Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

aaadus
24. mar 2010

zdeni poraď mi. Kámoška je teď po operaci žlučníku a musí držet dietu. V pátek se za ní chystám, ale teda vůbec nevím co smí a nesmí jíst a nevím co ji mám donést ať nejdu s prázdnou

aaadus
24. mar 2010

Jak to tak čtu, asi se jsem jediná kdo dobře spí. Sice dneska jsem vstávala už v 6, ale už se mi vůbec nechtělo spát když je venku zase tak krásně

kely
24. mar 2010

Ahoj holky, já to se spaním mám jak kdy, ale dnešní byla hrůza malá tam asi pořádala nějakou párty, do toho furt na záchod a druhá se mi vzbudila v šest že už je vyspinkaná tak máme veselo už od rána.

Zdeni díky moc, já to pak nakonec našla, doufám, že to vše stihnu. A můžu to poslat poštou nebo musím chodit osobně, to jsem nějak na stránkách ministerstva nevyčetla.

Simi.w taky jsem koukala že máme stejný termín 😉
Já už se tak těším až bude malá venku, ale kdo ne že 😵

kely
24. mar 2010

No a s tou výší to u mě nebude asi moc valné, já brala u starší skoro stejně jak rodičovský takže ted po snížení to bude ještě méně, ale co jsem se dočetla můžu požádat o dorovnání, a hlavně pak budu mít nárok na dovolenou, kterou mi zaměstnavatel proplatí, vím že mi ji proplácel i poprvé. Tak uvidíme, vyřizování těchto papírů nemám ráda, protože na sociálce není bohužel ochota žádná aspon teda tady u nás.

aaadus
24. mar 2010

kely teď se dívám, že máte vybrané jméno Gabrielka - to jsme taky měli v plánu kdyby byla holčička. Snad nám to výjde na druhý pokus, moc se mi to jméno líbí

kely
24. mar 2010

Aaadus my právě ještě nejsme rozhodnuti, stále přemýšlíme jestli Gabrielku nebo Dominiku, to bude asi překvapení až do konce 🙂

nikkka
24. mar 2010

dobre ranko...
tak mna to curanie uz budi dva krat za noc...je to otravne...ale ked nejdem tak ma strasne boli brucho...

bramburka
24. mar 2010

ahoj, ja si asi necham napsat materskou od 1.4. at se mi to dobre počítá 🙂

simi.w
24. mar 2010

Hezké ráno,
adus, prosím tě, co je to za obchod, kde mají ty košile za 30,- To snad ani není možné 😉

aaadus
24. mar 2010

kely obě jména jsou pěkné, jen se rozhodnout 🙂
simi i kdybys mě zabila, tak ti název neřeknu. Vím, že ten obchod je i v Ostravě v centru. Až si vzpomenu, tak ti název napíšu

aaadus
24. mar 2010

simi už vím, Halle se to jmenuje

arcik
24. mar 2010

jééé dobrý dránko holky,

vy mi dáváte tolika toho nakecat...fuj nedočítám ale koukla jsem jen tak letem světem že máme první majové mimi tak Helka gratuluju a ať jste doma co nejdříív 😉

Zdenka tobě též gratulka že ještě nerodíš 😉 a že je Anička v cajku 🙂

Holky včera bylo venku tak krásně že jsme si zajeli na chatu a poopékali jsme si buřty,nuž mě to teda už od začátku těhu nevoní ale museli jsme přivítat jaro...večer jsem si pak musela spravit chuť palačinkama 😀

holky mam dotaz už jste některá byla sepisovat porodopis?

xxx.klarka
24. mar 2010

arcik, já jsem sepisovala papíry do nemocnice jak jsem tam ležela, ale přímo porodopis jsme nesepisovali. Ani nevím zda to tady vyžadují.

simi.w
24. mar 2010

adus, díky, že sis vzpomněla 🙂

arcik
24. mar 2010

KLárčo myslim ty papíry kde vyplňuješ zdravotní stav,jména pro děcka a takový ty nesmysle 😉 u nás tomu říkas porodopis 😒

arcik
24. mar 2010

při KLárce jsem to taky sepisovala při nástupu na riziko takže teď nevim 😉

simi.w
24. mar 2010

adus a ty budeš mít svoje košile k porodu ?

xxx.klarka
24. mar 2010

Tak to bude asi ono, jak mi dělala sestra monitor tak se mě ptala zda budu u nich i rodit, když jsem řekla že jo, tak mi to dala vypsat.

arcik
24. mar 2010

tak to je přesně ono Klári.... 😉

aaadus
24. mar 2010

simi jo, chci mít svoje košile. Já mám z těch erárních trošku depku jak jsem v září ležela v nemocnici, cítila jsem se v nich hrozně a bylo mi v nich strašné vedro. A za 30,- je pak rovnou můžu hodit do koše

simi.w
24. mar 2010

arci, u nás se porodopis vyplňuje až na příjmu, by se na člověka dívali blbě, když bys přišla dříve, že to chceš vyplnit, pro ně je to asi lepší vyplňovat ve spěchu, když příjdeš s bolestma nebo na poslední chvíli 😒

simi.w
24. mar 2010

vím, že zdenka už porodopis vyplňovala

simi.w
24. mar 2010

adus a župan budeš mít taky vlastní ? tak za 30,- korun to je pravda, že můžou pak skončit v koši 😀

arcik
24. mar 2010

Simi to jako fakt ?? 😲 😲 to u nás to chtěj dří v pokud ho nemáš sepsanej tak nadávaj kudy choděj fíííhaaa teda 😒

kely
24. mar 2010

U nás se to taky vypisuje až na příjmu, pamatuji si jak mi dali klystýr a do toho mi ještě přišla to nechat podepsat 😝 😅 no mazec.
Já si taky koupila dvě košile koupila, uvidím jestli je využiju.

kely
24. mar 2010

A župan vůbec zvažuju jestli si mám vzít. Vy si ho berete? Já ho poprvé nevyužila bylo na pokoji 30 stupnů 😝 a ted nevím jaké bude počasí, fakt nevím zda vzít nebo ne.

aaadus
24. mar 2010

simi u nás župan nedávají, takže ten taky svůj
A porodopis se u nás myslím taky sepisuje až na příjmu. To je asi zase porodka od porodky

simi.w
24. mar 2010

arci, ano, je to trapné, ale dělají to tak

simi.w
24. mar 2010

kely, to je teda.............dát klystýr a přitom ještě nechat podepsat porodopis

arcik
24. mar 2010

holky taky jste koukaly že si hodně skupin z diskuzí dělaj soukromí zamčený témata??

arcik
24. mar 2010

docela čumim jako....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre