Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
15. feb 2010

bibi aj mna sa stale vypytuju "a este robis? / uz si doma? / kedy uz budes doma? kedy mas termin? / a uz kope?"

zzuzullka
15. feb 2010

nikka, toho sa obávam aj ja, že každý bude chcieť bábo bozkávať a to budem veľmi zlá 😠 alebo keď si ho budú prehadzovať ako hračku aby si ho každý chvíľu pochoval 😠

aaadus
15. feb 2010

jj, ty otázky kolik už jsi přibrala atd mi taky začínají lézt krkem 😠 A čím blíž porodu tím více asi budu protivná, protože si fakt připadám jak vorvaň neschopen normálního pohybu

nikka já taky nechci, aby tchýně k nám chodila nějak často. Už teď je mi zle, když si jen pomyslím, když za mnou přijde do porodnice se na malého podívat a bude mi dávat ty svoje "užitečné" rady 😠

nikkka
15. feb 2010

uz si viem zivo predstavit tu moju svokru ako to male furt bozkava...a aka bude mudra s tymi jej radami co mam ako robit atd....ostatni ludia mi nevadia len moji svokrovci..

xxx.klarka
15. feb 2010

Já se obávám že budu taky protivná a nepříjemná. Už teď jsem hrozně mrzutá a všechno mě štve a krz vše řvu jak želva. 😠

holky, když to tak čtu, tak jsem štastná že mám tak suprovou tchýni 🙂

aaadus
15. feb 2010

Včera mi tchýně říká, prý že si mám počkat až budu v sedmém měsíci jak ucítím nožičku atd. Tak ji manžel zpražil že už dávno v 7. měsíci jsem 😅 Babizna jedna ani neví kdy mám termín 😠 A ani se třeba nezeptala co nám má koupit pro malého, jestli nám něco nechybí. To ona si vzpomene až se malý narodí kdy už bude všechno zařízené 😝

lucik...
15. feb 2010

jo otázky typu jestli už kope mě dostávaj nejvíc 😀 😀 😀
aaadus moje tchýně mi dává "užitečné" rady už teď 😀 Minule říkala že nám koupí sadu do postýlky a jedno povlečení k tomu.. A pak ke mě přišla ať to objednám.. A seděla u mě.. Jenže já si k tomu chtěla objednat ještě dvoje povlečení, několik prostěradel apod.. A ona nade mnou stála, tak sem nechtěla, protože se mi nechtělo poslouchat řeči typu "ježiš tolik toho nepotřebuješ, to dokoupíš až časem" Tak jsem řekla že se mi zasek internet že to objednám druhý den 😀 😀 😀

bibi13
15. feb 2010

mne teraz písala kamoška: ahoj jani, kedy rodíš?
mám si vycucať presný dáátum z prstu? 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nikkka
15. feb 2010

moja svokra nie je zla...len jej zivotny styl a vsetko je uplne ine ako som zvyknuta ja a dokonca aj moj manzel, oni ziju uplne iny zivot..a ked sa jej nieco nepaci je nahnevana, potom ju to prejde...a stale som si nezvykla, ze po svadbe mam uz aj ich za rodinu..
ale tak malemu znesie aj modre z neba tomu verim, ale ta predstava, ze bude mat moje babatko v naruci..

lucik...
15. feb 2010

aaadus mě se tchýně ptala minulý týden, co nám chybí 😀 Sem řekla že kromě vybavení celého pokoje v podstatě nic 😀 😀 😀 Pak ještě vanička, tu teda řekla že koupí. Chybí mi sice ještě něco, ale to jsou věci které si chci koupit sama, protože ona by šla a sama je koupila a to já nechci že jo.. A nebudu jí řikat ať nám koupí hrací deku s hrazdou za 2tis 😀 To by jí asi švihlo nebo by řekla že to nepotřebujeme

aaadus
15. feb 2010

lucik 😀 😀 😀
bibi to by mě taky vytočilo 😅

lucik...
15. feb 2010

nikka moje tchýně taky není zlá. Je hodná a mám jí ráda, ale v některých věcech si prostě nerozumíme 😀 Ale to si v něčme nerozumím třeba ani s mojí mamkou 😵 Ale tý se to aspoň nebojim říct 😀 Že to prostě bude takhle a takhle 😀

lucik...
15. feb 2010

aaadus nesměj se 😀

xxx.klarka
15. feb 2010

Tak já jsem ráda, že tchýně nic nekupuje ani nebude. Řekla mi, že až se malá narodí tak nám dá peníze a ať koupíme co bude potom potřeba sami. Že ví že stejně furt něco nakupuju, tak že nebude kupovat zbytečnosti. Jsem za to ráda ... alespoň nebudu mít žádné zbytečnosti. 😀

bibi, chápu, mě na ICQ jedna holka ze základky už asi 4x psala "tak co už rodíš" .... to bych jí dala tafku mezi oči hendka 😀

nikkka
15. feb 2010

moja svokra nam uz kupuje plienky, ale to som jej nakazala - je veduca v obchode,tak nech vypyta nejake zlavy od dealerov... 😉
ale obavam sa ze to neskonci iba pri plienkach - gycove oblecenie atd..

aaadus
15. feb 2010

nikka mě vadí myšlení tchýně. Ona si myslí, že když se to tak dělalo kdysi tak to bylo nejlepší a neuzná, že teď je všechno jinak a já si to chci dělat po svém a ne po jejím. No fuj, ale aspoň se mi konečně zvedl tlak 😀
lucik já ceny raději neříkám nikomu, ani kamarádkám

lucik...
15. feb 2010

aaadus já kolikrát ani manželovi 😀 😀

matpaj
15. feb 2010

no babky, mna sa nikto nepyta co nam chyba...........a veci ktore som mala po Pajke si jednoducho zobrali svagrine a nik sa ma nic nepytal.....tak ked teraz k nim pridem a kupu malu nikol v mojej vanicke tak mam fakt divny pocit.....vraj mi mame penazi dost, ved robim v dvoch robotach..... 😠

aaadus
15. feb 2010

Já teda nemůžu říct, že bych tchýni měla ráda. Nic proti ní nemám, ale prostě mi nesedí jako člověk
nikka kýčovité oblečení od tchýně si umím živě představit 😠 A o hračkách od vietnamců po kterých dítě div neohluchne ani nemluvím

zzuzullka
15. feb 2010

ja som strašne rada, že mám super svokru, ona síce poradí ale rešpektuje moje želania a nechá nás nech si robíme veci podľa seba, ale občas sa jej rada fakt hodí, hodne nám už pomohla 🙂

aaadus
15. feb 2010

lucik manželovi už vůbec ne 😀

lucik...
15. feb 2010

tak tchýně nám občas oblečení koupí - a musím uznat že hezké.. ALE.. nechá si ho u sebe.. Jako jsem dostala od manželovy sestřenky oblečení po dvojčátkách.. A tchýně to zabavila, že to roztřídí a vypere a pak až mi to dá.. Takže počítám že mi to pak bude dávat podle velikostí nebo si to nechá.. No co.. nehodlám se rozčilovat 😀

nikkka
15. feb 2010

nastastie byvame 30km od svokrovcov, a maju dlhodobo pokazene auto, tak k nam ani nechodia...ale uz hovoria, ze ked bude jar tak pridu...
som si ista, ze svokre sa nebude pacit kocik - lebo uz ked som jej ho opisovala sa tvarila vselijako..a dokonca svagor hovoril, ze sa chystala kupit kocik, tak som jej odkazala nech da peniaze, ze si vsetko kupime sami, ale peniaze zatial neposlala...

aaadus
15. feb 2010

tchýně bydlí od nás asi 15km a i tak k nám nejezdí, jenom když máme já nebo manžel narozeniny. Ale jinak ji to ani nenapadne, "naštěstí". Ale třeba jak jsem byla doma z nemocnice a nic moc jsem nemohla dělat, aspoň ten oběd mohla navařit a poslat po manželovi

lucik...
15. feb 2010

tak na tohle si zase stěžovat nemůžu. Tchýně dělá kuchařku ve školce a občas nám jídlo nosí. Kdybychom chtěli, tak ji můžeme říct aby nám ho nosila denně 😉 Teď to nevyužíváme, ale až bude mimčo doma a nebudu třeba stíhat nebo se mi nebude chtít 😀 Tak toho možná využijem 😉

nikkka
15. feb 2010

normalne sa mi uz cez vikend snivalo, ze k nam prisli neohlasene na navstevu...to preto lebo som mala narodeniny aj meniny a povedali, ze pridu mi zagratulovat a ja tak strasne nechcem, aby prisli..uz sa mi to aj sniva..

nikkka
15. feb 2010

zase som zabudla zavolat kvoli vysledkom z tej cukrovky...

bibi13
15. feb 2010

no tak nakoniec mi ta kamoška volala.. a celý rozhovor bol: čo máš nové? kedy rodíš? už kope? koľko si pribrala? ešte robíš? kedy ideš na matersku? ako dlho budeš na materskej? aj niekoho hladaju na tvoje miesto? uf! 🤐

michalag
autor
15. feb 2010

Cafte cafte 🙂 🙂 🙂 ,

michalag
autor
15. feb 2010

bibi, ja taketo reci neznasam a uz mi lezu poriadne na nervy 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre