Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
18. nov 2009

let bol uplne super, dobre som to znasala..aj cely pobyt tam, ako keby to moje telo citilo, ze nie som doma, ze musim sa mat dobre..ale vcera sme prisli domov a vecer uz mi bolo zase zle od zaludka...uz by tom mohlo aj prejst..a este k tomu ma zacina boliet hlava kazdy den..
migreny mavam od malicka, ale toto je ina bolest, ako keby sa mi tlak menil kazdy den..

nikkka
18. nov 2009

na Champs Elisée som bola..len skoda ze sme nesli o dva tyzdne neskor, to uz by mali vianocnu vyzdobu a vraj vtedy je ta ulica krasna..na buduce..

blanka.k
18. nov 2009

Já jsem byla se sestřenkou v P. před 4 lety a nádhera. Ale autobusem bych už nejela. Bylo to myslím na 4 dny, to je fakt málinko na ty památky. Průvodkyně byla učitelka dějepisu v důchodu a vždycky když jsme vyjeli busem z hotelu do centra, tak nás zkoušela, co jsem si z minula zapamatovali. Naštěstí jsme jako nejmladší (většina byli důchodci) vyfasovali místo na zaďáku, tak k nám se nikdy nedostala...ale fakt šílená baba. Jsem dorazili vždycky do nějakého chrámu a místo aby řekla něco o architektuře, tak kecala o obrazech a kdo je na nich a pak mlela, koho si vzal, s kým měl dítě... našětstí se šlo docela oddělit a dělat si prohlídky po svém 😅

aaadus
18. nov 2009

nikka tuto ulici jsem měla na mysli. já jsem myslela, že už to ani nedojdu jak je dlouhá 😀
Praha je pěkná, ale já si tam připadám jak socka, samé jakési neznámé obchody, restaurace. je tam úplně jiná životní úroveň než tady u nás

nikkka
18. nov 2009

moja sestra tam byva s rodinou, je tam uplne iny zivot, ale nechcela by som tam zit..
strasne drahe potraviny su tam..
cez vikendy sa musia chodit stale prechadzat po uliciach...
co sa mi tam paci su bicykle na kazdej ulici si zaplatis a mozes sa vozit po parizi a vratit ho mozes kdekolvek kde je volny stojan 🙂

aaadus
18. nov 2009

ty kola to je bezva, i v Dánsku a Norsku to tak mají. ale tu u nás by to fungovat nemohlo, by ty stojany byly pořád prázdné 😀

luciik
18. nov 2009

Tak jsem zpět z kontroly,vše je okáááá 😵 😵 😵
Pohlaví nevíme, protože se nám nechtělo ukázat a ručičkama si pořád zakrývalo obličejíček, tak jsem zvědavá co to už v bříšku nacvičuje 😀 😀 😀

Jo, a holky, ty odběry mi brali normálně odpo na tripply. Prý se na lačno nemusí být, tak nevím. Ale výsledky až za tři týdny, se do to doby picnu...

blanka.k
18. nov 2009

adus - mám obavu, že u nás by nezbyly ani ty stojany 😀 😀 😀 😀
Lucik - gratuluji, že jste v pořádku 😉

nikkka
18. nov 2009

tak ja to na dnes balim..
rano idem na kontrolu, drzte mi palce..
pekny vecer.. 🙂

zdenkapo
18. nov 2009

bibi gratuluju,super pocit vid? 😉

jména máme- Anna nebo Adam

andělko nemáš zač a fakt doporučuju a s těma popruhama nebyl problém,stejnak jsem dávala na to ještě přepůlenou zavinovačku,když malý spinkal a nechápu tu cenu- mi ho kupovali kolem 7 tisíc a stále se v obchodech tak pohybuje

aaadus
18. nov 2009

luciik gratulace veliká 🙂

zdenkapo
18. nov 2009

lucik taky gratulace... ale za tři týdny? to je nějaká blbost ne? laborka to musí udělat do týdne-co by tam s tim dělali tak dlouho?

luciik
18. nov 2009

Holky, dnes mi došly trička co jsem si objednala na www.originalnitehotenskamoda.cz

Tak zklamaná jsem dlouho nebyla, za ty peníze jsem čekala kvalitu, místo toho mi došly obyč. trika (mám lepší hadr na vytírání), ani ne orig. zabalené. Kočka to dělá asi na koleně, že nakoupí nejlevnější trička a pak tam nažehluje obrázky. No děs, jsem opravdu zklamaná ☹
Takže nedoporučuju. Jo a o velikostech ani nemluvím, objednala jsem si vel. M a akorát v tom plavu 😖

aaadus
18. nov 2009

luciik a nejdou vrátit bez udání důvodů?

luciik
18. nov 2009

Zkusím to, protože mě to opravdu naštvala. Navíc prvně, že mi doručí balíček do 7 dnů, přišel až po dvou týdnech a teď toto. Napíšu tam majl a uvidím.

aaadus
18. nov 2009

budu držet palce ať ti to vezme tu reklamaci. já musím zaťukat, oblečení které jsem si zatím objednala z netu sedí perfektně. sice není nejlevnější, ale vypadá kvalitně. zítra si chci objednat svetr, úplně jsem se do něho zamilovala

blanka.k
18. nov 2009

Lucik - pokud si zboží objednáváš přes net a nemůžeš si ho dopředu prohlédnout, tak máš právo na vrácení zboží do 14 dnů 😉 Já furt čekám na ty moje těhu věci a zatím nic ☹ Akortá mi to asi bude malý přes prsa 😅

aaadus
18. nov 2009

blani já si to chci objednat zítra a buď a nebo, už nevydržím čekat 😀

zdenkapo
18. nov 2009

luci zboží máš právo vrátit do 14 dnů jak píše Blanka a platí to o kamenných obchodech,takže hezky to zítra zanes na poštu,napiš průvodní dopis,uveď tam paragraf na základě kterého na to máš právo a hotovo...

zdenkapo
18. nov 2009

luci tak jsem koukala na obchodní podmínky té firmy,kde si to objednávala a postupuj hlavně přesně podle toho co tam píšou

aaadus
18. nov 2009

http://www.originalnitehotenskamoda.cz/cz/obcho...
luciik, mají to i na svých web že to můžeš vrátit

aaadus
18. nov 2009

luciik myslíš, že by jsi ty trička mohla vyfotit a dát je do albumu? jen tak pro zajímavost

blanka.k
18. nov 2009

Adus - a ty nakupuješ přes jaký web?

aaadus
18. nov 2009

blani - těhotné cz. ceny vyšší, ale rifle jsem vybírala 2 hodiny, bo se mi líbily všechny 😀

aaadus
18. nov 2009

blani a ještě, v pondělí jsem objednávala a ve středu jsem měla doma. a ještě přibalili dáreček. pak následovala půlhodinová promenáda v riflích před zrcadlem jak jsem z nich byla nadšená 😀

blanka.k
18. nov 2009

Adus - díky. Mě ty ceny přijdou normální, aspoň co jsem koukala na jiné weby, prostě klasicky drahé těhu věci 🙂 A třeba mě zaujaly ty kojící košilky, teď jsem hledala nějakou do které schovám bříško a takový hnusný babkovský a třeba Triumph za 900,-, to teda za to nedám ani náhodou 😅 Tady mají koklem 300,-, což mi přijde ok. 😉

luciik
18. nov 2009

Holky, už jsem si to taky přečetla. Jinak vám to vyfotím,ale až zítra, jdu dnes na bowling, tak už to nestihám.
Na těch obrázcích vypadají dobře, ale ve skutečnosti je to hrůza.
Tak pro dnešek se loučím pa 🙂

aaadus
18. nov 2009

blani jj, košili a nějaké pyžamo si chci taky objednat. ale to až později, doma je jedno v čem chodím. zase kámoška říkala, že do porodnice je lepší nějaká obyčejná levná košile kvůli očistkům, aspoň na první den prý
zítra si chci objednat tady ten svetr
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...

aaadus
18. nov 2009

luciik bowling? není to riskantní?

blanka.k
18. nov 2009

adus - ten vypadá dobře 😉 Do porodnice asi koupím nějakou v obchodech "vše za 39", to je fakt, ta asi bude vypadat... 😅 Ale pak na doma... I podprsenky tam na tom webu mají levné, ale to já potřebuju vyzkoušet. A hlavně ještě času dost 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre