Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

yanika
17. mar 2010

klarka.. tak pekne oddychuj, ved uz mas vsetko nachystane a to ostatne je nepodstatne... !

xxx.klarka
17. mar 2010

yanika, ještě že tak 🙂

adelka89
17. mar 2010

klarko mas recht, lezet muzes i doma 🙂

michalag
autor
17. mar 2010

Breeeee ranko

tak noc bola o drzku, malemu pomohli az 2 cipky a o 3:50 konecne zaspinkal a a spinkal az doteraz, ale stale ma 37,4 a je nesvoj, ale snad teplota do zajtra prejde ... za chvilku pojdeme ku dokine tak som zvedava

zdenkapo
17. mar 2010

Dobré dopoledne...

ZUzu
tak ať si v pořádku ty i mimčo...

co jsem četla v poradně dr. KOuckého,tak tam píše,že ležení předčasnému porodu nezabrání,ale když už je to hodně hraniční,tak je asi lepší být pod dohledem v nemocnici.... pak je lepší,že není doma další dítko starší, to by mamču ještě víc stresovalo... já si to neumim představit,ale brzo se taky dočkám až budu v porodnici,to se mi teda bude stýskat..

Klarko
taky radši odpočívej...

Blani
já bych ty plenky vyvařila....

dnes mi přijde balík s těma oblečkama pro Aničku,tak jsem zvědavá...

adelka89
17. mar 2010

michalag ☹ to me mrzi, snad vam doktorka pomuze

michalag
autor
17. mar 2010

adel, dakujeme, no hadam ano .... v pondelok nam chcela dat ATB a potom povedala ze racsej pocka na vysledky a podla toho uvidi ze zatial mam davat homeo STODAL ktory som davala od stvrtku a uvidi sa

adelka89
17. mar 2010

mozna vam ty atb da, at je malickemu brzy lip

mishah
17. mar 2010

Holky-kam chodíte na ty rady dr.Kouckého??

zdeni:přesně, právě, že z toho mám obavy, že bych zas musela do nemocnice a manžel by asi teda musel zůstat s malým doma...úplně mi tam posledně stačilo těch 14 dní...a to jsem doma neměla dítě 😨

adelka89
17. mar 2010

mishah www.porodnice.cz 🙂

nikkka
17. mar 2010

ahojte..
no nejake zle spravy som sa docitala...normalne som sa vystrasila..asi zacnem aj ja teda prat cez vikend, dokupim este veci pre mna do porodnice a nech som pre istotu nachystana...25.3. mam poradnu, tak snad dopadne dobre...

doli1
17. mar 2010

kámoška dala na net tak at se taky pobavíte 🙂)))))))

Váš horoskop na zítřejší den:
Zítra Vás budou všichni jenom chválit, budou Vás
na rukou nosit a zahrnovat květinami.
Jóóó, pohřeb už je takovej...
--------------------------------------------------------------------
V lékárně: "Prosím intimní krém"
"Nahlas!"
"Ne na hlas, na přirození!"
--------------------------------------------------------------------

Průměrná rychlost pohybu manželky v obchodě = 2000,- Kč/hod.
--------------------------------------------------------------------

"Manželka celou noc nepřišla domu, asi má milence. "
"Prosím vás, to hned nesmíte myslet na nejhorší,
třeba ji jen přejelo auto."
----------------------------------------------------------------

"Tati, proč ses oženil s maminkou?"
"Vidíš?" obrací se muž k ženě, "ani to dítě to nedokáže
pochopit!"
--------------------------------------------------------------------

Život začíná v okamžiku narození.
Ne, život začíná v okamžiku početí.
Ne, život začíná, když žena s dětmi odjedou na chatu.
-------------------------------------------------------------------

Skinhead, cikán a žid chytí zlatou rybku a ta říká:
Každému z Vás splním jedno přání.
Cikán: -Chci aby žid zdechnul.
Žid: -Chci aby cikán zdechnul.
Skinhead: -Tak to já v tom případě už jenom kávičku.
-------------------------------------------------------------------

Přijde chlapík do obchodu a řekne prodavačce:
Chci metr mléka.
Prodavačka aniž by dala něco najevo vezme metr, položí
ho na pult a vylije podle něj mléko.
Chlapík se na ni chvíli dívá a nakonec prohlásí:
Mě nenasereš - zabalit!

zuzana39
17. mar 2010

ahojte,baby dávajte si fakt pozor,ja viem čo hovorím,tiež som si myslela,že sem tam pichnutie nič neni a zrazu šup-pravidelné kontrakcie a skoro 2mesiace som bola v nemocnici-NEPRAJEM NIKOMU!! Teraz poctivo ležím a idem fakt len na WC, do sprchy a najesť sa.Som otvorená na 3cm,takže sa fakt bojím ☹ Manžel už aj všetko popral a ožehlil,keby náhodou a to som sa tak tešila ako si to budem chystať 😢

luciik
17. mar 2010

Holky, vy mě tady pěkně strašíte 😖
Mě teď velmi často vystřeluje taková tupá bolest do třísel. Někdy mám pocit, jak by mi to mělo ucpat nějakou tepnu. Děje se mi to vesměs, když se malý více vrtí. je to normální nebo mám mít obavy. Poradnu mám až 30.3.

mishah
17. mar 2010

adelko:díky 🙂

zdenkapo
17. mar 2010

Lucik
taky mám někdy bolení v třísle...

Mishah
no právě, ale tak člověk by to musel zvládnout... já doufám,že kdybych musela na vyvolání o něco dřív,že už bychom v porodce nemuseli být nějak dýl...

Michala
dr. asi dělala malmu stěry,zda máte nemoc virového nabo bakteriáního původu, zda má smysl dávat atb,tak to určo bude dobré...

dezyre
17. mar 2010

Ahoj holky..
Přeju Vám všem, které máte teď nějaké problémy a musíte ležet, aby jste vydrželi a vše dobře dopadlo 😉
Vy jste od svých doktorů tak dobře informované, se budu muset na příští poradně taky na všechno vyptat 🙂 Sice tam jdu až ve 36tt, což je někdy 8.4, ale uvidím.
Mě doktor minulej týden jen prohlídl a řekl - no dobrý. Nic víc, tak z toho usuzuju, že asi všechno jak má být .. Tak snad kdybych se otvírala tak mi to řekne ne? .. Nebo už se teďkom otvírat mám? .. Jsem z toho jelen 😀

luciik
17. mar 2010

Zdeni, já to mám ale každý den 😖 Může se nějak roztahovat pánev?
Jeje, já ještě nejsem připravená, nemám vypráno, nemám připravený pokojík, neumytá okna, no nic, jdu teda makat, abych to do poradny měla všechno v pořádku 😀

lucik...
17. mar 2010

Dobré ránko, dezy já myslím že nemáš a kdyby se něco dělo tak ti to určitě řekne. Mě doktorka vždycky řekne jen že je všechno v pořádku 😵

luciik
17. mar 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat, kolik balíku vložek berete do porodky? Jako na začátek, pak mi manža doveze, ale ať nemám málo a ani ne moc.

xxx.klarka
17. mar 2010

Já jsem chtěla zaject o víkendu k tátovi pro autosedačku a vyprat jí, ale to asi nepujde. 😒 Tak nevím jak to udělat...

zdenkapo
17. mar 2010

Dezyre
já jsem nebyla v prvním těhu ani vůbec otevřená,tj. CS 0 a máš to třeba v průkazce...

lucik...
17. mar 2010

luci neboooj, všechno bude v pořádku a všechny porodíme max. 14dní před termínem, dřív určitě ne 😵 😵 😵

zuzana39
17. mar 2010

ja ked idem na kontrolu,tak doktor musí byť zo mňa na nervy-tolko mám otázok 😉 to si ešte doma na pár spomeniem,čo som sa zabudla opýtať.

janulka04
17. mar 2010

ahojte, babulky, ani som vas poriadne nedocitala...co mate nove, kocky?
mne je od vcera strasne zle, uz mm chcel aj sanitku volat v noci, ma nechutne bolia krize, ba cela panva az mi to vystreluje do pravej nohy ani stupnut na nu nemozem a cele lytko mam spuchnute... a od vcera od piatej som nic nezjedla, no hrozne mi je....tak aj tazko od zaludka...uvidim, ci sa to nezlepsi, zajtra mam poradnu...

lucik...
17. mar 2010

A nevím kdo to tu psal, že se před porodem chodí častěji na velkou, že se těla chystá na porod.. To nemusí být pravidlo, znám spoutu maminek co vždycky říkají jak byli vděčné za klystýr, protože měli zácpu

matpaj
17. mar 2010

ahojteeeeeeeeeee 🙂

mishah
17. mar 2010

lucik:já si beru jeden balík 😉

xxx.klarka
17. mar 2010

holky a jak to je s tím CS?? Co je dobře a co je špatně?? Se v tom nějak nevyznám. Vím že když si četla předešlou zprávu z kontrolu, tak četla CS3, ale tehdy mi nic neřekla ... tak nevím.

dezyre
17. mar 2010

Luciik: Tak ale pomale, teď už není radno si zahrávat 😀 Mě už chybí jen složit postýlka, přeprat ještě pár posledních věciček a vyžehlit, jinak už vše mám ufff... Projistotu jsem chystala pokojík už v lednu, a to jsem si zvládla ještě i sama vymalovat, teď už bych u toho po každým tahu válečkem asi odfukovala a odpočívala 😀 Jinak mě chybí umýt ještě tři okna a udělat takovej už jednodušší úklid před velikonocema. Ale kdyby se tak nestalo, tak už se stresovat nebudu, všechno důležitý už mám a ostatní kdyžtak počká 😉
Lucik: Já si myslím, že by mi to řekl, ale když ten můj doktor je samej vtípek hahaha a bavení se, že jeden den jsem odcházela od něj z ordinace a vůbec jsem si nebyla jistá, jestli jsem se vyslíkala a lezla na kozu 😀 Protože se vždycky zakecáme a "důležitý" věci se zapomenu zeptat.. Tak doufám, že ten doktor na tom není stejně jako já 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre