. Matášek měl 3960g a 50 cm takže pořádný chlap 🙂 . Pokusím se během dne dát nějaké fotky.

michalag
autor
23. apr 2010

leontynka este raz vam gratulujeeeemeeee 😵

vladkaz1
23. apr 2010

Srdecne gratulujem 😵 😵 😵 😵 😵

zuzub
23. apr 2010

l.e.o.n.t.y.n.k.a- GRATULUJEM 😵

xxx.klarka
23. apr 2010

leontýnka, moc moc gratuluji. To je kus chlapáka. 🙂 Už se těším na fotečky 😵

allie69
23. apr 2010

leontynka - gratulujem...aj ja by som uz to chcela mat za sebou 😀

zuzana0409
23. apr 2010

kde ste vsetky dnes?rodite? 😲 ja som mala strasnu noc manzel celu noc chrapal 😠 a mala kopala ao o dusu ....a tam dole som citila tak divne jak keby mi vypadnut mala uz 😀 tak neviem aj teraz cez den to je take az sa bojim chodit 😅

michalag
autor
23. apr 2010

zuzi mozno sa uz malicka zacina tlacit dole

zuzana0409
23. apr 2010

no ona uz je strasne nizko na sone sa neda ani hlavicka zmerat 😅

l.e.o.n.t.y.n.k.a
23. apr 2010

Jinak musím moooc poděkovat, vzkazy mi byly doručovány ještě před porodem teméř okamžitě, dost mi pomohli při čekání jestli ten císař bude nebo ne. Připadala jsem si jak ve snu, protože doktoři se rozhodovali jako šneci, ale nakonec je popostrčil Matyášek, protože mi začali pravidelné kontrakce a během dvou hodin už jsem byla na sále 🙂

lolita.9991
23. apr 2010

helou
takze dalsie miminko superrr gratulujeeem

zuzana0409
23. apr 2010

ja sa nemozem do tej zamknutej temy dostat ☹ 😢 😔

vladkaz1
23. apr 2010

zuzi napis zakladatelke temy ip hned ta prida ak je na nete 😉

pepibubu
23. apr 2010

Zuzano, napiš IP uživatelce arcik, ta dávala právo vstupu všem, ürčitě ti to "zprůchodní"

anabella30
23. apr 2010

Ahojte kočky, chodím na kramáre k Mudr Ferákovej, túto nedelu mám termín pôrodu, necháva ma dôjsť ešťe do jednej poradne, má tu niekto skúsenosť kedy musí byť nástup do nemocnice? Ako to funguje na kramároch?

gucci
24. apr 2010

ahoj holky
možná už to víte, ale AKTAKA včera porodila Sáru 😵 😵 😵 , narodila se ve 20,46 hod, má 46cm a 2460g, byla to neskutečná rychlovka, do porodnice přijeli v osm večer, otevřená na 9 prstů, na příjmu jí rupli vodu a na dvě kontrakce byla Sárinka venku 😉

tak přeji všem pohodové porody

lolita.9991
24. apr 2010

ty kokso tu sa rodi jak na beziacom pase
inka mam na vas otazku tie co uz ste rodili,nie som si ista,ale proste uz druhy den mam problemy ist na wc na velku potrebu,chciet sa chce,ale akosi nejde

kacenka24
24. apr 2010

Loli, pod do tej súkromnej témy, tam sa dozvieš viac. 😉

lolita.9991
24. apr 2010

do ktorej sukormnej?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre