Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

nikkka
15. feb 2010

normalne krivam kym to rozhodim..

lucik...
15. feb 2010

já objednávala 11ti dílnou sadu za 2.100 😉

nikkka
15. feb 2010

a to co je tam vsetko ked to ma az 11 dielov?

blanka.k
15. feb 2010

Já mám vymyšleno 8 dílů: peřinka, polštářek, mantinel, nebesa,, spací pytel, zavinovačka, kapsář, obal na přebalovák, tak by mě taky zajímalo, co tam vše je v těch 11. Už se těším, v sobotu jedu k mamce, tak budeme dávat dohromady látky a barvičky a vymýšlet, jak to ušít 😀

blanka.k
15. feb 2010

Luci - máš už tu vaničku doma? Je to ta co má nahoře délku 80 nebo 100cm?

lucik...
15. feb 2010

blani doma ji nemam a asi budeme mít jinou. Původně to měla být ta co má 100cm ale tchýně se rozhodla že nám vaničku koupí takže nevim co přinese 😀

11dílů: Mantinel + povlečení na polštářek + povlečení na peřinku + peřinka + polštářek + nebesa + konstrukce na nebesa + volánek + kapsář + zavinovačka + visící ozdoba s měkkou výplní

misicka85
15. feb 2010

Ahoj holky,

dlouho jsme tu nebyla,koukám že jste toho stihly zase pěkně popsat, no dočítat vás teda nebudu, přečetla jsem jen poslední 2 stránky 😀

Daří s enám dobře, v sobotu jsem byla s rodinou hrát bowling,měli jsme takoovu malou rodinnou oslavu a bylo super. A včera jsem šla s Adélkou plavat, taky paráda, akorát jsme byla víc zničená já než ona 😝 😀
Dneska jsem vařila svíčkovou a uklízela,ale moc se mi teda nechtělo 😝

Tak gynekologa k porodu já si objednávat určitě nebudu, už jenom z důvodu že dr. je u porodu jen poslední dobu porodní,což u prvního porodu bylo 17min 😀 A za to platit 8tis které si bere můj gynDr teda rozhodně nemíním 😀
Jinak u celého porodu je jen PA a tu jsem měla super,tak budu doufat že jí dostanu zas 😀

Tu sadu do postýlky jsem objednávala když jsem čekala Aélku, taky mám tu 11 dílnou. Je tam polštář,peřinka, povlečení na polštář a peřinku, prostěradlo, kapsář, nebesa, mantinel, taková ta ozdoba co se dává ještě pod matraci aby nebylo vidět pod postýlku, zavinovačka a co bylo to poslední to už si ale fakt nevzpomenu 😝 taky jsem platila něco kolem 2tis.

blanka.k
15. feb 2010

Aha, tak to mám namyšleno asi to stejné, až na volán, materiál na peřinu a poslštář už jsem mamace předala, tak teďjen ten zbytek, ať se do toho může pustit 😉 Jsem včera chtěla rozdělat postýlku z krabice,abych věděla, jak velký ten mantinel může být, když bude matrace v nejvyšší poloze a M. odmítl spolupracovat 😠

lucik...
15. feb 2010

blani no jo no.. chlapi 😀

lucik...
15. feb 2010

Mě by povlečení mělo přijít tenhle týden, tak se těšim 😵

nikkka
15. feb 2010

no ja neviem kedy mi to pride, lebo napisali ze je to vypredane...tak dufam ,ze budu mat novy tovar..

lucik...
15. feb 2010

Mě dneska psali že to odesílají 😉

zdenkapo
15. feb 2010

no holky
tak mi měli na ´Tomáška taky nakoupenou krásnou sadu povlečení s nebesama a tak a nebesa nám vymluvila pediatrička i neuroložka,tak jsme nevyužili a polštářek vůbec a peřinku až za hoooodně dlouho,přes léto nebylo třeba a na podzim se začlo topi,takže taky nic 🙂

lucik...
15. feb 2010

zdeni já nebesa chci určitě, aspon na chvilku 😀 Ale nemám objednané klasické, jen takovéhle z té "záclonoviny" 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage......

zdenkapo
15. feb 2010

Lucik
no já je dávat nebudu určitě,vim že tím bych mimču neprospěla a jen kvůli efektu ne,ale chápu,chceš to mít načančané 😉

lucik...
15. feb 2010

zdeni 😵 😵 😵

nikkka
15. feb 2010

a preco to neprospieva mimcu?

lucik...
15. feb 2010

nikka to nevím, já vím jen že se to nemá dávat kvůli prachu, že se na tom drží nebo co. A asi že se za tím mimčo otáčí, nebo nevim?

blanka.k
15. feb 2010

Já bych nebesa taky nedávala, ale postýlka bude přímo pod oknem, které se otevírá a je na jih, takže uvidíme, jaké bude počasí, jak to bude s větráním , průvanem a sluníčkem, oddělat se dají vždycky 😅 Možná bude stačit jen ten mantinel, ale uvidíme.

nikkka
15. feb 2010

prach chapem - ale existuju pracky..no uvidime...
moje netere mali baldachyn - nebesa - a su v poriadku..

misicka85
15. feb 2010

LUCIK - ty nebesa mám stejné,taky jeno z té síťoviny.. jj,ono se to nedoporučuje právě kvůli prachu a pak jak je mimčo větší tak za to tahá,Adélka mi za to škube pořád,jednou už se jí to poařilo sundat úplně 😀
Polštářek jsem taky ještě nepoužila ani jednou...

blanka.k
15. feb 2010

Ono se prý taky to dítě za tím otáčí a vyvrací hlavičku 😉 Teda aspoň to jsem četla 😅

lucik...
15. feb 2010

nikko taky to moc neřeším 😉 Je jasný že to budu často prát.. A zase naopak nepadá prach na miminko ne 😀

zdenkapo
15. feb 2010

mi jsme museli po klešťovém porodu chodit preventivně k dětské neuroložce a ta nám dala spoustu argumentů,proč to není vhodné,asi nejdůležitější,co si pamatuju,že jak se to mimčozatim otáčí jako malé jen nakřivo hlavičkou,tak se špatně vyvýjejí ty svaly a tak,takže opět je dávat nebudu... zrovna tak by neměl být mantinel kolem celé postýlky,aby mimčo viděli hezky ven, já ho budu dávat jen do L kvůli zdi... ale je to samozřejmě volba každého rodiče, taky by mne tenkrát nenapadlo,že by mohli nebesa vadit,kdybych to neslyšela od odborníka...

nikkka
15. feb 2010

a nevadi potom aj strecha na kociku??

blanka.k
15. feb 2010

Zas v kočárku nemáš dítě skoro celý den jak v postýlce. teda aspoň já ho budu mít v postýlce většinu času. 😅

nikkka
15. feb 2010

no uvidime ake to ozaj v skutocnosti bude..

blanka.k
15. feb 2010

Tak , tak , ono se to nějak vyvrbí 😀

bibi13
15. feb 2010

blani, maš recht..

doli1
15. feb 2010

ahojky nevim co vše jste psali mám jen jednu stránku přečtenou.u nás to bude zase naopak prcek bude většinu času v kočárku.v postýlce tak na večerní spaní
dnes jsem byla s šimkem u dr je nemocný a rovnou se zmínila o ELišce strašně byli překvapení že už začinám 30tt a břicho skoro nikde 😅 asi ted mají velký počet dětí protože si vše zapisovala do pořadníku kdy se má narodit,jména pro holku či kluka a těhu kartičku jestli je zatim vše v pohodě.to u šimona vůbec nechtěla ale asi to bude nárustem dětí

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre