Máj 2010. Kto vtedy čaká bábo?

michalag
24. aug 2009

Ahojte 🙂 ,
je tu uz niektorá ktorá vie že čaká bábo v máji 2010? Dufam ze sa coskoro tato tema rozrastie 😵 🙂 😵

hladala som ci tu uz nahodou podobna tema nie je, ak ano tak sa vopred ospravedlnujem

michalag
autor
12. jan 2010

aaadus to nemusi byt pipik ale vajka 😅 😝 😀

pheva
12. jan 2010

je pravda, ze obrazok je dost nezvycajny, fotograf nema asi talent na fotenie 😀

michalag
autor
12. jan 2010

pheva ta foto je robena z videa, lebo u nas fotky z 3D nerobia

michalag
autor
12. jan 2010

ale podla toho to moze byt aj to aj to 😀

aaadus
12. jan 2010

michalag tak už nás nenapínej, stejně jsou jenom 2 možnosti 😀

pheva
12. jan 2010

tak to je potom ine. A lekar vam povedal jeho nazor na pohlavie?

michalag
autor
12. jan 2010

povedal ze to nie je na 100% ale ze je to ........

pheva
12. jan 2010

v piatok vas napinat budem ja .....

antynka1
12. jan 2010

Krásné ránko,
ty nás tedy napínáš! Tak pověz co to je!

pheva
12. jan 2010

pravdaze ak nieco uvidime

antynka1
12. jan 2010

Ale dle fotky tipuju spíše na holčičku 😀

pheva
12. jan 2010

Babude idem si opat lahnut tak zatial

aaadus
12. jan 2010

holčička 😀

michalag
autor
12. jan 2010

podla dokiho to "vyzera" na dievcatko ale nie na 100% lebo inak sa ani nechcelo ukazat takze ani on nemal velke moznosti, ale tatino sa velmi tesil lebo si teraz prial velmi dievcatko a od zaciatku mi to vravel, tak este uvidime v 30tt a ked nam tam doki nepovie tak budeme mat prekvapko az do porodu 🙂

antynka1
12. jan 2010

Tak to gratuluji a uvidíd, jestli to na 100% potvrdí 😀

zdenkapo
12. jan 2010

ahojky holky...

Doli
děkuji,je to úleva nádherná...

Michalag
tak prvotně je dobře,že je vše v pořádku a ta fotka je teda tak universální 😀 tak skutečně bych to dle fotky tipla spíš,že to je mezi nožkama pytlíček,ale když nás tak napínáš a sama píšeš,že to můžou být vejca,tak to bys asi tak nenapovídala,tak můj tip je HOLČIČKA

zdenkapo
12. jan 2010

jé,tak než já to s pauzama nasmolim a odešlu,tak už to tu je,tak předběžná gratulace,ale asi si málo uspávala,že? 😉

antynka1
12. jan 2010

Všecjmy se tady bavíme o různém nakupování, většinou přes internet. Máte některá s nějakým e-shopem blbou zkušenost a nedoporučujete ho?

aaadus
12. jan 2010

michalag gratuluju 🙂
antyn já co jsem zatím objednávala, tak mi přišlo včas, do týdne jsem měla zboží vždy doma

mishah
12. jan 2010

Dobré ranko 🙂 Michalag:já si teda taky tipuju spíš holčičku 🙂 i když z té fotky z videa jsem nepoznala ani co to je za část těla.. 😀 Jinak mi taky dr na velkém UTZ říkala,že jistota je ve 30tt 😉

antynka1
12. jan 2010

Zdeni, tu Aventku jsi asi kupovala tu levnější verzi, ne tu bez BPA, co? Ale i tak, kdes sehnala tak levnou lahvičku?

pralinka25
12. jan 2010

dobre ranko.
Baby kupuje niektora z vas aj ohrievacku na flase? alebo je to zbytocnost?

mishah
12. jan 2010

antynko:v dětském ráji ji mají taky za 99,- a velkou za 129,--když bydlíš u Prahy,dá se to i osobně vyzvednout 😉
http://www.detskyraj.cz/oddeleni/54-akce

mishah
12. jan 2010

Jinak já si lahvičky avent nemůžu vynachválit a to jsme plně kojila docela dlouho 🙂 Malému pořád kupujeme Sunar a ty lahvičky mají velkou výhodu,že hrdlo je široké,navíc náš lukášek nechtěl vůbec ty anatomicky tvarované savičky, takže jsem všechny Nuky rozdala kamarádkám 😉

antynka1
12. jan 2010

Misah díky 🙂

aaadus
12. jan 2010

pralinka já ohřívačku zatím kupovat nebudu

dezyre
12. jan 2010

Dobré ráno holky 😉
Koukám, že za pár dní co jsem tu nebyla jste zase prokecaly přes 70 stránek 😀 , to asi nedočtu ani do důchodu 😀 😀
Michalag předběžně gratuluju 😉 snad se nám to tu ještě zaholčičkuje a nezůstanou ti naši chlapáci sami 😅
Pralinka .. já pořád o té ohřívačce přemýšlím. A samozřejmě jsem koukala na Avent, ale je pěkně drahá. Takže ohřívačku budu kupovat asi až po porodu. Protože pokud budu mít mlíčko tak budu kojit a myslím, že by byla prozatím zbytečná. Stejně tak s odsávačkou. Asi prvně nakoupím věci, který vím, že chci a budu potřebovat hned a pak se asi dokoupí. Olympii nemáme daleko, téměř co by kamenem dohodil, takže asi tak 😀

mishah
12. jan 2010

pralinka:já ji mám doma,ale jednak jsem kojila plně a používala ji až na ohřev příkrm-ale-trvalo to docela dlouho,než se jídlo ohřálo,když měl malý rok,začla jsme to ohřívat v mikrovlnce..(i když podle některých se tam snad znehodnocujou některé živiny).Dostali jsme ji a osobně bych si ji nekupovala, uvidís sama,co budeš potřebovat,až se miminko narodí,přesně jak píše dezyre 😉 😉

xxx.klarka
12. jan 2010

dobré ráno,

yanika, já mám snů až do ale lůja, už mi z toho hrabe, jsem normálně unavenáz toho co s emi zdá v noci. :-X

michal, tak to jsem zvědavá co to teda bude🙂 já doufám, že se u nás dr. nesekla a že to je fakt ta holčička, ale když najela na prdelku, ak fakt nikde nic nebylo vidět. 🙂😀

bibi13
12. jan 2010

michalag, gratulujeeem.. predbežne.. čo sa týka tých mušiek.. ked budu doterne dam sieťku proti hmyzu a bude.. ale nie je taký žiarivý, tak možno si ho ani nevšimnu..🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre