Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
8. jan 2010

tady je trošku kalamita, zavřená dálnice mezi Ostravou a Olomoucí, některé cesty nesjízdné, vlaky nabírají čím dál tí větší zpoždění. doufám, že se manžel dostane domů a nebude nocovat v práci

nikkka
8. jan 2010

u nas asi od obeda prsi...asi bude dobra poladovica vecer...mozme sa korculovat..

houbik
8. jan 2010

aaadus: no ja to tu psala, na tom NT nam rekli, ze to bude pravdepodobne kluk a ted na velkem utz byli desne neochotni, ze to neni videt, ale ze asi holka, tak si pak vyber 🙂 ale uz to nejak neresim, obleceni jeste nekupuju a takovy ty vetsi veci budou neutral, aspon budou mit vyuziti na 2. dite 🙂

blanka.k
8. jan 2010

My jsme bydleli na vesnici do 18, pak jsme šli do velkoměsta a nějak se tam pak M. zalíbilo a nechtěl ani do Brna ani do Bratislavy, ale pak jsme šli zpět na Moravu do toho Brna a už si zvykl zase i na "dědinu" 😀
Teď jsem si zas pobrečela, jedna holka na BRM chtěla vědět o obřadu na Bouzově, tak sjem jí poslala odkaz na jedno video, ketré je podobné našemu, protože naše jsem ještě nějak nedokázala do PC nahrát a teda zapracovaky hormony, pobrečela jsem si u cizího videa, ach jo..co to se mnou dnes je? já furt bulím 😅 Asi se půjdu zabořit do sněhu, abych vychladla 😀

vladkaz1
8. jan 2010

cafte dosla som s bobami a malu mokra jak drchla .. no hruza .. ale aspon si si to mala uzila zachvilku dojde kamoska s malym nech sa pohraju a aspon zaspi jedna radost vecer .
Tak pa prijemny den

nikkka
8. jan 2010

ja som omylom objednala ruzovy prebalovaci pult, nastastie mi dnes volali ohladom tej objednavky, ze ruzovy nemaju, tak som to na zeleny zmenila, lebo keby sme mali chlapca...a neladil by nam farebne s kupelkou..
to som bola taka natesena z toho kocika, ze som nepozerala co objednavam..

aaadus
8. jan 2010

houbik aha, to jsem nějak pozapoměla 😅
jsem strašně šikovná, dala jsem si sušit rukavice na krb a ony se mi začaly škvařit 😀

blanka.k
8. jan 2010

Nikka - já se koukal na přebal.podložky a ptala se jestli budou mít i jinou barvu a paní, že to je snad jedno, že stejně na to dám plínku...no, ž ebych pod klukem musela mít růůžovoučkou podložku s princeznou 😅
Vladka - tady za barákem dnes taky bylo asi 5 mamin s ročníma až dvouletýma capartama a jezdily na bobech (ony se nedělají jiné než čerevené?, všechny měly červené 😅 ), tak se těším za rok, malej půjde do zavinovačky a na vycházkyu místo do kočárku půjdeme na boby / sáňky 😉

nikkka
8. jan 2010

boby vyrabaju tusim este zelene

blanka.k
8. jan 2010

Nikka - tak to červené jsou hezčí 😀 tak doufám, že příští rok bude pořádně sněhu 😉

blanka.k
8. jan 2010

Te´d by se tu dalo za barákem krásně i na běžky 😉

nikkka
8. jan 2010

a u vas v cechach neprsi??

blanka.k
8. jan 2010

V Čechách sněží a u nás na Moravě přestalo sněžit, ale asi to dojde od vás... 😉

doli1
8. jan 2010

blanko na moravě je vánice 😀 posledni hodinu děsný

nikkka
8. jan 2010

neviem ci mi je zle alebo som hladna..este mam polovicu pizze od obeda a neviem ci ju mam zjest...

antynka1
8. jan 2010

V Čechách momentálně nesněží 🙂 Tedy ve středních čechách 🙂

blanka.k
8. jan 2010

Doli - tak jsem vvylezla na terasu a máš pravdu! 😉 u nás teď teda není vánice, jen docela hezky sněží 😉 Ono to z postele vypadalo v té tmě, že je mlha 😅

aaadus
8. jan 2010

tu sněží naprosto děsně, celý den - Severní Morava
a my jsme měli boby modré a jsou i žluté

antynka1
8. jan 2010

Tak jsem teď četla na netu, že je taková zima, že na FLoridě padají zmrzlí leguáni ze stromů 😀

antynka1
8. jan 2010

I když - chudáci zvířátka....

blanka.k
8. jan 2010

Antyn - chudáčci 😀 😀 😀 ale představa docela komická...jdeš si tak pod palmou a buch ....leguán za krkem.. no, tady se nosí norkové kožichy okolo krku, tam mají límce z leguána 😀

aaadus
8. jan 2010

ale oni neumřeli ne? jenom ztuhli a spadli protože se nemohli udržet

blanka.k
8. jan 2010

Tak mě napadá, že doufám, že nám z Bratislavy vrátíte toho ledního medvěda, co jsme vám půjčili, ať se mám v ZOO na co koukat. Plození se mu nějak nepovedlo, tak šup ho zpět, ať se letos snaží. 😉 Teď to musí být pro léďany super, tolik sněhu....byly před 2 hodina na ČT2, lední i hnedí medvídci, to jsou zlatíčka, jen pomazlit 😀

antynka1
8. jan 2010

tak to tam nepíšou... Je tam fotka, ale z té to není poznat, je to na Novinkách.
Blani 😀 ty jsi prostě éro 😀

aaadus
8. jan 2010

blanka já se z tebe normálně picnu 😀

zdenkapo
8. jan 2010

DOli
a proč to neuděláš s mateřskou jako já-psala jsem to před x stránkami tady- taky bych měla nárok je 4letou variantu a tu nechci- po šestinedělí si tvůj manža v práci požádá o mateřskou dovolenou- stačí třeba přes víkend a pak doloží na sociálku,že měl nárok a že byl na mateřské a zároveŇ si zpětně od porodu malé zažádá o rodičák a zároveň si zvolí rychlost čerpání na 3 roky a pak to třeba po měsíci převede zpět na tebe,ale rychlost už zůstane,ta je neměnná.... je to sice papírování,ale vyplatí se to než pak po 21 měsících brát 3800,-Kč a pak jim to nechat,když půjdeč po 3 letech do práce...

Mishu
já v životě byla na ÚP dva měsíce po škole a od té doby jsem pracovala na úřadě a protože je na pracovním situace jaká je, vždy jsem měla smlouvu na dobu určitou taky za mateřské a rodičovské a při mojí první mateřské mi pracovní smlouva skončila a teď taky nemám zaměstnavatele,takže jsem na tom stejně jako holky,které neodpracovali nic a na mateřskou nárok taky nemám

aaadus
8. jan 2010

no ti korejci co se otužují při to cvičení to je brrrr, to bych nikdy neudělala na nahé tělo plácat sníh

blanka.k
8. jan 2010

zkopírování vč. sprotých slov 😅

Veverka sedí na stromě a louská oříšky.
Rozlouskne první - stříbrné šaty.
Rozlouskne druhý - zlaté šaty.
Rozlouskne třetí - svatební šaty.
Veverka se rozpláče, schoulí se na větvičku a vzlyká:
"Se kvůli zasraný pohádce ani nenažeru.. " 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre