Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
21. jan 2010

dala som si na oklamanie aspon cukrik bon pari
matpaj 😀 😀

antynka1
21. jan 2010

Krásní ráno holky,
mám hend dotázek - něco podobného na co se ptala Lucík - já mám proadnu taky až po obědě, co vím, má se brát první ranní moč - je nejkoncentrovanější - ale teď mi řekněte, můžu tu moč nechat do té doby v pokojové teplotě? Nestane se s ní nic? Nebo to musí někam do chladna?

adelka89
21. jan 2010

michalag ja uz jsem si oloupala jablicko 😀 takze jdu se do nej pustit 🙂

matpaj
21. jan 2010

Babky niééééééé!!!! 😨 ja som dúfala, že mi dáte za pravdu. aj keď ju asi máte.......plačem.... 😢

michalag
autor
21. jan 2010

anty, tak s tymto ti neporadim, toto by som ani ja nevedela

petla
21. jan 2010

dobré ráno,

Antynkagratuluju k nové doktorce, já musím zas změnit praktickou...

gratuluji všem holkám k dobrým výsledkům z cukru..

aaadus
21. jan 2010

antyn tak to nevím. já měla poradnu nejpozději v 11 a brala jsem tu moč, než jsem jela z domu - tak mi to říkala sestřička že mám udělat
matpaj hold někdy musíme těm chlapům dát za pravdu 😝

petla
21. jan 2010

anty, já ji nikam nechávám ... normálně ji mám při "pokojové teplotě" ☹

aaadus
21. jan 2010

antyn nebo si vem obojí, i ranní i tu než půjdeš z domu a ať si vyberou kterou budou chtít

antynka1
21. jan 2010

Teď jsem trochu pátrala na netu, tak moč by se měla uchovávat při chladničkové teplotě... Takže jsem jí vrazila hádejte kam? Je to fuj, tak jsem to zabalila asi do 150 pytlíků 😀

houbik
21. jan 2010

Ahoj holky, me tedy doktorka rikala vzdy prinest tu moc, tesne pred tim, nez k ni jdu...a nekolikrat jsem ji i zapomnela, tak mi dala papirek, ktery jsem pocurala primo tam...jinak zitra jdu na tu cukrovky, ted jsem si dala kastany a po obede planuju jeste neco maleho a pak uz nic (sladkeho🙂)...to je v pohode ne?

m.c.
21. jan 2010

matpaj, já mám Jané a i když jsem viděla za dobrou cenu na netu, stejně jsem hio brala radši v obchodě. Sice jsem ho nereklamovala, ale stejně pro sichr je lepší tak drahou věc brát tam, kde se bude dobře reklamovat.

dracinek
21. jan 2010

Ahoj holky, už jsem zde hoodne dlouho nebylo-tak se jdu zase kouknout 🙂
Čtu, že řešíte moč, mě sestřička vždy říkala, že má být první ranní, že se z ní dá nejvíce zjistit.
Kolotoč nad postýlku jsem sehnala nový přes Aukro cca za 900 i s poštovným.
Adelka89-my nakonec koupily kočárek Tako-baby heaven-je super že má nastavitelné odpružení a je dost bytelnej-tím nás dostal-jukni do albicka 😉 Jinak hodně štěstí při volbě 🙂

vladkaz1
21. jan 2010

Dobre ranko tehulky , u nas snezi jedna rost 🙂
Dnes som sa konecne po dlhej dobe vyspala

pralinka25
21. jan 2010

ahojte 🙂
matpaj no my sme ho tiez pozerali na tej nemeckej stranke. Citala som ze par bab ho odtial objednalo a maju ho uz doma. Je to na vas. Myslim ze by sa mu nemalo nic stat. A zas keby aj tak nemusis posielat uplne cely kocik, posles len poskodenu cast a ak by to bola len mala chybicka opravis si to aj u vas. Tazko povedat. my sme ho neobjednali len preto lebo drahemu sa viac paci Peg Perego. Lebo je fakt ze na nom usetris hodne na tej stranke.

adelka89
21. jan 2010

anty vezmi tu ranni moc, ja ji nechavam pri pokojove teplote nic se ji nemuze stat, protoze v mocovem mechyri je ta teplota mnohem vyssi nez venku na vzduchu...
odpoledni moc neber, jen by te mohli vystrasit cukrem v krvi, ja jsem tak jednou zapomnela prinest moc tak jsem jim pocurala papirek 😅 ve dve hodiny odpoledne a od te doby mam v tehu prukajde "jeden krizek" sestricce jsem rikala ze jsem po obede, ale ona to tam stejne napsala a druhy den jsem musela naklusat znovu...
draci. dekuju za informace. ja prave nechci takovy kocarek typu baby heaven, chci odnimatelnou korbu, ale mrknu i na tyto 🙂
holky a uz mate kocarky doma?
Nam chybi jeste kocarek ta autosedajda a vanicka, tu zavinku jsem uz objednala v oranzove barve letni 🙂

vladkaz1
21. jan 2010

Ja ho idem tak isto objednat s tej stranky ,pretoze su tam vypredaje ,rozhodla som sa ze kaslem na satnik a kupim si svoj kocik .. ale spekulujem co?
Takze etse mam cas 2M . uvidim co daju do ponuky a co kupime chcem ten jane 🙂 ale len 2 kombinaciu nie 3
za 4 dni je od tial doma a postovne 9E myslim

michalag
autor
21. jan 2010

baby a nehodite ten link aj sem?

anty, ja by som moc nechavala tiez pri pokojovej teplote

pralinka25
21. jan 2010

vladi 😀 tak predsa. Ale Jane je krasny kocik a na tej stranke sa fakt oplati. ty si priamo z TT? Ja tiez

antynka1
21. jan 2010

Holky tak jste mě přesvědčily, už je z chladu venku 🙂

pralinka25
21. jan 2010

anty aby ti nezamrzol 😀

antynka1
21. jan 2010

Ještě k těm kočárkům, není náhodou v rámci mezinárodní záruky na ten kočárek pak záruka je 1 rok?

pralinka25
21. jan 2010

to neviem 😕

zdenkapo
21. jan 2010

ahojky

Cumelila
ta odsávačka je nejlepší,jinou jsem dosud nepoužila a je bezpečpečná,ikdyž se to dětem nelíbí,pomáhá...

Anty
tak mě sestra na gyndě řekla,že se ty proužky maj dávat do první ranní moči čerstvé a když jsem objednaná na dýl,což většinou jsem ,tam mi dá ve zkumavce ty proužkys sebou domu a ráno je namočím než tam jdu a v té zkumavce jí je jen přinesu ukázat....

aaadus
21. jan 2010

teď mi volali, že si můžeme přijet pro kočárek 😵 😵 😵

zdenkapo
21. jan 2010

Svatba
na tu ráda vzpomínám,brali jsme se v roce 2006,ale jsme spolu od 2000,takže budeme brzo slavit výročí 10 let a budeme mít hezký dáreček 😉

Porod
tak to je můj nejhorší zážitek v životě a měla jsem z toho dlouho noční můry a doteď je mi puzko,když si na tpo vzpomenu,takový bych nikomu nepřála a vážně doufám,že podruhé to snad bude lepší ☹

aaadus
21. jan 2010

a manžel zas neví kde si pro ten kočárek máme jet i když jsem mu to asi 100x říkala, kde ten obchod je a 100x mi přitakával jj, já vím kde to je 😠 mě z něho normálně klepne

antynka1
21. jan 2010

Aaadus, tak super, konečně ho budeš mít doma a neboj, manža to najde 😀

matpaj
21. jan 2010

no, ja som už z toho všetkého jeleň.... 😒

vladka, tak ty ideš do toho...... 😒 ja ešte pozisťujem čo sa dá..... 😒

aaadus, závidímmmm..... 😠 ale v dobrom 😀 odfoť.....

babky, ja mám už aspoň niečo v albume....kuknite na moju rodinku.....ešte idem pofotiť vecičky a stiahnuť obr. vysnívaných vecí...... 😉

pralinka25
21. jan 2010

Pre mna bola svadba taka ze som rada ze to mam za sebou. Keby bolo na mne tak by som ju mala rada niekde len vo dvojici so svedkami asi na plazi (aj ked je to gyc, ale ja milujem more) ale to by rodina hlavne manzelova neprezila, tak sme to v ramci rodinnej pohody neurobili takto.
Ale skoda. Ja ceremonie fakt nemusim. Ale tak stalo to za to lebo mam super manzela tak co clovek neurobi 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre