Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

medan29
25. jan 2010

Dobré ránko 🙂

aaadus
25. jan 2010

dobré ráno 🙂
dneska by mi měli přivést zavinovačku emitex, chrániče matrací, hrací deku, housenku od Lamaze, koš na plenky a pěnové lehátko do vany 😵

michalag
autor
25. jan 2010

Dobre ranko
adus tak uz sa tesis 🙂 😵

michalag
autor
25. jan 2010

fuuu u nas je ale riadna zima -16´C 😝 a to mam ist do mesta 😅

aaadus
25. jan 2010

michalag těším, teda pokud někdo v takovém mrazu dojede. my tu máme -22

michalag
autor
25. jan 2010

adus 😲 , ja uz chcem jar 🙂 , pokial nemozem lyzovat tak zima pre mna nema velku cenu 😝 😀

michalag
autor
25. jan 2010

tak dufam ze to potom pofotis a hodis do albumu 🙂

aaadus
25. jan 2010

na jaro se taky těším, hlavně proto, že už budeme 3 😵 a určitě všechno pofotím, se nám ty věcičky začínají kupit 😅 a zítra jede manžel pro kočárek 😵

michalag
autor
25. jan 2010

ved ani sa nenazdame a 3 mesiace ubehnu ako voda 🙂 , pomalicky treba s nakupmi 😝 😀

aaadus
25. jan 2010

nevíte jestli se během testu na cukrovku může pít bylinkový čaj? sestřička říkala že ovocný moc pít nemám, že by to mohlo zkreslit výsledky. a v takových mrazech pít holou vodu...

bramburka
25. jan 2010

Ahoj holky, hlasim -8
tchyně jsou tchyn, hele nam xenda nespí do ted, ale znam deti, co po 6 ti nedělí spí treba 7-8 hodin v kuse, tak co? At se smeje skodolibě, ale preji ti, aby ses mohla pak smat ty jí. Me se zase smala ze mam spatny mliko- ten pojem je blbost, spatny a dobry neni, ale predni a zadní, coz je celkem rozdil, a ze jeji kluci pribirali 400g tydne, vystresla mě tím tak, ze jsem pak prikrmovala svym odstrikanym mlikem, cozpovazovala za hovadinu, ztratu casu. Tak jsem ji utrela, ze proste cas mam a aspon usetrime - plne krmene dite UM vyjde na 3 dny za 300 kč zhruba. A ona, no jo, ja mel amlika na rozdavani - šestinedelce ktera ma depku, ze nema dost mlika to nepridalo.

aaadus
25. jan 2010

manžel mi taky včera říkal, že jen co se vymaluje pokojík hned složí nábytek. a dovolil mi, aby nemusel po nákupech se mnou, že můžu čerpat z jeho účtu 😵 samozřejmě jen na to, na co mi nevyjdou peníze z mých úspor

bramburka
25. jan 2010

jinak jsem ted prodelala nachlazeni bez teplot, strikala jsem do nosu Vincentku a jinak jsem pila vitaminy a čaj. Nejak to preslo. Docela odbre jsou holky ruzna homeo na kasel a rymu. Napr. na kasel a neskodný je Stodal a je super. i kdyz ja spis brala med.

Snad hořky se muze, ale da se to prezit.

pepibubu
25. jan 2010

ahoj holky...

No já nevím, ale já mám v papíru napsáno že se nesmí po dobu OGTT jíst, pít a kouřit.... chápu to jako že nesmíte NIC Z TOHO... a upřímně se toho děsím. Jak se ráno nenajím, tak zvracím, a zvracet jen žaludeční šťávy je fakt něco.

michalag
autor
25. jan 2010

adus, ja som nesmela pit ani len cistu vodu 6 hodin pred vypitim cukr. vody, tak neviem ...

aaadus
25. jan 2010

brambur ty tchýně teda umí povzbudit 😠 ještěže se dnešní matky umí ozvat ikdyž v tom šestinedělí to bude hodně těžké se ubránit

u tchýně jsme byli včera, chtěla ukázat jak funguje sklokeramická deska - má že tam jsou 2 plontýnky klasické a 2 indukční a že jí ty indukční nefungují ať ji příjdu ukazát jak na to. no a samozřejmě jsme zjistili, že má blbé hrnce, které nemají úplně rovné dno a proto jí to nefungovalo

bramburka
25. jan 2010

aha a me rikali minule ze to mam zapit trochou hořkeho čaje. Ale ted jsme pokyny jeste necetla, chystam se tam ve stredu

pepibubu
25. jan 2010

aadus, jak, z mých úspor, jeho účet.... nejste manželé? jestli jo tak to snad jsou "spojené nádoby" a neexistují "moje peníze" a "jeho peníze," ale jen a pouze "naše peníze," ne???

aaadus
25. jan 2010

sestřička mi právě říkala, 12 hodin před testem nejíst, pít jen holou vodu. a i sebou si vodu vzít můžu. jen jsem právě chtěla vědět, jestli bych nemohla čaj, jasně že hořký, já stejně nesladím

antynka1
25. jan 2010

Krásné ráno holky,
tak se hlásím po náročném víkendu, můj manža slavil 30, takže to bylo hdoně náročný a ještě bych se potřebovala dospat 🙂
JInak u nás to docela jde, je jenom mínus 8,5 🙂

aaadus
25. jan 2010

brambur taky jdu ve středu
pepi jo jsme manželé, ale my to máme trochu složitější s účty. manžel podniká a výpisy z účtu dokládá do účetnictví tak nemůžu z jeho účtu vybírat kdy se mi zachce. jako ne že by nic nekoupil, koupí co bude potřeba, ale já chci prostě co nejvíce věcí nakoupit za své peníze. jsem prostě zvyklá, že co můžu, koupím sama. hrdost mi prostě nedá si říct o peníze. a manžel pracuje 6 dní v týdnu 14 hodin denně, jediný den, kdy je doma je neděle a to vážně nemá náladu lítat po obchodech. takže ho chci zatěžovat co nejméně, protože má fyzicky i psychicky náročnou práci a ne vždy má náladu poslouchat co je ještě třeba koupit

mishah
25. jan 2010

Dobré ranko 😉 Tak u nás taky jenom mínus 8 🙂 ...Dneska nás nemine "výlet" do účtárny,musím odevzdat lístek na peníze...Lukášek má pěknou rýmu,já už naštěstí docela OK,taky používám Sterimar a neštípe..Jinak na krk je dobrý priesnitzový zábal...
koukám, jak to utíká, už je poslední lednový týden, za chvilku tu máme únor(raději bych už teda březen 😉 )

medan29
25. jan 2010

aaadus:když jsem byla já min. týden na cukrovce, tak sestra říkala že se během toho nesmí nic pít, jíst

aaadus
25. jan 2010

medan hm, každá dr to má asi jinak. vezmu si sebou obojí a uvidím jestli ji čaj dovolí

matpaj
25. jan 2010

Dobré ráno .......... 🙂
aadus, my to máme s mm podobné s účtami......každý má "svoje peniaze". manžel samozrejme zarába viac,tiež podniká, tak aj viac prispieva. a ja si svoje "potreby" platím sama. aj pre bábätko si kupujem zo svojích.....tiež by som nevedela pýtať....iba kočík mi sľúbil, že mi kúpi.... 🙂 a u nás to takto funguje 🙂

inak babky, ja som mala hrozný víkend.frčala som na magnéziových tabletách.strašne ma boleli nohy a kríže.....nemohla som včera chodiť.... ☹

nohy mi neopúchajú, len som si všimla, že včera mi boli rifle úplne obtiahnuté, bola som nervózna, že som zasa pribrala,ale dnes sú mi voľnejšie.....môžu mi opúchať a v stehnách a lýtkach? 😒

medan29
25. jan 2010

tak se připojuji k aaadus a matpaj, taky to tak doma máme, ikdyž u nás manža nepodniká, ale prostě každý máme své účty

aaadus
25. jan 2010

medan, matpaj to jsem ráda, že v "tom" nejsem sama. ale jak budu brát mateřskou tak to si o peníze budu muset říkat, to mi stačit těch 8tis nebude, když si platím dost vysoké spoření a dítko rozpočet navýší raz dva

pepibubu
25. jan 2010

jo, holky, hrdost je hezká věc, ale na mateřský jí budete muset dát spát.... S 7600 resp. 11400(pokud zvolíte dvouletou) byste jen s mateřskou nevyžily...

Jasně, podnikatelskej účet je něco jinýho, ale i tak se to dá zařídit jinak, ne? Ale jak je každej zvyklej....

pralinka25
25. jan 2010

my mame tiez dva ucty. Moj je sporiaci - platime z neho raz do roka hypoteku, alebo dovolenky alebo vacsie veci ako telka a spotrebice ak sa pokazia, nabytok. NO a tvori sa na nom aj zelezna rezerva. Manzel zaraba viac a vsetko ostatne sa plati z jeho uctu. Ak by sme mali len jeden urcite neusetrime tolko lebo ono to je tak ze sa mina kym je 😀
babatkovske veci idu tiez z jeho uctu. Fubguje nam to dobre. vsetky peniaze su spolocne a ak treba nieco bezne proste to plati on a ak nieco vynimocne drahsie na co uz on na ucte nema ide to z mojho.

pralinka25
25. jan 2010

no a pocas materskej uz duplom budeme zit z manzelovho a ten moj bude fakt len na nejaku rezervicku keby nieco 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre