Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
30. aug 2009

jachacha vitaj medzi nami 🙂 .... a potichucku blahozelaaaaam 😵 😵 😵

terkajesterka
30. aug 2009

tedy holky, až na vyjímky jsme tu už samé maminy 😕
jajacha, jsi na správném místě, vítej 😀

lenockach
30. aug 2009

ahoj baby!
Ako sa máte? Ja ešte žiadne príznaky nemám, len chodím vysmiata ako slniečko. Už som ostatným aj podozrivá, len neviem či sa aj toto ráta medzi príznaky.
Pomaličky sa to rozrastá. Keď to pôjde takto ďalej tak zase bude v pôrodnici frmol ako nasposledy. V ten deň nás rodila 14. Skoro ma nestihli dať na sálu.

terkajesterka
30. aug 2009

leni, nás rodilo 24 😕 to byl taky frmol. Už se dopředu bojím, jak a kde budu rodit. Jiříka jsem rodila po vyvolávání, takže to pro mě místo v porodnici měli a nemusela jsem objíždět různé pražské nebo dokonce mimopražské porodnice.

doli1
31. aug 2009

ahojky a krásné ránko
měla jsem taky vyvolaný porod a rodili jsme dvě ale druhý den nestíhali 5 porodů.u nás je malá porodnička jen tři sále.

doli1
31. aug 2009

začinám špinit tak doufám že to nic nebude 😠

zdenkapo
31. aug 2009

ahojky,tak já byla unavená a měla bolesti hlavy a podbřišku tak okolo očekávané MS. jinak ted je mi fajn,ale to přijde 😉 u prvního těhu mi bylo až od 8,týdne a to jsem nepozřela ani vodu a 9 kilo bylo dole. Já rodila týden před termínem a nakonec po dvou dnech kontrakcí koleštěma- přijímala mne mladá dr. po škole a nechala mne mít 12 hodin kontrakce po 5 minutách. Doktor,který jí odpoledne střídal,tak se nestačil divit,že už jsem dávno nebyla na císaři,ale malý měl za tu dlouhou dobu hlavičku už moc dole,tak císař se nekonal.Musela jsem tlačit svými silami na otevření 8 a k tomu žádné ty pocity na tlačení,jak mají být. malý se narodil po 4,5 hodině na porodním sále a díky panu doktorovi Šedivému naprosto v pořádku a zdraví a já také v pořádku. Tak doufám, že druhý porod bude lepší...

gabap
31. aug 2009

ahoj holky 🙂
doli bude vse ok neboj 😉
zdenko porod teda masakr,nechapu na co cekaji 😒
ja dnes musim neplanovane k dr.nebot me hrozne boli bricho,ani jsem se nevyspala ☹ snad bude vse dobre ☹

gabap
31. aug 2009

kocky kde jste 😕 myslite ze ta bolest je normalni,at nejsem za hysterku 😒

brisilda
31. aug 2009

gaba tazko povedat ak mas priserne bolesti tak tam zajdi no podla mna nic nezisti ale aspon ti poradi co a ako mozno sa ti tak zvatsuje maternica ja som tam bola dnes lebo som sa bala ze som otvorene ☹ a na sone nic nebolo vidiet vraj je dobre ist az na 35DC a

brisilda
31. aug 2009

doli dufajme ze to nic neni v case ocakavanej mrchy je mozne spinenie cize sa netreba znepokojovat ale ak zacnes krvacat chod do nemocnice mne to dnes povedal doki 😒 je lepsie ist skor ako neskoro 😉

palculienka19
31. aug 2009

ahojte budúce maminy,
dúfam, že nás tu bude veľa, a že tie najkrajšie mesiace spolu nádherne prežijeme, snád budem aj ja tu patriť, čiaročky sú jasné, endokrinológ potvrdil, len gynekológ je asi na dovolenke, nemôžem sa mu dovolať, ale mm vyrátal máj 😉 🙂 , tak dúfam, čakáme druhý pokladík.

doli1
31. aug 2009

gaba já bych určitě šla.riziko mimoděložního je vždy dokut nemáš potvrzené od dr že je na správném místě.právě dr ti potvrdí že tam je a budeš hlavně v klidu.trpět další noc je zbytečné oni jsou na to určitě zvyklí ale každý dr ti řekne raději dřív než jednou pozdě.
dr mě objednal na 8 září takže za týden.snad to do té doby bude dobré.špinila jsem jen ráno.nevim kdy byla ovulace a pokud byla opožděná jak ji někdy mám tak teprve dnes mám dostat ms u šimiho jsem dostala ms i druhý měsíc těhu tak to asi bude zas stejný 😠
palcu vítám tě tu pomalu se rozrůstáme

zuzuj
31. aug 2009

tak je to tu 5+3 a mame srdiecko, je to tak uzasne....dufam, ze sa nic neudeje. Inak gabab aj ja mam bolesti tak som isla ku lekarovi a nic v pohode je vsetko, nevedel presne z coho to je...:( Tak ale som strasne stastna, lebo je to po druhy krat a konecne to vyzera ze stastlivo 😀
Inak neviem ako to tu vyratava, lebo ja by som mala byt koniec aprila, ale podla ovu maj, tak neviem??? 😅

brisilda
31. aug 2009

kocky aj mna obcas boli brucho ako keby som dostala kopanec no nei to nic silne ale tiez sa bojim kym mi doki nepotvrdi tehu vnutromaternicove potom bude dovod na radost 😉

brisilda
31. aug 2009

zuzu tak teda blahozelam mas to iste 😉 super ja idem za dokim bud. tyzden konci mu dovolenka cize hned z rana tam budem telefonovat aby ma objednali na krv a vysetrenie inak sa dofca nekona ☹

doli1
31. aug 2009

ty jo 5+3 a už srdíčko tak to moc gratuluji.
pomalu uklizim.táta si vzal šimonka ven tak mám klídek s hudbou.
břicho mě taky pobolivá ale nic hrozného.

zuzuj
31. aug 2009

dakujem dievcata, asi sme otehotneli trosku skor 🙂 ale podla poslednej mrchy je to na 5+3. Tak ja Vam tiez vseckym prajem aby sa objavilo 😉

tinus
31. aug 2009

Ahojte dievčatá chcem sa aj ja k vám pridať dnes som si robila test a vyšli mi // čiarky ešte to nemám istá ale bola by som veľmi rada keby som mala druhé dieťako májovčatko ja som tiež narodená v máji tak si držme palčeky nech nám to ujo doktor potvrdí 🙂

zdenkapo
31. aug 2009

vítám nové těhulky 🙂
gabi taky mne bolelo břicho jakobych měla dostat menstuaci ještě tak před týdnem. Ted je to už lepši,ale taky mne občas zabolí v podbřišku. Beru hořčík a řekla bych,že je to lepší. V prvnm těhu jsem brala taky 3x2 tablety. tak třeba ti dá dr.taky hořčík a bude lépe

palculienka19
31. aug 2009

aj mna sem tam pobolieva v podbrušku, ale zvykne to rýchlo prejsť, mám pocit, že najviac to býva ráno, a tiež už mám prsia ako jarmočné balóny a častejšie behám cikať
dúfam veľmi, že tiež som intrauterinka a že všetko bude dobré
tinus aj ja som májovka, bolo by to super, keby som mala májovčiatko,......... takže držím palce

gabap
31. aug 2009

holky diky 🙂
vitam nove tehulky 😉
nakonec jsem sla,videl vacek a dostala jsem utrogestan,za 14 kontrola

palculienka19
31. aug 2009

gabap, super, že je všetko ok, hned si spokojnejšia, ked si bola u dr.pravda??

doli1
31. aug 2009

gabap to je fajnky určitě jsi ted klidnější

michalag
autor
31. aug 2009

Ahojte 🙂
gabap, tesim sa s tebou ze je vsetko oki 🙂

zuzuj, aj ja som 5tt+3dni , ale aj mne sa zda ze to je skoro, ale niekde som sitala ze srdiecko byva koncom 6tt, tak ...
vitam nove tehulky 🙂 😉 😵

gabap
31. aug 2009

kocky jste mile 😵
jsem klidnejsi,rikal,ze se nemusim bat 😉 doporucil mi par dnu odpocivat,tak jsem se ho zeptala jestli mi vezme ondru a pohlida 😀 moc odpocivat se neda,vsak to dobre znate 😀

doli1
31. aug 2009

musí táta pomoct a aspon aby sis na chvíli lehla a odpočinula.

gabap
31. aug 2009

tata je do 18h v praci,ale my to zvladnem budeme odpocivat odpoledne 😉
a co ty doli?

terkajesterka
31. aug 2009

dobrý večer všem 😀
teda co to čtu? bolesti a špinění - holky, nestrašte 😕 držím palce, ať je všechno v pořádku. Doli, já jsem taky špinila cca 2 dny v době ms, ale pak už nic a za týden jsem si udělala test. Třeba máš podobný průběh.
Gabi, ty koukej odpočívat, žádný gruntování a vaření 😉 ale je mi jasný, že s těma našema živelnýma pokladama to moc nejde 😀

dracinek
1. sep 2009

Ahoj holky, přidávám se mezi vás 🙂 Včera jsem si dělala testík a // 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre