Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

bibi13
18. apr 2010

no konečne som si zmenila stav, že nie som tehotna..🙂))))

no ja adel vôbec nechcem ísť už rodiť.. a ja som to šitie absolutne necitila.. a to mi lekarka hovorila, že teraz to bude asi nepríjemné a ja som sa na nu škerila ako slniečko na hnoji..

noo blani, ja by som si ten pôrod tak nevyfarbovala.. ja som tak ratala, že v nedelu ideme domov a ked mi povedali, že ešte nie, že možno až v pondelok, tak som revala jak decko.. ešteže som mala pri sebe tu spolubývajucu.. bola super a veľmi mi pomohla.. ono celkovo v tej nemocnici nebolo zle, len ten pocit, že ste v nemocnici.. bleeeeeeeeee

petulynka
18. apr 2010

Díky za radu ohledně velikosti oblečků do porodnice. Tak to budu asi ještě nějak pořešit🙂) Nebo mimčo nebudu moc oblékat🙂)...jen do košilek a do ponožek a zabalím do šátku na svou hruď🙂)

zdenkapo
18. apr 2010

Anty
jj,odešli jsme k našim na návštěvu....

ráno v 7 hodin mám být u své gyndr.tak jsem zvědavá.... doufám,že teda porodim aspoŇ tento týden...

blanka.k
18. apr 2010

Tak jsem na MMB chtěla objednat obal na dudlík na přichycení na kočárek (protože v kam.obhodech v červené barvě neměli), nejlevněji jsem to našla v obchodu z Hodonína či tam někde a pak jsem tam ještě našla takvou poznámku, že je možný i osobní odběr u paní doma, a adresa tady o ulici od našeho baráku 😉 tak mám radost. 😀 Všem krásný večer a dobrou noc. 😉

blanka.k
18. apr 2010

☹ tak jsem to zakřikla, paní prý ho včera prodala a další zboží bude objednávat za měsíc.... 😢

zzuzullka
18. apr 2010

ahojte 🙂

zdenka, teda Anička by už fakt mohla ísť...všetci tu na vás čakáme 🙂 nakoniec budeš ešte aj prenášať...

blanka, no keby si porodila na termín, že nie nejako skoro, tak kým vás pustia z nemocnice tak už môžte ten obal aj mať

dezyre
18. apr 2010

Ahoj holky..
tak už jsem doma sama ☹ ☹ ☹ až do zítra do večera, chjo, já tak strašně nechci být sama doma...
úplně je mi z toho blbě od žaludku 😀

martina71
18. apr 2010

Dez mas nas ne? 😀 Ja jsem taky sama doma...ted prace a pristi vikend kdyz sopka prestane soptit tak leti do Manchesteru na fotbal...

dezyre
18. apr 2010

Jejda Marti, ti chlapi si fakt umějí vybrat kdy odjet, že? 😀

martina71
18. apr 2010

no to jo, a nejhorsi, ze jsem ho tam poslala sama... 😅

lolita.9991
18. apr 2010

baby ja som nastastie u nasich do zajtra,inak som u svokrovcov so svagrinou,len ta uz nastupuje o tyzden do prace cize budem cely den sama az vecer vsetci pridu a ztoho mam obavyy

dezyre
18. apr 2010

Marti, tak to bych ho teda neposlala, chtěla bych jet taky 😀 😀 😀
Nejhorší je holky, že se tu bojím.. bydlíme totiž na konci vesnice kde je z jedné strany pole, z druhé sousedi, kteří jsou teď v Americe a naproti hřbitov a ještě k tomu bydlíme v areálu manželové a tchánové firmy, kde je spoustu materiálu, tak se i tak docela bojím třeba i zlodějů..

lolita.9991
18. apr 2010

fuu a to ta nechaju tam samu ,ako tooo?

dezyre
18. apr 2010

No nechali.. 😀 Bydlíme tam s manželem sami, no a jeli pracovně do Německa..

lolita.9991
18. apr 2010

sisi mala niekoho zavolat k sebee

dezyre
18. apr 2010

Loli to není tak jednoduchý 😀 Není koho 😀 Jedinej kdo padal v úvahu - brácha, ale ten je teď taky pryč.. No a kamošky otravovat nemůžu, většina je taky vdaných a mají svoji rodinu 😉

lolita.9991
18. apr 2010

hmm tak apson tu si popises trosku,popripade is kuk nejaky filmik,poriadne sa pozatvaraj
ja tiez nemam rada byt sama doma

dezyre
18. apr 2010

Loli tak to teda zamknutá jsem dokonale 😀 Naštěstí tu máme i zabezpečovací zařízení, kvůli té firmě, .. takže kdyby tu někdo chodil, tak to vím... ale i tak.. no musím tu noc přežít 😀

blanka.k
18. apr 2010

Dez - když jsem bydlela v centru Brna (u Cejlu....pro neznalé Brna, tzv,Bronx) a po pár týdnech po naštěhovánínás za bílého dne vykradli, pár dní nato si tam zas pod oknama vyhrožovali pistolí, atd.... tak když M. spal v Bratislavě, tak u mě vždycky spala sestřenka nebo sestra 😅 Takže tě úplně chápu. bych aspoň nechala někde třeba hrát TV,aby to vypadalo, že je někdo vzhůru 😅 A už vždycky (i když máme návštěvu, nebo vím , že za 5 min. zas půjdu ze dveří,...), tak doma pořád zavírám na 2 západy, do toho jsme dali dost peněz za příplatek za bezp.dveře atd. Třeba v Práglu jsme bydleli s paní a tam se ani přes noc nezamykalo, jen se přibouhli dveře...holt život nás vyškolil 😀

mishah
18. apr 2010

blani: třeba nebudeš ani dudlíky potřebovat a za měsíc uvidíš 😉

marti: držím palce na CS, i když teda podle mě to zas taková pohoda ani druhá den nebyla...Sedět se dá,ale vstávání z postele a vůběc ze začátku chůze sama o sobě je fakt mazec 😒 Bylo by ale krásné se probudit až za 3 dny bez bolestí, to jo 😉

blanka.k
18. apr 2010

Mishah - já mám obavu, abych nemusela kupovat dudlík pro M., včera ležel ve vaně a pak přišel úplně vyhukaný, že slyšel strašně odněkud řvát dítě, že nás to taky čeká, atd.... myslím, že byl sám zralý na dudlík a uklidnění 😅

dezyre
18. apr 2010

Blani tak to tě obdivuju, já se bála po Cejlu chodit i za bílého dne 😀 😀 😀

martina71
18. apr 2010

Dez klid, ja jsem v dome taky sama s prckem, sousedy sice mame, ale ze dvou stran taky pole. Kdyz se budes nervovat a myslet na nesmysly bude to jen horsi. Pust si nejaky hezky film, dobre papanicko do pelisku a bude dobre!! 🙂

blanka.k
18. apr 2010

Dez - no , já blbá netušila, jak to tady vypadá, v Práglu takovýhle ghetto není 😅 Ale jak rychle jsme pak kupovali vlastní byt, aspoň k něčemu to bylo dobrý 😀 😀 😀 A jak jsme se radovali, že máme garsonku i s poplatky v centru za stejnou cenu jak v práglu pokojík 4x2m 😀 D A taky k nám nechodilo moc návštěv, většině se tam moc nechtělo, nebo večer rychle vystartovali než se setmělo 😀 Teď už na to jen s úsměvem vzpomínám. A když jsme ještě jedili s M. z kolejí jednou za čas domů, tak on mě vyprovázel od jejich k našim (cca 1,5 km), ale on bydlel asi 700m od nejbližšího baráku, taky na samotě u veliké továrny, to bych se sama taky posr... jít sama, kolikrát jsem zavřaval strachy, když z pole vyběhl nějaký zajíc nebo srnka....Já se fakt nejmíň bála v noci, když jsem chodila po Praze, furt spousta lidí, atd.... 😀

blanka.k
18. apr 2010
mishah
18. apr 2010

blani: 🙂 No, já mám doma dva obaly na dudlíky-nevyužité 😀 stejně tak termoobal na lahev /taky dva ks 😀 / a hafo dalších nezbytností...

blanka.k
18. apr 2010

Nevím,jestli jsem podobný už sem nedávala, ale můj muž prohlásil, že takový vtipy jsou mi podbný 😀 🤐 Drzoun

Muž sedí doma na gauči, dívá se na televizi, když z kuchyně slyší
hlas své
manželky...
"Co si dáš k večeři miláčku? Kuřátko, hovězinku, nebo jehňátko?"
Muž odpoví: "Děkuji, dám si kuřátko."
"Ty si naser. Ty tam máš pomazánku! Já si povídám s kočkou." 😀

mishah
18. apr 2010

Holky, dobrou, jsem nějaká dodělaná... k ránu jsem dostala fakt hroznou křeč do nohy(asi jak neberu to Mg..), ani jsem se na tu nohu nemohla postavit a celý den to pořád cítím...tohle mi teda fakt chybět nebude 😝

bramburka
18. apr 2010

holky jak tu nektere malujete na stenu, tohle mi prijde super http://www.novinky.cz/bydleni/rekonstrukce/1971...

jakoze si zvetsis na kopirce tu postavicku a das na kartonovou krabici a prodírkujes to a pak malujes.

blanka.k
18. apr 2010

Dobrou, a´t je ti líp. Mg je fakt dobrá věc, taky mi chybí a ty křeče mi naopak chybět nebudou 🤐 😅

Žena je s manželem u psychoterapeuta po dvacetiletém manželství, stěžuje si na osamělost, nepochopení, nedostatek lásky, sexu, atd, atd, atd... prostě mele, mele a mele . . . .
Terapeut po přiměřené době vstane, obejde stůl, požádá ženu, aby se postavila, přistoupí k ní, obejme ji a vášnivě ji políbí.
Žena si pak pomalu jako v transu sedne a mlčky sedí.
Manžel na to čučí jak tydýt...
Terapeut říká manželovi: "Tohle vaše žena potřebuje aspoň třikrát do týdne.
Můžete to pro ní udělat?"
Manžel se zamyslí a povídá:
"Můžu jí sem vozit jen pondělky a středy, ale v pátek ne, to chodím na ryby".

Po svadobnej noci sa otec pyta syna: "Tak ako? Vsetko OK? "
Syn odpoveda:" Joooj oci pruuser.."
-"Tak co sa stalo?"
-"No, po krasnej noci, rano ked som vstal, som polozil na jej nocny stolik 200Euro"
-"Synak, noo to si nemal..."
-"Co ja oci, ale ona mi vydala 50 euro spat! 😀

Porodní babka, která za svůj život odrodila stovky dětí, přijde do nebe a Svatý Petr ji přemlouvá : Tys´ byla taková starostlivá a dobrá. Zůstaň ještě na zemi a pomáhej ženám v těžké chvíli, stejně tak jako dosud, jen Ty to umíš tak dobře."
Porodní babka nato odpoví: Víš Svatý Petře, nemohu se již více dívat, jak ženy trpí a otcové dětí si zatím užívají ."
To není problém, zařídím to, aby při každém Tvém porodu otcové dětí trpěli stejně jako rodičky."
Slíbí jí Svatý Petr. Tak se babka vrátí nazpět a hned ji volají k porodu. Žena se svíjí v bolestech na posteli a manžel sedí u okna, chlastá pivo a příšerně se chechtá . Vás nic nebolí ?" ptá se zaraženě babka. "Ne, mě ne, ale podívejte se ven na toho kominíka.Svíjí se na tý střeše, jako kdyby byl v posledním tažení!" 😵

Jaká to je poloha na Eurotel?
Lehneš si na postel a čekáš celou noc na sex, protože partnerka je dočasně nedostupná. 😀

Zemře černoch a dostane se do nebe k sv.Petrovi.
Sv.Peter se ho zeptá: "Jak se jmenuješ?"
Černoch, v obavě že v nebi jsou rasisti, řekne: "Leonardo Di Caprio".
Sv.Peter se na něj ještě jednou koukne, zamyslí se a ještě jednou se ho zeptá jak se jmenuje.
Černoch znova, že je "Leonardo Di Caprio". Sv.Peter vytáhne mobil a volá Ježíšovi: "šéfe, ten Titanic se potopil anebo shořel???" 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre