Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
15. feb 2010

bibi pěkný rozhovor 😀

michalag
autor
15. feb 2010

neviem co ma malicka dnes sa den ale od rana strasne vystraja 😅 😀

xxx.klarka
15. feb 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25234224&tab=1 Jéé tohle se mi líbí, možná pořídíme. 🙂 Seděla by tam ta podložka co má doma koupenou. 🙂

bibi, málo nervní rozhovor 😀

blanka.k
15. feb 2010

Naštěstí si blbé otázky nemůžu stěžovat, rodičové i zbytek příbuzenstva bydlí cca 60km od nás, k tomu moje neschopenka, vidíme se jednou za měsíc na hodinu, tak to je pro mě ideál 🤐 😅 A tchýně rovnou řekla, že ne, ž eby nám nechtěla nic koupit, ale ví, že já si ráda vše vyberu sama, tak mi nechce kupovat něco co by se mi nemuselo líbit. A já to beru, mě stačí, když mi upeče dobrou buchtu když dojede, než dovézt třeba nějakou šílenost pro malýho za 2000,- 😉

nikkka
15. feb 2010

budete si aj zazmluvnovat doktora k porodu?

aaadus
15. feb 2010

nikka já nad tím uvažuju. Jen se stále nemůžu rozhodnout jestli do toho vrazit tolik peněz nebo to je zbytečné

adelka89
15. feb 2010

nikka to my urcite ne 🙂 neznam tady totiz zadneho dobreho gynelologa tak se necham prekvapit 🙂

blanka.k
15. feb 2010

NIkka - nebudu, ale budu chtít nadts.porodní sál, kde bych měla mít k ruce pořád PA, prý 😅 Hlavně jsem si už zamluvila tatínka k porodu 😀

nikkka
15. feb 2010

lebo u nas je to akesi moderne - ale nechcem davat 7000,- a nakoniec ked to na mna pride tak doktor bude na dovolenke...a uz vobec nechcem vyvolavany porod - kamaratka sa tak dohodla s doktorom na termine, on mal vtedy sluzby ona prisla, dali jej vyvolavacku a bolo...chcem vsetko prirodzenou cestou ak sa bude dat..
a dufam, ze postaci manzel ked bude pri mne - vraj vtedy je ten pristup lekarov lepsi..

yanika
15. feb 2010

nikka: ja by som to neriesila, ale moj mm trva na tom, ze si nejakeho dohodneme.... u nas v nemocnici to stoji 5000,-. Ale tiez sa neviem rozhodnut, pytala som sa aj svojej gynekologicky, tak to neodporuca...
Tak neviem 😕

bibi13
15. feb 2010

ja tiež nebudem platiť doktora.. podla mna zbytočnosť, teda pokial osobne niekoho nepoznaš..

blanka.k
15. feb 2010

Já si taky říkám, že se budou lépe chovat, když tam bude M., já asi budu trochu mimo, možná i torchu víc, tak ať tam někdo vnímá. Hlavně jak se znám, tak budu do něho furt hučet, ať nezapomene malýho hned vyfotit 😀
Jinak zítra jdu do města si koupit nový pepřák, mám asi 10 let starý a včera četl M. varování na místním web.serveru, že v okolí pobíhají 2 toulavý psi a jsou prý agresivní, a lítají i mezi barákama, a jelikož musím chodit kolem pole a takových keřů, tak budu klidnější, když budu mít v kapse ten sprej 😉

aaadus
15. feb 2010

Já bych si vzala k porodu svojí gynekoložku a probíhá to tak, že se s ní domluvíš, že ji chceš a až to na tebe příjde tak ji zavoláš a ona za tebou dojede do porodnice 😉

nikkka
15. feb 2010

a nakoniec doktori si vybrali take povolanie, takze musia sa o nas postarat aj bez penazi navyse..

blanka.k
15. feb 2010

Jask píšou holky, svoji gynekoložku bych tam klidně brala,ta je sper ale nepovažuju to za nutné, věřím, že to půjde v pohodě i bez ní, jiného mudr. neznám, pro mě je hlavní mít tam svého chlapa, doktorům se tak dobře nenadává stylem: Ty parchante, cos mi to udělal, to si budeš rodit sám,,... jak to bývá v těch emerických filmech 😀 😀 😀

aaadus
15. feb 2010

Jdu uklízet po malování a pokud manžel přijede v rozumnou hodinu složíme aspoň komodu 😵

jemrykka
15. feb 2010

ja budem mať svojho gynekologa pri pôrode paltí sa u neho 200euro, ale tak mám istotu, že tam bude niekto kto ma pozná a on patrí u nás v meste medzi najlepších, nerada by som sa dostala k inému, o jednom staršom porodníkovi sa hovorí-vraj je to pravda, že si rád vypije a vraj tak už aj rodil, tak nechcem riskovať 😉

lucik...
15. feb 2010

já si porodníka platit určo nebudu 😉 Ani nevím jestli to v té porodnici jde 😀 Ale co vím od známých tak jsou tam výborní všichni, takže nemám strach 😵

xxx.klarka
15. feb 2010

Já taky ne, ani nevím zda to u nás jde. Mojí dr bych taky brala, ale ta s nemocnici nespolupracuje, dříve tak pracovala a měli nějáké neshody, tak odešla. 😒

nikkka
15. feb 2010

tak som uspesne objednala autosedacku a 6-dielnu supravu do postielky..

bibi13
15. feb 2010

znama si tiež zaplatila doktora a daj jej vyvolavačku.. a nakoniec to bol ešte bolestivejší porod, kvôli tej vyvolavačke..uf!

xxx.klarka
15. feb 2010

Holky, taky se tak moc potíte jako já... ☹
Jsem úplně hrozná, ať přes den nebo přes noc, furt ze mě teče. Přijde mi že hrozně smrdím a furt se musím převlíkat, protože to nemůžu snést 😠 To je hrozné.

lucik...
15. feb 2010

klari já tedy naštěstí ne.. Jen v noci se občas vzbudím úplně mokrá - spocená, ale to fakt jen vyjímečně

nikkka
15. feb 2010

ja sa nastastie nepotim...
mna vzdy ked sa postavim zo stolicky alebo postele tak ma boli klb na lavej nohe, vzdy ma tam pichne...aj ked sa otacam na posteli..

jemrykka
15. feb 2010

ja som si to tiež všimla, že sa viac potím, ale len v noci, čo som nikdy nezvykla, len odkdedy som tehu od takého 20tt, cez deň pohoda, ale keď je niekde teplo viac to cítim ako predtým....

xxx.klarka
15. feb 2010

já úplně hrozně, jsem z toho už neštastná ....... je to hrozný. Nikdy jsem se nepotila a teď tohle. 😠

adelka89
15. feb 2010

klarko ja se teda taky nepotim, ale pomaha na to salvej, ta se ale nedoporucuje v tehu ve velkem mnozstvi, ze muze vyvolat krece, ale pry jeden az dva salky denne nevadi, zkus se poptat v lekarne, urcite ti neco poradi 🙂

yanika
15. feb 2010

klarka: tak ja sa potim tiez omnoho viac a ako pise jemrykka: v noci sa spotím a zobudím úplne mokrá no je to sranda tieto hormóny 😅
nikka: odkial sisi objednavala?

nikkka
15. feb 2010

yanika: kidsstore.sk celkom pekne tam maju a cena 55eur - neporovnavala som s inymi strankami, takze neviem ci vyhodna cena alebo nie

yanika
15. feb 2010

nikka: na 6-dielnu vyborna cena, jamam vyhliadnutu len 3D za 40€
a mna tiez bolia bedrove kosti, a v noci ani nehovorim - ked sa prevalujem ako tulen z boka na bok, to je bolest 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre