Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

zzuzullka
16. mar 2010

klarka, nestraš, ty máš ešte kopu času na rodenie...len pekne ešte zostaň 2v1. a nepomôže ani zmeniť nejako polohu, nemôžeš mať len malú nejko opretú o stenu brucha, že ťa to preto bolí?

xxx.klarka
16. mar 2010

adelka, ne, je to skoro v kuse bolest jen asi s dvěma přestávkama. Jinak ležím celou dobu ... 😒

adelka89
16. mar 2010

zavolej doktorce.
Zkousela jsi magnezko?

adelka89
16. mar 2010

snad to bude v poradku

xxx.klarka
16. mar 2010

adelka, psala jsem ji email, tak počkám až odepíše. Magnesko právě nevím jestli ho mám zkusit, asi ale jo vid??

zzuzul, no to mám, ještě by tam chvilku mohla vydržet 🙂 maličká mi nikde nijak netlačí, bolest pocituju at si lehnu jakkoliv.

adelka89
16. mar 2010

klarko urcite to stoji za zkousku, myslim, ze by ti to mohlo pomoct.

nikkka
16. mar 2010

dnes je asi nejaky divny den, mna od rana tak boli chrbat a ta bolest mi cestuje od laveho boku cez chrbat potom zase pravy bok...uz neviem ako si mam sadnut, aj ked sa postavim nepomaha, uz som si aj skoro lahla na tej stolicke...

blanka.k
16. mar 2010

Super, před 4 lety jsme kupovali při stěhování novou lednici, pračku, vysavač, mikrovlnku. Vysavač vysával blbě už asi po půl roce, lednice odešla loni v noci na štěsdrý den, pračka asi dnes 😒 Včera mi přišlo, že je prádlo z ní buď extra vyždímané nebo blbne. Ale docela jsem jí naplnila, tak jsem si říkala, že je to třeba tím 😅 Dnes jsem prala jen povlečení na naši peřinu, takže pračka plná asi ze třetiny, vytáhnu ji a flekatá, jak je různě mokrá a míň mokrá 😒 A teď mi píše M. co jsem prý v ní ráno prala, že to slyšel přes zeď na WC, tak jsem říkala, že nic, že jsem do ní nalila ocet jako dezinfekci a zapla program na 95st 😅

blanka.k
16. mar 2010

Jsem rozdělal pleny z orig.zabalení a jedny se můžou prát na 95, další na 60 a u tetra plen je jen 40 st. 😅 A všehcno má být 100% bavlna, tak teď nevím, na kolik to teda prát, já počítala, že vše vyvařím...

xxx.klarka
16. mar 2010

Holky tak mi psala doktorka:

Na poslíčka je moc brzy. POkud to stihnete do 15 hodin přijet, podívám se na Vás, jinak jeďte do nemocnice. Mohlo by se jednat o počátek předčasného porodu.

Fršlínková

Tak já se obléknu a radši jedu.

doli1
16. mar 2010

držim palce

m.c.
16. mar 2010

Klárko, držím pěsti ať je to jenom planý poplach!!

lucik...
16. mar 2010

klari držím palečky ale nemyslím že na poslíčky je brzo.. Já je mám už od nějakého 28tt a blanka taky...

zzuzullka
16. mar 2010

klarka, budem držať palce a dúfam, že večer dostaneme správu, že je všetko v poriadku a bol to len planý poplach

blanka.k
16. mar 2010

Klárko - držím palce 😉 Jak píše Lucka, mě překvapily v tom 26tt 😅 A co jsem pak četla, tak někde píšou, že se začínají objevovat cca 3-4 tt před porodem, pak jinde, že některé ženy je můžou pociťovat už v 2.trimestru 😉 Neboj, bude to dobré 😉

antynka1
16. mar 2010

Klárko držím palce a ozvi se co nejdříve!

antynka1
16. mar 2010

Na kolik stupňů jste praly oblečení atd.?

aaadus
16. mar 2010

klarka držím palce a taky si nemyslím, že je na poslíčky brzo
blanka já bych všechny plenky oprala na maximum, maximálně se ti srazí 😀 A co to máš za značku, že se můžou prát jenom 40?

aaadus
16. mar 2010

Já jsem vše prala na 40. To myslím pro začátek stačí. A pak jsem to z obou stran ožehlila a pořádně napařila ať se zlikvidují bacily

brisilda
16. mar 2010

ahojte kocky uz porodila niektora z vas majoviek?
klarka neboj ja som tak utekala do nemocnice v 28 tt tiez sa jednalo o zaciatok predcasneho porodu 😖 no mne priserne tvrdlo brucho a bola som otvorena na spicku palca ☹
kocky ja som veci prala maximalne na 40 C ved tak ci tak ich budete este zehlit 😀 a plienky ajtak nejdu priamo na pokozku ved uz mame pampersky tak naco sa vracat do minulosti 😀

blanka.k
16. mar 2010

Adus - Kikko. Pleny na 60 a tetra pleny na 40 😅 Tak jsem všechno hodila na 50 a je 😀
Antyn - já koukala, že něco je na 30 až 60. Takže to na 30 a 40 budu prát na 40, to na 50 a 60 na 60 😉 A pár věcí v ruce na cca 40 😉

antynka1
16. mar 2010

Brisilda - naštěstí jsme všechny ještě 2v1 - doufám, že to nezakřiknu.

aaadus
16. mar 2010

blanka já mám taky tetra pleny kikko a prala jsem je na 90 a nic se jim nestalo

brisilda
16. mar 2010

kocky podla mna mate jedno na kolko stupnou ich teraz budete prat ved kym porodite tak ajtak uz nebudu sterilne 😀 moj nazor je taky ze zehlicka to spravi tym ze to budete prat na vysokom stupmni ich casom iba znicite lebo material sa oslabuje vyvarat sa malo kedysi ked deti kakali do plienky a trebalo sa pozbavovat flakov 😉

blanka.k
16. mar 2010

Adus - pozdě, už se perou na 50 😅 A furt kroužím kolem pračky, tentokrát žádný divný zvuk nevydává,ale je studená jak psí čumák a vždycky torchu hřála, když jsem prala na 95, tak hooodně. Teď ji furt ošahávám a nic, tak asi ani neohřívá vodu ☹

blanka.k
16. mar 2010

A jak budete žehlit obelčky, já mám snad poloviny z toho chlupatého (flees či jak se tomu říká) 😅 Pak mám světříky, pletená vesty. Fak tnevím, jak na to, jelikož doma žehlím akorát M. do práce košile a sobě halenky 😅 Chudák naše dítě, to ale vyfasovalo maminku 😀

doli1
16. mar 2010

já jsem vše prala na 40 a žehlila na nejviší stupen a i páru nejvíc jak to šlo a žehlila jen zepředu a ze zadu žádný rup a líc.ta žehlička má takovou teplotu že si myslim že ze 4 stran to neni potřeba žehlit.
jedeme si pro novou pračku tak konečně pujde praní rychleji.

andelka
16. mar 2010

klarka: Držím palce. Ať jsi zas brzy doma a stále 2v1.

Jinak jsem se před chvílí vrátila od doktora z poradny, všechny výsledky OK, jen v krvi stále málo železa, takže budud zvyšovat dávku tabletek. Čípek OK a mrňous mě překvapil, protože byl hlavičkou pěkně dole, doktor to prý cítil, jak mi dělal vnitřní vyšetření. Já jsem mu nevěřila, protože jsem měsíc žila v domění, že je pořád hlavičkou nahoře, a spíš šikmo, tak jsme udělali UTZ na kontrolu a fakt. V tomto týdnu to ale ještě nemusí být finální postavení, takže více se tím budem zabývat za 3 týdny na další kontrole. Ale tak buď už tak zůstane, nebo má dost místa na přetáčení, což oboje je fajn možnost 🙂

antynka1
16. mar 2010

Blani - tvůj prcek vyfasoval stejnou maminku jako ten můj 🙂 Nejsi v tom sama - taky žehlím jen košile a halenky 😀

aaadus
16. mar 2010

blanka já jsem ty chlupaté nežehlila vůbec a fleesové jenom tak rychle přeletěla. A pletenou vestu bych taky jenom přeletěla nebo nejdřív zkus zvolit slabší program a když ti to nevyžehlí tak postupně přidávej na silnější.
A novou pračku bych taky brala. My tu naší máme už asi 10-11 let, pere dobře, ale nemá takové vymakané programy jako ty nové pračky a taky buben není tak velký jak bych teď potřebovala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre