Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

blanka.k
16. feb 2010

se úplně stydím, když to tak čtu, hodinu jsem cvičila tak možná před 10 lety na VŠ v tělocviku 😀 No nic, jdu teda vyvíjte fyz,aktivitu.... udělat si krtkův dort, mňam 😀

nikkka
16. feb 2010

blanka ono sa dobre o tom pise, ale skutocnost bude mozno ina - to ja vzdy tak planujem.. 😀

misicka85
16. feb 2010

BIBI - však uvidíš kolik toho zvládneš.Já třeba v 6nedělí neměla na cvičení ani pomyšlení,takže to jsem necvičila vůbec a po 6ti nedělí jsem ráno začla těch 10-20 kliků, nějaké dřepy a sedy-lehy,takže tak max. 20min cvičení ráno a večer 20min jízdy na rotopedu večer a byla jsem k.o. Ono s tím mimčem to ani moc nejde to cvičení,zvlášť pokud se ti v noci budí co hodinu takže ráno vypadáš jak chodící mrtvola,tak si na cvičení ani nepomyslíš. Já měla dítě v pohodě, budila se 1-2x za noc takže pohoda.Ale všechny děti takové nejsou.. ☹

matpaj
16. feb 2010

to co preberate....... 😝

cvicit?ani teraz sa mi nechce a ani po porode sa mi nebude.....nacvicite sa dost s babom a behanie s kocikom....to je kondicka!.............

matpaj
16. feb 2010

a ja budem cvicit po sestonedeli s mm 😀 ....to ma bude urcite bavit po takejdlhej pauze...... 😉

misicka85
16. feb 2010

Zas je výhoda že v květnu už snad bude hezké počasí,takže ráno vypadnu s dětma ven a příjdu večer,takže procházky budu mít místo cvičení 😀 Adélka se narodila v prosinci, ven jsme šli poprvé až někde v půlce ledna kvůli mrazu a sněhu takže to bylo takové na prd.Ale přes to léto je to super, zajít k vodě zaplavat,nebo na ty brusle,na procházky...

nikkka
16. feb 2010

nooo matpaj tak to ano take cvicenie je najlepsie.. 😎

misicka85
16. feb 2010

MATPAJ - 😀 😀 😀 😀 Až po 6nedělí jo??? my jsme ho třeba vůbec nedodrželi 😝

zzuzullka
16. feb 2010

matpaj tak také cvičenie je asi nejlepšie len škoda že sa už nedá teraz praktikovať, aspoň ja som už dosť nemotorná a bojím sa aby mi netvrdlo bruško pri org... 😨 😅

nikkka
16. feb 2010

ja mam teraz take vycitky kvoli manzelovi...chudacik on by aj teraz chcel a ja ani nie...a ked dostanem chut - tak ma velmi rychlo prejde.. 😅

matpaj
16. feb 2010

no nikka, vycitky nemaj.....on si poradi..... 😉

a zuzul, neboj, vsak to je len na osoh.....sa ti bude lepsie rodit....take masaze...... 😝 😀 nemusis kupovat EPI-no 😀

bibi13
16. feb 2010

matpaj, šak sa musím dostať do formy, nieee?? uf! no mne sa teraz cvičiť tiež nechce, ale po pôrode sa donutim.. sa poznam.. nebudem spokojna, pokial sa nedostanem do tej formy čo pred porodom.. aj ked to asi nebude nikdy to isté..

sex?? jeeejda, na neho sa teeeším.. teraz je to o ničom.. ani neviem čo to je a už sa mi začína aj snívať o nom.. 😀 😀 😀

nikkka
16. feb 2010

aj mne sa v noci snival eroticky sen s dvomi chlapmi.. 😝

zzuzullka
16. feb 2010

matpaj 😀 😀 😀 ...keď som povedala manželovi, že mi bude pred pôrodom robievať masáž hráze aby sa mi ľahšie rodilo, lebo že ja už budem asi nemotorná na také niečo...to bolo radosti...sa už nevie toho dočkať 😀 😀 😀

matpaj
16. feb 2010

bibi, aj mne sa sniva casto o sexe....normalne rano kukam po zobudeni na mm ci nebude frflat, ze som cosi zo sna vykrikovala.... 😝

a bibi, neviem sice kolko mas rokov ale ak nemas 45 😀 tak do formy sa dostanes po porode urcite, neverim zenam co rozpravaju ze im po babu ostali kila navyse.....mozno, vlastnym pricinenim.....pokial papas normalne, tak tie kila musia ist dole....

bibi13
16. feb 2010

matpaj mám 24..🙂

zzuzullka
16. feb 2010

bibi, ja tiež, takže to by sme mali mať postavu za chvíľu ako modelky 🙂

misicka85
16. feb 2010

BIBI - tak to jsme na tom stejně 🙂

matpaj
16. feb 2010

tak bibi, zuzul aj misicka......zavidim vam.. 😒 to ste este mlade masko.....

bibi13
16. feb 2010

takže by sme to mohli zvladnuť dať do povodneho stavu..🙂

misicka85
16. feb 2010

O věku to není - mám kamarádku co první dítě porodila v 17ti (teď je jí 19 a čeká 2.), zůstalo jí po porodu 15kg nahoře a pořád bečí že je nemůže shodit a co ji vidím tak má v puse hamburger,hranolky nebo nějakou buchtu 😀

nikkka
16. feb 2010

no ja mam 28 ale este stale by som sa mohla dostat do povodneho stavu a najlepsie do stavu pred 2-3 rokmi.. 😉

blanka.k
16. feb 2010

Matpaj - děláš, jak kydby ti bylo 50 😀 Já budu slavit za rok kulatiny (bohužel ne ty 20. 😅 ), ale tipují mě většinou tak na 22 😅 , hotl, malá, nenamalovaná s beďarama, a i tak si přijdu mladá 😅

bibi13
16. feb 2010

moja segra má 33, 3 deti a je chudšia ako som bola ja pred tehotenstvom.. 😠

blanka.k
16. feb 2010

Moje tchýně má 53, 2 děti a je hubenější jako já, akorát má větší prsa 😀

andelka
16. feb 2010

blanka: Mně taky tipují míň než kolik mi je, tuším že přes 18 jsem se ještě nedostala 😀 Mně to ani neva, už jsem si zvykla, vždycky to tak bylo - ale jak je teď bříško už vidět, tak se na mě lidi divně koukaj. Vypadám jako osmnáctka co neumí používat ochranu, ne jako vdaná šestadvacítka s VŠ diplomem 😅

matpaj
16. feb 2010

no, tak to sme na to nikka a blanka skoro rovnako......
ani ja sa necitim na svoj vek, vraj ani na tolko nevyzeram a teraz ked som sa dala ostrihat sa mi koleginesmeju ze vyzeram ako decko....... 😒

zzuzullka
16. feb 2010

misicka, tak u tvojej kamarátky je asi príčina jasná 😀

nikka, tiež by som sa chcela dostať do stavu ako ty- najlepšie do stavu tak pred 2-3 rokmi 😀

matpaj
16. feb 2010

blanka 😀 sa porovnavas so svokrou 😀 😀 sorry blani ale ona sa uz zcvrkava, nie? 😀

blanka.k
16. feb 2010

Jo, mě se právě na věk pak ptaly holky v nemocnici, protože přišla vizita a ta mudr. mě furt oslovovala paní inženýrko XX 😅 , tak jak odešli, tak se holky hned ptaly, kolik že mi je. A já upřímně si taky myslela, že jsou obě tak o 10 let straší...jedna byla o necelý rok a druhá o 4 😅 A tento týden za mnou byla kamarádka z BRM a taky si myslela, že je mě podoběn jak jí, 24 😅 Kolikrát se mi v MHD stane, že třeba nastoupí třeba banda mladých, si říkám, pěkný kluk a pak se třeba baví o tom, jaký to bylo v tanečních, atd. 😅 A odhadnout věk zmalovaných nástiletých to je nad moje síly 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre