Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
18. dec 2009

klarka, neboj určite prídu. nie každý má také šťastie, že sa ich dočká pomerne skoro. ako prvorodička ich môžeš v pohode cítiť až v 21tt a bude to ok. inak aj ja cítim stále svoje srdce až ma to niekedy otravuje.

xxx.klarka
18. dec 2009

anty, určo to necítím protože má☹ chjooo,ja už to chci taky cítit.

nikkka
18. dec 2009

ak mate cas, pozrite si ake peknucke vianocne pohladnice aj s hudbou.. http://www.jacquielawson.com/cards_christmas.asp

aaadus
18. dec 2009

klarka ony ty pohyby příjdou z ničeho nic, když to zrovna budeš nejmíň čekat. a určitě to poznáš, já se teda prvně lekla co to je 😀 a aj teďka se někdy leknu když začne kopat strašně moc

zzuzullka
18. dec 2009

ja som dnes taká leviná, nič sa mi nechce robiť. včera som celý deň robila, najskôr som robila cestá na perníky, poobede piekla, dorábala si diplomku a ešte jednu prácu do školy a večer som si ešte aj ten pás šila a dnes sa cítim taká unavená, najradšej by som len spala

antynka1
18. dec 2009

Chápu tě Klárko, když je prcek cítit, hned o něm víš a víš, že je v pořádku. No ale neboj, prostě holt budeš mezi těmi, které to cítí později. Ono to přijde 😉 Každá jsme jiná a stejně tak naše mimča.

xxx.klarka
18. dec 2009

Já se pak právě bojím vždy než jdu k dr. aby bylo vše v pořádku, když nic necítím ☹ .... chjoo, už ať je toho 29.prosince. Myslím si, že to poznám až to bude pořánej kopanec, do té doby asi nic nepoznám ☹ neumím vnímat.

aaadus
18. dec 2009

klarka poznáš to určitě, to se nedá splést, je to takový zvláštní pocit který jsem předtím určitě nezažila

yanika
18. dec 2009

klarka, nebooooojkaj, to pride u 😉 rcite je mimi v poriadku, ked sa citis dobre.... hlavne sa nebat a nestresovat!
Ku tym striam: ja sa mastim dobre dva mesiace, mam taky speci kremik na cellu a strie od Dermacolu, ale smrdi ako slak, tak sa mastim este viac, aby som ho rychlo minula a kupim si nejaky vonavy.. 😀

michalag
autor
18. dec 2009

klarka, neboj urcite ich coskoro budes citit aj ty 😉

aaadus
18. dec 2009

yanika ten od dermacolu jsem měla taky. teď mám olejíček od saloosu a ten krásně voní, tak miminkovsky
normálně tu u nás je -15, aj se musela už zatopit v krbu jinak bych doma zmrzla

xxx.klarka
18. dec 2009

Holky, já na ty strie mám mamastrie a teď mi přišla zásilak z lékarny.cz kde jsem si objednala elasti-q na strie, tak jsem zvědavá.

Jinak zrovna zkouším ten teploměr jak jsem objednávala v lékarně,a přijde mi dobrý. Zkoušela jsem ho, na čele mám 37,2 podle toho teploměru a když se změřím normálně rtutovým tak mám 37. Nevím jestli se to nějak odečítá nebo co. :-/vA jde s ním měřit i pokojová teplota.

babara
18. dec 2009

skretik, dekuju za odkaz, uz jsem po tom patrala, opravdu mam asi jiny tablety, i kdyz ta fotka tam stoji za prd a ani neuvedli vyrobce 🙄 ale jako taky mam modry napis, tak jsem znejistela, bych se nedivila, ze v ty lekarne by treba nebyli informovani..
No nemocnici si ani nepripoustim, verim, ze to rikala jen manzelovi, aby ho vystrasila, ale tak jako uz opravdu davam bacha, sem se doted fakt moc nesetrila co se tyce toho zvedani,o vikendu jsme veseli projektor, teda platno k nemu, tezky jak prase, to je urcite z toho a taky ty golfky, ja krava 😔

zdenkapo
18. dec 2009

michalag no právě že se začali tento týden dělat nové strie,zatím takové malé červené čárečky ve výšce pupíku,ale určo se to rozjedy a to můžu mazat čimkoliv a celodenně a nic nepomůže,tak si z toho už hlavu nedělám 😉

Klarko,ještě máš čas na pohyby jako prvomamka,tak se nestresuj,to je v pořádku,že je jetě nemáš,nejdřív tak za týden,ale chápu,že se těšíš- užiješ si pohybů ještě dosyta,neboj 😀

Babara tuto jsou ty závadné- Mahnesii lactici GLO- jen od tohoto výrobce jsou závadné,od jiných jsou v pořádku,včera jsem volala do dvou lékáren- mrkni http://lekarnamodrahvezda.cz/Zbozi/tbl-magnesii...

babara
18. dec 2009

Aha, tak to GLO je firma 😵 ok, tak to je opravdu dobry 🙂

almita
18. dec 2009

xxx.klarka neboj sa, ja som tiez este nezacitila ani len mini pohyb...

bibi13
18. dec 2009

no ja už naštastie drobca cítim.. a dosť intenzívne.. 🙂

aaadus
18. dec 2009

mi včera prcek málem prokopl břicho jak řádil 😅

bibi13
18. dec 2009

je to sranda s tými krpcami..🙂

yanika
18. dec 2009

mne sa stáva hlavne v práci na meetingu, že sa začnem priblbo usmievať a to už aj tak všetci vedia čo sa deje 😀 drobec sa mrví ostošesť...

andelka
18. dec 2009

Ahoj holky, nestíhám dočítat všechno, tak vždycky sjedu cca 4 stránky ať jsem v obraze.

babara: Pane jo, to jsou zprávy. Tak se drž a opravdu odpočívej, vánoce jsou svátky klidu a ty se namáhat nesmíš. Všechno bude fajn, věřím tomu.

klarka: Pohyby budou, neboj, taky se dočkáš. Já jsem teda první týden, kdy byly kopanečky takové jemné, nevěděla jistě, jestli už je to ono. Teď už to vím 100%, už je cítím i v jiné poloze než jen ležení a sezení (to se veverce moc nelíbilo, asi byla utiskovaná). Včera mrně kopalo na nákupech, měla jsem pocit, že chce prokopnout i kabát - zrovna jsem si prohlížela Deníčky děťátka, tak možná mi něco naznačovalo 😀 A manžel taky hned pozná, když mě kope, i když to sám ještě necítí (prý jednou zatím). Protože si s mrnětem povídám, nebo řeknu "au" (i když mě to samozřejmě nebolí), nebo si hladím bříško, nebo se převaluju a tak. No tak si toho užívám, dokud mě nekope do močáku nebo do žeber 😀

Holky, co jsem to tu viděla o albu s bříšky? Kde to máme? A jak do toho dostat fotky? Konečně mám jednu s bříškem 🙂 Předtím lupou aby pohledal.

xxx.klarka
18. dec 2009

andelka, musím se prihlasit jako Majovky2010 a heslo taky majovky2010, a pak vložit do albička.

andelka
18. dec 2009

klarka: Ale kam přihlásit? Jako na konika, jak se normálně přihlašuju nickem? Mně to totiž přihlašuje samo (pokud neklekne net).

xxx.klarka
18. dec 2009

andelka, ano tady na koníka. Musíš odhlásit svůj nick a přihlásit na tento.

andelka
18. dec 2009

Aha, tak tomu už rozumím. Děkuju 🙂

andelka
18. dec 2009

tak už je to tam.
Klari, prosím tě, jak se dělají ty "spojené" fotky, jako máš ty?
Mohly bysme se všechny vyfotit s bříšky u stromečku, co? To by bylo pěkný 😵

zdenkapo
18. dec 2009

babara nene glo není přímo název výrobce ,ale jeho zkratka- výrobce máš v tom odkazu výše,ale je to tento: RADIM BAKEŠ - GALENICKÁ LABORATOŘ OSTRAVA, OSTRAVA ,tak snad je nemáš 😖

vladkaz1
18. dec 2009

Musim dat lespiu foto neviem to odfotit sama 😀 ale tusim mam najvacsie brucho 😀

hepinka
18. dec 2009

ahojte holky, ja si idem dat trosku polutovat. Nemam silu vas docitat - skoncila som napokon s takmer 39 teplotou na pohotovosti, vyfasovala som antibiotika a 2 dni som mala stale nad 38 C:((( Teraz je to uz trosku lepsie, ale podstivo lezim - len sem-tam odbieham k PC a pracujem:((( Nezostava mi nic ine, len verit, ze lekari vedia co robia. V pondelok sa idem ukazat aj na poradnu ci je vsetko Ok. Mala ste niektora nasadene antibiotika?
Drzte mi palce a budte zdrave.

lucik...
18. dec 2009

Ahoj holky, dneska vůbec nestíhám, byla jsem naposled v práci, teď až 4.1.2010 😵

A dneska nám pejska fakt operavali, takže jsem smutná 😔 Nakonec jí v břiše něco našel, že sežrala něco plastovýho nebo gumovýho a říkal, že kdyby jí neoperoval dnes, tak by umřela, že to byla za minutu dvanáct 😔 Tak jí teď máme doma (jinak je venku - bígl), jen leží, kouká a kňučí protože to bolí.. Chuděrka... V 9 a o půlnoci jí ještě musíme píchnout injekci 😔

Jinak jsem dala do společného alba taky bříško,ale z minulého týdne 😉

Baru moc držím palečky abyste byli fit, ale určitě to zvládnete a na štědrý den už budeš jako rybka..

hepi já ne, ale kolegyně měla dvoje dokonce v I.trimestru ☹ A kamarádka měla taky, na zuby... Oni určitě vědí co dělají, tak nezoufej, brzy budeš fit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre