Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

jemrykka
4. feb 2010

ja si už pochutnávam na horúcej čoko🙂)

mishutka
4. feb 2010

Taky jsem rohlíková 😀

mishutka
4. feb 2010

klarka:já mám kapka do nosa nějaké Mar....zabrali mi za 3 dny 😉

xxx.klarka
4. feb 2010

mishu, mě holky právě včera radili ten pinosol, tak uvidím. Ale tu rýmu cítím až v očích ... hrozný, ale smrkat nemám co. :-/

já jsem taky rohlíková. Chleba mám ráda jen čerstvej.

mishutka
4. feb 2010

My máme před barákem večerku kde mají každý den čerstvý pečivo 😉

aaadus
4. feb 2010

nejlepší rohlíky mají v Globusu, sice strašně drobí, ale jsou krásně křupavé a veliké. chleba si jezdíme kupovat přímo do takové maličké pekárny a když tam člověk přijede večer tak je ten chleba ještě horký. To jsme schopni ho pak sníst na posezení 😀

nikkka
4. feb 2010

jaaaj ja zboznujem cerstve pecivo...len potom mi to robi divy v crevach 😎

aaadus
4. feb 2010

však během kojení si toho čerstvého pečiva moc neužijeme pokud to bude prckům způsobovat koliky 😖

nikkka
4. feb 2010

obavam sa ze pocas kojenia bude toho viac co si neuzijeme..

mishutka
4. feb 2010

Holky nemáte někdo seznam jaká je potřeba kosmetika??? 😕

aaadus
4. feb 2010

mishu já osobně budu kupovat pouze mycí emulzi Sebamed, slunečnicový olej z lékárny, Bepanthen, Rybilku a toť myslím vše

mishutka
4. feb 2010

aaadus:přesně to jsem čekala 😉 A ještě si nevím rady jaké prsní vložky??

antynka1
4. feb 2010

Tak si dávám chvilku pauzu. A co ještě líh na pupík? A k těm prsním vložkám, Zdenka tu radila od firmy Chicco.

aaadus
4. feb 2010

jo líh na pupík taky. a prsní vložky mám Johnson - dostala jsem od kamarádky, zbylo jí to tak pro začátek stačí si myslím

simi.w
4. feb 2010

Ahoj holky, taková krásná debata o jídle, mne chutná chleba i rohlíky, prostě vše 😀

Klarka, z čeho máš takovou rýmu ?

xxx.klarka
4. feb 2010

simi, já vůbec nevím, nechce se mě pustit. 😠

aaadus
4. feb 2010

simi to je teď naše oblíbené téma - jídlo 😀

zdenkapo
4. feb 2010

ahojky

jj,ty prsní vložky od Chicco jsou nej- už mám doma 2 balíky po 60ks a 1 po 30ks-ten si vezmu do porodky,,,, jinak na doma mám 6ks pracích vložek...

Mishu
kosmetiku moc nepotřebuješ- opravdu jen sobě Bepanthen, Rybilku,já měla mazání na tělo na recept od Dr.dětské,které vyrábí v lékárně,líh na pupík,fialku,na léto opalovák,do chladu Nivea Wind§Wttr krém,Nivea mýdlo tuhé,Nivea SOS krém-je super

jo a teploměr je holky fakt nejlepší pro mimča rtuťová rychloběžka,máme i digi dětský,kterým teď měřím TOmáška v podpaží,ale na malého jedině rychloběžku

holky a teď pořádně dlabejte,protože při kojení se moc nenajíte dobrot 😀

mishutka
4. feb 2010

Po výplatě se chystám doplnit si svojí výbavu 😀
Kolik budete mít košilek a jáke hyg.vložky???

simi.w
4. feb 2010

to nezávidím, taky jsem si rýmy užívala před týdnem, nic jsem na to nebrala a po pár dnech byla pryč, ale je to nepříjemné, v noci nešlo spát, chrápala jsem jak starý chlap...... 😝

xxx.klarka
4. feb 2010

simi, radši chrápat než vůbec nezabrat ☹ už mě to dere, jsem hotová.

aaadus
4. feb 2010

a jde místo rychloběžky použít klasický rtuťový teploměr? asi ne že 😅
mishu košilky budu objednávat 2-3, mám jenom takové co se dají nosit na doma tak ať nedělám ostudu. budu objednávat tady ty
http://www.tehotne.cz/tehotenska-moda-produkty/...
a vložky jaké nevím, takové jaké budou mít zrovna v lékárně. značka je myslím jedno, protože to budeš měnit často

mishutka
4. feb 2010

Dík 😉

misicka85
4. feb 2010

přidávám se do diskuze - čerstvé pečivo miluju, je mi jedno co to je jestli chleba nebo rohlík,hlavně když je to čerstvoučké a křupavoučké! Mňam 🙂

Vložky - kupovala jsem v lékárně, jsou od Hartmanna, balík stojí kolem 35Kč, vzala jsem hned 4 a pak se uvidí kolik budu muset dokoupit...

Vložky do podprsenky jsem kupovala v DM, krabice stojí kolem 44Kč, pokud máte ten slevový kupon tak je tam 35Kč sleva na 2 krabice,takže to vlastně výjde že tu druhou máte skoro zdrama 😉

S teploměrem souhlasím se Zdenkou, rychloběžka je nejlepší. Rtuťovým to samozřejmě jde ale už vidím jak držíš mimču teploměr v dupce aspoň 5min 😉

košilky - jestli myslíte do porodnice tak ty koupím tady někde u vietnamců,mají za 100Kč, na to abych je v porodnici zašpinila od krve nepotřebuju nic extra. Budu brát tak 3 s sebou.

misicka85
4. feb 2010

Jo a přestaňte se bavit o Salku jinak se neudržím. To prostě miluju,jsem schopná vycucnout celou plechovku za 1 den... Teď už jsem ho dloouho neměla a udělaly jste mi na něho chuť 😠

doli1
4. feb 2010

na mmb mají v těhu oblečení moc pěkné kojící košile a levnější.třeba tato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26925657&tab=0

já si poslala pro čokoládu milku s oříškami 😀

doli1
4. feb 2010

tak místo milky mám orion a místo oříšků mám arašídy.no jo nakupuje táta ☹

nikkka
4. feb 2010

a nezakazali nahodou predaj ortutovych teplomerov? aj v rychlobezke je ortut..alebo sa o tom iba hovorilo..

aaadus
4. feb 2010

milka s oříškama byl můj hřích před MS, to jsem snědla i 2 za den 😀

simi.w
4. feb 2010

adus 😀
klarka, to máš pravdu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre