Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

lucik...
21. mar 2010

brambu já bych taky jela mít to jako vy 😉 😉 😉 Rozhodně to neodsuzuju 😀

Já chtěla jet na chatu s manželem na 14 dní jako na normální dovču a teď se tam furt cpou moje rodiče, že by tam chtěli jet s náma taky, aspoň na tejden.. Jenže to mě se nechce... ☹ Chci normální dovolenou kde budeme jen my 3 a ne dalších 50 lidí 😢

m.c.
21. mar 2010

tak dovču letos rozhodně neplánujem. S malým mimčem bych nejela, s Peťuou jsme letěli když měla 8 měwsíců, to už bylo docela OK. Naši letos budou dávat na zahradu bazen, takže je mi jasný kde strávíme léto🙂

Film Ženy v pokušení doporučuju, dobrá oddechovka, příjemná komedie, nasámla jsem se. Dokonce i manžovi se to líbilo, i když je to teda podle mě spíš film pro ženský 😉

lucik...
21. mar 2010

My máme bazén na zahradě, takže pohoda 😀

m.c. už dost lidí mi říkalo že je to super film, tak asi někdy zajdem 😵

bramburka
21. mar 2010

Lucik, jednoduše , jed tam s manzelem a pak jeste na tyden jen s rodičema, postaraji se ti o mimi a budes mit klid a manza nemusi plejtvat dovcu. Takhle jsem to delala ja...jezdim tyden s tchyni, 14 dni s nasima, 14 dni s Jirkou a prazdniny jsou v trapu 😀

lucik...
21. mar 2010

brambu no kdyby bylo na mě tak klidně, ale jestli se to bude líbit jim, to netušim 😀 😀 😀

bramburka
21. mar 2010

navrhni to...ja pojedu s tatou, neni to az takova pomoc, ale počká u kočárku nebo sedí s malou na písku, tak aspon muzu treba v klidu varit 🙂

bibi13
21. mar 2010

ahojte.. u nas prši..:(..

inak, strašne to letí.. další týžden za nami.. 😒

babara
21. mar 2010

Tak to abysme taky nekam vypadli na dovcu, je fakt, ze Hynecek byl taky v pohode dokud byl jen kojenej, bez starosti i cestovani snasel asi nejlip. Snad se pridaj znami se stejne starou dcerkou, ja radsi kdyz nas bude vic.

aaadus, dik za tip na mast ;) poznamenam si taky.

bramburka
21. mar 2010

švagrová do mě prudí, at si jdu sbalit tasku do porodky, ona rodila 34+0 ... wuau

lucik...
21. mar 2010

brambu no já se taky chystám každým dnem balit... Sice žádné problémy nemám (Ťuk Ťuk) ale jistota je jistota 😀

antynka1
21. mar 2010

Tak včera jsem potkala kamarádku - má termín 5.4. a psala že už je holčička na světě 🙂 To je tedy rychlost, ještě včera byla úplně v pohodě a nic nenasvědčovao tomu, že by měla rodit 🙂

olga77
21. mar 2010

Ahojte babulky strááásne dlho som tu nebola,ale obcas som nakukla a trosku precitala...pozeram ze je to tu nejake vynovené 🙂

mishutka
21. mar 2010

Ahojky holky,
my máme už doma Baby vak od Emitexu tak uvidíme jak se bude líbit malému 😕 Psovi se v něm líbi 😀

Poslíčky se mě zatím netýkají nebo je prostě nepoznám 😝

Dneska jsme si po ránu skočili aspoň na bazén si zaplavat...

Co se týče dovolené tak určitě neopustíme rodnou hroudu 😀 Chceme spíš jezdit po výletech a procházkách, možná do Prahy, ale spíš mám radši hory... 😉
Příšti rok možná termály v Maďarsku a pak až ten další rok pořádná dovča u moře.

blanka.k
21. mar 2010

Ahoj,
jsem ráda, že ZUzulka a Klárka jsou pořád 2v1,holky, držte se!
Zítra jdu poměsíci na kontorlu, a mám nástup na MD, už aby bylo zítra,od včerejjška mám otoky ruky(hlavně jedné), dnes mi furt tvrdne břicho,malej tak dělá šílený veletoče 😅 a už pár dní mě vždycky začně na chvilku bodat jak kdyby někde vevnitř dole u čípku, včera ráno jsem šladooobchodu do kopce a nhoře to bylo šílené, jsem čekala, že mi tam rupne,odteče voda a bude 😅 Ještě jsem asichytla nějakýho bacila,hrozně se potím,torchu mě škrabe v krku, a že mi Rennie napálení žáhy a vracení jídla až dokrku , nepomáhá,tgo už mi přijde jako malichernost,na tu jsem si už zvykla 😅 Prostě hypochondr hadr 😝
Na dovču už se taky těším, letos v září chci nějaké české lázně, hezky hotýlek,procedury, plno jídla 😀 Příští rok jsmechtěli letecky Řecko, ale to bude záležet,jak malýmu dopadnou vyšetření ohledně ledvin a těch rošířených ledvinových pánviček, kvůlliriziku infekce se nesmí chodit do bazénů, takže pak by to nemělo význam jet někam kmoři,když dítě nemůže do vody, že 😅 Ale to je ještě ve hvězdách,já doufám, že vše budeok. 😉

bibi13
21. mar 2010

blani, mne zase napucha jedna noha.. a tiež mam tie tlaky dnes a aj na konečník.. 😒
resp. do obeda, teraz celý čas ležím, tak je dobre..

zamilovana
21. mar 2010

Ahojte,tiez som majovka,sem tam vas precitam,chcem sa poradit,doktor mi zistil skrateny krcok sice len trosicku ale predsa termin mam 3.maja,takze by som rada este zostala 2v1 🙂 viete mi poradit co robit resp. comu sa vyhybat,aby sa to nezhorsilo alebo najlepsie dalo zas do poriadku? Sa mi zda Adelka pisala,ze sa jej to zlepsilo,ako si to dokazala? Za kazdu radu dakujem.

lucik...
21. mar 2010

zamilovana já myslím že toho docílíš akorát tím, že budeš hooodně moc odpočívat a nic moc nedělat.. jen více méně ležet..

Kamarádka dneska rodí, už od rána od 7 a pořád nic ☹ Ráno jela s kontra po 5min ale úplně zavřená, tak snad jí prcek nebude dlouho trápit 😔

zdenkapo
21. mar 2010

holky já mám taky někdy pocit,že mi Anička už snad vyleze,takové tlaky už dolu.....

mám už nachystané právě věci pro Aničku komplet co zabalim ještě do porodní tašky a pak hromádku,co mi doveze pro ní manža než pujem domu.... takové zase dojemné... jo ty hormony...

Zamilovana
asi nepomuze nic... na porodnice.cz píše dr.Koucký,že předčasnému porodu se stejnak nezabrání ani odpočíváním ani ležením,ani hořčíkem...

Lucik
taky bych s rodičema promluvila ,že chcete být sami a hotovo...

Anty
no to je přesně ono, ani zkušený porodník prostě nepozná,kdy ženská porodí... třeba švagrová byla u gyn. na CTG a prý je as a večer jí praskla voda a bylo 😉

Bram
a v tom 34tt měla mimi v inkubátoru,nebo už normálně i dýchalo samo?

yanika
21. mar 2010

Ahojte, tak sme spat z chaty, po dvojhodinovej prechadzke sa citim napodiv celkom dobre 😉 no a o spanku na chate ani nehovorim, to je vzdy taky balzam na dusu, zobudit sa a za oknom les.. super! Akurat dnes sme sa tiez bavili o dovolenke, ked sme sa boli najest vo velkej chate a vedla nas mali takeho malickeho krasnuckeho chlapceka, tak sa mm usmieval ako slniecko na hnoji, vraj uz sa tesi ked tam budeme chodit traja.. no a dovolenka asi tiez len na Slovenku - mozno v lete Tatry, ved tam sa da chodit na prechadzky aj s kocikom..
Blanka: ja mam presne to iste, ked viac chodim, alebo nejako zle sedim, tak ma to zacne vovnutri pichat.... bola som s tym aj u mudr, ale vsetko ok, ziadna aktivita🙂 ja mam pocit ze to ma uz tlacia vnutornosti... lebo maly sa tiez poriadne hybe...

blanka.k
21. mar 2010

Yanika - díky za uklidnění, už aby byl zítřek, jsem nervózní jak pes 😅 Před měsícem na poslední poradně jsem měla krček ok, ale vevnitř , že se to nějak otevírá, tak jsem zvědavá, jak to bude vypadat zítra 😅
Bibi - přesně tak, i ty tlaky v konečníku, no rpostě děs, a bude hůř 😅 Teda aspoň tak mě uklidňuje muž 😅
Zdeni - ve 34tt děti už většinou dýchají naprosto v pohodě samy 😉
Dneska jsem bříšku politicky vysvětlovala, proč se musí otočit hlavou dolů, že přece nehcce maminku trápit, a když budu mít kuchlé břicho, tak ho nebudu moct tak moc tahat se stehama, že kdyby i druhé mimčo bylo císařem, tak mu asi víc těch sourozenců neuděláme, atd.... 😀 Ale prd, furt kope dole a hlavičku mám pod žebry 😅 😀

zamilovana
21. mar 2010

Joj,babeny,tak vam dakujem,snazim sa polihovat,akurat byvame na 4 poschodi a ja musim do schodov lebo nemame vytah ☹ suseda porodila v 35 tyzdni maly nebol vobec v inkubatore,ma cez pol roka a je z neho riadny macek takze sa ma dobre 🙂

blanka.k
21. mar 2010

Já mám taky 2 kamarádky, co rodily v 36tt, t ajedna měla mimčo asi 2 dny v inkubátoru, aby trošku nabralo a zahřálo se a druhá šla domů tak jak s donošeným, za 3dny 😅 Ale měla docela velké mimčo, přes 3kg, takže nebyl problém. 😉

michalag
autor
21. mar 2010

Ahojte babenky 🙂 ... tak som si vas precitala teda aspon posledne 2 strany 😅

zzuzulku som od vas pozdravila 😉

my na dovcu s malickou urcite nepojdeme a ja som asi z tych ktora ma strach ist niekde daleko, racsej chcem byt na SK ak by nieco ... ale pravdepodobne pojdeme cez leto ku svokrovcom do domu, maly sa mi tam vybeha a ja si oddychnem 🙂

blanka, pichanie v krcku mam aj ja a je to dost neprijemne takze viem o com hovoris

.... nemohli by ste mi niektora napisat o klarke, lebo to neviem najst, bud som slepa alebo neviem

blanka.k
21. mar 2010

Klárka možná půjde v pondělí domů, pokud bude vše ok. 😉 Mě se taky letos nechce nikam daleko, taky chceme někam tady na Jižní Moravě, kdyby náhodou něco, abychom mohli během 2hod. být doma.

zamilovana
21. mar 2010

Ja som inak citala v casopise mamaaja o hotely v Trencianskych tepliciach kde vytvorili baby program pre rodicov s detmi od 3 mesiacov cena je velmi prijemna a program zaujimavy: rozne plavania s detmi,masaze,adt. Tak to je celkom fajn ako dovolenka s malickym,co vy na to? A urcite su take hotely po celej SR aj CZ.🙂

michalag
autor
21. mar 2010

a odkedy je klarka v nemocke?

zamilovana, ja si myslim ze v 3 mesiacoch je este skoro niekam chodit, ale s vacsim by to nebolo zle 🙂

blanka.k
21. mar 2010

Zamilovana, my chceme jet v září do lázní do Lednice na Moravě nebo Luhačovic, co jsem se ptala na veletrhu cestovního ruchu, není problém najít hotel, kde nejsou ubytování ti typičtí lázenští důchodci, je bezbariérový, mají tam postýlku, atd. chceme to i vč.procedur, který si člověk vybere na místě a není problém se vystřídat v hlídání malého, že já budu hlídat, manžel půjde na masáž, pak se vystřídáme. Ale upřímně se přiznávám, že kdyby M. nedostával příspěvky na dovču v práci, tak na letošní dovču asi kašleme, ale proč ty penníze nechat propadnout, že? 😅 🤐
Michala - myslím, že od čtvrtka 😉

michalag
autor
21. mar 2010

blanka, uz som to nasla ....

klarka drzte sa a nech ste co najskor doma este 2v1 🙂 😉

michalag
autor
21. mar 2010

... a dnes som odfotila brusko 🙂

blanka.k
21. mar 2010

Teď koukám, že asi tím, že jsi regotrovanná na slovenským MK, tak tu nemám tlačítko na tvoje fotoalbum, musím kliknout na tvoji fotku a pak mě to hodí, že jsi na SK MK... Ale zas je suepr, že jsem si tuhle diksuzi dala do oblíbených a nemusím ji hledat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre