Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
11. jan 2010

Dobré ránko,
vítám nové těhulky 🙂
zuzul gratuluju k úspěšným zkouškám 🙂 a koupací kyblík máme a budeme kupovat i obyčejnou vaničku, tu nejlevnější co uvidím, kdybych se bála s prckem manipulovat tak ať máme kde koupat.
adelka já taky furt žeru, včera mi manžel donesl malou krabici zákusků, tak hned půlka padla 😀 prcek ze mě asi vysává veškerou energii či co. a asi i vápník, protože mám na nehtech takové ty bílé skrvny sem tam a to piju a jím mléčné výrobky každý den docela ve velkem

antynka1
11. jan 2010

Ještě se vrátím k těm zavinovačkám od Emitexu - do jaké je to velikosti? Jak velké dítko se tam vejde?

adelka89
11. jan 2010

adi ja jsem dostala od tchynky k vanocum vapnik horcik zinek v tabletkach ale nejak se to porad bojim brat, je tam psano ze je to vhodne pro tehulky,ale beru prenavit tak to nechci kombinovat, ale taky mam na nehteh ty bile skvrnky.
muj manzel je uz ze mne zoufaly 😅 fakt mi prijde ze je kazdy den lednice vyzrana, protoze se do ni pustim ja..... mam takové období, není to porad, ale ted uz to trva tak tyden a je to cim dal horsi 😅

aaadus
11. jan 2010

antynka ta zavinovačka (jarní, ostatní nevím) je dlouhá 80cm, takže i na podzim se tam prcek vleze
adelka já beru jenom hořčík, tak se zeptám dr jestli mi nepředepíše něco kombinovaného. jinak nehty mám krásné, pevné až na ty skvrny

antynka1
11. jan 2010

No já pořád nevím, jestli pořídit tu letní nebo jarní verzi. Mám po ségře zimní, takže to je vyřešené. No a TP mám 29.5., ale vzhledem k tomu, že mimčo je o týden mladší, tak je možné že budu rodit až na začátku června.... Tak aby to už nebylo moc teplý, kdyby bylo hezké počasí....
A k nehtům - tak krásné nehty jako mám teď jsem neměla nikdy v životě - dlouhé, pevné a nelámou se... Nechápu 🙂

pralinka25
11. jan 2010

Dobre ranko 🙂

Baby poradte mi. Mame dilemu v kocikoch. Ja uz som z toho jelen
Paci sa nam tento: http://www.bobowozki.com.pl/images/paps/851kolo...

ale stoji 730€

no a potom je tu este jeden v dvoch farbach: http://www.kid-market.ru/catalogue/files/72/big... a v tejto http://www.darababy.cz/data/zbozi/odstiny/detai...

tie druhe dva sa nam pacia trosku menej ale su o 200€ lacnejsie a navyse su ku kociku aj veci navyse v cene, ktore si pri tom prvom musim dokupit zvlast napriklad moskytiera, plastenka do dazda, taska a vajicko.

co by ste si vybrali???????
pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc

ja som strasne chcela kyblik aj kvoli uspore miesta, lebo s vanickou to bude v nasom byte boj ale vsetci ma odhovaraju aj v obchodoch. No tak rozmyslam ze tiez kupim nejaku klasicku vanicku. ale chcela by som bielu a v obchodoch bielu nemaju, iba farebne 😝

nikkka
11. jan 2010

dobre ranko alebo uz den 🙂

pralinka ja by som brala ten lacnejsi, mas tam aj vela veci v cene..nuz ale rozhodnut sa musis sama...a ta zelena farba je pekna...

baby ako ste na tom s pohybmi...to moje male akosi zlenivelo, citim ho len tak raz - dva krat za den...
aj v kine sme boli vcera a vobec mu ten hluk nevadil, dokonca ani hlucna hudba s nim nic nerobi...snad je vsetko v poriadku..

pralinka25
11. jan 2010

dik nikka. Sak prave ta cena ma berie. Ach jo.

No ten nas ma tiez obcas hyperaktivne dni a obcas je lenivec.
Neboj hlavne ze kope 😉 ten nas tak slabucko ale vraj je to preto lebo mam placentu vpredu tak to citim trosku slabsie

adelka89
11. jan 2010

nikka Lukasek se ted hybe taky trosku min, teda citim ho kazdou hodinku, ale ne dlouho jen se otoci a spinka dal, ale zato jsou ty pohyby hooodne silne, uz poradne kopance 🙂
kyblik taky nebudeme kupovat. 🙂
ad nehty 🙂 taky je mam nejak hoodne pevne a hezke a vlasy taky 🙂 tehotenstvi nam svedci 🙂

aaadus
11. jan 2010

pralinka já bych brala ten první, cena vyšší, ale kočárek je to super. sice jsme nakonec vybrali jiný kvůli velikosti korbičky, ale sporťák budeme určitě kupovat Peg Perego
nikka ten náš prcek taky kope kdy se mu zachce, ale ráno a večer mě kopne vždycky a to mi stačí. dneska se mi v břichu točil, jsem měla úplné boule

nikkka
11. jan 2010

aj mna "kope" slabucko, teda nie su to kopance ale stale to steklenie...

aaadus
11. jan 2010

manžel mi taky říká že mi těhotenství sluší - prý až na sem tam pupínek co se mi udělá 😀 a vlasy mám taky pěkné, kupodivu i bez kondicioneru, bez kterého normálně nedám ani ránu

adelka89
11. jan 2010

ja mam prave i bezproblemovou plet, ani pupinek, nechapu to 🙂
nikka jsi teprve ve 21 nektere holky citi v tomto tydnu teprve prvni pohyby 🙂 neboj vsechno bude v poradku
musim vas opustit jdu skocit do skoly vratit knizky a pujcit dalsi ke zkousce 🙂

nikkka
11. jan 2010

ja mam tiez super vlasy teraz a pupacik sa mi spravi sem tam, ale na chrbate a v tom sa moj manzel strasne vyziva a mna to straaaasne boli ked sa ho snazi odstranit...

bibi13
11. jan 2010

pralinka, ja by som ten prvý nebrala.. je tam hrozna cena.. aj tak za dva roky ho už poriadne používať nebudeš.. kupiť nejaký golfačik alebo niečo.. a keby si ho chcela predať, tak ho pomaly ani za polovičnu sumu nepredaš.. mne sa páči ten treti..🙂.. až na tie kolečka.. ale to je len môj nazor.. 😉

pralinka25
11. jan 2010

no k tomu tretiemu by sa dali dokupit nafukovacie

michalag
autor
11. jan 2010

aj mne sa plet v poslednych tyzdnoch upravila 🙂

pralinka, ja som za ten prvy ale konecne sa musite rozhodnut vy ...

pralinka25
11. jan 2010

ja viem ze rozhodnutie je na nas len chcem vediet nazor viacerych 🙂

pralinka25
11. jan 2010

inak ja som plet nikdy nemala dobru a mam ju stale rovnaku 😠 tiez by sa mohla upravit aspon teraz 😀

janulka04
11. jan 2010

ahojte babulky, ako sa mavate?
nikka, neboj, ja som mala fazy, kedy male nekoplo aj cely vikend, zato teraz ta mala opicka vobec asi nespi, baby, mna kope cely den...mozno 5 - 10 minut nic a zase 20minut kopania, ale keby aspon jemne, ale to je nejaky surovec 😀 ...a navyse mi mm vravel, ze ked ide v noci na WC a prituli sa, ze to male hadatko sa tam zvrta ostosest, ze ci to citim? 😀 😀
pralinka, dizajnovo prvy, ale naozaj sa ti neoplati kvoli cene....mozno este natrafis na nejaky pekny 😉

bibi, vidis to..a co nasa milovan bexa? Dnes cakas, vsak? Pofotis ju aj? a napis potom prve dojmy...my sme sa definitivne rozhodli pre tu, co mam v albume, c.12, ale objednam ju az v polke marca 😉

janulka04
11. jan 2010

baby a plet mam divnu, niekde suchu, niekde pupak...ale vlasy mam huste a leskle a nechty...paradicka, kedze moja mania je nechtovy dizajn, konecne sa mozem vyblaznit... 😀

zdenkapo
11. jan 2010

Ahojky

Adus,Anty
ta jarní zavinka je větší právě- má 90 cm,takže i na podzim se tam určo vejde

Medan
jj,je to úplně jinak,v 2007 moč nebrali a nabírali krev 3x,teď jen 2x-po 2 hodinách a navíc moč,tak jsem zvědavá na výsledek

Pralinka
můj názor na kočárky je te, že vzhled by měl hrát roli a v druhé řadě, v první by měla být funkčnost- musíš vybrat dle toho,kde a jak budeš ten kočárek potřebovat, pokud spíš terán nebo nerovné cesty,tak jedině s nafukovacími koly,pokud jen do města a na nákupy tak stačí ta umělá kolečka.... potom taky tak,že rodíč v květnu a potřebuješ,aby se ti mimi vešlo do hluboké vaničky i v zimě a s fusakem, proto taky mi jsme vybrali kočárek Baby Merc,jak mám v albu, není super moderní,ale pro nás na ježdění po vesnici ideální a super prostorný... Jinak vzhledově z té tvé nabídky se mi líbí ten první,ale brala bych ho v jiné barvě

aaadus
11. jan 2010

zdenka aha, tím líp že je ještě větší

xxx.klarka
11. jan 2010

dobré "ráno" holky,

u nás tady dost sněhu pořád🙂

michal, tak držím palečky, aby se mimčo ukázalo a vy měli hezký zážitek🙂

zzuzul, gratuluji ke zkouškám🙂

mirda, vítej mezi námi. Jak se Ti těhulkuje??

nikka, i já cítím maličkou malinko, přes den skoro vůbec, cítím jí spíše večer nebo k noci, spíše se tam vždy jen hodně vrtí a nebo mě pákrát kopne, ale tot vše.

janulka04
11. jan 2010

zdenka, ty si to dobre napisala, to bol ten najvacsi problem aj u nas, aby sa do hlbokej vanicky to nase letne dietatko zmestilo este aj v zime....tak uvidime....a podobny typ, ako mas ty sme mali pri malych, ale dvojickovy Jack-pol a bol fajn 😉 , lenze male tam boli len do 18. mesiacov, potom uz nechceli a navyse boli oktobrovky, tak v zime nebol problem... 😀

pralinka25
11. jan 2010

no my budeme chodit len po meste s kocikom. A velkostne su porovnatelne. 🙂

mishutka
11. jan 2010

Ahojiky holky, víkend v pohodě?
Já byla včera u známé tak už mám konečně i něco pro sebe 😉 Kojící noční košili 😀 a taky 18ks lát. plýnek.

xxx.klarka
11. jan 2010

Koukám že více holčiček je ke konci května🙂

mishutka
11. jan 2010

Já jdu dneska na to 3D tak doufám, že prcek bude sdílnější a že mu nic neupadlo 😀

bibi13
11. jan 2010

janulka, hej dnes ho očakavam.. neviem sa dočkať.. len dufam, že ho dovezie dnes a nie až zajtra 😝 .. hej hej, neboj pofotím a dam vedieť..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre