Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

andelka
8. apr 2010

U nás nemá být prcek po kom velký, i doktor to říkal, že se nemám děsit, že vypadá menší, že co bych chtěla. Já mám 160cm a jako přenášená jsem se narodila s 3,2kg. Manžel sice je kus chlapa (182cm), ale miminko by býval byl standartní - narodil se v 36tt s 2,5kg. Takže snad mě nepřekvapí obřík 😅

aktaka
8. apr 2010

nikka, přesně tak. rýmička kašílek a už umírají 😀

ale musím říct, že můj se toho porodu nějak nebojí. možná si jen neumí představit do čeho to vlastně jde 😀

sonita
8. apr 2010

ahojte môj malý mal v 32+5 -2430g a tak teraz budem zvedavá kolko bude mať,ale to až 14 idem na poradnu no to bude chlapisko

sonita
8. apr 2010

to ja som poslednú dobu len na maleho priberala to mi povedali lebo na mna nešlo

nikkka
8. apr 2010

tak ja som celkovo pribrala 5-6kg...tak ozaj neviem ci to bude nejake velke babo..ale tak vsetko mi islo iba do brucha..necham sa prekvapit..

aaadus
8. apr 2010

toltec já piju maliník i baštím semínko od minulého pondělí
Jinak můj manžel má tvrdý spánek, že ho nevzbudí ani pes v noci vyje pod balkonem. Ale teď poslední dny když jdu v noci na záchod, tak se vzbudí a čeká, jestli se vrátím do postele 😀

michalag
autor
8. apr 2010

tak nasa mala mala v 31tt 1670g tak som zvedava s akou hmotnostou sa nakoniec narodi ..... ale tuto beriem aj tak len orientacne

o doli sa zatial nic nove nevie???

andelka
8. apr 2010

adus: A máš to semínko v celku nebo drcené? Já jsem chtěla v celku, ale pak jsem si říkala, že možná by bylo lepší ho rozdrtit a netušila jsem jak, tak jsem si koupila rovnou rozdrcené, že se mi to bude líp jíst a třeba i líp ty látky v tom uvolňovat. Každopádně mám jeden balíček a tipuju, že toho nakonec spotřebuju víc.

aktaka
8. apr 2010

já si plánuju něco zobat nebo pít asi až ukončím 36tt

andel, to by mohlo jít mixnout v mixéru, ne?

mishelik
8. apr 2010

kolko ste uz pribrali? ja uz mam 14 kil navyse ale hned na zaciatku este som ani nevedela som pribrala 4 kila za mesiac 😀

dezyre
8. apr 2010

Akti, tak manžel když se narodil tak měřil 52 cm a vážil necelé 3 kg a já jsem měla 50 cm a rovný 3 kg. A mojí rodiče se taky nenarodili ani jeden, že by měli přes 3 kg, tak doufám, že u nás v rodině nebudu vyjímka a nebudu rodit 4 kg mimčo, mě by se líbilo, kdyby malej měl tak ty 3.5 kg 😀 😀 😀

gabap
8. apr 2010

co ta doli nevite nekdo?

dezyre
8. apr 2010

Mishelik tak já se ráda pochlubím kolik jsem přibrala 😝 😀 Jelikož svou váhu řeším furt 😀 😀 😀 Mám nahoře už 26 kg 😉

olga77
8. apr 2010

Ahojte kocky, tak dnes po poradne to vyzera,že aj ja cochvila uvidim svojho drobceka 🙂
sice mam cisarak naplanovany na 30.4. ale asi to bude aj skor no som rada,ze ma tam nenechali..

ostatným drzim palce

gabap
8. apr 2010

ja uz mam nahore 12kg 😉
muj mazel mel 2400g ja 3400g a maly 3020g takze asi fakt prumer

dezyre
8. apr 2010

Oli, ale to se mi nějak nezdá, že by ti císařský řez naplánovali až den po termínu. Většinou se císařský řez plánuje na ten 38 týden, aby nezačal náhodou porod spontálně.. Bo se mýlím?

aktaka
8. apr 2010

Dez, tak to máš šanci celkem velkou na ty 3,5kg. hlavně nepřenášet ale 😀

Mishelik já mám nakynuto 16kg

Olga a co ti řekli, že to bude dřív? otvíráš se nebo jak?

mishelik
8. apr 2010

dezyre tak to fakt neviem kde ich skryvas na fotke vyzeras dobre alebo si pred tehu bola az moc moc chuda a teraz vyzeras tak normalne zdravo 😀 Ja to tiez stale riesim lebo pred tehu som v ten rok konecne schudla na vysnivanu vahu a nakupila kopu peknych veci a kedze ide leto rada by som si tie veci niekedy obliekla🙂)))ale hlavne nech je vsetko v poriadku a postavu budem riesit potom 😀

gabap
8. apr 2010

dezyre jasne vahu neresime radsi se poradne najime 😀 aspon neco ne? 😀

olga77
8. apr 2010

Dez ja uz mam z toho tiez vselijake dojmy...termin mam 6.5-10.5. vraj toto co rata je od poslednej menstruacie,ale origos sa vyratuva v 12 tt na sone a ten je vraj spolahlivý..dlho som nepisala a uz od 33tt polezkavam lebo som mala moc skrateny krcok
a tak sme dohodli ten cisar na konec aprila..inak mas pravdu planuje sa na 38tt

dezyre
8. apr 2010

Akti, mám strac, že mám docela velkou šanci na 4.5 kg 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Když vezmu v úvahu svoje přibírání a ten odhad ve 30tt 😉 Ale tak mě doktor ubezpečoval, že když špatně na ultrazvuku přeměří mimčo a seknou se u každé části miminkovýho těla o milimetr, už to dělá skoro půl kila, a taky že může být dlouhej, ale ne těžkej... a pak mi taky říkal, že každý mimčo přibírá jinak, že může nabrat zezačátku a pak už míň. Tak uvidím 😉 Snad se to už brzo brzičko dozvím 😀

aktaka
8. apr 2010

na fotkách Dez vypadá jak lunt, takže ona nás tady jen houpe s těmi 26kg 😀

gabap
8. apr 2010

mishelik par dni zpatky jsem se kochala u sve skrine ze svych vecicek 🙂 tak doufam ze neco oblecu

andelka
8. apr 2010

aktaka: My máme mixer jenom takovou krávu velkou blbou 😒 Tak snad nevadí, že už jsem to rozdrcené koupila a bude to mít stejný účinek.

mishelik: Já 5,5kg (ale já jsem měla zásoby už z dřívějška 😅 )

Já bych si přála miminko 3,5 kg a 50 cm prosím pěkně 🙂

aktaka
8. apr 2010

na druhou stranu, lepší velké a zdravé mimino než chuďátko nedonošené, co by se blbě zvládalo adaptovat

dezyre
8. apr 2010

Holky, asi fakt už váhu neřešme.. však už jsme u konce 😀 😀 😀 Váhu budeme řešit po porodě zas 😀 😀 a beztak s tím nic nenaděláme, protože budeme kojit, takže si tak maximálně sdělíme dojmy jak to jde samo a hlavně rychle dolů 😀

olga77
8. apr 2010

No veru babulky mam vselijake pocity a hlavne sa b ojim,že ak ma chytia bolesti co potom,lebo vraj normalne neporodim..

Doktor s usmevom na tvari skonstatoval,ze ak to pride skor tak sa urobi neplanovany cisar a hotovo vraj sa nemam stresovat a mam lezat...im sa to povie,vsak?

dezyre
8. apr 2010

Jo kéž bych vás houpala 😀 😀 Mě se to zdá taky neuvěřitelný, skoro 30 kg nahoře.. je to fakt masakr, ale prostě to tam je 😀

andelka
8. apr 2010

Já se sice porodu a pobytu v nemocnici trochu bojím, ale na druhou stranu se strašně těším, až toho malého obyvatele bříška konečně uvidím 😵

aktaka
8. apr 2010

andel, já myslím, že na jezení je to asi jedno. spíš jen jestli to drcené není nějak výrazně dražší. třeba jako loupané a neloupané mandle..

já jsem zrovna včera čučela na šatník a jediné, co mě napadlo, že to stejně nebudu moci nosit, protože jen málo co je vhodné na kojení. leda bych se chtěla celá vysvlékat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre